Γκόμενες IV : A new Hope

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Locked
User avatar
Zaf
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 19929
Joined: Sun Nov 16, 2008 6:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Bayern Mün.
facebook προφίλ: VincenzoZaf
twitter: BRClubUNIVERSE
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Ρε συ αφού στα έχει φέρει ετσι η ζωή...Γάμα ότι κινείται εκεί πέρα...έχει και μικρά σύνορα, πάνε και από Γαλλία μεριά και από Ολλανδία για πιο εύκολα.
"Μην κάνετε quote το αποπάνω ποστ" :evil:

Blu-Ray Club UNIVERSE
User avatar
gfpao13
Manager
Manager
Posts: 4031
Joined: Mon Dec 29, 2008 1:04 am
Football Manager της ομάδας: Racing Union Letzebuerg
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos BC, Wash Wizards
Status: MSc loading
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ θα κάνω την αντίθεση φίλε Παύλο.
Το "forgive me" σεξ είναι το καλύτερο.
Πες της να επιστρέψει, κράτα τη μόνο γι αυτό και ψάχνε ταυτόχρονα για κάτι καλύτερο ή και εφήμερο, και κυρίως ΠΑΙΡΝΑ ΚΑΛΑ!!!
Μόλις βρεις κάτι καλό και σοβαρό, την σουτάρεις.

Και εμείς που μείναμε πιστοί και @@ στα 16 μας, είδαμε τι καταφέραμε...
Νυκτὸς ἐσμὲν φρικώδη τέκνα, κατάραι καλοῦσιν ἡμᾶς εἰς ᾍδην, δαιμόνων βρῶσις ἔσῃ σκιὰ ἀναίμακτος...
WOE, PAIN,
BLOOD LEAD US...


Ὧδε ἡ σοφία ἐστίν· ὁ ἔχων νοῦν ψηφισάτω τὸν ἀριθμὸν τοῦ θηρίου·
ἀριθμὸς γὰρ ἀνθρώπου ἐστί· καὶ ὁ ἀριθμὸς αὐτοῦ
Χ Ξ Σ...

Seth1987 wrote:
Spoiler: show
Image
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9107
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

πρωτη φορα γραφω εδω μεσα και εχω να πω μονο ενα πραμα:ΑΣΧΗΜΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΚΟΤ-ΚΟΤ!!!!!
Spoiler: show
Image
sirkostas777
Coach
Coach
Posts: 2580
Joined: Thu Apr 24, 2008 4:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος ,Liverpool
Location: Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά, μιας και έχω να ποστάρω 42 χρόνια στο φόρουμ και μπορεί να μην ξαναποστάρω κι όλας , να πω ότι το 98% των τύπων που γράφουν σ'αυτό το τόπικ είναι οι "μαλάκες γουρούνια άντρες" και σας εύχομαι για πάντα να βρίσκετε μόνο τις "πουτάνες γυναίκες". Επειδή μπαίνω και διαβάζω που και που, οι περισσότεροι λέτε τόσο ηλίθια πράγματα που μου έρχεται να πηδήξω απ' το μπαλκόνι. Ήθελα πολύ να το πω και το είπα μετά από πολύ καιρό, γεια σας.
“I often warn people: "Somewhere along the way, someone is going to tell you, 'There is no "I" in team.' What you should tell them is, 'Maybe not. But there is an "I" in independence, individuality and integrity.”
-George Carlin

"An intelligent man is sometimes forced to be drunk to spend time with his fools."
Ernest Hemingway

