Always look on the spam side of Life

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62659
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Χόρχε σας έχουν πει τπτ?

Κάνα σχέδιο για εσάς?σας έχουν πει ότι θα μειωθεί ο αριθμός τραπεζιών πχ?

Για εσάς που θα έρχεστε σε επαφή με πελάτες σας έχουν ενημερώσει πως θα υπάρχει επαφή με τον πελάτη;

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ήδη υπήρξε μια μείωση στον αριθμό των τραπεζιων την τελευταία εβδομάδα ως μέτρα που πάρθηκαν από την κάθε επιχείρηση αυτοβούλως στο πλαίσιο της πρόληψης. Μετά κλείσαμε.

Όταν με το καλό ανοίξουμε, 16 Μαΐου και μεταγενέστερα, σίγουρα θα λειτουργήσουν όλα κάπως πιλοτικά και με αργά βήματα. Αλλά ναι, ακούστηκε - και έχει και σοβαρή βάση - ότι όταν ανοίξουμε θα σου λέει ότι ανάλογα τα τετραγωνικά θα μπορείς να εξυπηρετείς Χ άτομα όλη τη μέρα εκ των οποίων τα 50 πχ μεταξυ ενός δίωρου και ταυτόχρονα. Τι να λέμε τώρα, καταστροφή ήταν για εμάς αυτό.

Όταν χάνεις το 70% της πελατείας σου στην πιο κερδοφόρα εποχή, είναι βαρύ.

Όσο για την επαφή με τον πελάτη εμείς έτσι κι αλλιώς λόγω ότι είμαστε ένα εστιατόριο με αστέρι Michelin με ότι αυτό συνεπάγεται, είχαμε ένα πιο "αποστασιοποιημένο" σέρβις και κρατούσαμε μια απόσταση από τον πελάτη οπότε δεν θα μας ξενίσει αν θα αλλάξει ο τρόπος που σερβίρουμε εννοώντας κάποια μέτρα υγιεινής και ασφάλειας έξτρα.

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
scorpions
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3706
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: On Holidays
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος - Inter -R.Madrid
Location: Κρητη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

αν ανοιξουν τελικα φετος τα ξενοδοχεια, δεν ξερω αν θα παω.

αν παω, σιγουρα θα παω μονο αν εχω τα μισα τραπεζια στο ποστο μου , και μονο αν φοραω γαντια κ μασκα.

αλλα θα πρεπει να υπαρχει επισεις κ μια οδηγια απο το ξενοδοχειο προς τους τουριστες, να μην συνωστιζονται. η να δεχομαστε Χ ατομα την ωρα στο εστιατοριο.

δεν ξερω βεβαια κατα ποσο θα ειναι ευκολο να γινει μαζικη εστιαση σε μπουφε, να πιανουν ολοι λαβιδες, πιατα, ψωμακια κλπ κλπ..
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Spartakus wrote:Βασικά το πιο πιθανό είναι να μην ξεμπερδεψουμε 27/4... Ακόμα και σε μας στα σουπερμάρκετ μας έχουν ενημερώσει ότι έτσι θα πάμε και τον Μάιο...

Trapezitis wrote: Mon Apr 06, 2020 12:06 pm Έτσι είναι. Και το σημαντικότερο είναι τι βάζει με το μυαλό του ο καθένας με το «ξεμπερδέψουμε».

Τι εννοείς «τι βάζει με το μυαλό του ο καθένας με το «ξεμπερδέψουμε» ρε 'συ Τραπ; Είμαι Έλληνας. 'Εστω ΕΝΑ ΚΥΤΤΑΡΟ να είχες Ελληνικό, ΕΝΑ, ΕΝΑ ΚΥΤΤΑΡΟ να είχες Ελληνικό, θα καταλάβαινες οτι σκέφτομαι μόνο τον κωλο μου, δλδ τα ποδόσφαιρα. :D :D :D :D


Να αρχίσουν οι προπονήσεις και να έχουμε Ιούνιο και Ιούλιο μπάλα, αύγουστο και Σεπτέμβριο μεταγραφές και Οκτώβριο φουλ μπάλα με πρωταθλήματα κυπέλλα, ευρώπες και vga και mms και όλα.


