Geopolitical Simulator

Συζητήσεις περί υπολογιστών/κονσολών καθώς και games... Εδώ και η Τεχνική Υποστήριξη...
Post Reply
User avatar
Gewponos
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 538
Joined: Sun Feb 19, 2012 6:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Bayern
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξέρει κανείς τίποτα για αυτό το παιχνίδι?? Μου το πρότειναν και μου είπαν πως είναι φοβερό για το είδος του..
User avatar
Jimi
Banned
Banned
Posts: 676
Joined: Wed Feb 13, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: αίματος?
Status: Προπαγανδινγκ
Location: εδω γυρω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Geopolitical Simulator λεγεται η παλιά έκδοση του παιχνιδιού, πλεον έχει μετονομαστεί σε Rulers of Nations.

Πράγματι μοναδικό στο είδος του, αλλά έπρεπε να περιμένουμε ~10 patch πριν γίνει κάπως playable. Έχει ακόμα bugs στην έκδοση 4.30, αλλά τουλάχιστον παίζεται.
Αν το βρείς κάπου με 5-10 ευρώ αξίζει, παραπάνω όχι γιατί σε 2 μήνες περιμένουμε την καινούργια έκδοση.
User avatar
Gewponos
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 538
Joined: Sun Feb 19, 2012 6:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Bayern
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Jimi wrote:Geopolitical Simulator λεγεται η παλιά έκδοση του παιχνιδιού, πλεον έχει μετονομαστεί σε Rulers of Nations.

Πράγματι μοναδικό στο είδος του, αλλά έπρεπε να περιμένουμε ~10 patch πριν γίνει κάπως playable. Έχει ακόμα bugs στην έκδοση 4.30, αλλά τουλάχιστον παίζεται.
Αν το βρείς κάπου με 5-10 ευρώ αξίζει, παραπάνω όχι γιατί σε 2 μήνες περιμένουμε την καινούργια έκδοση.

Μου το δάνεισε ένας φίλος αλλά στο λάπτοπ μου λαγγάρει απίστευτα και κολλάει... Μάλλον το λάπτοπ έχει αρχίσει και τα φτύνει :s
Post Reply

Return to “Υπολογιστές - Κονσόλες - Gaming”