Ελληνική ΤV

Συζητήσεις σχετικά με σειρές, ταινίες κτλ.
Forum rules
ΟΔΗΓΙΕΣ TV - Κινηματογράφος



1) Όλα τα spoiler θα μπαίνουν σε spoiler tag ,με σημείωση του επεισοδίου/ταινίας, ή(και) του προσώπου που αναφέρετε στο spoiler

2) Οποιοδήποτε προμο-φώτο-βίντεο και αυτό σε spoiler tag με σημείωση για πιο επεισόδιο είναι. Η συζήτηση για το προμο θα γίνεται και αυτή σε spoiler tag.   Καλό είναι να αποφεύγονται τα προμο    

3) Οι συζητήσεις για μέχρι και για την προηγούμενη απο την τρέχουσα season μπορούν να γίνονται χωρίς spoiler

4) Μην ρωτάτε από που θα κατεβάσετε ταινίες κ επεισόδια σειρών,όπως και για τους υποτίτλους αυτών
Post Reply

Όχι ποιος θέλετε, αλλά ποιος πιστεύετε ότι θα αποχωρήσει

Μισθοφόρος από τα λιδλ
23
44%
Γκρίνιας από έλλειψη πρωτεΐνης
17
33%
Κουτσός στρατηλάτης
12
23%
 
Total votes: 52
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κατιναρα Μαγκυ ουστ κομπλεξαρα.


Στάλθηκε από το HUAWEI P7-L10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
anosamos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 469
Joined: Sat Jun 21, 2008 11:43 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Status: Υou'll Νever Walk Alone
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Spoiler: show
Μάγκυ προς Γωγώ' "όταν παραπάνω από ένας λέει κάτι για σένα, πρέπει να κάτσεις να το δεχτείς"
Μάγκυ στην ψηφοφορία ενώ πήρε 3 ψήφους: "είναι άδικο, είναι άδικο, είναι άδικο" και κλάμα!
Πάντως όταν τελειώνει το σκηνικό και πάνε να φτιάξουν κάτι να φάνε, ακούγεται ο Χρήστος να λέει "πάμε να φτιάξουμε τσιαπάτα, πάμε Γωγουλινι" ενώ στην προηγούμενη σκηνή την έκραξεImage
Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βάλε το γέλιο, λοιπόν, πάνω απ' το ψέμα σαν μια βελόνα οχτάρα που κεντάει μελάνι στο δέρμα...
User avatar
redmanftw
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5304
Joined: Wed May 20, 2009 10:56 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Στη φάση βετεράνος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Ενταξει επικη παπαρια του Μποτρινι,εδιωξε απο το πρωτο επεισοδιο παικτη...Γελαει ο κοσμος
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του Ανθυπασπιστού
User avatar
samkos
Rotation
Rotation
Posts: 1060
Joined: Mon Mar 02, 2009 7:17 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναΐκός, Λίβερπουλ
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τιμο αρχηγαρα μου, εσύ θα το σηκώσεις όσο και αν σε πολεμάνε

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
redmanftw
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5304
Joined: Wed May 20, 2009 10:56 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Στη φάση βετεράνος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

o Γλωσσιδης ποτε θα φυγει να ησυχασουμε
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του Ανθυπασπιστού
User avatar
dwra24
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3967
Joined: Tue Aug 14, 2012 10:35 am
Football Manager της ομάδας: Inter
Αγαπημένη Ομάδα: Man utd,Juventus,Real Madrid
facebook προφίλ: dora.velentza
twitter: Panathaismylife
Status: Δεν φταίω πάντα εγώ. Φταίνε και οι άλλοι. :P
Location: kolonos,athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

samkos wrote:Τιμο αρχηγαρα μου, εσύ θα το σηκώσεις όσο και αν σε πολεμάνε

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν κ δεν τον παω ξεμπροστιασε πολλους σήμερα..

Στάλθηκε από το SM-J330F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλο ταξιδι ρε ....
θα μου λειψεις ....
να μας προσεχεις απο ψηλα!!(1979-2010)

The Show must go on!
The Show must go on! Yeah,yeah!
Ooh! Inside my heart is breaking!
My make-up may be flaking...
But my smile, still, stays on!