“Great art is horseshit, buy tacos.”
-Charles Bukowski
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μόνο lloris ρε.
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
Caz
Banned
Banned
Posts: 3192
Joined: Fri Nov 21, 2008 3:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sirkostas777 wrote:Καλά, μιας και έχω να ποστάρω 42 χρόνια στο φόρουμ και μπορεί να μην ξαναποστάρω κι όλας , να πω ότι το 98% των τύπων που γράφουν σ'αυτό το τόπικ είναι οι "μαλάκες γουρούνια άντρες" και σας εύχομαι για πάντα να βρίσκετε μόνο τις "πουτάνες γυναίκες". Επειδή μπαίνω και διαβάζω που και που, οι περισσότεροι λέτε τόσο ηλίθια πράγματα που μου έρχεται να πηδήξω απ' το μπαλκόνι. Ήθελα πολύ να το πω και το είπα μετά από πολύ καιρό, γεια σας.
Image
User avatar
leontokardos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6379
Joined: Mon May 31, 2010 3:39 pm
Location: Glasgow, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times


Off Topic:
Για το 98% είπε ρε @Caz, δεν είπε για σένα.
Caz
Banned
Banned
Posts: 3192
Joined: Fri Nov 21, 2008 3:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εσύ ας πούμε τώρα με ποιον είσαι και με συγχύζεις βραδιάτικα ;
sirkostas777
Coach
Coach
Posts: 2580
Joined: Thu Apr 24, 2008 4:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος ,Liverpool
Location: Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε, η μύγα και τα σχετικά
“I often warn people: "Somewhere along the way, someone is going to tell you, 'There is no "I" in team.' What you should tell them is, 'Maybe not. But there is an "I" in independence, individuality and integrity.”
-George Carlin

"An intelligent man is sometimes forced to be drunk to spend time with his fools."
Ernest Hemingway

“Great art is horseshit, buy tacos.”
-Charles Bukowski
Caz
Banned
Banned
Posts: 3192
Joined: Fri Nov 21, 2008 3:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αχ καλέ ναι . Πάνε πιες καμιά henninger να ξεθυμάνεις μάνα μου .
sirkostas777
Coach
Coach
Posts: 2580
Joined: Thu Apr 24, 2008 4:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος ,Liverpool
Location: Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δίπλα μου είναι η αγάπη μου, δε την αφήνω και δε μ'αφήνει ποτέ :love3:
“I often warn people: "Somewhere along the way, someone is going to tell you, 'There is no "I" in team.' What you should tell them is, 'Maybe not. But there is an "I" in independence, individuality and integrity.”
-George Carlin

"An intelligent man is sometimes forced to be drunk to spend time with his fools."
Ernest Hemingway

“Great art is horseshit, buy tacos.”
-Charles Bukowski
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Eγώ πάντως θα ήθελα να μάθω σε τι διαφωνείς από αυτά που γράφουν ως απαντήσεις στο παιδί στα εξωτερικά.
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Καλή η μύγα αλλά πολύ φασαριόζα στο σεξ.... α! και γουστάρει ζουζουνιές....
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
sirkostas777
Coach
Coach
Posts: 2580
Joined: Thu Apr 24, 2008 4:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος ,Liverpool
Location: Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nik_33 wrote:Eγώ πάντως θα ήθελα να μάθω σε τι διαφωνείς από αυτά που γράφουν ως απαντήσεις στο παιδί στα εξωτερικά.

Αν εννοείς τον δεκαεξάχρονο απ'το βέλγιο, τώρα τα διάβασα, 2-3 ποστ μια χαρά μου φάνηκε να του τα είπαν, προφανώς ο γιορίς ένα βήμα μπροστά και απ'τους πολύ λίγους που συμφωνώ με τα περισσότερα που λέει. Η φάση του να κάθεσαι να συζητάς τα θέματα που έχεις με τις γυναίκες σου με άτομα που ίσως να μην έχεις δει καν και δε θα δεις ποτέ με παραξενεύει ακόμα βέβαια ( όχι για τον 16χρονο, στην ηλικία του κι εγώ ήμουν πολύ συχνός επισκέπτης), αλλά είναι και προσωπική επιλογή του καθενός αυτό. Όλα αυτά δεν αναιρούν την άποψη που εξέφρασα παραπάνω.
“I often warn people: "Somewhere along the way, someone is going to tell you, 'There is no "I" in team.' What you should tell them is, 'Maybe not. But there is an "I" in independence, individuality and integrity.”
-George Carlin

