Σχολείου Ιστορίες...

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
shikabalas
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5007
Joined: Mon Aug 01, 2005 7:22 am
Football Manager της ομάδας: Man City
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Πολυκαστρο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αλλο να τα λυνεις στο μαθημα με τον καθηγητη ομως και αλλο να εισαι μονος σου στο σπιτι.Ειδικα στα μαθηματικα.Λυνετε οσες πιο πολλες μπορειτε μονοι σας,βοηθανε αφανταστα.Οχι σε βαθμο υπερβολης εννοειται,μεχρι να νοιωσετε εσεις οτι καταλαβατε τον ταδε τυπο ασκησης. :wink:
Image
Image


?Caer est? permitido, levantarse es obligatorio!

"Το να πέσεις επιτρέπεται, το να σηκωθείς ξανά επιβάλλεται!"


ΠΑΟΚ-Θρησκεια-Τρομοκρατια-Τιμη και δοξα στον Παμπλο τον Γκαρσια.
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ντάξει, εννοείται πως σε διαγωνίσματα/τεστ/επαναλήψεις και λοιπά ξεκοκαλίζεις το εν λόγω βιβλίο/βοήθημα...
όσο μπορεί ο καθένας τέλος πάντων...
όταν όμως λύνεις τις ασκήσεις του βιβλίου στο μάθημα, δεν μένουν και πολλά να κάνεις μετά...
Δεν έχω κάτσει ποτέ και δεν νομίζω ούτε φέτος να κάτσω να λύσω ασκήσεις βοηθήματος για μάθημα της ημέρας π.χ.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8420
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

πόσο μας τιμάει που γαβγίζαμε όταν ο καθηγητής είπε πως τον λένε Κουτάβη? :D
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

matthew21 wrote:
Off Topic:
Eγώ πάντως σήμερα ξύπνησα στις 10+, έκανα ένα μπώλ κορν φλέικς, έκανα έναν ελληνικό σκέτο, άραξα στο pc, έπαιξα λίγο combat arms, σπάμμαρα λίγο στο ανάλογο τόπικ, έπαιξα λίγο fm. Τι 7ωρα και αηδίες :D


:x :x :x Μεγάλη Ζήλια.
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bahraspower wrote:
GrKiller wrote:πισω απο το σχολειο.. Πραγματικα προτημουσα να ειμαι σπιτι και να διαβαζω παρα να καθομαι στο σχολειο.. Ααπο την δευτερη ωρα νισταζα... Μετα για εναν καφε και ακολουθει ενα 3-9 μαθημα σκατααα
6 ωρες σερι?

ποπο που εχουμε φτασει...απιστευτα πραματα

Κιομος.. 3-5 εκθεση , 5-7 φυσικη και 7-9 μαθηματικα κατευ και γενικης
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Eμας φιλε αποπανε που ρωτησες πιο πριν,2η μερα καναμε ΚΑΝΟΝΙΚΑΤΑΤΑ μαθημα.Και ναι δυστυχως παω σε ενα γαμημενο ιδιωτικο.

Εμεις αυτα τα 3ωρα,4ωρα και τα λοιπα δεν τα ειχαμε ποτε,οποτε για εμας κλαιν.Μας αρχισανε μαθημα κατευθειαν.Αυτο που εχω να πω παντως ειναι οτι το σχολειο δυστυχως ειναι ενα ΜΕΓΑΛΟ ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ.Δεν μπορω να πω οτι στην κατευθυνση δεν βοηθιεσαι με την επαναληψη σε αυτα που κανεις στο φροντηστηριο και αυτο ειναι το καλο.Αλλα στα γενικης?Το καλο ειναι που ειμαι σε ιδιωτικο και σε πολλα γενικης ή κοιμομαστε,ή διαβαζουμε ή ξυνομαστε.Εγω προτιμαω να λυνω ασκησης και να διαβαζω και ευτυχως φευγει ενας φορτος δουλειας απο το κεφαλι μου.

Το καλο παντως ειναι οτι εχω αρχισει να μπαινω σε μια ρεγουλα και εναν τροπο δουλειας.Δηλαδη τα παντα απο διαβασμα χωρις να εχει βαριεμαι και δεν γουσταρω.Βεβαια,οσο να ναι ειναι νωρις ακομα και ο φορτος εργασιας ειναι μειωμενος σε σχεση με αυτα που θα ακολουθησουν.

Επειτα τα παω πολυ καλα εως και αριστα σε Προγραμματισμο και ΑΟΘ.Πολυ καλα επισης μεχρι στιγμης και στην Φυσικη,κατι που δεν το περιμενα.Το μονο που με φοβιζει καπως ειναι τα Μαθηματικα Κατευθυνσης γιατι στα Γενικης επισης μεχρι στιγμης ειμαι αριστος.

