Νίκος Αραμπατζής [2010/11]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον ''γηραιό''!
Locked
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Στα «κυανόλευκα» ντύθηκε ο Νίκος Αραμπατζής

Στην ανακοίνωση της απόκτησης του Νίκου Αραμπατζή προχώρησε πριν από λίγα λεπτά η ΠΑΕ Ηρακλής, καθώς έφτασε σε οριστική συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή, που θα καλύψει την δεξιά πτέρυγα του «Γηραιού». Αναλυτικά η ανακοίνωση της κυανόλευκης ΠΑΕ: «Στα «κυανόλευκα» από σήμερα και ο Νίκος Αραμπατζής, με τον 26χρονο δεξιό μπακ – χαφ να υπογράφει συμβόλαιο συνεργασίας δύο ετών».

Ο Νίκος Αραμπατζής με την υπογραφή του συμβολαίου του δήλωσε:

«Ανοίγει μια νέα σελίδα στην ποδοσφαιρική καριέρα μου. Παρακολούθησα με προσοχή τη νέα προσπάθεια, που καταβάλλουν οι άνθρωποι του ΗΡΑΚΛΗ, έχω πολύ καλές εντυπώσεις και θέλω να λάβω μέρος σε αυτήν την προσπάθεια. Πιστεύω ότι θα δικαιώσω τη νέα ομάδα μου για την επιλογή της στο πρόσωπό μου».
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
jimbo84
Rotation
Rotation
Posts: 1030
Joined: Tue Nov 01, 2005 1:07 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πέταξε τη φανέλα του ο Αραμπατζής!

Εντονες ήταν οι αποδοκιμασίες των οπαδών του Ηρακλή προς τους παίκτες και τον προπονητή της ομάδας τους λίγα λεπτά πριν από την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

Μάλιστα περίπου 100 από αυτούς έφυγαν από το πέταλο όπου συγκεντρώνονται οι οργανωμένοι και, διασχίζοντας το μισό γήπεδο, έφτασαν πίσω από τον πάγκο των «κυανόλευκων», στον οποίο πέταξαν και αντικείμενα, χωρίς ευτυχώς να τραυματιστεί κάποιος από τα μέλη της αποστολής.

Αυτό, όμως, δεν ήταν το μοναδικό μελανό σημείο του αγώνα, διότι στο 54' ο Αραμπατζής άκουσε τις έντονες αποδοκιμασίες από τους οπαδούς κατά την έξοδό του από τον αγωνιστικό χώρο, οι οποίοι προφανώς του χρέωσαν το λάθος στη φάση του γκολ που πέτυχε ο Μήτρογλου.

Ωστόσο ο αμυντικός των «κυανόλευκων» απάντησε με μια εξίσου άσχημη ενέργεια, καθώς έβγαλε τη φανέλα του και την έριξε στο έδαφος. Στο περιστατικό δόθηκε συνέχεια και μετά το τέλος του αγώνα, όταν μερίδα οπαδών περίμενε τον ποδοσφαιριστή, με αποτέλεσμα να χρειαστεί η παρέμβαση των Κανακούδη και Ηλιάδη για να επιβιβαστεί στο πούλμαν της αποστολής.

http://www.sentragoal.gr/article.asp?ca ... =120398791#
master yoda
Off Topic Moderator
Off Topic Moderator
Posts: 14798
Joined: Thu Feb 15, 2007 3:05 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ηρακλης
Status: +2513 posts
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Τον δύσκολο δρόμο, που ακολουθεί Γιώργος Κατσικάς, εδώ και αρκετό καιρό θα ακολουθήσει - δυστυχώς - και ο Νίκος Αραμπατζής. Αυτό, καθώς εξαιρετικά δυσάρεστα είναι τα αποτελέσματα της μαγνητικής τομογραφίας, στην οποία υποβλήθηκε σήμερα (11/04).

Συγκεκριμένα, διαπιστώθηκε ρήξη προσθίου χιαστού δεξιού γόνατος, γεγονός, που σημαίνει χειρουργική αποκατάσταση του τραύματος και μακρά περίοδο αποκατάστασης για τον ποδοσφαιριστή, ενώ είναι βέβαιο ότι θα χάσει την καλοκαιρινή προετοιμασία.

Θα πρέπει να σημειωθεί ότι αυτή θα είναι η τέταρτη φορά που ο Έλληνας άσος θα υποβληθεί σε ανάλογη επέμβαση. Η πρώτη ήταν όταν αγωνιζόταν στον Πανσερραϊκό, ενώ οι δύο επόμενες έγιναν στο διάστημα που έπαιζε στον ΠΑΟΚ.

http://bluearena.gr/index.php?option=co ... Itemid=209
Spoiler: show
-I thought our story was epic, you know?
You and me.
-Epic how?
-Spanning years and continents,
bloodshed... epic.
-Come on.
Ruined lives,bloodshed?
You really think a relationship
should be that hard?
-No one writes songs
about the ones that come easy.
Spoiler: show
Πέρασα όλη μου τι ζωή
θέλοντας κάτι...
και έβαλα τα δυνατά μου
να μην το βρω.
Ποτέ...
ακόμη πηγαίνοντας κοντά σε μέρη
που ίσως ήταν
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Προσφυγή και από Αραμπατζή
Και ο Νίκος Αραμπατζής κατέθεσε προσφυγή κατά του Ηρακλή, προκειμένου να διασφαλίσει τα χρήματά του.

Ο έμπειρος αμυντικός δεσμεύεται με συμβόλαιο στην ομάδα για δύο ακόμα χρόνια και το ποσό που διεκδικεί είναι περίπου 600.000 ευρώ.

http://www.athleticradio.gr/superleague ... -arampatzi
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
Locked

Return to “Ηρακλής”