Image
Image
User avatar
ezio ioannis
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 595
Joined: Wed Feb 13, 2013 1:44 pm
Football Manager της ομάδας: tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ-JUVE
Status: Εγινε η......ΚΕΝΤΑ...!!!!!
Location: Kως
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγώ πάντως απ το σημερινό "θεατρινιστικο" επεισόδιο, κατάλαβα, ότι του φανεί του λωλοστεφανη.
Spoiler: show
ο 1 λέει, "θέλουν να με διώξουν απ το σπίτι" , η άλλη" αδικία αδικία γτ με φοβούνται" , η Γωγω θυμήθηκε τον εξώστη που την άφησαν μόνη της, μετά πήρε σειρά η Κατίνα ο Τζώρτζης, "εσύ Ηλέκτρα μη μιλάς γτ εξαιτίας μου είσαι στο παιχνίδι..." (γελούσε ειρωνικά η άσχετη κιόλας) . γενικά, ήταν ψιλόενδιαφέρον το επεισόδιο μέχρι που προσπάθησε η παραγωγή να το ξεφτιλίσει ανοίγοντας ένα σωρό μέτωπα και γαμ@@@@κε η κατάσταση.
Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
scorpions
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3703
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: On Holidays
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος - Inter -R.Madrid
Location: Κρητη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

ναι πολλους ξεμπροστιασε.. ειδικα εκει που ειπε ''
Spoiler: show
μου ειπε καποιος οτι εγινε αυτο κ αυτο'' και εγιναν ολοι πουτανα γιατι αυτο που του ειπε καποιος δεν ειχε γινει ποτε...
ασε που φανηκε ποσο κομπλεξ εχει κ αυτος οταν ειπε την ατακα στον σαββα ''ουτε εμενα γουσταρεις αλλα δεν ηρθες να μου το πεις ομως''
Spoiler: show
το πουστριλικι του τζωρτζη σημερα ειναι ανευ προηγουμενου. οποτε μιλαγε, οτι και αν ελεγε εδειχνε το ποιον του.
παμε απο εκει να φαινεται μονη της, ειπε στον φασιλη που καθοταν μεταξυ μαγκυς κ βασιλη.
μετα απο 2 λεπτα του λεει παλι ΄΄κοιτα ποσο ασχημος φαινεται ο εξωστης, αφου τον ειχε παρασειρει στον βασιλη και ηταν η μαγκυ μονη κ ο συμεων στον τιμο
μετα αφου μπαινει ο τιμος σπιτι και κραζει για τον εξωστη, λεει παλι κατι τυπου ''με πειραξαν αυτα που ειπε ο τιμος οτι ειχαμε χωρισει στον εξωστη και δεν θελω να συμμετασχω σε αυτο''
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Master Chef 42.
Spoiler: show
Ακούστηκαν πολλές αλήθειες σήμερα παρόλο τον τσακωμό. Βέβαια σε αυτά που είπε ο Τιμολέων δεν είχε άδικο απλά έκανε φάουλ που κατηγόρησε τον Σάββα.

Βέβαια μετά συνασπίστηκαν οι καλοί μάγειρες και έβγαλαν στον τάκο Τζώρτζη & Γωγώ , έστω και μετά απο 2 μήνες. Αυτό είναι το master chef το φετινό. Στο περυσινο κέρδισε ο καλύτερος αντικειμενικά και δεν υπήρχαν νομιζω τόσες κλίκες και κατευθυνόμενα άτομα.
Αν οι ίδιοι πήγαιναν πέρυσι θα είχαμε έναν πολύ καλό διαγωνισμό μαγειρικής.

Στο φετινό Ηλέκτρα, Τζώρτζης, Γωγώ δημιουργούν ύπουλα εντάσεις για την τηλεθέαση. Τυχαίο οτι είναι οι χειρότεροι μάγειρες; όχι. Οπως και ο Τσίκιλης που επειδή έχει κανει παρέα με Σάββα - Χρήστο την σκαπουλάρει.

Υπάρχουν οι ουδέτεροι Συμεωνίδης , Φασιλής & Αργύρης και η Μάγκυ που είναι against all. Για τον Τζώρτζη δεν θα πω κάτι άλλο γιατί θα κατηγορηθώ για ομοφοβικός. Πετάει την μπηχτή και μετά αποχωρεί γιατί πήγε για να μαγειρέψει. Μάλλον να μαγειρέψει ψηφοφορίες εννοεί. Καλά η αστεία η Ηλέκτρα πετάχτηκε να την πει στον Τιμολέων ο οποίος την ξεφτίλισε με τα κρεμμύδια και καλά της έκανε.