"An intelligent man is sometimes forced to be drunk to spend time with his fools."
Ernest Hemingway

“Great art is horseshit, buy tacos.”
-Charles Bukowski
User avatar
nicklloris
National Manager
National Manager
Posts: 9335
Joined: Wed Nov 14, 2007 12:44 pm
Football Manager της ομάδας: Ao KARAVAS/Ano Neapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Status: 90/96/37
Location: Νίκαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παυλο κοιτα οι γυναικες στην ηλικια αυτη ειναι περιεργες!Δεν ξερω τι γινεται εκει πανω δυστυχως η κοινωνια παιζει μεγαλο ρολο στο πως και τι!Αλλα ειναι Ελληνιδα και οπως και να εχει εγω εσυ και αυτη συννενοουμαστε σε αλλο επιπεδο ειδικα αν συναναστρεφεστε συχνα με Ελληνες κλαιν ποσο μπορει να διαφερουμε...να μια σοβαρη ερωτηση!

Θα σου πω μονο πως αν η σχεση μου,η κοπελα μου αυτη για την οποια τελος παντων λιωνω φασωθηκε με αλλον...δλδ μππρρρρρρρρ....και μονο που το θελησε θελει πουλο...δρομο ουτε να την δεις ουτε να της τον ακουμπησεις τουλαχιστον τωρα!Οταν θα μεγαλωσεις και θα γινεις γαμαω εκει να δεις γλεντια...απλα εκει κοιτα μην φας το κεφαλι σου!

Ακομα και να μην ενιωθες αγαπες και λελουδα ησουν σε μια σχεση και προδοσε την εμπιστοσυνη σου...τι να περιμενεις επειτα;

Οι γυναικες σε ολοι μου την ζωη μου μετεδιδαν μια θετικη αυρα!Μια αισιοδοξια...δεν ξερω οσες φορες εχω ερωτευτει(3) και εχει κρατησει μου εδιναν εναν νεο αερα...το ολο κυνηγι,οι ερωτες οι φλογες οι αγαπες!Εφαγα και σφαλιαρες και οποτε τις θυμαμαι λεω κοιτα να δεις...

Εχω φαει απο κοπελα 3 φορες σε λιγους μηνες χυλοπιτα...πηγαινα και της ελεγα μα γιατι δεν θες να τα φτιαξουμε σαν να της ελεγα γτ δεν καθεσαι να σε φιλησω;;;Σαν [System Interruption: Μη βρίζεις!] δλδ...αλλα εμαθα οτι ετσι δεν γινεται ρε φιλε...πρεπει να στησεις σκηνικο...Με κοπελα που γνωριζεις τουλαχιστον...

Εβγαινα απο τα 14 σε κλαμπακια στο εξοχικο μου ας πουμε που ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα για πιτσιρικαδες και μετα εβλεπα μια γκομενα με κοιταγε καπως!Αλλα ημουν μεγαλη κοτα δεν πηγαινα να μιλησω και μπορει και καποιες φορες να ηταν ιδεα μου!Αλλα αυτες τις ατιμες τις ματιες τις αναγνωριζα και στο γυμνασιο λυκειο και τωρα που και που στην σχολη απο κοπελες που οντως τελικα γουσταραν!Ειναι οι ιδιες ματιες απλα με αλλο σκηνικο που ουσιαστικα ειναι και το ιδανικο γτ με τον χορο πιανεις και κανενα μπουτι!

Ειναι δυσκολο να γνωριζεις μια καινουργια κοπελα αλλα διαολε δεν χρειαζεται οποια γνωριζεις να πρεπει να την καπαρωνεις αν δεν προκυψει με εσενα μπορει να προκυψει με κανεναν φιλο σου(χοχο)!Αλλα του πουστη μια δυο τρεις...που θα παει θα σου κατσει και αν σου κατσει θα μας γραφεις γτ σου τα πρηζει με αγαπες και λουλουδια!

Γαμω για δυο σειρες πηγαινα σεντονι βγηκε
Locked

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”