Always look on the spam side of Life

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14786
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

patra1989 wrote: Fri Mar 06, 2020 8:10 pm Ντομάτα και πιπεριά.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Σιγα ρε Μαμαλακη
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

johndoe wrote: Fri Mar 06, 2020 12:05 am Michelle Robinson λες την Michelle Obama ή κάποια που δεν ξέρω; :P Αν λες την Obama, φαντάζομαι ότι θέλει να κρατήσει λίγο απόσταση από το '16 που έφυγε ο άντρας της από πρόεδρος.
Ναι, αυτήν λέω. Μου αρέσει αρκετά (κυριολεκτικά κ μεταφορικά :P ), οπότε προτιμώ να της δίνω credit ως προσωπικότητα και όχι ως σύζυγο προέδρου.


Γεμιστά με κιμά. Σιχαινόμαστε φέτα.
User avatar
johndoe
Coach
Coach
Posts: 2890
Joined: Thu Oct 13, 2016 7:41 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Real Madrid, Man. United
Status: I was a million miles away, and there's nothing left to bring me back today...
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

@tiziano: Αν είναι να ορίζεις με δικό σου τρόπο ποιος είναι Ρεπουμπλικανος και ποιος όχι, πάω πάσο. Όπως τα γράφεις πάντως, μάλλον από όλους τους πολιτικούς εδώ καμιά 15αρια, βαριά 20αριά άτομα δεν θα θεωρείς Ρεπουμπλικανους :P
@demakos: Το να την αναφέρεις με το όνομα που είναι γνωστή δεν είναι credit ως σύζυγος προέδρου.

Και προφανώς γεμιστά με ρύζι και φέτα.
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Καλά, με ελληνικά στάνταρ μόνο η μπερνικη πτέρυγα είναι αριστερά του κέντρου.
User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9563
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Εγω εφτιαξα κατι ρεβυθια με κοφτο μακαρονακι και σαλτσα ντοματας τις προαλλες, αντε γεια. Να θυμηθω να βαλω κ φετα την επομενη φορα.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

johndoe wrote:
@demakos: Το να την αναφέρεις με το όνομα που είναι γνωστή δεν είναι credit ως σύζυγος προέδρου.

Άρα το Παπανδρέου στη Λιάνη δεν είναι credit ως σύζυγος πρωθυπουργού? :D
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Manuel Jimenez 21 wrote:Καλά, με ελληνικά στάνταρ μόνο η μπερνικη πτέρυγα είναι αριστερά του κέντρου.
Ανεκδοτη καναδέζικη ιστορία γεωλόγου:

Έρχεται μια εκπρόσωπος συνεργάζουσας ΜΚΟ πέρσι το καλοκαίρι στο γραφείο, και αφού τελειώσαμε τη δουλειά, χαζολογούσαμε και ξεκίνησε να μιλάει για τον τραμπ(αγαπημένο τοπικ των Καναδών, μάλλον γιατί δείχνει πόσο γαμάτοι είμαστε σε σχέση με τους γιανκηδες νότια).
Και μου έλεγε εκεί τα χίλια μύρια για το πόσο άθλιος είναι και τι άθλιες πολιτικές που εφαρμόζει, ώσπου σε κάποια φάση πήγε και στις σχέσεις του με τη Ρωσία και είπε το αμίμητο "να και μιλάει και με τον Πούτιν και δίνει και την Αμερική στους ρώσους, αυτός έχει σχέδιο να φέρει τον κομμουνισμό."





Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

User avatar
johndoe
Coach
Coach
Posts: 2890
Joined: Thu Oct 13, 2016 7:41 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Real Madrid, Man. United
Status: I was a million miles away, and there's nothing left to bring me back today...
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Manuel Jimenez 21 wrote: Fri Mar 06, 2020 10:28 pm Καλά, με ελληνικά στάνταρ μόνο η μπερνικη πτέρυγα είναι αριστερά του κέντρου.
Ούτε ο Bernie είναι αριστερά του κέντρου. Το μαξ που μπορείς να τον πεις (τουλάχιστον με βάση το σημερινό του πλάνο) είναι κεντρώα πτέρυγα της ΝΔ. Άλλη χώρα, άλλοι άξονες, άλλη νοοτροπία, άλλα σκαλώματα.
demakos21 wrote: Άρα το Παπανδρέου στη Λιάνη δεν είναι credit ως σύζυγος πρωθυπουργού? :D
Έπιασες ένα παράδειγμα που είναι γνωστή η άλλη και με το πατρικό (?) της. Εμένα το point μου είναι ότι αν πεις Νατάσα Παζαϊτη εγώ τουλάχιστον δεν έχω ιδέα σε ποια αναφέρεσαι. Αν πεις Νατάσα Καραμανλή έχω. Δεν ξέρω γιατί αυτό θεωρείται υποτιμητικό/lack of credit για εκείνη.

