AKE-NTEKE

Εδώ μπαίνουν οι συζητήσεις σχετικά με τη μουσική...
Post Reply
User avatar
Asvos21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3564
Joined: Mon Jan 07, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K & AC Fiorentina
Status: Πολιτική Ανασύνθεση ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ
Location: Μπουρνάζι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

+1 Προχειροδουλεια η λιστα τους θα έλεγα :wink:

Στα highlight της βραδυας και τα κοριτσια στα video-wall στο ''The Jack'' -doublekiss -doublekiss -doublekiss

Κοριτσια πεταχτε τα έξω λεμε :lover: :physassult: :bunny: :sex: :yea:

edit: τελευταια ολο σελίδα πιάνω :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bMSa6B6xOhw[/youtube]

-georgeous
Με παπί δανεικό_στους Χημικούς Μηχανικούς!

Πώς να καταλάβουν τι σημαίνεις εσύ;
OFI4
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1315
Joined: Sat Aug 11, 2007 6:26 pm
Football Manager της ομάδας: Basingstoke Town
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Φ.Η., Basingstoke Town
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτή η προφορά ελληναρα που ακούγεται "Σχιζζζ γκατ δε τζακ" με τρελαίνει. :D :D
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Ρε ρε.. Αντι να χαιρεστε που ησασταν χθες στην συναυλια καθετε και λετε βλακειες ?

Εγω σημερα ποναω παντου :D

ΥΓ. Ασβος, σορυ που δεν εστειλα σμς αλλα εκλεισε το κινητο μου..
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
Brujitas
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 15076
Joined: Tue Oct 21, 2008 2:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κύριε vdeverak μηπως μπορείτε να μας ενημερώσετε αν τα κονέ σας έπιασαν τόπο και το το χθεσινό γεγονός υπάρχει πιθανότητα να το ''ξαναζήσουμε'' έστω και έμμεσα??? :D :P :wink: ... Please φανταστικέ κύριε vdeverak
Last edited by Brujitas on Fri May 29, 2009 3:10 pm, edited 1 time in total.
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Yes please...Και από μας, ότι θες!!!!!!!!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
chrisk
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 526
Joined: Tue Dec 04, 2007 2:35 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aris7 wrote:
chrisk wrote:ποσο ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ μπορει να ειναι??ποσο καλυτερο μπορει να ηταν το σοου που προσεφερε η μαντονα στα πληθη που πηγαν να την δουν?(μουσικα δεν μπορει να γινει συγκριση σε κανενα επιπεδο αλλα εστω κ σαν σοου δεν νομιζω να εφτανε το σημερινο με τπτ..)
πηγες στο σοου της Μαντονα να το δεις?
οχι. εγω πηγα και εμεινα αφωνος (και εχω παει σε αρκετες συναυλιες τοσο στο Ελλαντα οσο και στο Η.Β)
οποτε μην κανεις συγκρισεις (αφηνω στην ακρη το γεγονος οτι μιλαμε για 2 τελειως διαφορετικα ειδη σοου)
το αν μπορει να γινει μουσικα συγκριση ειναι ενα αλλο θεμα, γιατι εσενα μπορει να μην σου αρεσει το ποπ της Μαντονα, ομως αυτο ειναι που την εχει κανει την πιο γνωστη τραγουδιστρια των τελευταιων 20 ετων και η οποια εχει τραγουδησει μερικα απο τα καλυτερα τραγουδια που εχουν βγει σε αυτο το ειδος). οποτε ατοπη συγκριση και αυτη. Γιατι οι ΑΚΕ ΝΤΕΚΕ μπορει να ειναι απο τα κορυφαια ονοματα στον χωρο της ροκ (ή οποιοδηποτε αλλο χωρο εκπροσωπουν) αλλα η Μαντονα σιγουρα ειναι η κορυφαια στον χωρο της ποπ. Οποτε μιλαμε για 2 σπουδαια καλλιτεχνικα ονομαδα σε τελειως διαφορετικα επιπεδα

