Πανελλήνιες εξετάσεις 2012

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8418
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

παπαρια. 2 λάθος προσημα και καταστροφή. γύρω στο 85. ειναι τραγικό το ότι έχω χάσει μόρια απο [System Interruption: Μη βρίζεις!]. πονέσε πολυ το σημερινό, έχω απίστευτα νεύρα με τον εαυτό μου και όρεξη μηδέν. πραγματικά για γέλια ότι μόριο έχω χάσει μέχρι τώρα σε κάθε μάθημα
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετα το σημερινο -titanikos το 20αρι στο αοδε ειναι μονοδρομος!
User avatar
bahraspower
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3814
Joined: Thu Mar 25, 2010 8:31 am
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Αυτό μόνο.Ένα λάθος στο όριο έκανα σήμερα στο Δ2.Κατά τ άλλα ελπίζω όλα σωστά.Μάλλον 97-98 δηλαδή.Πάμε χαλαρά για διοίκηση,προγραμματισμό τώρα,νομίζω θα ανταμειφθεί το διάβασμά μου μέσα στη χρονιά.
Στο σχολείο μου πάντως πάλι σφαγή έγινε,παρ'ότι μιλάμε για πολύ καλούς μαθητές.

Υ.Γ:Αντώνη χαλάρωσε ρε,δεν χρειάζεται να κλαίγεσαι για το κάθε μόριο πια.Καλά διαβασμένος είσαι,λογικό είναι τα περισσότερα λάθη να είναι τέτοιου είδους.Δε θα πεθάνουμε κιόλας.
chelseafan wrote:Παρεπιμπτόντως για έσας το ποδόσφαιρο είναι περισσότερο θέαμα ή τακτική;;;
Tsakalaki wrote:Βλάση, για τον οπαδό, το ποδόσφαιρο είναι νίκη, για τον φίλαθλο νίκη και καλό θέαμα, και για τον παρατηρητή, θέαμα.
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8418
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

δεν κλαίγομαι ρε. τα νεύρα μου έχω. μέσα στο παιχνίδι είναι όλα, αλλα καλύτερα να ήταν κάτι που δεν το ήξερα ή το προσπάθησα και το έφτασα μέχρι ένα σημείο. όχι δυο κωλοπρόσημα του κερατά. και αντίστοιχα τα όποια λάθη στη φυσική


consistency:----
important matches:-----
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
ArAgoK
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 448
Joined: Mon Jun 09, 2008 10:02 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Αγαπημένη Ομάδα: Ρεάλ Μαδρίτης , Παναθηναικός
Status: Getting high.....
Location: *Αθήνα*
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Σε άλλα θέματα γράφετε εσείς ρε παιδιά?
*CATCH A "HO" AND ANOTHER "HO" ,
MERRY CHRISTMASS*
User avatar
giorgos21
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 398
Joined: Fri Jul 10, 2009 1:45 pm
Football Manager της ομάδας: Ανεμενουμε...
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ , Inter
Location: kozani
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πόσο ποίο χάλια η κατάσταση σε αυτήν την χώρα.Πραγματικά δεν ξέρουν τι τους γίνεται.

Υπουργείο Παιδείας: Θα βαθμολογηθεί κανονικά το Γ4 θέμα στη Φυσική κατεύθυνσης - Η οδηγία της ΚΕΕ
Πηγή: http://www.alfavita.gr/artro.php?id=65186
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εξαιρετικά και εγώ. Όλα τα έκανα και είχα ένα λαθάκι στο Γ4 και ένα στο Δ2. Αριθμητικά όλα. Της τελευταίας σειράς δηλαδή. Περιμένω να μου κόψουν λίγα. Γύρω στο 96-97 δηλαδή.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
sirkostas777
Coach
Coach
Posts: 2580
Joined: Thu Apr 24, 2008 4:52 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος ,Liverpool
Location: Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mίλαγα με τον καθηγητή μου τώρα.Γύρω στο 11-11.5.Έχασα πολύ χρόνο στο 3ο που σχετικά το πήγα πολύ καλά εκτός από μια [System Interruption: Μη βρίζεις!] στο Γ3.Και είχα κάνει τον πολλαπλασιασμό με το e^x,και είχα και μια άλλη λύση,και διάλεξα την άλλη,μιας και δε τα είχα ολοκληρώσει και είπα να δω πιο μου φαίνεται πιο σωστό.

Στο 2ο γαμήθηκα,που έχω περίπου 10 μόρια,ίσως λίγο παραπάνω.Με σοβαρό δεύτερο πήγαινα για 13-14.Έγραψα και μερικά στο τέταρτο,δεν πρόλαβα το όριο δυστυχώς.

Στο Γ2 γράψατε πριν δατυπώσετε το συμπέρασμα ότι π(1)=2013(?) (εγώ π ονόμασα εκείνη την χ^χ-1-e^2013);Γιατί μπορεί (θεωρητικά) το 1 να είναι ρίζα,οπότε η ρίζα να είναι μία.Εγώ το έγραψα,μου είπε ότι θα έχανα μονάδες αν δεν το έκανα.

Στις πανελλήνιες πάντως επιβεβαιώνεται το πρόβλημα που έχω,δεν αποδίδω στο γραπτό μου όσα ξέρω.Και είμαι και αργός.18 σελίδες έγραψα σήμερα,και 2ο και 4ο μαλακίστηκα πολύ.Ειδικά δεύτερο.Νιώθω ότι έχασα ευκαιρία σήμερα,αλλά αφού δεν έγραψα κανα 5 να μην πηγαίνω για τίποτα μετά,όλα οκέικ.

