Always look on the spam side of Life

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
LeDele
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2379
Joined: Fri Sep 27, 2013 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός Πειραιώς
facebook προφίλ: LeDele
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ήδη τον ήπιαμε με τόσες ακυρώσεις, αν κλείσουν εντελώς τα ξενοδοχεία θα τον πιούμε για τα καλά...

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9119
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

τεράστιο ερωτηματικό τα ξενοδοχεία και ο τουρισμός γενικότερα. για πάρα πολλούς ξενοδόχους βγαίνουν τα προς το ζην με αυτούς τους 4-5 μήνες δουλειάς. αν χτυπηθεί ο τουρισμός όσο λένε τι γίνεται με αυτούς? θα τους δώσουν επίδομα να βγάλουν το χειμώνα? αντέχει τέτοια έξοδα το κράτος? προφανώς το ίδιο ισχύει σε όσους δουλεύουν σεζόν. θα έχουμε ρεκόρ ανεργίας χωρίς τουρισμό. εδώ θέλω να δω την Ευρώπη πως θα λειτουργήσει(για την ένωση μιλάω, όχι την ήπειρο). υπάρχει σχέδιο να σωθεί κάπως η κατάσταση ή είναι ένωση για το θεαθήναι? βέβαια όλα αυτά με την προϋπόθεση ότι ο κορονας δεν γουστάρει ζέστη. γιατί αν γουστάρει και ζέστη δύσκολα να σωθεί η κατάσταση.
Spoiler: show
Image
PavelNedved
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 260
Joined: Thu Jul 05, 2018 6:58 pm
Football Manager της ομάδας: ajax
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: #finoalafine#
Location: Ν.Μηχανιωνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αντί να μειώσουν το ωράριο και να μην αφήνουν κόσμο πολύ να μπαίνει μέσα....αντι ν το κλείνουν και ενδιάμεσα για ψεκασμό θα μας έχουν και παραπάνω ανοιχτούς...να φανταστώ είμαστε κάποιο άλλο δημιούργημα και δεν θα κολλήσουμε από τον κάθε καθυστερημένο που έρχεται 3 κ 4 φορές την ίδια μέρα ακουμπαει τα πάντα μιλάει στους πάντες σπρωχνετε με τους πάντες...μετα που θα κλείσουν σίγουρα είτε από τους εργαζόμενους που θα κολλήσουν η δεν θα θέλουν να δουλεύουν έτσι η το πιο απλό με τον χαμό που γίνεται να τους πέσουν οι μέσες και τα γόνατα να δω τι θα τρώνε τι θα πίνουν και πως θα σκορπίζουν τον κωλο τους...δλδ έλεος...ο άλλος λέει στέλνεις ευχαριστήρια ανακοίνωση τους εργαζόμενους.. Ναι οκ από ένα γραφείο με 10000 χιλιάρικα τον μήνα... και οι μαλακές με 500 ευρώ να ρισκάρουν για αυτούς και τους γύρω τους κανένας να μην τους σέβεται γιατί κανείς δεν παίρνει τα κατάλληλα μέτρα και να σε μιλάνε και σαν ζώο που δεν έχει πράματα λες και τα κρύβουμε και τα δίνουμε εμπιστευτικά...
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9905
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

Agent Of Chaos wrote: Sun Mar 15, 2020 12:51 am τεράστιο ερωτηματικό τα ξενοδοχεία και ο τουρισμός γενικότερα. για πάρα πολλούς ξενοδόχους βγαίνουν τα προς το ζην με αυτούς τους 4-5 μήνες δουλειάς. αν χτυπηθεί ο τουρισμός όσο λένε τι γίνεται με αυτούς? θα τους δώσουν επίδομα να βγάλουν το χειμώνα? αντέχει τέτοια έξοδα το κράτος? προφανώς το ίδιο ισχύει σε όσους δουλεύουν σεζόν. θα έχουμε ρεκόρ ανεργίας χωρίς τουρισμό. εδώ θέλω να δω την Ευρώπη πως θα λειτουργήσει(για την ένωση μιλάω, όχι την ήπειρο). υπάρχει σχέδιο να σωθεί κάπως η κατάσταση ή είναι ένωση για το θεαθήναι? βέβαια όλα αυτά με την προϋπόθεση ότι ο κορονας δεν γουστάρει ζέστη. γιατί αν γουστάρει και ζέστη δύσκολα να σωθεί η κατάσταση.
Αμα ο κορώνας δε γούσταρε ζέστη η Αυστραλία δε θα είχε κρούσματα (;)
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

