[Διοργανώσεις] Τσαμπιονς Λιγκ

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Locked
User avatar
t_dalis
Amateur
Amateur
Posts: 158
Joined: Tue Apr 08, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταρχας να πω οτι ενω πέρασα απο τον 3ο προκριματικό γύρο δεν μου εβγαλε τη ΖΩΝΤΑΝΗ ΚΛΗΡΩΣΗ των ομίλων ( δεν εκανα κανενα continue για να χασω καποιας ημέρας τα νέα που βγαζει ) μου εβγαλε κατευθείαν τους ομίλους (οκ μικρό το προβλημα αλλα οπως και να εχει ηταν κατι το ΖΩΝΤΑΝΟ :-D

Το ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟ προβλημα ηταν οταν πηγαινα να δω τον καθε ομιλο ξεχωριστα με τη βαθμολογία και τις ημερομηνίες διεξαγωγης των αγωνων και τα ματς της καθε ημερας

εκει παρολλο που εβλεπα την βαθμολογία του καθε ομιλου ( αρχικα ήταν οντως ολα μηδενικά )
στο κατω μερος της οθόνης εβγαζε και συνεχίζει να μου δειχνει ΜΟΝΟ τα ματς απο τον 1ο ΟΜΙΛΟ

2ο εβλεπα? τα ματς του 1ου μου εβγαζε.. και φυσικα αυτο σε ολους και τους 8 ομιλους
(δεν ειδα να το εχω διαβασει σε καποιο αλλο ποστ)


Παρεπιπτονως
λογω καποιων εκπλήξεων οι ομιλοι καταρτιστικαν βαση των εκπλήξεων Η τουλουζ περασε τη Λιβερπουλ και μπηκε στο 1ο γκρουπ δυναμικοτητας στη θεση της... (ας ειναι καλα που αυτο δουλευει κανονικοτατα)

Παντως αυτο με τα παιχνιδια να μου δειχνει μονο του ενος ομιλου σε ολους τους ομιλους ειναι λιγακι... ΣΠΑΣΤΙΚΟ :-D ¨

(δυστυχως δεν εχω τη δυνατοτητα εδω στη δουλεια για screen shot )
θα προσπαθησω να το σωσω στο σπιτι και να το δρομολογησω για εδω αυριο η μεσα στο Σ/Κ

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ

να πω οτι εχω αλλαξει με edit τις αλλαγές που εχουν δωσει τα παιδια με τα λάθη στη ελληνική database (σαριεγκι, ιβανοβιτς κλπ) ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ

ευχαριστω
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Είναι και αυτό στα Known Issues του patch άρα το κλειδώνω. Αν κρίνει ο multi ότι χρειάζεται ας το ανοίξει.
Locked

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”