[Τακτικές] Αυθαίρετη αλλαγή θέσεων

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
User avatar
een0kk
Amateur
Amateur
Posts: 106
Joined: Mon Nov 22, 2004 10:23 pm
Football Manager της ομάδας: Leeds
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Melissia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παιδιά. Έχω συμπληρώσει 2,5 σεζόν στο ΦΜ2008 και συμβαίνει συνεχώς κάτι ιδιαίτερα εκνευριστικό. Όταν κατα τη διάρκεια του αγώνα αλλάζω το σύστημα και παίζω με έναν επιθετικό αντί δύο (κάτι που συμβαίνει πολύ συχνά), αυτός αλλάζει συνεχώς θέσεις είτε με τον ΑΜC είτε με τον DMC, χωρίς να έχω δώσει εντολή για swap positions (το έχω τσεκάρει 100 φορές).

Επίσης, την πρώτη σεζόν αυτού του save, ενώ πήρα το κύπελλο στην Ελλάδα (7ος στη σούπερ λίγκ) δεν βγήκα στο ουέφα (στη θέση μου βγήκε ο 3ος από τα play off). Είναι bug ή έχουν αλλάξει οι κανονισμοί από φέτος και δεν πήρα χαμπάρι?

Εκτός αυτών (και μερικών ακόμη μικρο-bug), το ΦΜ για μία ακόμη χρονιά τα σπάει...
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για τις αλλαγές θέσεων περιμένω και από άλλους να μου πουν αν το έχουν παρατηρήσει.

Ο κυπελλούχος βγαίνει UEFA κανονικά. Για ανέβασε κανένα screenshot για αρχή.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
User avatar
een0kk
Amateur
Amateur
Posts: 106
Joined: Mon Nov 22, 2004 10:23 pm
Football Manager της ομάδας: Leeds
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Melissia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Σε αυτό το screenshot φαίνεται οτι πήρα το κύπελλο το 2008.

Image

Στο δεύτερο screenshot έχω βάλει το πρόγραμμα της επόμενης σεζόν όπου δεν υπάρχει πουθενά ευρώπη.

ΥΓ. Sorry για την καθυστέρηση αλλα μπαίνω με dial up... :roll:
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”