η αυστραλια τωρα δεν εχει φθινοπωρο;
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά μην το ψάχνετε. Δεν έχουν μαθευτεί κρούσματα σε ιδιωτικά νοσοκομεία. Το κάνουν αβαβα γιατί αν διαρρεύσει θα χρειαστεί να κλείσουν για δυο βδομαδες και μετά δεν θα έχουν να πληρώσουν τους εργαζόμενους.
Μου είπε περίπτωση πολυ κοντινό μου πρόσωπο από Ελλάδα και φρικαρα. Προφυλαχθείτε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
periklis11
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5100
Joined: Tue Dec 20, 2011 8:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Liverpool
Status: Spread your wings you can fly
Location: Νέα Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυστραλία έχω δει ότι έχει κρούσματα

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

User avatar
scorpions
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3706
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: On Holidays
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος - Inter -R.Madrid
Location: Κρητη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

σιγουρα τα κρουσματα ειναι πολλαπλασια, δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειναι. καθε μερα θα τα βλεπουμε.
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9905
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

Στα Γιάννενα ανακοίνωσαν δυο προχθές αλλά λέγεται ότι ήταν τουλάχιστον 6-7. Με τη βλακεία που έγινε πλέον είναι σίγουρα αρκετά παραπάνω αλλά ανεπιβεβαίωτα προς το παρόν
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Οι αριθμοί στην Ευρώπη γενικά θα είναι αρκετά πάνω από Κίνα.


Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13700
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

PavelNedved wrote: Sun Mar 15, 2020 1:16 am αντί να μειώσουν το ωράριο και να μην αφήνουν κόσμο πολύ να μπαίνει μέσα....αντι ν το κλείνουν και ενδιάμεσα για ψεκασμό θα μας έχουν και παραπάνω ανοιχτούς...να φανταστώ είμαστε κάποιο άλλο δημιούργημα και δεν θα κολλήσουμε από τον κάθε καθυστερημένο που έρχεται 3 κ 4 φορές την ίδια μέρα ακουμπαει τα πάντα μιλάει στους πάντες σπρωχνετε με τους πάντες...μετα που θα κλείσουν σίγουρα είτε από τους εργαζόμενους που θα κολλήσουν η δεν θα θέλουν να δουλεύουν έτσι η το πιο απλό με τον χαμό που γίνεται να τους πέσουν οι μέσες και τα γόνατα να δω τι θα τρώνε τι θα πίνουν και πως θα σκορπίζουν τον κωλο τους...δλδ έλεος...ο άλλος λέει στέλνεις ευχαριστήρια ανακοίνωση τους εργαζόμενους.. Ναι οκ από ένα γραφείο με 10000 χιλιάρικα τον μήνα... και οι μαλακές με 500 ευρώ να ρισκάρουν για αυτούς και τους γύρω τους κανένας να μην τους σέβεται γιατί κανείς δεν παίρνει τα κατάλληλα μέτρα και να σε μιλάνε και σαν ζώο που δεν έχει πράματα λες και τα κρύβουμε και τα δίνουμε εμπιστευτικά...

ΑΒ ε???? :P :p
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62649
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Εδώ για κρούσματα.

https://twitter.com/rigan__7/status/123 ... 75758?s=19

Πολύ θετική εικόνα της ανάρρωσης ποσοστιαία.

Από την άλλη αυτά είναι τα περίεργα:


https://thehill.com/changing-america/we ... reinfected

Sent from my GM1913 using Tapatalk



Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
johndoe
Coach
Coach
Posts: 2890
Joined: Thu Oct 13, 2016 7:41 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Real Madrid, Man. United
Status: I was a million miles away, and there's nothing left to bring me back today...
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

scorpions wrote: Sun Mar 15, 2020 1:51 am σιγουρα τα κρουσματα ειναι πολλαπλασια, δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειναι. καθε μερα θα τα βλεπουμε.
Είναι κάποιες μέρες πίσω, αλλά αυτό είναι ενδεικτικό του γιατί τα κρούσματα είναι σίγουρα πολλαπλάσια των επιβεβαιωμένων περιπτώσεων:
Image
Beorn
Manager
Manager
Posts: 4369
Joined: Sat Jul 23, 2011 5:51 pm
Football Manager της ομάδας: Sassuolo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

περιμενουν 3400 αποτελεσματα απο τεστ στις επομενες 2-3 μερες συμφωνα με φίλο που ειναι γιατρός σε ενα απο τα νοσοκομειο που δεχονται τα κρουσματα...
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9119
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

https://www.news247.gr/epixeiriseis/kor ... ign=Social

έλεγχος εισόδου στα σούπερ μάρκετ από Δευτέρα. κουράγιο και υπομονή θα χρειαστούμε!! βέβαια βλέπω να γίνεται συνωστισμός και στα πιο μικρά μαγαζιά γιατί δεν ξέρω πόσο πρακτικό είναι να πας σε μεγάλο κατάστημα και να περιμένεις 45 λεπτά να μπεις πχ.
Spoiler: show
Image
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”