Always look on the spam side of Life

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
KosKarVen
National Manager
National Manager
Posts: 9761
Joined: Sun Mar 20, 2005 4:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

equi_gonzalez wrote: Sun Feb 23, 2020 4:16 am Ειχες πιει, δεκτο, ολοι την εχουμε κανει τη μαλακια. Εστελνες μνμ, δεκτο.
?
Oh, I know that guy, he's a nihilist.
periklis11
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5100
Joined: Tue Dec 20, 2011 8:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Liverpool
Status: Spread your wings you can fly
Location: Νέα Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δε νομίζω ότι η Corvette είναι αυτοκίνητο που φτιάχτηκε για κόντρες πάντως

Είναι θέμα του τι χρήση επιλέγει να κανεί ο καθένας και μάλιστα σε μια πόλη που δεν προβλέπεται τέτοια χρήση, ελιγμοί ταχύτητες



Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

User avatar
Trapezitis
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 27185
Joined: Thu Nov 27, 2008 4:02 pm
Football Manager της ομάδας: Που τέτοια τύχη.
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Barca, Juve, Liverpool
Status: Παντρεμένος με παιδιά...
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

In other news, some food for thought.


https://www.theguardian.com/technology/ ... _b-gdntech


Sent from my iPhone using Tapatalk
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

periklis11 wrote:Δε νομίζω ότι η Corvette είναι αυτοκίνητο που φτιάχτηκε για κόντρες πάντως

Είναι θέμα του τι χρήση επιλέγει να κανεί ο καθένας και μάλιστα σε μια πόλη που δεν προβλέπεται τέτοια χρήση, ελιγμοί ταχύτητες



Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν υπάρχει χρήση σε αστικο ιστό για την Κορβέτ. Δεν γινεται να πηγαίνει με 30 ή με 50 ένα τέτοιο αμαξι. Και δεν υπάρχει και κανένας που αγοράζει τέτοιο αμαξι για να πηγάίνειε 30 και 50 μεσα σε πόλη. Οπότε πούλο και αυτοί και τα αμαξια τους.

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9572
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

KosKarVen wrote:
equi_gonzalez wrote: Sun Feb 23, 2020 4:16 am Ειχες πιει, δεκτο, ολοι την εχουμε κανει τη μαλακια. Εστελνες μνμ, δεκτο.
?
Προφανως απαραδεκτο κι οχι δεκτο, το ποιντ ειναι οτι για μενα ειναι 3 σκαλες χειροτερο το να ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙ ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!]. Αυτο ειναι που δε μπορω να χωνεψω.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
User avatar
KosKarVen
National Manager
National Manager
Posts: 9761
Joined: Sun Mar 20, 2005 4:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

equi_gonzalez wrote: Sun Feb 23, 2020 5:05 pm
KosKarVen wrote:
equi_gonzalez wrote: Sun Feb 23, 2020 4:16 am Ειχες πιει, δεκτο, ολοι την εχουμε κανει τη μαλακια. Εστελνες μνμ, δεκτο.
?
Προφανως απαραδεκτο κι οχι δεκτο, το ποιντ ειναι οτι για μενα ειναι 3 σκαλες χειροτερο το να ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙ ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!]. Αυτο ειναι που δε μπορω να χωνεψω.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
Ίσως στην κατάσταση που ήταν να πίστεψε πως είναι προτιμότερο να φορτωθεί εγκατάλειψη θύματος παρά να τον μαγκώσουν τύφλα (ή/και μαστουρωμένο) να κάνει κόντρες με άλλο αυτοκίνητο. Μένει να δούμε αν είχε δίκιο.
Πάντως, οι αρχές δεν μπόρεσαν να τον εντοπίσουν ενώ είχαν το αυτοκίνητο και βίντεο -κάποιος θα πίστευε ότι είναι η πιο εύκολη δουλειά στον κόσμο να εντοπιστεί- και επίσης αυτή την ώρα που μιλάμε είναι λέφτερο πουλί. Πιστεύω και η "δικαιοσύνη" μία από τα ίδια.
Oh, I know that guy, he's a nihilist.
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14562
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Επίσης αν πήγαινε αυτόφωρο θα είχαμε άμεσα δικαστήριο (στην χειρότερη τρεις μέρες διορία) και ποινή και με το θέμα να είναι ακόμα ζεστό για τους Δικαστές με ό,τι κι αν σημαίνει αυτό. Τώρα που πέρασε το αυτόφωρο το δικαστήριο μπορεί να γίνει και μετά από 3 χρόνια κάτω από τα φώτα τις δημοσιότητας.
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
johndoe
Coach
Coach
Posts: 2892
Joined: Thu Oct 13, 2016 7:41 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Real Madrid, Man. United
Status: I was a million miles away, and there's nothing left to bring me back today...
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Trapezitis wrote: Sun Feb 23, 2020 2:06 pm In other news, some food for thought.