Με ένα καλό ξέσπασμα στα 3 εναπομείναντα, θα φτάσω 14 χιλιάδες κάτι έτσι όπως τα έκανα,γενικά τη χειρίστηκα λάθος τη χρονιά.Αν δεν πέσουν καμιά ασοεε(600-800 μόρια-απίθανο),ή κανένα πληροφορικής παπει (να πέσει 400-600 μόρια),με βλέπω για ψηφιακά συστήματα στο παπει,καλή σχολή ακούω ότι είναι.Να τελειώνω μόνο,έχω μπουχτίσει.Να περάσει η χρονιά να φύγει ότι έμεινε,δε θέλω να σκέφτομαι τι θα μπορούσα να κάνω καλύτερα,γιατί ήταν αρκετά.Να διαβάσω λιγότερα μαθηματικά(3 τετράδια,420 σελίδες το καθένα,full),να κάνω ιδιαίτερο φυσική που με παρακάλαγαν σχεδόν οι δικοί μου κι έλεγα όχι,να διαβάζω πιο πολύ κάτι κυριακές,που μετά το διαγώνισμα στο φροντ έφευγαν οι μέρες έτσι κ.ο.κ .Αδίκησα τον εαυτό μου,αλλά δε γαμιέται,ας πέρασω τώρα έστω ψηφιακά συστήματα,να φύγουν και οι γονείς,να κάτσω να ηρεμήσω λίγο.Ακόμα και σκατά που τα έκανα,δεν πειράζει.Απλά να περάσει η χρονιά,να περάσω και γώ,να τα ξεχάσω όλα,γιατί ήταν ο χειρότερος χρόνος της ζωής μου ΧΑΛΑΡΑ.
“I often warn people: "Somewhere along the way, someone is going to tell you, 'There is no "I" in team.' What you should tell them is, 'Maybe not. But there is an "I" in independence, individuality and integrity.”
-George Carlin

"An intelligent man is sometimes forced to be drunk to spend time with his fools."
Ernest Hemingway

“Great art is horseshit, buy tacos.”
-Charles Bukowski
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ρε παιδια ακου να λετε ολοι πανω απο 85 να εχετε γταψει μαθηματικα....καλα ρε παιδια εμεις σε αλλα θεματα γραφαμε???για μενα ηταν δυσκολα και δυσκολα ξεπερνουσα το 14...ειδικα το δ1 και το οριο μετα που ηθελε 2 ντελοπιταλ και σου εβγαινε ενα οριο 2 σειρων...μπραβο παντως τα παιδια που τα πηγαν καλα σε αυτα τα θεματα πραγματικα μπραβο..φενετε οτι δουλεψαν και μοχθησαννκαι παλι μπραβο :hello1: :notworthy: :hello1: :notworthy: :fral:
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ιστορια σημερα. αρκετα καλα νομιζω. δεν θα δω βεβαια ουτε σημερα απαντησεις κλπ. αλλα υπολογιζω σιγουρα δυο μικρα λαθακια και απο εκει και περα οτι αλλο προκυψει (ελπιζω να μην προκυψουν πολλα :P ) θα δουμε...

λατινικα τελευταιο. δεν παω για ψηλα εκει(δεν ξερω γιατι αλλα δεν το εχω),θελω να κανω οτι καλυτερο μπορω να αποφυγω τουλαχιστον την μεγαλη βουτια και βλεπουμε...
1 μαθημα ακομη. 2 μερες ακομη. θα περασουν ρε πουστη μου θα περασουν...
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tι αστερια ειστε εσεις ρε. Και ελεγα οτι η γενια μου στο fmgreece ειχε σκισει.. Μπραβο!
Και γενικα ετσι οπως τα βλεπω τα θεματα, ειναι ψιλο πουτσα. Καλη συνεχεια..
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

RedArmy wrote:Tι αστερια ειστε εσεις ρε. Και ελεγα οτι η γενια μου στο fmgreece ειχε σκισει.. Μπραβο!
Και γενικα ετσι οπως τα βλεπω τα θεματα, ειναι ψιλο πουτσα. Καλη συνεχεια..
ασε να δουμε στο βαθμο τι θα γινει... :P
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο βαθμο ειναι τα ωραια ρε. Εγω περιμενα κανα 15αρι Μ.Ο και εβγαλα 17 τελικα και χωρις ΑΟΘ. Παιζει να ημουν μεθυσμενος μια βδομαδα σερι μετα :D
Bεβαια μολις μπαινεις στη σχολη εισαι καπως ετσι :| αλλα δεν βαριεσαι.
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
User avatar
bahraspower
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3814
Joined: Thu Mar 25, 2010 8:31 am
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ :-D
Πάει κι η διοίκηση.Πραγματικά όσο μας έβγαλε το λάδι μες στη χρονιά,τόσο εύκολο κι άνετο ήταν σήμερα.
Κάποια στιγμή στις 10 κ τέταρτο μας κάνει η επιτηρήτρια:''Ρε παιδιά έχετε τελειώσει όλοι?" :D
Και μέχρι 10 κ μισή που έπρεπε να κάτσουμε συζητούσαμε.....

Υ.Γ:Τη διευκρινισάρα που μας ήρθε εγώ τη ζήτησα!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΙΜΑΙ ΘΕΟΣ ΠΕΙΤΕ ΤΟ :P :D
chelseafan wrote:Παρεπιμπτόντως για έσας το ποδόσφαιρο είναι περισσότερο θέαμα ή τακτική;;;
Tsakalaki wrote:Βλάση, για τον οπαδό, το ποδόσφαιρο είναι νίκη, για τον φίλαθλο νίκη και καλό θέαμα, και για τον παρατηρητή, θέαμα.
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για πρωτη φορα φετος κατα την εξοδο απο το σχολειο το χαμογελο εφτανε μεχρι τα αυτια :D
Και τωρα ΑΟΔΕ μπορω να σε καψω ελευθερα ;)
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”