Μακαρι να συνεχισω ετσι.Και ωρα για να διαβαζω υπαρχει και ωρα για να ξεκουραζομαι και να καθομαι στο pc επισης.Μεχρι στιγμης δηλαδη.



Το μονο που εχω να κανω ειναι 2 ερωτησεις προς αυτους που εχουν περασει το μαρτυριο της Γ' και των Πανελληνιων.Εχω ακουσει την αποψη πως με το να κανεις τα μαθηματα της ημερας εισαι καλυμμενος,χωρις υπερβολες.Επισης εχω ακουσει και την αντιθετη αποψη,πως μολις τελειωνεις τα μαθηματα της ημερας,μετα επαναληψη και επαναληψη και επαναληψη.Δεν πρεπει να καθεσαι.Αλλα το θεωρω υπερβολικο.Εσας ποια η γνωμη σας?



Επειτα για το θεμα της Κυριακης.Εχω ακουσει πως ειναι μια πολυ σημαντικη ημερα και η ημερα της επαναληψης γενικοτερα.Τι παιζει λοιπον με την Κυριακη και εσεις τι κανατε αυτην την μερα?
shikabalas
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5007
Joined: Mon Aug 01, 2005 7:22 am
Football Manager της ομάδας: Man City
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Πολυκαστρο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καθημερινες:2-3 ωρες το πολυ προλαβαινα να διαβασω(φαι,1,5-2 ωριτσες υπνο μετα το σχολειο,φροντιστηριο και μετα τις 9.30 το μυαλο μου δεν λειτουργει :P οποτε δεν υπηρχε αλλος χρονος).Επαναλψη δεν καθησα να κανω μες την βδομαδα,εκτος αν υπηρχε καποιο τεστ/διαγωνισμα.

ΣΚ:Το Σαββατο ξυπνουσα ετσι και αλλιως νωρις γιατι ειχα μαθημ,οποτε μολις επεστρεφα,καθομουν καμια ωριτσα και μετα διαβασμα μεχρι το μεσημεριανο(2-3 ωρες δηλαδη).Επειτα υπνο και διαβασμα αλλο ενα 2ωρο-3ωρο αναλογα και με το φορτο εργασιας.Το βραδακυ εξοδος και μεχρι αρκετα αργα.Αυτο γιατι την Κυριακη ειχα την ευκαιρια να κοιμηθω λιγο παραπανω και να ξεκουραστω.Γυρω στις 4-5 ωρες διαβασμα μετα,οχι συνεχομενες εννοειται.

Και φυσικα οποτε επαιζε ο ΠΑΟΚ τα παρατουσα ολα και πηγαινα στην καφετερια. :D
Image
Image


?Caer est? permitido, levantarse es obligatorio!

"Το να πέσεις επιτρέπεται, το να σηκωθείς ξανά επιβάλλεται!"


ΠΑΟΚ-Θρησκεια-Τρομοκρατια-Τιμη και δοξα στον Παμπλο τον Γκαρσια.
User avatar
koufa
National Manager
National Manager
Posts: 9279
Joined: Sat Oct 29, 2005 9:02 pm
Location: Manchester
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Τανασάκη, μάθε μπαλίτσα απ τον άρχοντα... 8)

Κάνεις καθημερινά ότι έχεις να κάνεις...

Σάββατο πρωί, μέχρι το μεσημέρι, κάνεις ότι δεν προλαβαίνεις μέσα στην εβδομάδα, για να είσαι πιο λάσκα. Αραλίκι την υπόλοιπη μέρα. Κυριακή πρωί μέχρι το μεσημέρι, βαράς μια επανάληψη σε μάθημα επιλογής σου. Έτσι, κάθε μήνα (4-5 Σ/Κ) θα έχεις κάνει επανάληψη τα 4-5 πιο βασικά μαθήματα που θέλουν επαναλήψεις... :wink:

Κυριακή μεσημέρι και απόγευμα, μπάλα, γήπεδο κτλ... -doublekiss

Άντε πάλι, σε έφτιαξα... 8)
“Love is not about who you can see spending your future with, it’s about who you can’t see spending your life without.”
thanasis10 wrote:Πού πας και μπλέκεις...;
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Αυτο που εκανε ο Σικα ειναι lame οποτε ακολουθουμε τις συμβουλες του Κουφα. :D


Σαββατο πρωι εχω μαθημα αλλα δεν με χαλαει να διαβαζω το απογευμα οποτε κλαιν απο την μια.Ειμαι σε φροντηστηριο που δυστυχως ή ευτυχως μετα απο καποια φαση θα γραφουμε καθε Κυριακη πρωι.Οποτε ισως καποια Σαββατα λογω διαβασματος δεν θα μπορω να βγω.

