To καλό/κακό της χρονιάς [2013 εντίσιον]

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8577
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Το καθιερωμένο.Το αργήσαμε λίγο φέτος και έτσι πήρα την πρωτοβουλία.Άντε γράφετε...
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Τα καλα:

1) Βρηκα κοπελα, στο κλεισιμο του ετους
2) Μια γαματη 5ημερη με το σχολειο στην Δημητσανα

Τα κακα:

1) Η μανα μου βγηκε σε διαθεσιμοτητα ως καθηγητρια σε ΕΠΑΛ, και μαλλον δεν θα ξαναμπει σε σχολειο :evil:
2) Μειωσαν τον μισθο του πατερα μου κατα 10%
3) Εβγαλα 2 σοβαρους τραυματισμους μεσα στο ετος, ευτχως ο ενας καλοκαιρι.

Γενικα, αν με ρωτουσες Νοεμβρη, θα ελεγα να φυγει και να μην ξαναγυρισει, αλλα τωρα, βλεπω οτι τουλαχιστον στα προσωπικα υπαρχει φως :D
Beorn
Manager
Manager
Posts: 4369
Joined: Sat Jul 23, 2011 5:51 pm
Football Manager της ομάδας: Sassuolo
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Δημητσάνα? Γιατί σας το έκαναν αυτό? Να πώ οτι ήταν διήμερη οκ, αλλα 5ημερη?
Κακά:
Οι σχέσεις μου ήταν πιο εφήμερες και απο του Ζάφ, και φταίω εγώ. Γενικά θέλω κάτι πιο μόνιμο αλλά με φοβίζει ηδεσμευση

Καλά:
Βελτιωθηκα πολύ ατομικά ως παίκτης/αθλητής το τελευταίο 3μηνο, πέρασα και τα διπλάσια μαθήματα σε σχέση με το '12 :D
User avatar
Pit_95
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 562
Joined: Mon Jan 07, 2013 10:27 pm
Football Manager της ομάδας: Panachaiki
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Λιβερπουλ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κακά:
:arrow: χρονιά πανελληνίων με ό,τι αυτό συνεπάγεται...
Γενικά το πρώτο μισό του 2013 ήταν εφιαλτικό : πολύ διάβασμα(για τα δεδομένα μου), αποχή από τον αθλητισμό, δεν πήγαμε 5ήμερη γιατί οι περισσότεροι είτε δε βρήκαν τα λεφτα είτε τα κράτησαν για να πάνε Πάρο το καλοκαίρι -maxairia

Καλά:
:arrow: Η φοιτητική ζωή στο 2ο μισό, και μάλιστα σε μια σχολή που με έχει αφήσει ικανοποιημένο :-)
Spoiler: show
Image
-ypoklinomai
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Beorn wrote:
Off Topic:
Δημητσάνα? Γιατί σας το έκαναν αυτό? Να πώ οτι ήταν διήμερη οκ, αλλα 5ημερη?
Κακά:
Οι σχέσεις μου ήταν πιο εφήμερες και απο του Ζάφ, και φταίω εγώ. Γενικά θέλω κάτι πιο μόνιμο αλλά με φοβίζει ηδεσμευση

Καλά:
Βελτιωθηκα πολύ ατομικά ως παίκτης/αθλητής το τελευταίο 3μηνο, πέρασα και τα διπλάσια μαθήματα σε σχέση με το '12 :D

Off Topic:
Καναμε αναριχηση, ραφτινγκ, ορειβασια κλπ
User avatar
AchilleasP
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3145
Joined: Sat Mar 09, 2013 9:09 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Status: Being awesome
Location: Μαρούσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κακα:

Πραγματικά τα προβλήματα μου αυτή την χρόνια είναι πολύ μικρά σε σχέση με άλλων. Θα ήθελα κάτι καλύτερο ως προς τα γκομενικα αλλά και πάλι δεν έχω παράπονο. Το μόνο πολύ αρνητικό που θυμάμαι είναι ότι ο προπονητής με τον οποίο δούλευα 8 χρόνια απολύθηκε από την κυρία δουλειά του και έφυγε από την Αθήνα. Επίσης έγινε ένας μεγάλος τσακωμός με έναν πολύ καλό παιδικό μου φίλο με τον οποίο μιλάμε σπάνια πια.

Καλα

1) Δόξα τον θεό εγώ και τα κοντινά μου πρόσωπα έχουμε υγεία. Το πιο σημαντικό.

