Δημόσια τηλεόραση = Δημόσιος Κίνδυνος

Συζητήσεις σχετικά με σειρές, ταινίες κτλ.
Forum rules
ΟΔΗΓΙΕΣ TV - Κινηματογράφος



1) Όλα τα spoiler θα μπαίνουν σε spoiler tag ,με σημείωση του επεισοδίου/ταινίας, ή(και) του προσώπου που αναφέρετε στο spoiler

2) Οποιοδήποτε προμο-φώτο-βίντεο και αυτό σε spoiler tag με σημείωση για πιο επεισόδιο είναι. Η συζήτηση για το προμο θα γίνεται και αυτή σε spoiler tag.   Καλό είναι να αποφεύγονται τα προμο    

3) Οι συζητήσεις για μέχρι και για την προηγούμενη απο την τρέχουσα season μπορούν να γίνονται χωρίς spoiler

4) Μην ρωτάτε από που θα κατεβάσετε ταινίες κ επεισόδια σειρών,όπως και για τους υποτίτλους αυτών
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε λιγο οποιος ειναι υπερηφανος που ειναι Ελληνας και προσπαθει να διατηρησει την κουλτουρα του και την εθνικη του κληρονομια θα τον λενε φασιστα. Χανουμε την ταυτοτητα μας και το παιζουμε προοδευτικοι.
Ο εννοιες εχουν αλλαξει πλεον.Ανεξαρτητα απο το πως αυτοπροσδιοριζεται ο καθένας και πως τον εννοει τον εθνικισμο, ο σημερινος "εθνικισμος" αποτελει, επαναστατικη θεση.
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
Kris
Backup
Backup
Posts: 930
Joined: Mon Sep 26, 2005 7:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="btriad"][quote="KRIS"][quote="elio_"]πρωτευουσα της Μακεδονιας ειναι τα Σκόπια. Όλα τα άλλα είναι βλακιες (το βλα με μαλα).
Επιτελους ας σταματησει αυτη η εθνικιστικη υστερια.
Σε λιγο α ζητηθει να αλλαξει ονομα και η Athina στην Georgia των US...[/quote]

:D κορυφαιο...


δεν εχω παρει θεση ακομα απλα μου αρεσε σαν ατακα[/quote]

Ναι.. Προφανώς αναφέρετε στο όνομα "Μακεδονία των Σλάβων" ή στο "Σλαβομακεδονία" που κάποιοι απορρίπτουν (κακώς εδώ που φτάσαμε), καθώς η Athina στην Georgia είναι η Αθήνα στην ...Georgia των ΗΠΑ, όπως μόνος του ξεκαθαρίζει... :wink:[/quote]

Δεν πιανω τι θελεις να πεις τεσπα...εγω παντως μονο ως αστειο το επισημανα οχι οτι εχει καμμια σχεση το ενα με το αλλο.
Kris
Backup
Backup
Posts: 930
Joined: Mon Sep 26, 2005 7:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="RedArmy"]Σε λιγο οποιος ειναι υπερηφανος που ειναι Ελληνας και προσπαθει να διατηρησει την κουλτουρα του και την εθνικη του κληρονομια θα τον λενε φασιστα. Χανουμε την ταυτοτητα μας και το παιζουμε προοδευτικοι.
Ο εννοιες εχουν αλλαξει πλεον.Ανεξαρτητα απο το πως αυτοπροσδιοριζεται ο καθένας και πως τον εννοει τον εθνικισμο, ο σημερινος "εθνικισμος" αποτελει, επαναστατικη θεση.[/quote]

Φιλε RedArmy αυτο εχει ηδη αρχισει να γινεται. Κι αυτο γινεται διοτι καπιοι δεν μπορουν να ξεχωρισουν το κρατος που ειναι οντως ενα ρδελο απο την χωρα και τον πολιτισμο της ,οπου κατα την γνωμη μου ειναι διαφορετικα πραγματα. Οσοι λενε και εγω μεσα οτι ειμαι υπερηφανος που ειμαι Ελληνας δεν το λεμε για το κρατος που εχουμε σημερα αλλα για τον ελληνισμο γενικοτερα.
Post Reply

Return to “TV - Κινηματογράφος”