Σωστός γι ακόμη μια φορά ο Γλωσσιδης αν και του την είπε σωστά ο Τίμος για το οτι δεν έχει διαλέξει για αρχηγό τον Σάββα ποτέ.
Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62568
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Μαστερ σεφ 42
Spoiler: show
Ουσιαστικά θα συμφωνήσω με το Ζόρντι.

Αυτό που είπε η Μάγκυ στη Γωγώ δεν έχει σχέση ρε anosamos.

Διότι προφανώς στο ένα υπήρχε στήσιμο ενώ στο άλλο υπήρχαν μέτωπα από παντού.

Γενικά:

Οι 3-4 καλύτεροι μάγειρες στο φετινό είναι χειρότεροι χαρακτήρες και ίσως καλύτεροι μάγειρες από την περσινή πχ 5δα(που ο τελικός για μένα έπρεπε να είναι Δημήτρης-Λάμπρος αλλά οκ). Από την άλλη και ο Λάμπρος πέρυσι μπερδευε τα πράγματα και έλεγε για παρέες κτλ και ότι είδε κάποια πράγματα.

Τι νομίζω ότι ισχύει:
Οι ομάδες είναι 2 και όχι 3.

Ο Τίμος με τη Μάγκυ τον Αργύρη και τον Σιμεω και ο Χρήστος με τον Σάββα και το Δημήτρη μαζί με το Βασίλη. Bασίλης και Αργύρης είναι και λίγο αδιάφοροι και πολύ χαμηλών τόνων.

Από τις 2 ομάδες υπάρχουν οι 6 καλύτεροι μάγειρες στο φετινό μάστερ σεφ(οι 4 από τη μία μεριά και οι 2 από την άλλη).

Τι θέλω:να βγάλουν οι 2 ομάδες την Ηλέκτρα και το Τζώρτζη προτεινόμενους.

Τι θα γίνει:ακόμα χειρότερο παιχνίδι reality.Mπήκαν σήμερα διάλογοι στους κριτές,μπήκαν διάλογοι στη κοπέλα που πάει να κάνει την νοσοκόμα(Βερόνικα εγώ έμπαινα πάντως). Έγινε ΠΟΛΥ κακο θέαμα(ο άλλος γέλαγε όταν σηκώθηκε ο Σάββας ξέρω γω).

Α)ΛΑΘΟΣ του Τίμου που την έπεσε στο Σάββα. Το πρόβλημά του είναι ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ με τον Δημήτρη. Με το ίδιο άτομο έχει πρόβλημα και ο Αργύρης και το έχει πει. Κακώς το είπε στο Σάββα(που είναι και μετά το Χρήστο ο καλύτερος μάγειρας αυτής της πλευράς).
Β)ΠΟΛΥ καλά κάνανε και βγάλανε επιτέλους την Ηλέκτρα στη σέντρα.
Γ)Η Γωγώ σωστά το είπε στο Τίμο:αδερφέ κάνεις παρέα με κάποιους. Έχεις μια άποψη για σένα. Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά δεν αρέσει σε όλους. Και αν θέλεις τον εξώστη να θυμάσαι πότε σε στηρίζει και πότε όχι. Και το είπε και πολύ σωστά: φίλοι εδώ δύσκολα θα γίνετε. Το αγώνισμα είναι ατομικό.
Δ)Καλά είπε ο Τίμος στον Χρήστο:εμείς με τον Αργύρη είχαμε αρχίδια και χωριστήκαμε εσύ και ο Σάββας δε το κάνατε.
Ε)Ο Δημήτρης είναι ο χειρότερος μάγειρας και είτε είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αληθινός είτε είναι χειρότερος από τον Τζώρζη. Προσωπικά σα φυσιογνωμία ο Φισιλής δε μου κάνει σαν το μεγάλο [System Interruption: Μη βρίζεις!] που θέλει όντως να πηδήξει κάποιον. Πιστεύω ότι έχει συναίσθηση μέχρι που μπορεί να φτάσει.
ΣΤ)Ο Χρήστος όντως όποτε έχει ζητηθεί έχει βοηθήσει. Παραμένει [System Interruption: Μη βρίζεις!] με όλη τη σημασία της λέξεως. Παραμένει και καλύτερος μάγειρας από τους περισσότερους εκ των 22 που μπήκαν.

