Always look on the spam side of Life

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10067
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Καλημέρες καλημέρες...
- Καλά κέφια σήμερα. Σχολικές διακοπές αυτή τη βδομάδα κι εγώ μπορώ να κοιμάμαι λίγο παραπάνω. Αυτό από μόνο του είναι λόγος για παραπάνω κέφια.
- Δουλειά έτσι κι έτσι. Βαρετά και πλέον είμαι στη φάση να ψάξω το επόμενο challenge.
- Πρέπει να διαβάσω για ένα certification και βαριέμαι αφάνταστα.
- FM έπαιξα την προηγούμενη βδομάδα μετά από κανένα δίμηνο. Ήθελα κι αυτό το ΣΚ, αλλά είχε ΠΑΟΚ-Ολυμπιακό οπότε έμεινε στο θέλω.
- Σεξ όσο υπήρχε γυναίκα ήταν κάλα. Το ίδιο συμβαίνει και τώρα λοιπόν.

Τσακ χθες που βλέπαμε τον αγώνα, σε καλούν να πεις για μια αλλαγή κι εγώ λέω στη γυναίκα με ύφος: "Αυτόν τον ξέρω από το φόρουμ". :D
I LOVE THIS SITE!!!
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14796
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tsakalaki wrote: Mon Feb 24, 2020 10:04 am Καλημέρες αδέρφια! Πως πάνε τα κέφια; Οι δουλειές; Τα διαβάσματα; Το FM; Το σεξ;
"Κεφια" Μιεχ μιεχ,αλλες στιγμες νιωθω αψογα με τον ευατο μου αλλες μου σιγοψυθιριζω αδερφουλιη γιατι σκεφτεσαι [System Interruption: Μη βρίζεις!] παλι.Νομιζω οτι θα επρεπε να νιωθω καλυτερα με το επερχομενο ταξιδι ενω νιωθω οτι η αλλαγη παραστασεων ισως με κανει να νιωσω καλα και να καθαρισει το κεφαλι μου.Γενικα ειναι λαθος μου που δεν εχω κανει καποιες συνεδριες ακομα με τη ψυχολογο

"Δουλειες" Ισως απο χθες να ειμαι ανεργος,ισως σε 2-3 μερες να αρχισει να μου στελνει ο ημιτρελος μηνυματα για να δει ποτε θα γυρισω να ξαναπιασω δουλεια.Θα δειξει οταν γυρισω βεβαια νομιζω οτι ειναι το τελευταιο που με νοιαζει.Στη λογικη οτι ευκολα δυσκολα θα βρω αλλη δουλεια σε λιγες ωρες-μερες

"Διαβασματα" Ενας απο τους βασικους λογους που γυρισα στο Ρεθυμνο,ηταν για να δωσω στον ευατο μου μια τελευταια ευκαιρια μπας και παρει το πτυχιο. Αλλα δεν εχει βρεθει ουτε ενα μισαωρο η ορεξη να ασχοληθω σοβαρα,μοιαζει αυτο το κεφαλαιο να εχει κλεισει οριστικα για μενα

"Fm" Δε το εχω αγορασει ακομα φετος ειπα θα το αγορασω ομως

"Σεξ" Πανε 2 μηνες που σταματησε να μου μιλαει η Μια για εμενα,ποναει διαολε ποναει. Νομιζω βεβαια ψιλογουσταρω τη πιτσιρικα απο τη δουλεια,επισης νομιζω οτι εχω κανει καλη προθερμανση ιδιαιτερα για τα φοβικα δεδομενα μου. Το μονο σιγουρο ειναι οτι ποναει,το παμε αυτο ε

Αιντε φιλια και αγαπη σε ολοι
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14563
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

theoatis wrote: Mon Feb 24, 2020 1:21 pmΥ.Γ. Έχοντας κλείσει ταξίδι για Νότια Γαλλία τέλη Μαρτη έχω αρχίσει και ανησυχώ για το θέμα Coronavirus. Να δούμε τι και πως. Ελπίζω να μην χρειαστεί να προβούμε σε ακυρώσεις, αλλαγές κτλ
Μια από τα ίδια κι εγώ σε Μπρατισλάβα-Βιέννη για μέσα Μαρτίου. Προς το παρόν μόνο η μάνα μου μού έχει πει να το ακυρώσω, αλλά εμένα ούτε που μου έχει περάσει από το μυαλό.
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9916
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 42 times
Been thanked: 11 times