Πχ σημερα τι εκανα.Βεβαια δεν ειχα κατι και για το σχολειο που δεν ξερω αν θα κανω και πολλα για εκει.Γυρισα σπιτι,εφαγα και μετα ξαπλωσα κανα μισαωρο.Μετα μαθημα Μαθηματικα καμοια ωρα και μετα διαβασμα ΑΟΘ για αυριο.Να σημειωσω οτι Μαθηματικα Γενικης και Κατευθυνσης ειχα διαβασει στο σχολειο στα Γενικης.Επειτα παω φροντηστηριο οπου ειχα 2 ωρες μαθηματικα γενικης στα οποια διεπρεψα 8) :D και μετα μια ωρα φυσικη στην οποια ειχα διαβασει απο χθες.Μετα γυρισα σπιτι και τελειωσα το ΑΟΘ.

Μετα απο ολα αυτα και να εχω μονο Μαθηματικα Κατευθυνσης και ΑΟΔΕ για αυριο.Ειπα μετα να κανω Μαθηματικα αλλα εκανα μονο 1 ασκηση απο τις 3 που ειχα και λεω "δε γαμεις" θα το κανω αυριο στα γενικης ή το μεσημερακι οπως και το ΑΟΔΕ.Μια χαρα ειμαι πιστευω και εχω καλες αποδοσεις σε ολα μεχρι στιγμης
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

thanasis10 wrote:Eμας φιλε αποπανε που ρωτησες πιο πριν,2η μερα καναμε ΚΑΝΟΝΙΚΑΤΑΤΑ μαθημα.Και ναι δυστυχως παω σε ενα γαμημενο ιδιωτικο.

Εμεις αυτα τα 3ωρα,4ωρα και τα λοιπα δεν τα ειχαμε ποτε,οποτε για εμας κλαιν.Μας αρχισανε μαθημα κατευθειαν.Αυτο που εχω να πω παντως ειναι οτι το σχολειο δυστυχως ειναι ενα ΜΕΓΑΛΟ ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ.Δεν μπορω να πω οτι στην κατευθυνση δεν βοηθιεσαι με την επαναληψη σε αυτα που κανεις στο φροντηστηριο και αυτο ειναι το καλο.Αλλα στα γενικης?Το καλο ειναι που ειμαι σε ιδιωτικο και σε πολλα γενικης ή κοιμομαστε,ή διαβαζουμε ή ξυνομαστε.Εγω προτιμαω να λυνω ασκησης και να διαβαζω και ευτυχως φευγει ενας φορτος δουλειας απο το κεφαλι μου.

Το καλο παντως ειναι οτι εχω αρχισει να μπαινω σε μια ρεγουλα και εναν τροπο δουλειας.Δηλαδη τα παντα απο διαβασμα χωρις να εχει βαριεμαι και δεν γουσταρω.Βεβαια,οσο να ναι ειναι νωρις ακομα και ο φορτος εργασιας ειναι μειωμενος σε σχεση με αυτα που θα ακολουθησουν.

Επειτα τα παω πολυ καλα εως και αριστα σε Προγραμματισμο και ΑΟΘ.Πολυ καλα επισης μεχρι στιγμης και στην Φυσικη,κατι που δεν το περιμενα.Το μονο που με φοβιζει καπως ειναι τα Μαθηματικα Κατευθυνσης γιατι στα Γενικης επισης μεχρι στιγμης ειμαι αριστος.

Μακαρι να συνεχισω ετσι.Και ωρα για να διαβαζω υπαρχει και ωρα για να ξεκουραζομαι και να καθομαι στο pc επισης.Μεχρι στιγμης δηλαδη.



Το μονο που εχω να κανω ειναι 2 ερωτησεις προς αυτους που εχουν περασει το μαρτυριο της Γ' και των Πανελληνιων.Εχω ακουσει την αποψη πως με το να κανεις τα μαθηματα της ημερας εισαι καλυμμενος,χωρις υπερβολες.Επισης εχω ακουσει και την αντιθετη αποψη,πως μολις τελειωνεις τα μαθηματα της ημερας,μετα επαναληψη και επαναληψη και επαναληψη.Δεν πρεπει να καθεσαι.Αλλα το θεωρω υπερβολικο.Εσας ποια η γνωμη σας?



