football manager 2008

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
User avatar
alain marion
Trialist
Trialist
Posts: 37
Joined: Mon Feb 18, 2013 11:44 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Location: ΕΛΛΑΔΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλησπέρα παιδια,δεν ξέρω εαν είναι το κατάλληλο σημείο για να ποστάρω το παρακάτω θέμα αλλά πραγματικά δεν ήξερα που να το δημιουργήσω..
Εδω και καμια 15αριa μερες εχω κανει μια στροφη στα παλια και αγορασα το fm 08..εχω κολλησει πολύ με το παιχνίδι..αλλα δε μπορω με τιποτα να φορεσω face pack..ενω απ το 2009 ολα τα face ακομη και τα καινουρια παιζουν κανονικοτατα, στο 2008 δεν συμβαινει αυτο..φορτωνεις το face pack και αναγνωριζει πολυ λιγες εως ελαχιστες φωτογραφιες..στην αρχη υπεθεσα οτι θα εχουν αλλαξει αρκετα id των παιχτων απο το 2009 και μετα και γι αυτο το λογο το παιχνιδι δεν αναγνωριζει ολες τις photo του face..ομως τεσταρωντας τα id ειδα οτι δεν εχουν αλλαξει,και δεν μπορω να καταλαβω τον λογο που το fm08 δεν αναγνωριζει ολα τα αρχεια των face..οποιος γνωριζει σχετικα με αυτο το θεμα,παιζει ακομη το παιχνιδι,εχει καταφερει να τα τρεξει ή εχει πηγες για το που μπορω να βρω γραφικα για το παιχνιδι(στα πιο γνωστα sites τα αρχεια εχουν κατεβει) ή και για παλιοτερα μανατζερ θα του ημουν ευγνωμων αν με βοηθουσε! Ευχαριστω πολυ!
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

δύσκολο αυτό

ίσως έχουν αλλάξει οι τύποι των αρχείων που διάβαζε το φμ τότε και μόνο με πολύ ψάξιμο ίσως να βρεις κανά πακέτο που να είναι ακόμα ανεβασμένο
User avatar
alain marion
Trialist
Trialist
Posts: 37
Joined: Mon Feb 18, 2013 11:44 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Location: ΕΛΛΑΔΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δυστιχως ειναι ανεβασμενα ελαχιστα πραγματα..

Στάλθηκε από το GT-N5110 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2008”