Εγώ ψάχνω τρόπο να κάνω αλλαγή χωρίς να πληρώσω τα εξωφρενικά έξοδα που ζητάει η Ryanair. Πετούσα Πέμπτη για Ρώμη. Και αυτό γιατι με έπρηξαν οι γονείς, από την άλλη δε ψηνομαι να χάνω 14 μέρες για καραντίνες κλπ

H Aegean έβγαλε ανακοίνωση ότι οποίος δεν επιθυμεί να ταξιδέψει του προσφέρουν πλήρη refund
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14563
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Η Aegean έβγαλε αυτό:
"Για την πληροφόρηση του επιβατικού κοινού η AEGEAN ενημερώνει ότι όσοι επιβάτες επιθυμούν από σήμερα και έως 20 Μαρτίου 2020, λόγω του κοροναϊού, να μεταθέσουν σε μεταγενέστερη ημερομηνία το εισιτήριό τους, προς οποιοδήποτε προορισμό του δικτύου, μπορούν να το πραγματοποιήσουν χωρίς rebooking fees. Επίσης ενημερώνουμε ότι η εταιρεία θα συνεχίσει τις πτήσεις της κανονικά προς όλους τους προορισμούς, συμπεριλαμβανομένης της Ιταλίας, μέχρι νεότερης ενημέρωσης. Παραμένουμε σε επικοινωνία με τις αρμόδιες υπηρεσίες για οποιαδήποτε περαιτέρω ενέργεια τυχόν κριθεί αναγκαία"


Αυτό που λες περί επιστροφές χρημάτων δεν το βρίσκω κάπου επίσημα. Αδυνατό να πιστέψω ότι θα κάνει κάτι τέτοιο.
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9916
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 42 times
Been thanked: 11 times

http://www.thetoc.gr/koinwnia/article/a ... in-italia/

Δεν ειναι επισημο βεβαια και εγω δε βρισκω κατι, απλα το ειδα ετσι στα γρήγορα . Οντως θα ήταν παράλογο να γίνει πληρη επιστροφή.

Ούτε αυτό δεν προσφέρει η Ryan ωστόσο.
User avatar
theoatis
Indispensible
Indispensible
Posts: 1528
Joined: Sat Oct 28, 2006 8:51 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos, Ερμιονίδα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

karembeu-7 wrote: Mon Feb 24, 2020 3:37 pm
theoatis wrote: Mon Feb 24, 2020 1:21 pmΥ.Γ. Έχοντας κλείσει ταξίδι για Νότια Γαλλία τέλη Μαρτη έχω αρχίσει και ανησυχώ για το θέμα Coronavirus. Να δούμε τι και πως. Ελπίζω να μην χρειαστεί να προβούμε σε ακυρώσεις, αλλαγές κτλ
Μια από τα ίδια κι εγώ σε Μπρατισλάβα-Βιέννη για μέσα Μαρτίου. Προς το παρόν μόνο η μάνα μου μού έχει πει να το ακυρώσω, αλλά εμένα ούτε που μου έχει περάσει από το μυαλό.
Μία από τα ίδια με τη μανα μου. Της λεω τι να ακυρώσω? Αφου τα έχω πληρώσει,. Αν είναι δεν θα παω.
karembeu-7 wrote: Η Aegean έβγαλε αυτό:
"Για την πληροφόρηση του επιβατικού κοινού η AEGEAN ενημερώνει ότι όσοι επιβάτες επιθυμούν από σήμερα και έως 20 Μαρτίου 2020, λόγω του κοροναϊού, να μεταθέσουν σε μεταγενέστερη ημερομηνία το εισιτήριό τους, προς οποιοδήποτε προορισμό του δικτύου, μπορούν να το πραγματοποιήσουν χωρίς rebooking fees. Επίσης ενημερώνουμε ότι η εταιρεία θα συνεχίσει τις πτήσεις της κανονικά προς όλους τους προορισμούς, συμπεριλαμβανομένης της Ιταλίας, μέχρι νεότερης ενημέρωσης. Παραμένουμε σε επικοινωνία με τις αρμόδιες υπηρεσίες για οποιαδήποτε περαιτέρω ενέργεια τυχόν κριθεί αναγκαία"