2) Μεγάλη βελτίωση ατομικά στο ποδόσφαιρο. Έβαλα πολυ προσπάθεια αυτή την χρόνια και χάρηκα που απέδωσε καρπούς.

3) Πολύ καλή σχολική επίδοση.

4) Άρχισα να κάνω παρέα με άτομα τα οποία είχα παρεξηγήσει αλλά ευτυχώς αποδείχτηκα λάθος. Γενικά αυτή την χρόνια απέκτησα πολύ καλούς φίλους.



Όπως λέω για κάθε χρόνια, θα μπορούσε να είναι και χειρότερα :D Καλή πρωτοχρονιά σε όλους και εύχομαι να αποκτήσετε ότι επιθυμείτε.
Faith is all we need
User avatar
Kostas1993
Banned
Banned
Posts: 1757
Joined: Sat Aug 09, 2008 12:05 pm
Football Manager της ομάδας: Ντεν παιζω μανατζερ
Αγαπημένη Ομάδα: Sunderland,Bayern Munchen,QPR
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά: Έχουμε την υγεία μας εγώ κ όλη η οικογένεια.Μόνο η γιαγιά μου τον τελευταίο μήνα είναι λίγο δύσκολα και οι γιατροί δεν δίνουν κ πολλά περιθώρια,αλλά δεν τη φοβάμαι είναι γερό σκαρί

Η αδερφή μου πήρε πτυχίο,άντε κ στα δικά μας :D

Στα ερωτικά πολύ καλά,έκλεισα 2 χρόνια με την κοπέλα μου κ συνεχίζουμε σούπερ.Έχουμε τους καυγάδες μας αλλά αυτά είναι τα ωραία

Κακά:Οικονομικά προβλήματα, μείωση μισθού στον πατέρα ..κ δεν πήγαινε κ παρακάτω κιόλας.Πάντως η χρονιά κλείνει καλά καθώς η αδερφή μου βρήκε στο καπάκι δουλειά κ θα υπάρξει μια ενίσχυση σπίτι.Οπότε το 14 θα ξεκινήσει καλά :P

Καμία πρόοδος στη σχολή.Δεν έχω κάτσει να ασχοληθώ σοβαρά 2,5χρόνια τώρα.Κ δυστυχώς καταλαβαίνω ότι δεν με καλύπτει αυτό που σπουδάζω

Αυτά!Δεν νομίζω να ξεχνάω κάτι βασικό.Πιστεύω ότι ήταν καλός χρόνος το 2013,αλλά μπορούσε κ καλύτερα.Αυτό που πιστεύω είναι ότι το 14 θα πάει καλύτερα κ τα 2 αρνητικά δεν θα υπάρχουν πια.Ε,20 χρονών είμαστε,δεν γίνεται να πάει χειρότερα :D
Image

Image
User avatar
alex-gate-7-1925
National Manager
National Manager
Posts: 8370
Joined: Tue Mar 01, 2011 2:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
facebook προφίλ: alex.zografidis
twitter: alex7zog
Status: Είναι δύσκολο να σπουδάζεις και να παίζεις FM. Ένα από τα δύο θα γίνει.
Location: Patra
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά:
Μια χαρά στα ερωτικά. Από υγεία όλα καλά. Και ευτυχώς τη βγάλαμε οικονομικά και φέτος. Ωραίο καλοκαιράκι με ένα μήνα διακοπές σε φιλοξενία σε νησιά.
Μέχρι το τέλος καλοκαιριού πήγαινε 50-50 η φάση "2013"

Κακά:
Από που να αρχίσω. Εκεί που πήγα να τελειώνω με τη σχολή καθώς σε ένα χρόνο μάζεψα ότι μαζεύεται έρχεται το σχέδιο "Αθηνά". Χάνουμε το εξάμηνο (στο οποίο είχα απεριόριστες ώρες να δηλώσω), χάνουμε εξεταστική Σεπτέμβρη και δεν εγκρίθηκε η αίτηση μου για πρακτική καθώς χρωστάω ένα μάθημα ειδικότητας που περιμένω να δοθεί ένα χρόνο. Γενικά με πήγε κανα χρόνο πίσω η όλη ιστορία και άρχισε να μου δημιουργεί αρκετό αγχος.
Δυστυχώς η τετραετία ολοκληρώθηκε το καλοκαίρι με αποτέλεσμα οι περισσότεροι/ες από την παρέα να την κάνουν σιγά σιγά κ αυτό ήταν κάτι που με στεναχώρησε αρκετά.
Άμα γράψω και τα υπόλοιπα θα χρειαστώ καμιά σελίδα. Οπότε never mind. Αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά. :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26808
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Αν υπήρξε ένα κακό το 2013 ήταν ένας μεγάλος τσακωμός τον Φλεβάρη με την νυν συζυγο μου που φτάσαμε στον χωρισμό έστω και για δυο βδομάδες.

