Chankast- Virtual Striker 2 και αλλα καλουδια.

Συζητήσεις περί υπολογιστών/κονσολών καθώς και games... Εδώ και η Τεχνική Υποστήριξη...
Post Reply
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οπως καταλαβαινετε απο τον τιτλο φιλοι συμφορουμιτες, εφτασε η μαυρη μερα που ζηταω την βοηθεια σας. Οχι για μενα μαυρη, για εσας που θα πρεπει να εξηγησετε σε μενα τον καουγκαλο πως δουλευει το συστημα. Η ιδεα ειναι απλη: υπαρχουν διαφορα παιχνιδακια που μου θυμιζουν τα νιατα μου, οπου βρισκομασταν σε χαμαιτυπια και ιδρωκοπουσαμε προσπαθωντας να βαλουμε γκολ, τερματισουμε πρωτοι στο ραλλακι, να σκοτωσουμε το θεριο, καπως ρε παιδι μου που να ξεσπασουμε η Αννιτσα δεν μας καθεται και το τσιου μας βαραει αφαλο λογω των ορμονωνε. Καπου εκει λοιπον, επειδη δεν πολυνογαω απο emulators και οι εκδοσεις που εχω βρει δεν με πολυ συγκινουν (αφου βια να παιζω καμια 10 τιτλους και τα περισσοτερα παχνιδια εκεινης της εποχης τα εχω καψει) θα ηθελα την βοηθεια σας στο πως λειτουργει το προγραμμα και πως μπορω να τρεξω παιχνιδια σ' αυτο. ΠΡΟΣΟΧΗ! Με απλα λογια και υπομονη, σαν Τσακ ενα πραγμα. :D

Ευχαριστω εκ των προτερων για οποιον σπαταλησει τον χρονο του για να με βοηθησει. :D
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5487
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

Έτοιμος ο Emulator https://dl.dropboxusercontent.com/u/637 ... pha025.rar

Κατεβάζεις daemon tools lite http://www.disk-tools.com/download/daemon

Προσοχή στην εγκατάσταση και στα skip που έχω

Image

Image

Image

Image

Image


Ρίχνεις τη rom μέσα στο DAEMON Tools

Image

Προσέχεις το γράμμα του δίσκου που πήγε, πχ H, G, I

Image

Τρέχεις τον emulator

Image

Image

Σε εμένα έχει μπει στο H, οπότε το επιλέγω..

Image
Image


Image

Αν δεν τα έγραψα καλά, ρώτα :P
Post Reply

Return to “Υπολογιστές - Κονσόλες - Gaming”