Ξεκίνησα ένα σάιτ αθλητικό με άλλο 2 άτομα και με τη βοήθεια του fm και των βίντεο που κουμπώναμε, φτάσαμε να έχουμε Φεβρουάριο και Μάρτιο από ~70.000 μοναδικούς αναγνώστες τον κάθε μήνα, ειχαμε και 6-7 διαφημίσεις των ~300 ευρώ το μήνα και ετοιμαζόμασταν για φινάλε σεζόν με φουλ ενδιαφέρον και καλοκαίρι με Γιούρο. Και βρεθήκαμε με 1 διαφήμιση διότι οι υπόλοιποι έκαναν αναστολή.


την ίδια στιγμή, τα πολιτικά σάιτ που ήταν στα 3,5 - 4,5 εκ. μοναδικές επισκέψεις το μήνα, εκτοξεύτηκαν στις 7,5-8,5 εκ. με τα διαφημιστικά τους έσοδα να έχουν πέσει... ο κόσμος έχει τζάμπα ενημέρωση από το διαδίκτυο και οι ιδιοκτητες των σάιτ δεν κάνουν τπτ για αυτό. Που θα έπρεπε να ζητήσουν να μπει ένα τέλος 1-2% στις εταιρίες τηλεφωνίας, και να το μοιράζονται ανάλογα την επισκεψιμότητά τους.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10060
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Δεν ξέρω αν συνεχίζεται η ρετρο εβδομάδα για το ΦΜ, αλλά τις τελευταίες μέρες κάνω ένα ξέθαμα στο σκληρό μου δίσκο και βρήκα κάποια "διαμαντάκια" από σειβ που παίζαμε παράλληλα με φίλους όσο "σπουδάζαμε". Παραθέτω κάποια από αυτά και τι μας έκανε εντύπωση ώστε να το κρατήσουμε. Αυτή η έκδοση του ΦΜ πρέπει να είναι το 2006; Το κύριο σέιβ ήταν ένα που παίζαμε εγώ με τον κολλητό μου έχοντας πάρει ΑΕΚ και Ολυμπιακό αντίστοιχα ενώ βάζω και screenshot ενός άλλου φίλου που τον λέγαμε "καμμένο" επειδή κάηκε εντελώς από την ώρα που αγόρασε υπολογιστή για να παίζει παιχνίδια (δεν πάταγε στα μαθήματα ποτέ). Πάμε λοιπόν...

