Mirnes Sisic [2010/11]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον ''γηραιό''!
Locked
master yoda
Off Topic Moderator
Off Topic Moderator
Posts: 14794
Joined: Thu Feb 15, 2007 3:05 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ηρακλης
Status: +2513 posts
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

17.8.2010

Ολοκληρώθηκαν και τα τυπικά της υπογραφής συμβολαίου με τον Mirnes Sisic, ο οποίος εντάχθηκε, πλέον, σε απόλυτο βαθμό στην ομάδα, αρχίζοντας την δεύτερη «κυανόλευκη» θητεία του.

1 χρονο
Spoiler: show
-I thought our story was epic, you know?
You and me.
-Epic how?
-Spanning years and continents,
bloodshed... epic.
-Come on.
Ruined lives,bloodshed?
You really think a relationship
should be that hard?
-No one writes songs
about the ones that come easy.
Spoiler: show
Πέρασα όλη μου τι ζωή
θέλοντας κάτι...
και έβαλα τα δυνατά μου
να μην το βρω.
Ποτέ...
ακόμη πηγαίνοντας κοντά σε μέρη
που ίσως ήταν
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ζητήθηκε.
jimbo84
Rotation
Rotation
Posts: 1030
Joined: Tue Nov 01, 2005 1:07 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-Στα τρία πρώτα παιχνίδια του πρωταθλήματος, βρέθηκε δύο φορές απέναντι σε πρώην ομάδα σου, τον Ολυμπιακό και τη Λάρισα. Πως ένιωσες;
"Όλα είναι μέσα στο πρόγραμμα. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο. Όταν μπαίνω μέσα στο γήπεδο και αγωνίζομαι, δεν σκέφτομαι ποιόν έχω απέναντί μου, αν ήμασταν παλιά συμπαίκτες ή αν έχω δεθεί συναισθηματικά με την ομάδα. Παίζω για τον σύλλογο που αγωνίζομαι. Αυτό κάνω και στον Ηρακλή. Μέχρι να φύγω από δω – που ελπίζω να είναι μετά από πολλά πολλά χρόνια – θα σκέφτομαι μόνο το καλό του. Θα κάνω τα πάντα για τον Ηρακλή".


Θες να μείνεις και να ανανεώσεις τη συνεργασία σου με την ομάδα;
"Ναι το θέλω πολύ. Μακάρι να μπορέσω να μείνω για πολλά χρόνια ακόμα εδώ. Μου αρέσει η ομάδα και την αγαπώ. Γι' αυτό άλλωστε και επέστρεψα".

-Θεώρησες ρίσκο να έρθεις τον Αύγουστο ξανά στη Μίκρα;
"Σου το είπα και πριν. Αγαπώ τον Ηρακλή όσο καμία άλλη ομάδα. Ήμουν εδώ και παλαιότερα και ήξερα πως υπήρχαν προβλήματα. Πάντα υπάρχουν και παντού. Για κάποιους μπορεί να ήταν ρίσκο. Για μένα όχι. Ήρθα με σκοπό να βοηθήσω και να αντιμετωπίσω τα προβλήματα αυτά, με άλλους ανθρώπους που αγαπούν εξίσου με εμένα την ομάδα. Θα τα διορθώσουμε όλα".

-Θέλω να μου κάνεις ένα σχόλιο για τον Μαρίνο Ουζουνίδη.
"Δεν είναι υπερβολή αυτό που θα σου πως. Θεωρώ πως ο Ουζουνίδης μπορεί να μετατραπεί στον κορυφαίο Έλληνα προπονητή".

http://contra.gr/Soccer/Hellas/Superlea ... 89211.html

favourite se irakli
jimbo84
Rotation
Rotation
Posts: 1030
Joined: Tue Nov 01, 2005 1:07 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πραγματοποιήθηκε, σήμερα (17/01), η συνάντηση της Διοίκησης με τον Mirnes Sisic. Ανακοινώθηκε στον Σλοβένο ποδοσφαιριστή ότι είναι εκτός πλάνων της τεχνικής ηγεσίας για τη συνέχεια της περιόδου και ότι πρέπει να αναζητήσει ομάδα για την μετακίνησή του.

http://www.iraklis-fc.gr/shownews08.jsp ... 3&extLang=
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Έληξε το συμβόλαιό του.
Locked

Return to “Ηρακλής”