ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΝΕΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!ΒΟΗΘΕΙΑ!

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Locked
patsinoo
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Jan 28, 2008 6:21 pm
Football Manager της ομάδας: aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια εχω κατεβασει ενα patch με τις μεταγραφες του καλοκαιριου...το εβαλα στο παιχνιδη κανονικα...ομως επειδη ειχε καποια λαθακια μπηκα στον editor και εκανα καποιεσ αλλαγες βελτιωσεις κτλ....ομως οταν παω να ξεκινησω το παιχνιδι παω κανονικα new game επιλεγω την βελτιομενη database ποθ εχω κανει και οταν βγενουν οι χωρες για να επιλεξω πρωταθλημα ποθ εχει προεπιλεγμενη τιν USA και η ελλαδα λειπει!!!!!!τι να κανω???ενω αμα ξεκινησω πρωταθλημα απο αλλη χωρα ολους τους παιχτες τισ ελλαδας τους βγαζει κανονικα...οποιος μπορει να ας με βοηθησει!!!το fm 2008 ειναι αυθεντικο...thanx προκαταβολικα!!!
User avatar
happyyy
Football Legend
Football Legend
Posts: 11418
Joined: Tue Oct 30, 2007 11:18 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης-AC Milan-Chelsea-Betis
Status: If you don't go crazy you are not normal...
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

-spam

κατι με λεει οτι θα κλειδωθει αυτο το τοπικ οπως το ανοιξες και με βαση αυτο που ρωτας :D
Oι τρεις φιλοι...
zidane72003 wrote:Μαστορα γι'αυτο ποτε δε θα γινεις happy...Εισαι μικρος και ανιδεος μπροστα του...Αυτος εκτος απο βουτιες ξερει και απο χιουμορ
Ο Ντιέγκο Φορλάν τόνισε: «Ο Άρης μας νίκησε δίκαια. Πρόκειται για μία μεγάλη ομάδα»
User avatar
giwrgos_boubis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 368
Joined: Mon Jan 28, 2008 8:27 pm
Football Manager της ομάδας: fc porto
Αγαπημένη Ομάδα: μοναχο 1860
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καταρχην αλλαξε τον τιτλο για να μην στο κλεισουν το τοπικ οι μοντς....
κατα δευτερον μια απλη λυση ειναι reinstall αφου πρωτα κανεις backup τα saves και τα λοιπα utilities

εντιτ: βασικα ειναι προταση κι οχι απαραιτητα και λυση του προβληματος για να μην παρεξηγηθω...
Image
kira
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Fri May 16, 2008 8:31 pm
Football Manager της ομάδας: Dagenham & Redbridge
Αγαπημένη Ομάδα: Ηρακλάρα, Arsenal
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με τη default db, σου κανει το ιδιο; Αν ναι, προβλημα του παιχνιδιου οποτε προσπαθησε αυτο που λεει ο αποπανω. Αν δεν στο κανει με τη default η με καποια αλλη τελοσπαντων, τοτε ειναι προβλημα της db, οποτε σβησ'την και προσπαθησε να την ξαναβαλεις. Δεν ειναι σιγουρες λυσεις αυτα που λεω, απλα υποθετω τι μπορει να φταιει και σου προτεινω οτι θα εκανα και εγω σε παρομοια περιπτωση. Παντως ελπιζω να βοηθησα...
edit: αν εχεις βαλει αυτη την db στη θεση της default, τοτε και προβλημα της db να ειναι, μαλλον 8α χρειαστει επανεγκατασταση...
patsinoo
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Jan 28, 2008 6:21 pm
Football Manager της ομάδας: aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γιατι να κλειδωθει φιλε μ??δεν τους ξερω τους κανονες να σοθ πω την αληθεια...να στε καλα παντως παιδια...θα το βρουμε ποθ θα παει...μηπως το εβγαλα απ τον editor καταλαθως??εχει καμια τετοια επιλογη??
iceburn
Football Legend
Football Legend
Posts: 12423
Joined: Tue Jan 27, 2004 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα κλειδωθεί αν δεν διαβάσεις τους κανόνες, και δεν κάνεις έντιτ τον τίτλο, και τον γράψεις με μικρά.

Edit by multiplier: Yπάρχουν και άλλοι κανόνες για τον τομέα εκτώς από τα κεφαλαία που απαγορεύονται σε όλο το forum. Διόρθωσέ το διαφορετικά θα έχει την κατάληξη του άλλου. Το δεν ξέρω τους κανόνες δεν σε απαλλάσει. Εδώ είναι, μπορείς να τους διαβάσεις. Το γράφει και η ανακοίνωση που κι εγώ ακόμα δεν ξέρω γιατί την έβαλα. Δεν ασχολείται και κανένας μαζί της...
Last edited by multiplier on Mon Sep 22, 2008 11:51 pm, edited 2 times in total.
Reason: Για να μην κάνω νέο ποστ για να συμπληρώσω αυτό ακριβώς που λέει ο ice τα έβαλα όλα μαζί.
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αφού δε βλέπω διάδεση για διόρθωση δεν θα κάτσω να περιμένω. LOCKED
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Locked

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”