Πρώτο και καλύτερο. Με τον κολλητό έχουμε την τρομερή ιδέα να κανονίσουμε ένα φιλικό προετοιμασίας και να παίξουμε χωρίς τέρματα. Το αποτέλεσμα...
Spoiler: show
Image
Αυτό είχε πονέσει πολύ... Γιατί ήταν ημιτελικός Τσου Λου. Και χάσαμε την πρόκριση στα πέναλτι. Παίζοντας με 8 ενώ το ματς είχε 17 κίτρινες συνολικά!!
Spoiler: show
Image
Εδώ μιλάμε ότι βγήκαν δρεπάνια κανονικά. Ο αριθμός των τραυματισμών τα λέει όλα νομίζω...
Spoiler: show
Image
Είχαμε πεθάνει στο γέλιο με το λογοπαίγνιο αυτό του ΦΜ. Δεν το είχαμε ξανασυναντήσει ούτε το συναντήσαμε μετά. One and only...
Spoiler: show
Image
Άλλο ένα φαινόμενο που είχε κάνει να πεθάνουμε στο γέλιο. Ο Παναγιώτης ο Λάγος, είχε προσωπικά προβλήματα. Δεν τα έλεγε πουθενά όμως μπας και τον βοηθήσουμε...
Spoiler: show
Image
3 rating δεν είχα δει ποτέ! Πρέπει να τα είχε πάρει από τους αντιπάλους το παιδί. Βέβαια κάπου θυμάμαι κι ένα screenshot να παίρνει κάποιος 1, αλλά δεν το έχω βρει.
Spoiler: show
Image
28 ώρες να σκοράρεις ρε μαν;;;
Spoiler: show
Image
Και πάμε και στον καμμένο φίλο μας που τα επιτεύγματα του ήταν εξωπραγματικά για την εποχή ακόμα και για τα επίπεδα του ΦΜ. Το συγκεκριμένο παιδί δεν είχε καμία σχέση με την μπάλα. Δεν έβλεπε. Έπαιζε μπασκετάκι κάποτε, και υποστήριζε Ιωνικό χωρίς να παρακολουθεί τίποτα σε αθλητικό. Είχε όμως τρέλα με το gaming. Μπορούσε να παίζει ακόμα και πασιεντζα για ώρες. Έτσι όταν έμαθε το ΦΜ από εμάς και πήρε δικό του υπολογιστή, κλειστηκε σπίτι και εξαφανίστηκε. Και ιδού τι κατάφερε. Ξεκίνησε από Ιωνικό και κατέληξε Ντορτμουντ και έκανε νούμερα που δεν τα είχα ξαναδει πουθενά εκείνη την περίοδο. Ο Ζλάταν έκανε πράγματα που πιστεύαμε πως βρίσκονταν στην σφαίρα της φαντασίας (76 γκολ σε μια σεζόν). Μέχρι που εμφανίστηκαν ο Μέσι και ο Ρονάλντο... Χαρακτηριστική ατάκα που είχε πει ένας φίλος στον Σίμο (τον καμμένο φίλο μας): "Ρε Σίμο, εσύ ξεφτυλίζεις το ποδόσφαιρο ρε φίλε. Ακόμα και στην φαντασία αυτά δεν υπάρχουν." Ορίστε τα επιτεύγματα...
Spoiler: show
Εν τω μεταξύ βλέπω και Λεονάρντο Ματος 2 κόκκινες. Σίγουρα θα ήταν αυτός του ΠΑΟΚ.

Image

Και η καλύτερη 11αδα εκείνης της χρονιάς... Μόνο Ντόρτμουντ εκτός από έναν έτσι για τα μάτια του κόσμου.

Image
I LOVE THIS SITE!!!
User avatar
scorpions
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3706
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: On Holidays
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος - Inter -R.Madrid
Location: Κρητη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

με εκανες να ανοιξω τον σκληρο να θυμηθω τα δικα μου

barca-inter 8-8, ισως το πιο τρελο ματς που εχω παιξει, αλλα ακολουθουν κι αλλα
Spoiler: show
Image

οσφπ-παο 3-3... στο 25΄
Spoiler: show
Image

σκανδαλο #1 barca-real,
Spoiler: show
Image
Spoiler: show
Image

σκανδαλο #2 barca-pao
Spoiler: show
Image

οταν το εχεις παιξει οβερ απο ημιχρονο
Spoiler: show
Image


bonus σταματης μανικας και δεν ειμαι καλααα
Spoiler: show
Image
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συμφωνώ με Τραπ. Τα πράγματα δεν παίζει να είναι όπως ήταν πριν μας βρει αυτή η κατάσταση.

Ένα καλό παράδειγμα που άκουσα είναι πως μπορεί να συγκριθεί με τις αλλαγές στους ελέγχους στα αεροδρόμια μετά την 11η Σεπτεμβρίου. Πριν από αυτό λιγότεροι έλεγχοι, μετά έβαλαν τα πάντα αλλά πλέον όταν κάποιος πάει στο αεροδρόμιο ξέρει τι θα αντιμετωπίσει και έχει γίνει καθημερινότητα. Ε όλο και κάτι άλλο θα μείνει μετά από αυτό.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62659
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Λολ. Καμία επαφή και σχέση.

Βτς δεν θυμάμαι καμία τεράστια διαφορά. Όχι κάποια που δεν συνέβη τουλάχιστον κυρίως λόγω της βελτίωση της τεχνολογίας.