@Geo: Αν δεν έχεις πέσει σε Trump-ικό uber-α να κάνει ανάλυση του πως ο Trump όλη του την ζωή ήταν boy scout και μαζί με τον Giuliani καθάρισαν την μαφία στην ΝΥ όπως και το πως οι δημοκρατικοί θέλουν να εγκαταστήσουν κομμουνισμό για να επαναφέρουν το slavery, δεν έχεις πετύχει φάση για χοντρό facepalm :P
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times


johndoe wrote:
Manuel Jimenez 21 wrote: Fri Mar 06, 2020 10:28 pm Καλά, με ελληνικά στάνταρ μόνο η μπερνικη πτέρυγα είναι αριστερά του κέντρου.
Ούτε ο Bernie είναι αριστερά του κέντρου. Το μαξ που μπορείς να τον πεις (τουλάχιστον με βάση το σημερινό του πλάνο) είναι κεντρώα πτέρυγα της ΝΔ. Άλλη χώρα, άλλοι άξονες, άλλη νοοτροπία, άλλα σκαλώματα.
Ναι για Ευρώπη ο Μπέρνι σε πολλά πράγματα είναι κεντρώος ας πούμε, ενώ θεωρείται "ακραίος" στην Αμερική.

Βέβαια υποστήριζε δικαιώματα μειονοτήτων και ομοφυλόφιλων εδώ και δεκαετίες και ήταν εναντίον των πολέμων, ενώ η ΝΔ ας μην μιλήσουμε καλύτερα πού στέκεται σε αυτά τα θεματα εν έτει 2020.

Sent from my VOG-L09 using Tapatalk

ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
mike the knight
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2297
Joined: Mon Dec 28, 2009 2:33 pm
Football Manager της ομάδας: Toronto FC
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos B.C ΜΠΑΡΤΣΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Οποιος θελει ας δει αυτο το βιντεο , αποψεις ευπροσδεκτες
ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΜΕ - ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
Στανταρ λιεγης αναλυση
viewtopic.php?f=376&t=40418
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

johndoe wrote: Sat Mar 07, 2020 2:04 am
demakos21 wrote: Άρα το Παπανδρέου στη Λιάνη δεν είναι credit ως σύζυγος πρωθυπουργού? :D
Έπιασες ένα παράδειγμα που είναι γνωστή η άλλη και με το πατρικό (?) της. Εμένα το point μου είναι ότι αν πεις Νατάσα Παζαϊτη εγώ τουλάχιστον δεν έχω ιδέα σε ποια αναφέρεσαι. Αν πεις Νατάσα Καραμανλή έχω. Δεν ξέρω γιατί αυτό θεωρείται υποτιμητικό/lack of credit για εκείνη.
Όχι ρε, τι υποτιμητικό να είναι. Για χαβαλέ το είπα περισσότερο.
Αυτό ακριβώς που αναφέρεις με την Παζαϊτη θα σου έλεγα για την Χίλαρι Κλίντον. Δεν διαφωνούμε.
Στην περίπτωση της Μισελ, έψαξα λίγο παραπάνω γιατί ήθελα να μάθω περισσότερα πράγματα.
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13695
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Γεμιστά ορφανά με συνοδεία 100κιλων φέτας πραγματικα
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Ορφανα και πηχτρα στο μπουκοβο.
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Αδιάφορο φαϊ τα γεμιστά. Ποτέ δεν το έχω επιθυμήσει αλλά πάντα το έχω φάει όταν υπήρξε. Δεν έχω κάνει ποτέ και πλην ελαχίστων εξαιρέσεων έχω φάει μόνο από την μάνα μου, η οπόια το κάνει με πιπεριές φλωρίνης. Πάντα με συνοδεία αρκετής φέτας.

Μεγάλη βδομάδα από άποψη ωραρίων η οποία κλείνει με τις υποχρεώσεις της σήμερα το βράδυ με μουσικό μεροκάμματο. Το σκέφτομαι για κάνα ποτό μετά αλλά δεν με κόβω να το πραγματοποιώ. Αύριο για τούφα όλη μέρα είμαι μάλλον.
User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9563
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Μητροπολιτης Πατρων: Την Κυριακη ο κοσμος δε θα χωραει στις εκκλησιες.

Κι εγω αναρωτιεμαι τωρα. Δε θα επρεπε οσοι νοσησουν στην Πατρα απο δω κ περα να εχουν το δικαιωμα να κανουν μηνυση στο Μητροπολιτη? Και ας πληρωσει ο κληρος οσα επιδικαστουν για αποζημιωση.

ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΓΤΚ 2020.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”