https://www.theguardian.com/technology/ ... _b-gdntech


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ξέρω ότι δεν είναι αυτό που σου φάνηκε εσένα ενδιαφέρον, αλλά για μένα η πρώτη σκέψη είναι "άλλη μια περίπτωση που κάποιος στέλνει το paper του σε δημοσιογράφο πριν δημοσιευτεί για να δημιουργήσει fuss και να περάσει πιο εύκολα όταν το στείλει σε συνέδριο/περιοδικό".
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Καλημέρες αδέρφια! Πως πάνε τα κέφια; Οι δουλειές; Τα διαβάσματα; Το FM; Το σεξ;
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2128
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Καλημερα! Τα κεφια καλα πανε, το διαβασμα εχει αρχισει απο τωρα για τις εξετασεις του καλοκαιριου, στο FM εξακολουθω να παιζω σειβ στο FM 17 αν και ενδιαφερομαι για την πορεια του google stadia πλεον. Tο λαπτοπακι μου δυσκολευεται λιγο απο το FM 18 και μετα. Περαν του οτι αυτα τα FM σχεδιαζονται για οθονες με αναλυση 1980 και οχι τη στανταρ 1366 που εχουν τα λαπτοπ, με αποτελεσμα να μη φαινεται πολυ ωραιο στη δικη μου οθονη και να μην ειναι εμφανεις ολες οι πληροφοριες, αντιμετωπιζω και ψιλοκολληματακια τα οποια μου χαλανε το immersion και δε με αφηνουν να χαλαρωσω.
Ισως το fm21 το αγορασω μεσω stadia για να αποφυγω τα κολληματα τουλαχιστον.
Και απο σεξ συμπαθητικα παμε για σχεση 4 χρονων.
Αντωνη πρωτη φορα ειδα αγωνα του ΠΑΟΚ χθες και η φωνη σου ηταν ευχαριστη εκπληξη απο τον παγκο του ΠΑΟΚ. Καλη συνεχεια!
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Καλημέρες, όλως παραδόξως χωρίς την Δευτεριάτικη σπαρίλα/μιζέρια.

Αυτό το 6/7 πρωινής δουλειάς και το Τετάρτη+Σάββατο βραδινής έχει αρχίσει να με φθείρει και ψυχολογικά και σωματικά. Περιέργο το να ξυπνάς Κυριακή να λες μέσα σου "είναι η μέρα μου σήμερα" και 12ώρες μετά να πρέπει να ξαναμπείς σε mood "αυριο δουλειά πάλι".

Και για να απαντήσω στις πάντα καίριες ερωτήσεις του Τσακ.

-Τα κέφια καλά. Περιμένουμε τριήμερο στο τέλος της βδομάδας.
-Οι δουλειές πάνε στο ρελαντί. Δύσκολος μήνας ο Φλεβάρης.
-Το μουσικό διάβασμα που θέλω να ρίχνω η αλήθεια ειναι ότι δεν πάει πολύ καλά τελευταία καθώς δεν παίζει και η ανάλογη όρεξη. Πρέπει να υπάρξει ανάκαμψη.
-Σεξ εχω να κάνω 20 ήμερες, έκανα τελευταία φορά πριν φύγω Ιταλία και αποφάσισα να λήξω την συντομη "σχέση" μου με το που γύρισα χωρίς βέβαια να παίξει το σχετικό σεξ χωρισμου κάτι που ίσως μετανιώνω.
-Στο φμ20 ξεκίνησα νέο σέηβ με φιορεντινα. Έκανα 2 μεταγραφές, τον Δεκέμβρη πρώτης χρονιάς είμαι στο 8-3-3, ικανοποιητική συγκομοιδή. Παίζω μετά από χρόνια ένα κλασικο 4-1-2-2-1 σε "προσαρμοσμενο κάθετο τικι τακα" στυλ. Η ομάδα προσπαθεί αλλά μπροστά βλέπω γκολ με το σταγονόμετρο και δεν ξέρω τι να κάνω καθώς δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει. Chiesa και Ribery κάκιστοι ως τώρα και δεν έχουν προσφέρει τίποτα.

Αυτά.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62684
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Καλησπέρα/καλημέρα.

Ο μτζει πρέπει να έχει δεί το χειροτερο στα χρονικά Φλεβάρη. Δεν έχουν ξαναγίνει αυτά με το καιρό σε τέτοιο βαθμό σε τόσο long period.

Δεν θα αναφερθώ στα υπόλοιπα.

Είμαστε σε καλή φάση της ζωής μας. Ετοιμαζόμαστε σε 3.5 βδομάδες για Άθενς (κάνα χρόνο πρέπει να έχω να κατέβω)και ένα 2ημερο βολαρα.

Κλείσαμε και early bird μας για Ντίσνεϊ πλας με 49 λίρες το χρόνο. Φτιάχνουμε και πρόγραμμα Ιουνίου/διακοπών.