Σε κάθε περίπτωση πάντως εγώ τον Τίμο τον έχω πολύ δυνατό αλλά δύο φορές σε αποχώρηση(αν και νομίζω η μία ήταν φτιαχτή)τα έχει βρει πιο σκούρα από ότι περίμενα.
Χαλάει πάντως ρε φίλε.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15589
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

Επεισοδιάρα άξιζε το τρίωρο σχεδόν με αλλαγή ημέρας, εκεί στη φάση στο σπίτι στυλ οικογενειακές ιστορίες όλα τα λεφτά.
Spoiler: show
-Βασιλη τα κανελόνια σου είναι ωμά.
-Ετσι τα ήθελα Σεφ.
-Δεν είναι όμως αυτό που δείξαμε.
-ΕΙΜΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ
κεκ
migeo
Backup
Backup
Posts: 770
Joined: Sun Jul 13, 2008 6:59 pm
Football Manager της ομάδας: Ängelholms FF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Spoiler κάθε επεισοδίου
Spoiler: show
Πληρώνω όσο όσο να μου βάλουν στη σειρά τον τυροβλαχο Νταλί από τα Λιντλ, το Πόκεμον Σάββα με τα γουρλωτα ματάκια και τον βλογιοκομμενο Δωνη της μαγειρικής και να τους μοιράζω χαστούκια μέχρι να δύσει ο ήλιος.
User avatar
alex-gate-7-1925
National Manager
National Manager
Posts: 8370
Joined: Tue Mar 01, 2011 2:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
facebook προφίλ: alex.zografidis
twitter: alex7zog
Status: Είναι δύσκολο να σπουδάζεις και να παίζεις FM. Ένα από τα δύο θα γίνει.
Location: Patra
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Αλήθεια δεν ξέρω πως μπορεί κάποιος να συμπαθεί τον Τίμο και όχι τον Σάββα... Ο Σάββας τον ξεφτίλισε χθες και ο άλλος μόλις στριμώχτηκε άρχισε τα υπεροπτικά ούτε μια τρίχα μου δεν είσαι, τι καλά πιάτα έχω κάνει εγώ κτλ...

Τσίκιλης όποτε χρειάστηκε πήρε τις ευθύνες του... Ότι έχει θέμα με την Μάγκι έχει... Αλλά είναι προφανές οι λόγοι που δεν την συμπαθεί...

Όσο αφορά την δοκιμασία στο φούρνο, οι μόνοι που δεν έφταιγαν είναι οι Μάγκι και Τσικιλης... Σίγουρα άδικο που βγήκε η Μάγκι προτεινόμενη, αλλά τρομερά σπαστική η αντίδραση της.

Βασίλης σίγουρα όλες τις ευθύνες γιατί δεν επιβλήθηκε σαν αρχηγός. Άφησε τον Τίμο να του κάνει κουμάντο κτλ. Τίμος δεύτερος στις ευθύνες αφού πήρε πάνω του την τσιαπάτα (το πιάτο που τους έκαψε) όταν ήταν να βγουν από το φούρνο χώρια που φώναζε εμένα μην μου δώσετε ζύμες. Επίσης το πήρε πάνω του και έδιωξε τη Γωγώ... Είπε ότι έτσι είμαι εγώ σαν χαρακτήρας, αλλά πολύ θα ήθελα στα μαγαζιά/ξενοδοχεία που έχει δουλέψει να πήγαινε να κάνει κάτι τέτοιο ενάντια στις εντολές του σεφ. Την επόμενη θα ήταν στον ΟΑΕΔ.
User avatar
dwra24
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3967
Joined: Tue Aug 14, 2012 10:35 am
Football Manager της ομάδας: Inter
Αγαπημένη Ομάδα: Man utd,Juventus,Real Madrid
facebook προφίλ: dora.velentza
twitter: Panathaismylife
Status: Δεν φταίω πάντα εγώ. Φταίνε και οι άλλοι. :P
Location: kolonos,athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Δεν μπορώ να διανοηθώ οτι υπάρχουν ατομα που υποστηρίζουν ακόμα Σάββα κ Γλωσσίδη. Οτι πιο ύπουλο υπάρχει εκεί μέσα μετά τον Τζώρτζη. Ισχύει αυτό που ειπώθηκε χθες μες στο σουσουρο. Τσακώθηκαν τσακώθηκαν τα κολλητάρια αλλά μετά ήταν αγκαλίτσες κ φιλάκια. Επίσης συμφωνώ με την σποντα οτι δν έχουν διαλεξει ο ένας τον αλλο για αντίπαλο αρχηγό. Γτ ξέρουν οτι θα έβγαινε ένας απο τους 2 υποψήφιος. Μου θυμίζει το όλο σκηνικό Άκη κ τον Βαγγέλη απο το ενα που φτάσανε ως το τέλος μαζι γτ δν διάλεγαν ο ένας τον άλλο.