Τώρα τα υπόλοιπα ήταν μόνο καλά. Έφυγα απο μια δουλειά μετά απο 5,5 χρόνια και αν και φάνταζε κακό, αποδείχτηκε μεγάλο καλό στην ζωή μου γιατί επιτέλους ξέφυγα απο εκεί που είχα βαλτώσει. Άνοιξαν νέοι δρόμοι, έμεινα βέβαια 3 μήνες άνεργος αλλά μετά ήρθε η Σαντορίνη, μετά ήρθε ότι καλύτερο στη ζωή μου, η κόρη μου δηλαδή και τώρα προς το τέλος του 13 και μια νέα δουλειά.
Μπαίνουμε και στο σπίτι απο την νέα χρονιά και όλα καλά.

Με την παρέα μου όλα καλά, ψιλοσοβαρεύονται και αυτοί με σχέσεις κλπ, λίγο παραπάνω συμμετοχή να έβλεπα απο τους υπολοίπους στην μπάλα που πάμε σε ένα πρωταθληματάκι και όλα θα ήταν σούπερ.

Καλά προφανώς δεν θα βάλω στο κακό τα λεφτά που λιγόστεψαν και είμαι οριακά γιατί χαλώντας τα έκανα πράγματα που με γέμισαν και με ευχαρίστησαν.
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14799
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλο
:arrow: Δε σπασαμε σα παρεα παροτι ειμαστε 6 ατομα σε 6 πολεις
:arrow: Αποφασισα να γινω ενεργο μελος της κοινωτητας αυτης
:arrow: Δε τσακαθηκα με κοσμο ενω στον αντιποδο γνωρισα πολλα ατομα
Κακο
:arrow: Το ποσα σκατα τα χω κανει κατα βαση στο Ρεθυμνο σε ολους τους τομεις
:arrow: Τα αισθηματικα μου
:arrow: Δυσκολοι καιροι δε θα μπορουσαν να μην πληξουν και τη Μητερα μου

Συμπερασμα
:arrow: Ειμαι της αποψης οτι ολα για καποιο λογο γινονται
:arrow: Σιγουρα θα θελα να αλλαξω καποια πραγματα αλλα δε πειραζει ολα ειναι μες τη ζωη
:arrow: Παντα περιμενω οτι το αυριο θα ειναι καλυτερο λιγο πιο ομορφο :D
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14564
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Καλά:
Έχουμε την υγειά μας όλοι στην οικογένεια.
Η αδερφή μου είναι έγκυος και απ' το καλοκαιράκι θα έχουμε ένα νέο μέλος στην φαμίλια. Μένει να μάθουμε το φύλο του μωρού.
Μετακόμισα σε καλύτερο σπίτι με χαμηλότερο ενοίκιο.

Κακά:
Δεν υπάρχουν λεφτά, με αποτέλεσμα να καθυστερεί η αγορά ενός δικού μου αυτοκινήτου.
Ο μεγάλος μου αδερφός δεν δούλεψε σχεδόν καθόλου μέσα στο 2013.
Πέθανε ο επί 30+ χρόνια γείτονάς μας.
Θα μπορούσα να έχω περάσει περισσότερα μαθήματα στη σχολή.

Γενικά το 2013 ήταν από τις πιο δύσκολες χρονιές. Και το 2014 θα είναι ακόμα δυσκολότερο. :|
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Το καλό…

Από πλευράς υγείας, φερ’ τε ξύλα να χτυπήσω. Ούτε γιατρούς χρειάστηκα, ούτε φάρμακα, ούτε τίποτα τέτοιο.

Από πλευράς μηχανής, όλο το 2013 βγήκε… όρθιο, με αρκετά χιλιόμετρα, χωρίς γρατσουνιές ή τίποτε άλλο.

Από πλευράς δουλειάς, ας ανάψω ένα πυρσό, για να πανηγυρίσω που ακόμα έχω. Το Goalάκι παλεύει, το sentragoal συνεχίζει, ο sentra fm προοδεύει.

