[Τεχνική ερώτηση]:could not find Java 2 Runtime Environment

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
akisdagger
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sun Nov 04, 2007 1:06 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας,εχω καποιο προβλημα σχετικα με την εγκατασταση του παιχνιδιου.Εχω ενα laptop με windows vista και οταν παει να γινει η εγκατασταση του παιχνιδιου μολις φτανει 100% για να αρχισει η εγκατασταση μου βγαζει "Error:could not find Jawa 2 Runtime Environment.Υπαρχει καμια λυση?
akisdagger
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sun Nov 04, 2007 1:06 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

για να καταλαβετε τι εννοω εβγαλα και screenshots

οταν κανει την εγκατασταση:
Image

το error:
Image
papadou
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:55 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άκη δεν είμαι και προγραμματιστής αλλά φανταζομαι οτι το Java 2 Runtime Enviroment θα έιναι κάποιο πρόγραμμα.Οπότε προσπάθησε να το κατεβάσεις απο κάπου και εγκατέστησέ το...Ίσως έτσι σου λειτουργήσει...
Hope you are good wherever you are...You'll always be with me...One day i will meet you again and we'll smile and we'll cry together in heaven...
akisdagger
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sun Nov 04, 2007 1:06 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ευχαριστω πολυ για την απαντηση αλλα εχω κατεβασει την τελευταια εκδοση java(Java(TM)6 Update 5) αλλα απο οτι καταλαβα δεν λειτουργει διοτι σε καποιο site που χρειαστηκε μου εβγαλε 2 σφαλματα:

Image


Image
ChaRoN
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Tue Dec 07, 2004 1:56 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δοκίμασε να κάνεις εγκατάσταση απο safe mode (ασφαλή λειτουργεία των windows)
n0 bRaiN n0 pAiN
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”