Δεν πηγα στους ΑΚΕ/ΝΤΕΚΕ, οποτε δεν μπορω να κρινω το σοου τους (για το οποιο εχω ακουσει καλα λογια σημερα στα ραδιοφωνα ομως)
σου προτεινω να μην κανεις και συ το ιδιο
αυτα
καλημερα :-)
Με παρεξηγησες φιλε.αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι ενω περιμενα απλα να ακουσω κατι μουσικα αρτιο χωρις να εχω προσδοκιες για θεαμα εμεινα εκπληκτος ενω στην μαντονα πας για το ακριβως αντιθετο (να δεις κ οχι να ακουσεις κ δεν τον λεω απο πλευρας ποπ ροκ κλπ δεν ειμαι πορωμενος ροκας σε καμια περιπτωση ισα ισα ακουω ποπ απλα φωνητικα η μουσικα δεν βλεπεις κατι πρωτογνωρο η ανεπαναληπτο).ετσι λοιπον βλεποντας ενα καταπληκτικο θεαμα περα απο το αρτιον της μουσικης το συγκρινα με την κορυφαια στο σοου μαντονα και ενταξει εκανα μια κριση χωρις να εχω δει μαντονα την οποια ομως πρεπει να την καταλογησεις στην ενταση της στιγμης.με λιγα λογια γτ δεν ξερω αν εχεις βγαλει καμια ακρη απο αυτο που λεω :D δεν ηθελα να θιξω την μαντονα αλλα να ανεβασω αυτο που ειδα συγκρινοντας το με αυτο που θεωρητε κορυφαιο
madmax7
National Manager
National Manager
Posts: 8258
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
facebook προφίλ: madmaxouris11
Status: τα ξυνει...
Location: Ηλιουπολαρα !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multiplier wrote:Καλά οι λίστες του Rolling Stone είναι το μεγαλύτερο ψέμα που υπάρχει... Στους 50 μεγαλύτερους καλλιτέχνες/συγκροτήματα όλων των εποχών λάμπουν δια της απουσίας τους οι Pink Floyd και είναι μέσα ο Prince ξέρω γω... :roll:
tafkap παρακαλω κυριε μουλτι, μη σας ερθει καμια ουρανοκατεβατη αγωγη για κανα μυριο ντολαρς :D


και:
Asvos21 wrote:1.Εμένα μου την εσπασε που στα καινούρια κομμάτια όπως το Black Ice ή το Anything Goes που πραγματικά τα σπάνε, οι περισσοτέροι ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ, ουτε καν χερια δεν σηκώνανε, ούτε τουλαχιστον το ρεφρεν δεν ξερανε -meaculpa

I blame the internet... Μεχρι το '93-94 με θυμαμαι να αγοραζω δισκους-κασσετες-cd απο metallica, maiden, manowar, megadeth, GnR, Ozzy, Bon Jovi -και γενικως ολη την καλη παρεα- και να τα ακουω ξανα και ξανα και ξανα για να μαθαινω τα λογια και να μπορω να τα σιγοτραγουδαω. Απο τοτε που το downloading και, κυριως, το ακουσμα (ακυρο, το να δεις ενα κλιπ μεσω Youtube) εγινε must, αναθεμα κι αν εχω κατσει να ασχοληθω με κανα καινουριο αλμπουμ κτλ κτλ. Απλα βλεπω το κλιπ και αν ειναι κατι εντυπωσιακο συνεχιζω να ακουω και ισως συγκρατησω καμια γραμμη απο το ρεφρεν. Ειδικα αν εχει τιποτε τουμπανογκομενες μεσα, το μυαλο τρεχει αλλου και η ακοη ειναι απλα διακοσμητικη σε εκεινο το σημειο. Οκ, δεν ειμαι αντιπροσωπευτικο δειγμα αλλα, τεσπα, you get the point.


2. Αυτοί που χτυπάνε κόσμο στα πιτ και δεν σπρώχνωνται απλα. Δεν λεω να γίνονται πιτ, να πεφτει σπρωξίδι, αλλά μην χτυπάς με μίσος τον διπλανό σου. Και γω μπήκα στα πιτ δεξιά όπως βλέπουμε τη σκηνή που δημιουργήθηκαν, αλλά δεν έριξα μπουνιές στα πλευρά του αλλου όπως εκαναν σε εναν διπλα μ επιτηδες -kitrinh

Δυστυχως ειναι ο λογος που εχω κοψει τα rockwave. Δεν πανε να βαρεσουνε καμια μ*κια ξερωγω αντι να βαρανε τον κοσμακη που θελει να απολαυσει τη συναυλια?