Γνωρίζετε όλοι πως σιχαίνομαι Τιμολέων (το σιχαίνομαι είναι μικρή λεξη για να περιγραψει αυτό που νιώθω). Αλλά καλά τους την είπε κ ας υπέθεσε σε λάθος υποθέσεις. Ειδικά δε με τα ράστα το ευχαριστήθηκα...

Όταν πετά μπήχτες ο ήρεμος Πορφύρης στο ινστα κάτι πρέπει να λεει για το ποιον αυτών που έχουν μπει φέτος.


Τέλος ο Τσικίλης κατατάσσεται στην ίδια κατηγορία με Γλωσσίδη Σάββα. Ηθελε να πλακώσει Τιμολέων για τις ψήφους αλλά το οτι τον χειραγωγούν δν λεει να το παραδεχτεί..


Στάλθηκε από το SM-J330F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλο ταξιδι ρε ....
θα μου λειψεις ....
να μας προσεχεις απο ψηλα!!(1979-2010)

The Show must go on!
The Show must go on! Yeah,yeah!
Ooh! Inside my heart is breaking!
My make-up may be flaking...
But my smile, still, stays on!


Image
Image
User avatar
anosamos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 469
Joined: Sat Jun 21, 2008 11:43 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Status: Υou'll Νever Walk Alone
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Spoiler: show
μόνο σε μένα, οι παρεμβάσεις του Χρήστου, καθ' όλη τη διάρκεια του "καυγά", μου φάνηκαν άσχετες?! Άλλα λέει ο Τίμος σε κάποια φάση και σηκώνεται να μιλήσει ο Χρήστος και του απαντάει άλλα!Και μετά ίδια άκυρη παρέμβαση με τη Γωγώ, η οποία είπε εγώ δεν έχω φίλους εδώ μέσα κλπ και αναφέρθηκε στον εαυτό της και ο Χρήστος άρχισε να της λέει "μα, μου, εγω εχω φιλίες, μπλα μπλα..."
Δηλαδή σαν ο Χρήστος να ήθελε απεγνωσμένα να μιλήσει (η παραγωγή ίσως?)

Επίσης ο Τίμος στη δοκιμασία της ομαδικής, μου έδωσε ξεκάθαρη εικόνα ότι ήθελε να χαντακωσει είτε την ομάδα συνολικά είτε τον Βασίλη ως αρχηγό!δεν γίνεται σε όλο τον διαγωνισμό μέχρι εκείνη την στιγμή να έβγαινε μπροστά σε όλα και να ήταν πάντα και ετοιμόλογος κλπ και όταν στραβωσει το κριτσινι πατζαριου, να μην μπορούσε να αρθρώσει ούτε πρόταση και γενικά έβγαλε πολύ την ουρά του απ' έξω κατά τη διάρκεια της ομαδικής ή που κάθε τρεις και λίγο ρωτούσε για οδηγίες (που οκ αυτό κανείς αφού έχεις "ανώτερο" από πάνω σου) αλλά σε καμία άλλη ομαδική δεν συμπεριφορικε έτσι, πάντα έπαιρνε πρωτοβουλίες κι ας μην ήταν αρχηγός
Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βάλε το γέλιο, λοιπόν, πάνω απ' το ψέμα σαν μια βελόνα οχτάρα που κεντάει μελάνι στο δέρμα...
Post Reply

Return to “TV - Κινηματογράφος”