Γκόμενες V: Τα καλύτερα έρχονται.

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Locked
User avatar
Koub7
Amateur
Amateur
Posts: 125
Joined: Thu Apr 19, 2012 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: Koub7
Status: I probably won’t go down in history, but I will go down on your sister!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Paliakoudis wrote:Μήπως το πρότυπό σου είναι τούτος δω; :P
Τo τηλεοπτικό μου πρότυπο είναι για την ακρίβεια ένα κράμα Dean Winchester-Charlie Harper-Hank Moody-House
Zaf wrote: 3 ουισκαρες Χ76€ (δε σου βάζω τιμή σε μπουζούκια που ειναι 10€) =2118€

Κερασμα σε μωράκι 3 2 ποτά χ75€ (βαζω τρίαδύο ποτά γιατί το μωράκι δε θα πίνει ουισκαρα για να φτιαχτεί με το πρωτο) =2110€

Συνολο 4228€ για ένα μωρακι με πιθανότητες να πηδηξεις κάτω του 25%.

Δε βγαίνω ο 17χρονος μάνα μου κάθε βράδυ με 100€.


Α και δες two and a half men / anger management.... Να υιοθετήσεις λίγο καφρίλα Charlie Harper / Charlie Goodson.
Δεν ξέρω εσείς που τις πίνετε τις ουισκάρες σας και κάνουν 7€,εγώ εδώ πάντως Β. Εύβοια με το 6εύρω μου έχω Σίβας..
Κατά τα άλλα,μέχρι 2 ποτά κερνάω, γιατί απευθύνομαι και σε max 19άρες,που εντάξει δεν το κατεβάζουν και το αλκοόλ σαν να 'ναι νερό.2 βότκες ροδάκινο,τις πίνουν σε καμιά ώρα.Για χειμώνα που βγαίνεις μια φορά τη βδομάδα..μπαμ είναι το 30άρι..Για καλοκαίρι άστο,είναι άλλη υπόθεση (: (:
Από κάπου πρέπει να κόψεις για να είσαι εντός μπάτζετ.
Όσο για το πήδημα,δεν είναι ο πρωταρχικός μου στόχος,17 είμαι ακόμα..εγώ να κάνω την καυλάντα μου θέλω,να πιάσω τίποτα..και άμα προκύψει τίποτα,που μία στις 4 με αυτές που γουστάρουν προκύπτει,κανένα πρόβλημα.
Two and a half men βλέπω περιστασιακά,θα δοκιμάσω και το anger management,μήπως γουστάρουμε καμιά ατάκα..
Akyla wrote:Για πλάκα το είπα.
Σοβαρά όμως τώρα επειδή έχω περάσει κι εγώ από την γαμάτη ηλικία των 17 το αλκοόλ είναι λίγο θέμα,αν κάποιος δεν έχει μυαλό ή έχει φίλους που ξεφεύγουν.
Πάντα με προσοχή..σ'αυτά τα θέματα,ποτά,τσιγάρα και [System Interruption: Μη βρίζεις!] δεν παίζουμε..
Ευτυχώς έχω μεγαλώσει σε περιβάλλον που δεν καπνίζει κανένας,και μόνο το αλκοόλ είναι το πάθος μου :P :P ,κι αυτό με μέτρο!!
Karaouzinho
Manager
Manager
Posts: 4753
Joined: Sat Apr 28, 2012 12:30 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Και χιλιάδες φίλοι...
Location: Χαλάνδρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καθόμουν σε ενα μαγαζι με την παρέα και ξαφνικα περνάει κοπελα που κατι πήγε να παιχτεί παλαιότερα και ενω κανει πως δεν με βλεπει, εγω επίτηδες βηχω και γυρνάει και με αγκαλιαζει, δίνοντας μου ενα φιλί. Γυρνωντας σπιτι, με τσαταρει, λεγοντας μου πως δεν με χάλασε το φιλι που πηρα. Την ιδια μερα, ειχε προηγηθει like σε μια ακυρη ευχή στον τοιχο ενός παιδιού στο φβ.

Και ρωταω τωρα εγω ,γιατι είμαι μικρος και αμαθος σε τέτοιες καταστάσεις, : σημαίνει κάτι το ολο σκηνικό?
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