Επειτα για το θεμα της Κυριακης.Εχω ακουσει πως ειναι μια πολυ σημαντικη ημερα και η ημερα της επαναληψης γενικοτερα.Τι παιζει λοιπον με την Κυριακη και εσεις τι κανατε αυτην την μερα?

Δεν ρωτησα αυτο.. Και εμεις αν και δημοσιο σχολιο καναμε αποτην πρωτη μερα κανονικα..

Δευτερα εχω 7ρο και τις αλλες μερες 6ρο
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

7ωρο παντα.
AEKERGO
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:36 pm
Football Manager της ομάδας: Αdelaide United
Αγαπημένη Ομάδα: AEK F.C.
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

thanasis10 wrote:Το μονο που εχω να κανω ειναι 2 ερωτησεις προς αυτους που εχουν περασει το μαρτυριο της Γ' και των Πανελληνιων.Εχω ακουσει την αποψη πως με το να κανεις τα μαθηματα της ημερας εισαι καλυμμενος,χωρις υπερβολες.Επισης εχω ακουσει και την αντιθετη αποψη,πως μολις τελειωνεις τα μαθηματα της ημερας,μετα επαναληψη και επαναληψη και επαναληψη.Δεν πρεπει να καθεσαι.Αλλα το θεωρω υπερβολικο.Εσας ποια η γνωμη σας?
Επειτα για το θεμα της Κυριακης.Εχω ακουσει πως ειναι μια πολυ σημαντικη ημερα και η ημερα της επαναληψης γενικοτερα.Τι παιζει λοιπον με την Κυριακη και εσεις τι κανατε αυτην την μερα?
Στα ερωτηματα που θετεις νομιζω πως πρεπει μονος σου να βρεις την απαντηση. Το καθε ατομο εχει διαφορετικους στοχους, αντοχες, τροπο διαβασματος, νοοτροπια, τροπο σκεψης. Δεν υπαρχει η συνταγη της επιτυχιας που αν την ακολουθησεις θα πετυχεις ή θα εισαι σωστος. Φτιαξε λοιπον ενα προγραμμα κομμενο και ραμμενο μονο για τα δικα σου μετρα. Μονο εσυ ξερεις τι χρειαζεσαι και τι οχι. Τωρα αν παλι τα χεις ξανακουσει αυτα που λεω και θελεις να συγκρινεις το δικο σου τροπο με τους αλλους, εχουμε και λεμε:
-Εκανα καλα τη θεωρια και επειτα τις ασκησεις που μας εβαζαν. Στη συνεχεια καποιες επιπλεον ασκησεις, ενδεικτικα μια απο καθε ειδος, για μεγαλυτερη εμπειρια
-Επαναληψη εκανα οταν ηταν για διαγωνισμα
-Η Κυριακη ηταν αφιερωμενη στη Χημεια συνηθως. Γενικα τα Σ/Κ δεν ειχα μαθηματα. Μονο διαγωνισματα. Ετσι επειδη Χημεια μου εβαζε -falaina αφιερωνα την Κυριακη. Εξοδο ειχε τις περισσοτερες φορες Παρασκευη. Α και οποτε επεζε η ΑΕΚ δεν εχανα το Μιλτιαδη. Αυτα
Ευχομαι καλη προσπαθεια και πανω απ ολα ψυχραιμια.
Να 'ταν ο υπνος για δουλεια, τα ονειρα αγγαρεια, μωρο μου στο κρεβατι σου να κανω υπερωρια
sindarta wrote:Κοίτα, από την στιγμή που δεν σπουδάζεις με δικά σου λεφτά αλλά υπάρχει μια οικογένεια κάπου που στερείται για να μπορείς εσύ να πηγαίνεις πανεπιστήμιο, τότε ναι, δουλειά σου είναι να σπουδάζεις και όχι να "περνάς καλά".
User avatar
chris792
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7158
Joined: Mon Dec 29, 2008 1:04 am
Football Manager της ομάδας: Newcastle United
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Sky Valley
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα συμφωνήσω σε όλα με το Σίκα, εκτός του αποκάτω:
Και φυσικα οποτε επαιζε ο ΠΑΟΚ Oλυμπιακός τα παρατουσα ολα και πηγαινα στην καφετερια.
:D