Όμορφα όλα (πλην καιρού)

Sent from my GM1913 using Tapatalk


Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
theoatis
Indispensible
Indispensible
Posts: 1528
Joined: Sat Oct 28, 2006 8:51 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos, Ερμιονίδα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημέρες από την Ομόνοια, εδώ που τα κουφώματα του γραφείου βοηθούν ώστε η θερμοκρασία μέσα να είναι περίπου 2-3 βαθμούς πιο κάτω σε σχέση με έξω. Για να συνεχίσω με τις ερωτήσεις που έθεσε ο Τσακ
- Τα κέφια πάνε καλά, μετά από ένα ήσυχο ΣΚ χωρίς πολλά πολλά με ταινίες και σειρές στο σπίτι
- Η δουλειά για Δευτέρα είναι αρκετή, τόση ώστε να έχεις όρεξη να δουλέψεις κι όχι να μπινελικώνεις τα πάντα
- Διαβάσματα δεν έχουμε
- FM εξαιρετικά. Εχοντας ξεκινήσει save ανεργίας, πήγαμε στην συμπαθή Τρέλεμποργκ, την ανεβάσαμε κατηγορία, παίξαμε Europa μέσω κυπέλλου, κατακτήσαμε τον τίτλο του πρωταθλήματος και κάναμε το βήμα παραπάνω για Σταντάρ Λιέγης μετά από 3 χρόνια στη Σουηδία. Εκεί είχα την πιο τρελή 1η χρονιά στα χρονικά. Χτίσαμε το καλοκαίρι πολύ καλό roster και πηγαίναμε τρένο στο πρωτάθλημα. Ταυτόχρονα περάσαμε Europa από τα προκριματικά και βγήκαμε 1οι στον όμιλο. 30 Γενάρη η ομάδα γίνεται ρδελομπού γτ 2 εκ των ηγετών αποφασίζουν ότι δεν με γουστάρουν, κι όλα αυτά γτ ο ένας απέδιδε στην προπόνηση 6,30 και τον έκραξα. Είχα αποφασίσει ότι θα προσπαθήσω να το παω λαου λαου μέχρι που στην συνάντηση μου είπαν ότι όσο τους παω κοντρα όλοι ξέρουν που θα καταλήξει αυτό (εννοώντας ότι θα με διώξουν). Ε δεν άντεξα. Στο καλό και να μας γράφουν. Παραδόξως καμία γκρίνια από κει και πέρα. Κατάκτηση πρωταθλήματος, κυπέλλου ΚΑΙ Europa με ανατροπή στον τελικό εναντίον της Μίλαν (με ευνοϊκές κληρώσεις η αλήθεια είναι). Χαλάλι το ανάθεμα που άκουσα από την κοπελιά μου για τους πανηγυρισμούς του 2-1 στο 85.
- 1,5 χρόνος σχέση, 6 μήνες συγκατοίκηση, με αυτήν να είναι δασκάλα και να ξυπνάει καθε μέρα στις 6 και πάλι καλά να λέμε όπως παει το θέμα σεχ.
Καλη βδομάδα σε όλοι.

Υ.Γ. Έχοντας κλείσει ταξίδι για Νότια Γαλλία τέλη Μαρτη έχω αρχίσει και ανησυχώ για το θέμα Coronavirus. Να δούμε τι και πως. Ελπίζω να μην χρειαστεί να προβούμε σε ακυρώσεις, αλλαγές κτλ
Red Point Guard
Ένας εναλλακτικός χώρος απόψεων για τον μπασκετικό Ολυμπιακό
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

-Τα κεφια δεδομενου του καιρου καλα πανε, αφου πηρα την αποφαση να αντιμετωπισω δημιουργικα τον σκατοκαιρο ξεκινωντας ενα paper που θελω να εχω ετοιμο για να το στειλω σε τυχον συνεδρια.
-Δουλεια ξεκιναω οταν γυρισω, αφου μπαινω στην αρενα των ιδιαιτερων και γω, για να βγαινουν τα δικα μου εξοδα.
-Μανατζερ εχω να παιξω απο τον Σεπτεμβρη, και δεν με βλεπω να παιρνω το 20 οταν γυρισω Ελλαδα.
-Σεξ εχω να κανω κανα διμηνο σχεδον, απο ενα χριστουγεννιατικο βραδυ στην Ικτινου.

Στο θεμα κοροναβιρους, ταξιδευω παλι μεθαυριο με αεροπλανο και το εχω λιγο στο πισω μερος του μυαλου μου, αλλα τι να κανεις.
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sex από τα Φώτα. Το Πάσχα πάλι.
Δεν υπάρχει χρόνος και διάθεση για μανατζερ.
Τα κέφια στα καλύτερα τους. Πολύ δουλειά αλλά τόση που δεν είναι στα όρια και μαθαίνω. Γυμναστική γυμναστήριο 3 φορές, μπάλα 2 και μπασκετακι 1 φορά την εβδομάδα. Έχω χάσει ήδη περιττα κιλά και ξεκινάω σιγά σιγά να σφίγγω.

Τσακ ρώτησες αλλά δεν μας είπες εσυ πως τα πας.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”