αν φτερνιζόσουνα μπορεί και να πηδούσες, εγώ αυτό καταλαβα
Karaouzinho
Manager
Manager
Posts: 4753
Joined: Sat Apr 28, 2012 12:30 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Και χιλιάδες φίλοι...
Location: Χαλάνδρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πως δεν το είχα σκεφτει?!
User avatar
milanezos13
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5823
Joined: Tue May 07, 2013 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,United,Milan
facebook προφίλ: nikos.blanidis
Status: Always look on the bright side of life....
Location: Μαρουσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τις ριχνει με το βηξιμο ο μικρος ρε...ακου να δεις...συμφωνψ με γεολογο..
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το τηλεοπτικό πρότυπο του καθενός που δεν μπορεί να γίνει 100% γαμάτος σαν τον Μπάρνευ και τον Μούντυ ΠΡΕΠΕΙ να είναι ο Τεντ Μόσμπυ. Ο τύπος καλά έψαχνε την "μία", δεν έχει φανεί σε καμία λίγουρας, γλίτσας, πέφτουλας, αλλά έχει πηδήξει πάνω από δεκαπέντε 8+άρια σε 7-8 σεζόν, βρίσκει την "the one" στα 35 του και όλα καλά. Barney Stinson και μαλακiες, Ted Mosby κύριοι. -diatakste
Last edited by pantias28 on Mon Aug 25, 2014 1:33 am, edited 1 time in total.
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μάλλον στην πέφτει !
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
gfpao13
Manager
Manager
Posts: 4031
Joined: Mon Dec 29, 2008 1:04 am
Football Manager της ομάδας: Racing Union Letzebuerg
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos BC, Wash Wizards
Status: MSc loading
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pantias28 wrote:Ted Mosby κύριοι. -diatakste
...για να καταλήξει με την μεγαλύτερη ταναπου της σειράς που είχε κάτσει σε όοοοοολο το cast, συμπεριλαμβανομένου του άσχημου καράφλα χοντρόυ επειδή απλά την είχε βγάλει έξω.
Τεντ Μοσμπι κύριοι.
Μόνο ο Μάρσαλ άξιζε από θέμα συμπεριφοράς στη σειρά, κανείς άλλος.
(Μην μιλήσω καν για Μπαρνει -πηδαω+παντρεύομαι το υπεραπωθημένο του κολλητού μου και σ όλη τη σειρά πουλάω φούμαρα για Bro Code. Αστειότητες.)

Νομίζω δεν υπάρχει καλύτερο man tutoring απτον Χανκ, αν και υπήρχαν σκηνές που υπερέβαλε η σειρά για το πόσο εύκολα μαμούσε ο Χανκ.
Αλλά και πάλι κορυφή ο τύπος.
Νυκτὸς ἐσμὲν φρικώδη τέκνα, κατάραι καλοῦσιν ἡμᾶς εἰς ᾍδην, δαιμόνων βρῶσις ἔσῃ σκιὰ ἀναίμακτος...
WOE, PAIN,
BLOOD LEAD US...


Ὧδε ἡ σοφία ἐστίν· ὁ ἔχων νοῦν ψηφισάτω τὸν ἀριθμὸν τοῦ θηρίου·
ἀριθμὸς γὰρ ἀνθρώπου ἐστί· καὶ ὁ ἀριθμὸς αὐτοῦ
Χ Ξ Σ...

Seth1987 wrote:
Spoiler: show
Image
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14548
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Ξεχάσατε μερικά spoiler ή είναι ιδέα μου;
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
leontokardos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6380
Joined: Mon May 31, 2010 3:39 pm
Location: Glasgow, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Πω ρε φίλε, 17 χρονών 3 ουισκάρες χωρίς πάγο λέει και 2 κερασμένα ποτά σε γκόμενα/ες. 3 κιλά το κάθε @ σου πρέπει να ζυγίζει.
User avatar
Windfur
Indispensible
Indispensible
Posts: 1803
Joined: Mon Jul 02, 2012 3:45 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
twitter: _Windfur
Status: It's all about gaming my friend.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

the burn is real!
Δεν παιζει τετοιο θεμα ρε, καθολου μην φοβασαι, χορευω τοσο καιρο και ειναι τοσο ωραιααα. Κανενας δεν εχει προβλημα με τιποτα, ουτε κανενα ποτο δεν πεφτει απο την βαρυτητα.