Γενικά τα Σαββατοκύριακα είναι της επανάληψης και βοηθάει πολύ όσους γράφουν Κυριακές διαγωνίσματα στο φροντιστήριο. Το Σάββατο δηλαδή καλό να αφιερώνεται χρόνος σε επανάληψη, ειδικά αν την επόμενη γράφετε κιόλας. Βέβαια πιθανόν να υπάρξουν φορές που θα χάσετε την έξοδο το βράδυ, αλλά νταξ, υπάρχουν κι οι Παρασκευές γι αυτές τις περιπτώσεις. 8)
Όσο για τις καθημερινές, κοιτάτε να ξεκουράζεστε όσο γίνεται τα μεσημέρια μετά το φαϊ, γιατί την υπόλοιπη μέρα ειδικά αν έχετε και μάθημα το βράδυ δε μένει καν χρόνος για τα μαθήματα της βδομάδας. Καλύψτε έδαφος και στη Γενική άμα μπορείτε.
Κώστα ακούς; :P
When a man lies, he murders some part of the world.
These are the pale deaths which men miscall their lives.
All this I cannot bear to witness any longer.
Cannot the kingdom of salvation take me home?



ImageImage

Hypocrisy made paramount, paranoia the law.
shikabalas
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5007
Joined: Mon Aug 01, 2005 7:22 am
Football Manager της ομάδας: Man City
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Πολυκαστρο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Α και ξεχασα να πω οτι Παρασκευες που ειχαμε στον φιλο μου ιδιαιτερα,μολις τελειωνε το μαθημα κατα τις 8.30 λιωναμε για κανα 3ωρο-4ωρο στο προ και τρωγαμε πιτσες. :D

Γενικα ξεκουραση και διασκεδαση που και που,μου εκαναν καλο.Ξεχνιεσαι για λιγο και δεν χανεται και η ορεξη για διαβασμα.Παντα με μετρο ομως.
Image
Image


?Caer est? permitido, levantarse es obligatorio!

"Το να πέσεις επιτρέπεται, το να σηκωθείς ξανά επιβάλλεται!"


ΠΑΟΚ-Θρησκεια-Τρομοκρατια-Τιμη και δοξα στον Παμπλο τον Γκαρσια.
User avatar
Ionikaras
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5188
Joined: Wed Jun 11, 2008 1:35 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ιωνικος, Barcelona, Stoke
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nα κανω κι εγω ενα μινι ριπορτ μετα απο 2,5 περιπου εβδομαδες μαθηματων.

Καταρχας ειμαι τεχνολογικη , β' Λυκειου.

Φυσικη Κατευθυνσης:Ωραιο μαθηματακι δεν λεω , αλλα η συσχετιση με την περσινη χημεια που ηρθα τεχνολογικη για την αποφυγω ουσιαστικα με εκνευριζει.Τοπ ο καθηγητης στο φροντιστηριο και την πλακα του κανει και τον καταλαβαινω.Κομπλε.

Μαθηματικα Κατευθυνσης:Ειναι λιγο μπουρδες τα διανυσματα η ιδεα μου?Αισχρο κεφαλαιο , ελπιζω στην συνεχεια να χει πιο ενδιαφερον.Καλος ο καθηγητης μου αν και βαζει πολλα.Δεν εχουμε αφησει ασκηση απο τον Μπαρλα ως τωρα δηλαδη...

Φυσικη Γενικης:Το καλυτερο(πιο ενδιαφερον) μαθημα.Και η καθηγητρια μια χαρα , μας εκανε και περσυ.

Μαθηματικα ΓενικηςΕχω βαρεθει τα ημιτονα και τα λοιπα...Τελειωνουμε σιγα σιγα , αντε να δουμε τι εχει το φετινο βιβλιο.Η καθηγητρια ειναι λιγο pshyco αλλα τουλαχιστον την καταλαβαινω.


13 ωρες την εβδομαδα κανω φροντιστηριο.Τα της κατευθυνσης απο 3 το καθενα.2 Φυσικη Γ.Π. , 2 Αλγεβρα , 2 Εκθεση , 1 Γεωμετρια


Αυτα ως τωρα.Μας γ@μηθηκε ο Διας 1η βδομαδα με σχολειο παραλληλα γιατι δεν ημασταν ετοιμοι , αλλα νομιζω οτι θα βρω μια σειρα.Βοηθαει και το προγραμμα που μας εβγαλαν απο το φροντιστηριο... :-D


Τα σχολια εννοειται ευπροσδεκτα :wink:
Xavi Hernandez Creus
* Spanish League (8): 1998–99, 2004–05, 2005–06, 2008–09, 2009–10, 2010-11, 2012-13, 2014-15
* Spanish Cup (3): 2008–09, 2011-12, 2014-15
* Spanish Supercup (6): 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
* UEFA Champions League (4): 2005–06, 2008–09, 2010-11, 2014-15
* UEFA Super Cup (2): 2009, 2011
* FIFA Club World Cup (2): 2009, 2011
* UEFA European Football Championship(2): 2008 , 2012
* FIFA World Cup(1): 2010
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”