Τα ταξιδάκια μου με τη δουλειά τα πήγα. Και Αυστρία για προετοιμασία, και Γκεζελκίρχεν είχε το μενού και Χάιφα, και Αστάνα, τρομάρα μου! Το καλό ήταν ότι φέτος έκανα και εντός συνόρων ταξίδια.

Στη δουλειά, δε πρόκειται να ξεχάσω τα λεπτά που φάνηκαν αιώνας από τη στιγμή που Σίλντενφελτν στα Γιάννενα έκανε το 1-2 και ο Ατρόμητος ήταν στο μηδέν με τη Τρίπολη. Η περιγραφή του γκολ του Στοχ στη Γερμανία went down to my permanent record.

Με τη σύζυγο, πήγαμε ένα τετραήμερο στη Θάσο ως "καλοκαιρινές" διακοπές, και το βάζω σε εισαγωγικά διότι ήταν τον Σεπτέμβριο, αλλά και ένα τετραήμερο στο Βερολίνο, καθώς το είχαμε μεγάλη ανάγκη για τη ψυχολογία μας...

Το κακό…


Στη δουλειά, οι μειώσεις συνεχίζονται και τελευταία υπάρχει η φήμη/σκέψη για απόλυση και επαναπρόσληψη με 800 Ευρώ. Ότι και να πω, είναι λίγο. Φταίμε 100% για το ότι καταφέρανε να δεχόμαστε αδιαμαρτύρητα τα πάντα, διότι μας διέσπασαν ως σύνολο και ο καθένας κοιτάει το ποπό του και μόνο.

Ο δεύτερος ημιτελικός κυπέλλου με τον Αστέρα Τρίπολης είναι και αυτό down to my permanent record. Δε μπορώ να βγάλω από το μυαλό του τη λήξη του αγώνα, κατά την οποία από τα ηχεία παίζει σε 10000 ντεσιμπέλ ο ύμνος του Αστέρα και μπροστά μου, στα δέκα μέτρα, ο Κοντοές να φωνάζει «τι τους κανάμε ρε;» ή κάτι τέτοιο. Δε θα το συγχωρήσω ποτέ σε όσους συντέλεσαν σε αυτή τη κηλίδα. Μια ακόμα μαύρη σελίδα ήταν η παιδική χαρά στο «Γ. Καραϊσκάκης», στο παρα λίγο 5 και βάλε – μηδέν. Και τα δυο ταξίδια (Θεσσαλονίκη – Τρίπολη – Θεσσαλονίκη και Θεσσαλονίκη – Πειραιά - Θεσσαλονίκη) τα έκανα οδικώς και η επιστροφή με τη πυτοσα (τυλεκύβος mode) αγκαλιά ήταν άλλο πράμα.

Για το τέλος αφήνω το μεγάλο μου βάσανο. Χρειάστηκε να πάω σε καμια 50-60 γυναικολόγους, δέκα μικροβιολόγους, να χαλάσω ένα κάρο λεφτά σε εξετάσεις για το θέμα του παιδιού. Όπως και πέρυσι, έτσι και φέτος, η σύζυγος είχε μια παλίνδρομη κύηση (αποβολή) και αυτή τη φορά ήρθε λίγο πριν τον τρίτο μήνα. Πάνω που ακούσαμε καρδιά, πάνω που είχαμε πάρει τα πάνω μας, ήρθε μια μαχαιριά από τις λίγες που πόνεσε περισσότερο από τις άλλες δυο φορές, διότι είχαμε πιστέψει ότι πηγαίναμε καλά. Όταν δε, μετά από εξετάσεις διαπιστώθηκε ότι το πρόβλημα που πλέον υπάρχει, οφείλεται κατ’ αποκλειστικότητα σε γιατρό που παρέβλεψε να κάνει μια ένεση μετά τη πρώτη φορά που είχαμε αποβολή, εκεί ένιωσα ότι με τεστάρουν ως άνθρωπο και θέλουν να δουν μέχρι που είναι τα όριά μου. Οργή; Μπα, δε με καλύπτει αυτή η λέξη. Τα γράφω και βουρκώνω από τα νεύρα. Πλέον, συνεχίζουμε τις εξετάσεις καθώς περιμένουμε τα αποτελέσματα που θα μας δείξουν αν έχουμε πιθανότητες να κάνουμε δικό μας παιδί (με ωάριο της συζύγου και σπερματοζωάριο δικό μου). Αν οι εξετάσεις είναι θετικές, οι πιθανότητές μας θα είναι στο 30-40%. Τόσο καλά δηλαδή. Αν όχι, θα πρέπει να βάλουμε όλα τα δεδομένα κάτω. Παιδί με ξένο σπερματοζωάριο ή υιοθεσία.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
mike the knight
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2299
Joined: Mon Dec 28, 2009 2:33 pm
Football Manager της ομάδας: Toronto FC
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos B.C ΜΠΑΡΤΣΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Κακο
Πεθανε η γιαγια μου και παροτι το περιμεναμε ,το σοκ ειναι παντα σοκ .....
Οικονομικες δυσχερειες λογω και μαι 3μηνης αναρρωτικης του πατερα μου η οποια ευτυχως φτανει σοτ τελος της και ακομα πιο ευτυχως με πληρη αποκατασταση του προβληματος που υπηρχε
Ζητηματα υγειας με την αλλη μου γιαγια τα οποια θα σοβαρεψουν σε βαθος χρονου.....Αλλα μακαρι αν φτασουμε και εμεις τα χρονια τους