You run with the wolves while I hunt like a hound

Θέλω να γίνω foggy στη θέση του foggy.
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Koub7 wrote:@MJ21 Θα σου πω 2 πραγματάκια ως ομοιοπαθών σε αρκετά από αυτά που είπες,αλλά και ως σχεδόν συνομήλικος σου,1μιση χρόνο μεγαλύτερος. Αρχικά, μην σε προβληματίζει το για ποιο πράγμα θα μιλήσεις στην γκόμενα...αν ψήνεται το μωράκι, η κουβέντα θα καταλήξει κάπου από μόνη της(τις περισσότερες φορές σ’αυτήν και τη ζωή της όπως προείπε και ο lloris.Άλλες φορές,σε κουτσομπολιά,ή όπου μπορείς να φανταστείς,Εσύ απλά άκου,η καλύτερη τακτική).Εδώ,εγώ,με άλλους μαντραχαλέους της ίδιας ηλικίας δεν έχω τι να πω,αφού οι μισοί είναι κάγκουρες και μιλάνε όλοι την ώρα για μηχανάκια,κι άλλοι είναι τίγκα swagίλα και μιλάνε για [System Interruption: Μη βρίζεις!].Γι’αυτό το λόγο υπάρχουν 2-3 κολλητοί σου,κι άλλοι 6-7 φίλοι σου, για να λες αυτά που γουστάρεις εσύ.Τώρα,όσον αφορά την κίνηση για να την πέσεις σε μωράκι,είναι κατ’εμέ καθαρά ψυχολογικό,μέχρι να πάρεις το κολάι. Θέσε,αρχικά ως στόχο σου,να πας να γνωρίζεσαι και να μιλάς σε κοπέλες.Κι ανάλογα με την ανταπόκριση, ανέβασε τον πήχη.Κι εγώ μέχρι πέρυσι,2 σχέσεις είχα κάνει όλες κι όλες,μία με μία κοπέλα 1 χρόνο μικρότερη που κράτησε 3 μήνες,και μία με μία 1 χρόνο μεγαλύτερη που στο δεκαπενθήμερο την πιστόλιασα,και μου ‘στελνε μηνύματα και με ‘κραζε(όλοι οι άντρες είστε ίδιοι γουρούνα,και συ να απαντάς,ναι μωρό μου,τα φιλιά μου..ωραία σκηνικά).Και δεν μίλαγα πολύ γενικά σε κοπέλες.Τον τελευταίο χρόνο όμως, που το πήρα απόφαση,έχω παίξει μπαλίτσα/σκοράρει με 4 διαφορετικά μωράκια.(έχω φάει όμως κι άλλα τόσα άκυρα σε βάθος χρόνου)
Και εδώ έρχεται το γεγονός, ότι πίνω το ουίσκι μου χωρίς πάγο τον τελευταίο χρόνο.Πραγματικά άλλαξε η ζωή μου (: (: Εκεί στα 3 ουίσκια,στα 2 βήματα πριν το μεθύσι,που ωστόσο τα καταλαβαίνεις όλα, δεν κολλάς πουθενά,κερνάς μωράκια,πιάνεις κωλαράκια..... η φάση είναι το κάτι άλλο!

Y.Γ. Δες και californication...να υιοθετήσεις λίγο στυλ Hank Moody!! :P
Ποιές ποτάρες; Εγώ είμαι αθλητής, δεν κάνω τέτοια :D Και μόνο μπίρες πίνω, αντε στο τσακίρ κέφι καμια βότκα.

Και δεν έχω και λεφτά για να κερνάω :D
matthew21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7315
Joined: Sat May 05, 2007 10:21 am
Αγαπημένη Ομάδα: Πρόεδρος Εδεσσαϊκού
Location: Οn a plane (hopefully)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Don Draper/Harvey Specter. Και η συζήτηση για τα τηλεοπτικά manhood πρότυπα κλείνει.

Επίσης είστε σοβαροί ρε; Με ποιες βγαίνετε και πίνουν 3 ποτά;
Zaf wrote:Συνολο 42€ για ένα μωρακι με πιθανότητες να πηδηξεις κάτω του 25%.

Δε βγαίνω ο 17χρονος μάνα μου κάθε βράδυ με 100€.


Α και δες two and a half men / anger management.... Να υιοθετήσεις λίγο καφρίλα Charlie Harper / Charlie Goodson.
Σωστός ο Ζαφ, να τον ακούτε.

Υ.Γ. Και κάπου εδώ συνειδητοποιείς ότι εσύ και ο 30φευγα Ζαφ ανεβάζετε το Μ.Ο. ηλικίας του τόπικ. Φακ.
JasonZante
Asst Researcher Ζακύνθου
Asst Researcher Ζακύνθου
Posts: 4317
Joined: Sat Aug 22, 2009 10:37 am
Football Manager της ομάδας: IF Brommapojkarna
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,ΠΑΟ
Status: Be humble, bitch, sit down, be humble
Location: Pattaya, Thailand
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τόσο πολλά είναι 3 ποτά ρε παιδιά; Κάθομαι και διαβάζω τόση ώρα ότι κάνει χάλια το συκώτι του ο άλλος και με ποιες βγαίνει και πίνουν 3 ποτά :D

Μόνο σε μένα φαίνονται κανονικά;
"Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor"
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62639
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Μαξ 2 radlαρες ρε. Μαξ. Και ας είναι το καλύτερο ποτό /sider /cocktail /αναψυκτικό από την εποχή που ένα καταλαθος εύγευστο σιρόπι για το βήχα ανακαλύφθηκε και έγινε το μεγαλύτερο brand name ποτό.

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Locked

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”