[Crash] Εκτελέστε το βοηθητικό πρόγραμμα Chkdsk

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Locked
Dirk#41#
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 573
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:10 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
Status: Tη ζωούλα μας
Location: Toche Supporter
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Παιδες....

Εδω και καιρο παιζω το FM 2008 και εκεί που τα πήγαινα φοβερά με την Τσάρλτον και είχα στρώσει όνομα και ομάδα ξαφνικά...εκεί που κάνω διπλό κλικ στο εικονίδιο fm2008 στην επιφάνεια εργασίας μου βγάζει κάτω στην γραμμη των Windows ένα κίτρινο τριγωνάκι με μαύρο θαυμαστικό και ένα μύνημα σε κίτρινο πλαίσιο που λέει..."Το αρχείο ή κατάλογος "C:" έιναι κατεστραμμένο και δεν ειναι δυνατή η ανάγνωση του.Εκτελέστε το βοηθητικό πρόγραμμα Chkdsk"

Στο μενου του fm με τα load,settings κτλ στην αρχή μπαίνει αλλα βγάζει συνεχώς σφάλματα και ελαχιστοποιεί το παράθυρο του fm...

Tι έιναι αυτό ρε μάγγες????

Να σας ενημερώσω πως όλο το pc μου λειτουργει κανονικά και δεν έχω άλλο πρόβλημα...(τουλάχιστον δεν παρατηρώ εγώ τίποτα παράξενο)...και επίσης το fm2006 τό χω και αυτό στον υπολογιστή μου και παίζει κανονικά...Επίσης το απεγκατέστησα και το ξαναεγκατέστησα το 2008 το fm και πάλι τα ίδια μου κάνει....

Βοηθήστε παίδες...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Δ.
Image
Image
Image
tiziano wrote: Αξίζει ένα δαχτυλίδι ο παικταράς ο Ντιρκ...
Dirk#41#
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 573
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:10 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
Status: Tη ζωούλα μας
Location: Toche Supporter
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Τιποτα ρε μαγγες?????

Ευχαριστω για τον χρονο σας τοθλαχστον να διαβασετε το ποστ μου...

Δ.
Image
Image
Image
tiziano wrote: Αξίζει ένα δαχτυλίδι ο παικταράς ο Ντιρκ...
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

start -> run -> γραψε Chkdsk και πατα εντερ

εναρξη -> Εκτελεση -> ....


και βλεπουμε.


αλλαξα και τον τιτλο, στο εξης καλο ειναι να προσεχεις που ποσταρεις και να διαβαζεις τις οδηγιες καθε τομεα
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

10. Να θυμάστε πάντα ότι κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει. Η βοήθεια είναι καθαρά εθελοντική. Αν υπάρξουν περιπτώσεις flooding του στυλ "τι έγινε θα μου απαντήσει κανέις;" κλπ. το topic θα κλειδώνεται.
It's in the rules of the gaaaaaaaame...

LOCKED
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Locked

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”