Καλο
Αισθηματικα κανουμε καποιες κινησουλες και περιμενουμε το 14 να αποδωσουν :D
Ειμαστε στην τελικη ευθεια με τη σχολη και το ωδειο και το 15 μαλλον θα μας βρει διπλα πτυχιουχους -gioupi
και πανω απο ολα η ΥΓΕΙΑ !Φετος ηταν η πρωτη χρονια που περασα χωρις ιδιατερα ζητηματα υγιειεας μετα απο καιρο και τελικα φαινεται οτι το διαολι αφηνει εστω και λιγο ησυχους εμενα και τους στενους μου ανθρωπους :-)
ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΜΕ - ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
Στανταρ λιεγης αναλυση
viewtopic.php?f=376&t=40418
User avatar
milanezos13
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5823
Joined: Tue May 07, 2013 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,United,Milan
facebook προφίλ: nikos.blanidis
Status: Always look on the bright side of life....
Location: Μαρουσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:arrow: Καλο
Γραφτηκα στο fmgreece και πιστευω θα ειμαι για πολλα χρονια ακομα εδω...
Δουλευουμε αρκετα το τελευταιο 3μηνο με αποτελεσμα να εχουμε λεφτα και για μας και για το σπιτι...(για κανα μηνα ακομα)
Τα ενσημα του father μετρηθηκαν και ειμαστε στην τελικη ευθεια..

:arrow: Κακο
Μετα απο 25 χρονια στο ιδιο μαγαζι ο πατερας μου απολυθηκε...Η αποζημιωση θα δοθει σε δοσεις και γενικα δν ξερουμε αν θα την παρει κιολας..
Michael Schumacher........Κρατα ρε..!!!!!
User avatar
koufa
National Manager
National Manager
Posts: 9279
Joined: Sat Oct 29, 2005 9:02 pm
Location: Manchester
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλό
  • Απολύθηκα απ το απέραντο τρελοκομείο που λέγεται greek army.
  • Επιτέλους κατάφερα να αξιολογηθώ εκεί που έπρεπε εδώ και καιρό, με δυσκολίες πολλές, αφού στον στρατό δεν μπορούσα να γυμναστώ όσο έπρεπε.
Κακό
  • Κλασσικά το -georgeous θέμα.
  • Η σχολή δεν πήγε όπως ήθελα.
  • Η υγεία με λιάνισε.
  • Και σημαντικότερο. Στο 2013 έχασα ίσως τον άνθρωπο που αγαπούσα περισσότερο στον κόσμο. Κατάφερα να τον χάσω μέσα στα χέρια μου χωρίς να μπορώ να κάνω τίποτα. Μέχρι τέλους κι ενώ δεν επικοινωνούσε με κανέναν, πάντα όταν πήγαινα να τον δώ προσπαθούσε να μου μιλήσει για να μην στεναχωριέμαι. Για μένα ήταν υπόδειγμα ανθρώπου και δείγμα του ανθρώπου που θέλω να γίνω. Αντίο παππού, θα μου λείψεις.
“Love is not about who you can see spending your future with, it’s about who you can’t see spending your life without.”
thanasis10 wrote:Πού πας και μπλέκεις...;
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”