Γιώργος Κυριαζής [2010/11]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον ''γηραιό''!
Locked
master yoda
Off Topic Moderator
Off Topic Moderator
Posts: 14794
Joined: Thu Feb 15, 2007 3:05 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ηρακλης
Status: +2513 posts
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Η ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ με χαρά και ικανοποίηση ανακοινώνει την επιστροφή του Γιώργου Κυριαζή στο δυναμικό της ομάδας, μετά από 7,5 χρόνια διακεκριμένης παρουσίας στο ιταλικό ποδόσφαιρο. Ο 30χρονος αμυντικός υπέγραψε συμβόλαιο τριετούς διάρκειας και σύντομα θα ενσωματωθεί με την αποστολή της ομάδας στην Ιταλία.

Ο ίδιος, μετά την υπογραφή συμβολαίου σημείωσε: ‘Το πρώτο συναίσθημα είναι η συγκίνηση. Είναι δεδομένο ότι ποτέ δεν απομακρύνθηκα ουσιαστικά από την οικογένεια της ομάδας, πάντοτε ενδιαφερόμουν και μάθαινα για τον ΗΡΑΚΛΗ από την Ιταλία, όπου βρισκόμουν. Τώρα, αυτό που σκεφτόμουν ήταν η επανένταξη στην ομάδα, καθώς ήταν η κατάλληλη συγκυρία για αυτό και, πλέον, ανοίγω νέα σελίδα στην καριέρα μου, επιστρέφοντας στην πατρίδα και στην ομάδα με την οποία είμαι δεμένος. Πιστεύω πολύ στη νέα προσπάθεια, που καταβάλλεται στον ΗΡΑΚΛΗ, στη συσπείρωση του κόσμου μας γύρω από την ομάδα και για αυτό έκανα αυτό το βήμα. Ολοι μαζί θα πρέπει να προσπαθήσουμε για να φτάσουμε την ομάδα μας εκεί που τις αξίζει και εκεί που την θέλει ο κόσμος της’.
Spoiler: show
-I thought our story was epic, you know?
You and me.
-Epic how?
-Spanning years and continents,
bloodshed... epic.
-Come on.
Ruined lives,bloodshed?
You really think a relationship
should be that hard?
-No one writes songs
about the ones that come easy.
Spoiler: show
Πέρασα όλη μου τι ζωή
θέλοντας κάτι...
και έβαλα τα δυνατά μου
να μην το βρω.
Ποτέ...
ακόμη πηγαίνοντας κοντά σε μέρη
που ίσως ήταν
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ζητήθηκε.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Για τους λόγους για τους οποίους κατέθεσε προσφυγή: "Ακόμα κι όταν απουσίασα για οκτώ χρόνια στην Ιταλία, αισθανόμουν Ηρακλής, ένιωθα Ηρακλής, ήμουν Ηρακλής. Συναισθηματικά δεν αλλάζει τίποτα, αυτό εννοείται, αλλά από εκεί και πέρα είμαστε επαγγελματίες.

http://www.woop.gr/content/33780/kuriaz ... den-allazo
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ο έμπειρος αμυντικός ήταν ο μόνος που δεν υπέγραψε ιδιωτικό συμφωνητικό και αποχώρησε.

http://www.onsports.gr/Podosfairo/Footb ... ton-Hraklh
Locked

Return to “Ηρακλής”