FIFA

Συζητήσεις περί υπολογιστών/κονσολών καθώς και games... Εδώ και η Τεχνική Υποστήριξη...
Post Reply
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9105
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Spoiler: show
Image
ε-ε-έρχεται!! :D θα εκτελεί κόρνερ και θα τρέχει να παίρνει και την κεφαλιά!! Image
Spoiler: show
Image
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9105
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

γεμίσανε οι server πλέον που το πήραν όλοι και το lag πάει σύννεφο. unplayable έχει γίνει δυστυχώς και λογικά θα κόψω το online για να μην rageαρω τζάμπα. για την ps4 έκδοση αναφέρομαι γιατί σε pc-xbox one είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα λόγω λιγότερων παικτών.
Spoiler: show
Image
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Τα πρωι μεχρι γυρω στις 11 ειναι καλα, μετα ναι που μπαινει λαος ειναι σπάσιμο νεύρων. Ειδικά οι αγώνες στο wl αμα πας να παίξεις αργά απόγευμα/βράδυ είναι να πετάς χειριστήρια στον τοίχο
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9105
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

ειδικά εμείς οι Έλληνες έχουμε μειονέκτημα σε σχέση με κεντρική Ευρώπη που εκεί έχουν και τους σερβερς ουσιαστικά. το καταλαβαίνεις από τις κινήσεις των παικτών ότι είσαι 1 δεύτερο πίσω που όμως φαίνεται πολύ in game. ας κοιτάξουν να διορθώσουν την κατάσταση, τόσα φράγκα βγάζουν από το fut ρε γαμωτ0.
Spoiler: show
Image
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9105
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

θεούληδες στην ea. στο περασμένο wl δεν συμμετείχα και έπαιζα rivals την Κυριακή και συμπλήρωσα τους 2000 πόντους και κάνω κατευθείαν redeem για να μην ξεχάσω μεσοβδόμαδα. ανοίγω κονσόλα χθες με διάθεση για wl που είχα να παίξω από Οκτώβρη και μου λέει not qualified και οι πόντοι εννοείτε παπαλα. κάνω live chat με support και μου λένε συμμετείχες στο περασμένο wl ενώ είχα κάνει redeem Κυριακή. αντε βγάλε άκρη τώρα. παίζω που παίζω μια στο τόσο μας τρολαρει κι η ea.

Υ.Γ facking lag
Spoiler: show
Image
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Εμενα εγινε ακριβως το αναποδο.Το εχω πουλησει εδω και ενα μηνα το παιχνίδι αλλα στο web app μου έχει βγάλει ότι έχω 2000 πόντους έτοιμους, που εννοείτε δεν τους είχα από πριν

Image
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9105
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

"ότι του φανεί του λωλοστεφανη" αυτή η εταιρεία
Spoiler: show
Image
User avatar
zack10
Backup
Backup
Posts: 795
Joined: Tue Oct 30, 2007 2:32 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχεις ενα ψυχικά ήρεμο ΣΚ και κατηγορείς την εταιρία??? σε προφύλαξε τυχερός εισαι ..
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9105
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

ρε φίλε θα τρελαθώ με την ea. έπαιξα 2 ματς χθες μετά το σκηνικό με το wl και πήγα 600-700 πόντους περίπου. ανοίγω σήμερα το app στο κινητό να ανοίξω τα πακέτα του rivals και μου λέει έχεις 2000 πόντους κάνε redeem. το πάτησα από τώρα, για να δούμε θα παίξω ή θα μου λένε κουλά πάλι. στο τρελογιατρο θα μας στείλει το κωλοπαιχνιδο!!
Spoiler: show
Image
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14768
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και που λετε και γω τη προηγουμενη βδομαδα αργησα να κανω reddem τους ποντους και πιστευα οτι θα χασω το wl
Τη Κυριακη το πρωι που μπηκα ομως,ειδα οτι ειναι ανοιχτα τα game
Επαιξα και καποια σοβαρα θεματα connectivity με κρατησαν στις 10 νικες

Οποτε ξαναεπεσα στο καρκινωμα τον division για να ξαναπαρω τους ποντους που χρειαζομουν
Εχωντας φτασεις λοιπον τους περι 1800 ποντους,μπαινω σημερα για να συνεχισω να παιζω και βλεπω στη μπαρα του μετρηματος οτι εχω 2k points οποτε παλι μεσα με εβαλε :P
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

30 ευρω στο οριτζιν τα σκαγατε για το 19; εχω να παιξω πολυ φιφα απο το 13, οποτε μια γνωμουλα θα ηταν χρησιμη
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14768
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τιπ για το fut σπαμαρετε τα Ligue 1 upgrage packs,προσωπικα στο τελος εξεκωλοθην με τον Εμπαπε αλλα γενικα υπαρχουν πολυ καλα chances για να βγαλετε καποιο μεγαλο pull περα απο τους regural 83/84 rating
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9105
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Spoiler: show
Image
έβγαλα mane εγώ από τα pl premium και είμαι ευχαριστημένος. επόμενοι στόχοι γιορις για τέρμα, κεϊν ή λουκακου για μπροστά και να βρω επιτέλους ένα χαφ που να ταιριάζει με τον ματιτς. Image
Spoiler: show
Image
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14768
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Image
Η μια σκεψη για το wl ειναι να παρω τον Κουρτουα και τον Βαραν,αντι για το ντουο της Psg
Η αλλη σκεψη ειναι να κανω highroll στα rewards και να παρω De Gea,Pogba και να βαλω firmino και random premier cb

Βεβαια το πλανο ειναι να σταματησω να ειμαι κακοπαιχτης αλλα αυτο θελει δαχτυλα
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9105
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

πρόλαβα και έπαιξα 5-6 ματσάκια squad battles χθες και εν τέλει δικαιώθηκα. βγήκα gold 3 και στο ένα πακέτο έτυχα bale που τον είχα ήδη untradable και τον πούλησα για 250k. με τα φράγκα πήρα kane lukaku για μπροστά, eriksen για 10αρι και fabinho για παρτενέρ ματιτς. πλέον νομίζω ότι έχει γίνει τοπ η ομάδα και η μόνη προσθήκη θα ήταν ο pogba στη θέση του ματιτς για να μην έχω 2 τσεκουρια στο κέντρο.
Spoiler: show
Image
Post Reply

Return to “Υπολογιστές - Κονσόλες - Gaming”