Σε κάποιες περιπτώσεις άπλα καλείται ο επιβάτης να βγάλει τα παπούτσια του η και μεταλλικά αντικείμενα πάνω του ενώ είναι πιο έντονος μετά ο σωματικός έλεγχος. Τουλάχιστον από εμπειρία σε ταξίδια Ιταλία που είχα κάνει.

Πολύ περισσότερο θυμάμαι αλλαγές τριγύρω όπως αυξημένη παρακολούθηση μέσω κινητών, έξτρα παρακολούθηση μεσω καμερών κτλ. Αποκλειστικά στα αεροδρόμια οι αλλαγές (που δε θα συνέβαιναν ξαναλέω λόγω βελτίωσης της τεχνολογίας)δε θυμάμαι να ήταν τρελές. Βτς δεν άλλαξε κάτι απλά οι οδηγίες έγιναν πιο απόλυτες & οι έλεγχοι πιο αυστηροί(το 1999 που είχα πάει Ιταλία ακόμα δεν υπήρχε ΕΕ).

Πραγματικά τερατουργηματα. Εκτός και να μείνει ξέρω γω ότι θα κυκλοφορούνε πλέον με αντισηπτικό στις τσέπες μας και πλέον τα ξηροκαρπια στις καφετέριες η στα κλάμπ τα πατατάκια θα είναι σε κλειστό σακουλάκι. Οκ αν αυτές εννοούνται σημαντικές αλλαγές πάσο.

Πώς κάποιοι μπερδεύουν και θεωρούν ότι μια αρρώστια που με ένα φάρμακο/εμβόλιο ξεπερνιέται συγκρίνεται με ένα τρομακτικό και τραγικό χτύπημα πραγματικά είναι τρομολαγνικο.

Sent from my GM1913 using Tapatalk


Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά τα ξηροκάρπια είναι συσκευασμένα εδώ και 7-8 χρόνια.

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62659
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Νταξει εγώ στο μαγαζί το 2017 τότε θα έδινα χυσιαλευρια και μουνοχυμο χύμα...

Τι τρέλες διαβάζω.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ πάντως στα μαγαζιά που δουλευα από το 2014 που θυμάμαι είχαμε συσκευασμένα.

Τωρα αν εσύ δεν ήσουν τόσο ενημερωμένος το 2017,

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62659
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Και εγώ είχα δει αλλά ήταν πιο φθηνό το 10κιλο και να βγάζω με σέσουλα. Έβαζα μέσα στην τρελα ένα μικρό πιατακι και το έδινα. Η τσιπς. Η ποπκορν.

Και σε καφέ υπήρχε δυνατότητα να δώσεις κουλουράκι, να το δώσεις με μπισκοτάκι αμαρετο, με λουκουμακι, με γλυκό κουταλιού... όλα αυτά.

Για να τελειώνουμε αλλο να το επιβάλεις για υγειονομική προστασία,άλλο να υπάρχει επιλογή. Δε ξέρω πως να στο πώ πιο απλά.

Τώρα αν εσύ πήγαινες σε παραλία σε νησιά και όλα ήταν κλειστά(πατατακοειδη/τσιπς και τοστ κτλ) οκ.

Sent from my GM1913 using Tapatalk


Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε τότε να σερβίρουμε φαγητά σε vacuum σακουλα ρε Bill

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62659
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Δεν είμαι σίγουρος αν τρολαρεις η αν δε καταλαβαίνεις τη διαφορά του να σου φέρνουν Στεργίου συσκευασμένο τοστ με το να σου φέρνουν τοστακι(ψημένο σε χιλιοβρωμικη "σπιτική" τοστιέρα)σε πλαστικό πιατακι ρε Χόρχε . Τέτοια πράγματα εννοώ ότι "μπορεί" να αλλάξουν και να φέρουν τα "πάνω κάτω".

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
scorpions
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3706
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: On Holidays
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος - Inter -R.Madrid
Location: Κρητη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”