6. Οι μπαφιάριδες που στο πρωτο σπρωξιδι επεφταν κατω σαν τα φρουτα. Ρε φίλε οχι μονο ενοχλεις εμενα, ασε που μπορείς να με καψεις, καταστρεφεις τον ευατό σου ετσι, και με την πρωτη δυσκολια καταρέεις. ΕΛΕΟΣ

No comments.. για παρα πολυ ξυλο λεμε.. στο θεμα αυτο ειμαι απιστευτα ρατσιστης!
Mundolinks - Internet Directory PageRank5-δωρεαν καταχωρηση sites/blogs
Φθηνά Αεροπορικά Εισητήρια
Diego Maradona wrote:"Τωρα μπορειτε πλεον να το ρουφηξετε. Και να συνεχισετε να το ρουφατε."
User avatar
Dal-
Banned
Banned
Posts: 4626
Joined: Mon Sep 08, 2008 11:45 pm
Status: I was born into the Christian persuasion, but when I got older I converted to narcissism.
Location: Moravia.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αναζητείται το τρίτο ΄νετο που εθεαθή στις οθόνες του ΟΑΚΑ κατά την διάρκεια του τραγουδιού The Jack. Ευχαριστώ. :D
Black-and-white TV with the sound turned low.
Spoiler: show
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tι να λεμε τωρα...στο τριτο τραγουδι τα χαμε φτυσει ολοι κι αυτοι ειχαν ακομα μιαμιση ωρα+ ατελειωτου χτυπηματος.
Απο σοου κ συναυλια δεν εχω να σχολιασω κατι...

Για τον επαγγελματισμο που λετε...σε καμια συναυλια δν μιλαγε πολυ ο Brian.Για το τελος δεν περιμενα να αρχισουν να πεταν πενες,μπαγκετες...λαθος τους αλλα ετσι ειναι 35 χρονια.
Sponis wrote: αλλά για το πόσο μαμούχαλος κόσμος είχε μαζευτεί...
φεύγουν από τη σκηνή και αντί να γίνει της φουτάνας να γυρίσουν πίσω, ο κόσμος κάθεται, ανάβει τσιγάρο, βγάζει φωτό κτλ κτλ
ε αυτό δεν είναι rock συανυλία είναι διάλλειμα στο σινεμά...
Λογικο απο τη στιγμη που ξεραμε το σετλιστ...


Στα αρνητικα οι @@ τυπου "Φυγετε ρε Answer...τους AC/DC ηρθαμε να δουμε."

ΥΓ Τς Answer ανετα τς εβλεπα κ μονους τς.
ΥΓ2 Ι Could be in a rock n roll dream!!
Image
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν υπαρχει αυτο που ακουσα.

Μια φιλη μου δεν ειχε παρει εισητηριο σαν και εμενα κ απλα πηγε εχθες ΟΑΚΑ...

Μπηκε μεσα μαζι με αλλα 2 ατομα...με 40 ευρω!

ποσο λακαμας παιζει να νιωθω τωρα? :cry:
Brujitas
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 15076
Joined: Tue Oct 21, 2008 2:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Xθες μπήκαν παααααρα πολλοί τζαμπα.... Ουτε καν με 40 ευρώ που λες... τους κλέψανε οι σεκιουριτάδες τους φίλους σου :D :P
Συνηθισμένες καταστάσεις... Πέρσυ στο rock em all είχαμε μπει 4 παιδιά με το εισητηριό μου και μόνο....
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Brujitas wrote:Xθες μπήκαν παααααρα πολλοί τζαμπα.... Ουτε καν με 40 ευρώ που λες... τους κλέψανε οι σεκιουριτάδες τους φίλους σου :D :P
Συνηθισμένες καταστάσεις... Πέρσυ στο rock em all είχαμε μπει 4 παιδιά με το εισητηριό μου και μόνο....
Μωρε τα δινα τα 40 δεν ειναι εκει το θεμα! :D
Ηταν ''one in a lifetime'' τετοια ευκαρια για εναν 17χρονο που δεν ηταν καν γεννημενος οταν μεγαλουργουσαν. :cry:
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κοίτα να δεις τι ωραίες εϊσιντισούλες έχουμε... :P
Brujitas
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 15076
Joined: Tue Oct 21, 2008 2:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχουμε , εχουμε .... :D
Ηταν όμως φλωρέ λίγο η κατάσταση.... Ντροπές και αηδίες.... Δώσε ολοκληρωμένο πραμα στο λαό ντε, μια φορα στη ζωη μας βλεπουμε acdc :P
vdeverak
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1483
Joined: Sat Nov 18, 2006 6:21 pm
Football Manager της ομάδας: Villareal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Status: υπομονή
Location: Αγιος Νικολαος Κρητης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

απ το πρωι προσπαθω να ερθω σε επικοινωνια με τον φιλο που μου το υποσχεθηκε το cd-ακι απ την χθεσινη συναυλια.
μολις εχω νεα θα σας ενημερωσω βρε βρωμοπαιδα..... :wink:
Post Reply

Return to “Μουσική”