Αυτό που λες περί επιστροφές χρημάτων δεν το βρίσκω κάπου επίσημα. Αδυνατό να πιστέψω ότι θα κάνει κάτι τέτοιο.
Πολύ ενδιαφέρουσα πληροφορία. Και σωστή διαχείριση εκ μερους της εταιρείας.
Red Point Guard
Ένας εναλλακτικός χώρος απόψεων για τον μπασκετικό Ολυμπιακό
User avatar
lisandro9
Football Legend
Football Legend
Posts: 12619
Joined: Tue Nov 03, 2009 8:38 pm
facebook προφίλ: giannis.diamantidis.14
twitter: ioannisdiam
Status: watching basketball
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Στη Ryanair απλα κλεινεις αλλα εισιτηρια, αφου ειναι φθηνοτερα απο αλλαγη.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tsakalaki wrote: Mon Feb 24, 2020 10:04 am Καλημέρες αδέρφια! Πως πάνε τα κέφια; Οι δουλειές; Τα διαβάσματα; Το FM; Το σεξ;
Μετά από πολλά στραβά κ ανάποδα (που συνέβησαν όλα ταυτόχρονα!!) σε προσωπικό, επαγγελματικό και ακαδημαϊκό επίπεδο, προσπαθώ να τα φέρω ξανά σε ισορροπία.

Από κέφια, σε καλό επίπεδο.
Από δουλειές, ούτε κρύο ούτε ζέστη. Θα μπορούσε και καλύτερα αλλά έχοντας ζήσει τα χειρότερα, θα πω οκ.
Από διαβάσματα, παλεύω με το PhD. Κάποιοι με ταλαιπώρησαν απίστευτα τα προηγούμενα χρόνια . Δεν γαμιέται..., συνεχίζουμε!
Από fm, χτες διαβάζοντας διάφορα άρθρα με τα κατορθώματα του Μέσι, μου ήρθε φλασιά ότι δεν έχω παίξει στο fm ποτέ μαζί του. Θα σταματήσει και δεν θα προλάβω να τον "χαρώ". Άνοιξα το steam, είδα ότι έχω να παίξω από τον Μάρτιο του '19 (fm18). Αυτό ήταν, μέχρι εκεί. Ελπίζω σύντομα να καταφέρω να πατήσω και το εικονίδιο του παιχνιδιού.
Από σεξ, καλά πάει έως τώρα.


Υγεία να έχουμε και όλα παλεύονται.
Giovanni_7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5448
Joined: Sun Mar 02, 2008 12:57 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Στο μακρινό fm2010 είχα καταφέρει να φέρω Λιονέλ Μέσι στην Ίντερ..! Περιττό να πω τα επιτεύγματα του..

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Giovanni Silva de Oliveira
Giovanni Oliveira οε, οε
για παντα στις καρδιες μας θα σε εχουμε..

Απλα ο καλυτερος ποδοσφαιριστης που περασε απο ελληνικη ομαδα
billy_marseille wrote:εγω ευτηχως η δυστηχως δεν υποστιριζω καμια ελληνικη ομαδα!ειμαι μονο marseille λογο καταγωγης!συμπαθω παντος τον ολημπιακο για τον κοσμο κ την ιστορια του! αυτα!
User avatar
Zaf
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 19931
Joined: Sun Nov 16, 2008 6:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Bayern Mün.
facebook προφίλ: VincenzoZaf
twitter: BRClubUNIVERSE
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 16 times
Been thanked: 6 times

Απ οτι καταλαβα γαμάτε όλοι εκτός από το Θέμη.
"Μην κάνετε quote το αποπάνω ποστ" :evil:

Blu-Ray Club UNIVERSE
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Κλάμα.
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13709
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Στην Αυστρία μπλόκαραν τρένα από Ιταλία στα σύνορα πάντως...
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Akyla wrote: Mon Feb 24, 2020 10:48 pm Image

Κλάμα.

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

αχαχαχχαχα.
θεουλης.
γεια σας ντες!

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνε μαντέμι πρώτα
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”