Γ' Εθνική Ελλάδας: Playable?

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Locked
DaFFyNaSH
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 520
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:27 pm
Football Manager της ομάδας: Ντιναμό Μόσχας
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Juve, Newcastle, Nottm F
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω την Γ εθνική να είναι playable?
Ευχαριστώ...
soterakis
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1379
Joined: Wed Dec 26, 2007 9:55 am
Football Manager της ομάδας: Fiorentina
Αγαπημένη Ομάδα: Anorthosis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

υπάρχει ειδικό τόπικ σ΄αυτό το forum, αν ψάξεις θα το βρεις :wink:
αλλά για να κάνω τη δουλειά σου πιο εύκολη, πήγαινε στην ιστοσελίδα του fmgreece(http://www.fmgreece.gr/)
Στα δεξία σου, θα δεις ένα column με latest downloads. Το δεύτερο είναι η database της Γ΄και Δ΄εθνικής.
Οδηγίες για το πώς την εγκατιστάς υπάρχουν στο file όταν το κατεβάσεις. Αν δεν υπάρχουν ψάξε στο forum.
DaFFyNaSH
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 520
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:27 pm
Football Manager της ομάδας: Ντιναμό Μόσχας
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Juve, Newcastle, Nottm F
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βασικα το έχω κατεβάσει, αν και δεν το έχω εγκαταστήσει, αλλα εγώ θέλω να κάνω κάτι άλλο, έχω κάνει μια δική μου ομάδα και την έβαλα στην γ εθνική οπου υπάρχουν ομάδες απλά δεν μπορώ να παίξω στη γ εθνική.. αυτο που θέλω να κάνω αν γίνετε είναι να "ενεργοποιήσω" την γ και αν γινετε κ την δ εθνικη... Ευχαριστώ που απάντησες :-D
Locked

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”