Γκόμενες VΙ: Και που 'σαι ακόμα

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14784
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

To αντιθετο λεω :-P
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14547
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Θέμη, το έχω διαβάσει 10 φορές και αδυνατώ να καταλάβω τι θες να πεις!
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2127
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Εννοει οτι μια κοπελα εμφανιζεται διαφορετικη σε μια παρεα ή γυρω σε γνωστους της και αλλη εντυπωση, καλυτερη, εδωσε στον Θεμη οταν μιλησε μονος μαζι της. Αυτο ειναι λογικο σε εναν βαθμο. Το χιουμορ πχ που κανεις σε μια παρεα ισως μια αλλη παρεα δε το καταλαβαινει και προσαρμοζεται. Τωρα αν εννοεις οτι η συμπεριφορα της κοπελας μπροστα σε κοσμο ειναι εντελως αντιθετη με αυτη που βγαζει μαζι σου τοτε δεν ειναι και τοσο φυσιολογικο απο την αποψη οτι ειτε εχει ανασφαλεια μπροστα σε αλλους ειτε φερεται ψευτο-σοβαρα σε σενα. Σε γενικες γραμμες ομως ειναι φυσιολογικο φαινομενο.
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οτι μια γκόμενα για παράδειγμα την θεωρεί γλάστρα και iq ραδικιού από τη γενικότερη συμπεριφορά της και όταν μιλάνε μεταξύ τους να βγάζει άλλο πρόσωπο (?)

Ή ψώνιο ή παρεξηγημένη δλδ.
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Εννοεί ότι ερωτεύτηκε γλάστρα τραπεζιού της ΔΑΠ.

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Αυτό δεν είναι σωστό που είπες γεωλογιε, προσβαλεις τα λουλούδια-φυτα που πιθανόν να βρίσκονται σε εκείνα τα τραπέζια. Και καλό θα ήταν να αποφεύγονται.. Άκου εκεί γλαστραααααχαχαχαχχα

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
nikolakas7
Amateur
Amateur
Posts: 208
Joined: Sat Oct 27, 2012 3:00 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σε ολους δεν γραφω συχνα στο φορουμ αλλα θα ηθελα να μου απαντησετε σε αυτα που θα σας πω παρακατω..
Λοιπον τους τελευταιους μηνες αρχισα να σκεφτομαι εντονα μια κοπελα παλιο απωθυμενο που ποτε δεν εγινε κατι μεταξυ μας αλλα ηταν σαν γνωριζομασταν χρονια τουλαχιστον απο την δικη μου πλευρα, απο τα βλεμματα και καποια μικρη επικοινωνια που ειχαμε..Θελω να μου απαντησετε τι να κανω την σκεφτομαι συνεχως τους τελευταιους 3-4 μηνες (σε αυτο συμβαλει και το οτι δεν υπαρχει τιποτα ενδιαφερον στην ζωη μου τελευταια γενικα ρουτινα).Σκεφτομαι λοιπον να τις στειλω ενα κατεβατο στο φβ (το εχω γραψει ειδη) με ολα οσα σκεφτομουν γι αυτην και ποτε δεν εκανα πραξη να τις δειξω αυτα που αισθανομουν και οτι τωρα την σκεφτομαι συνεχεια...Θελω να μου απαντησετε γενικα πως σας φαινεται αυτο η θα γινω τελειως ξεφτιλα.? (Ειμαι σε τεραστιο διλλημα για το αν θα το στειλω απο την μια σκεφτομαι δεν εχω να χασω και κατι ,απο την αλλη οτι θα γινω ξεφτιλα και οτι θα το μετανιωσω μετα απο λιγο εγω ο ιδιος και θα κοπαναω το κεφαλι μου στον τοιχο..χαχα) Ευχαριστω.
User avatar
dalan2007
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1426
Joined: Thu May 10, 2007 9:34 pm
Location: Γαλατσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν δεν δοκιμασεις να την πλησιασεις θα ξαναγινει απωθυμενο..αν δεν ρωτησεις δεν θα μαθεις...ξεφτιλα δεν γινεται κανεις!!!
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

Απλά κάνε μια προσέγγιση και πες να βγείτε. Το κατεβατό είναι too much.
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν είμαι υπέρ του να στείλεις ένα τέτοιο μήνυμα.Το θεωρώ λάθος.

Στάλθηκε από το HUAWEI P7-L10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
johndoe
Coach
Coach
Posts: 2890
Joined: Thu Oct 13, 2016 7:41 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Real Madrid, Man. United
Status: I was a million miles away, and there's nothing left to bring me back today...
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Επαφή έχετε; Ή το πλάνο είναι "έχουμε να μιλήσουμε 3 χρόνια, πάρε αυτό το (somewhat creepy) κατεβατό";
Imho αυτό που λέει ο mojo. Αν δεν έχεις επαφές, μην στείλεις τέτοιο κείμενο.
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9116
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

είναι αρκετά creepy, δεν θα οδηγήσει κάπου εκτός κι αν πια αισθάνεται το ίδιο και ντρέπεται κι αυτή να κάνει το ίδιο!! ποιες οι πιθανότητες βέβαια!! in other news, το ότι η πρώην βρήκε τον επόμενο τόσο γρήγορα μπορώ να πω ότι μου το έκανε πιο εύκολο, όχι ότι είχα και μεγάλα ζόρια μέχρι τώρα. άσχετα αν δεν με πήρε από κάτω στην αρχή, μου είχε περάσει σαν σκέψη ότι πιθανών να μου έβγαινε πιο χοντρή αντίδραση όταν θα την έβλεπα με άλλον, πράγμα που δεν συνέβη.
Spoiler: show
Image
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3904
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

αν και ειμαι ακρως ακατάλληλος σε αυτα τα θέματα, απο εμπειρίες φίλων που εχω δει ως παρατηρητης, θα ειναι πολυ περίεργο να της στείλεις ενα κατεβατό ετσι στο ξεκάρφωτο απο την στιγμή που δεν μιλάτε ήδη... αν θες να ξεκινησεις κατι, στειλε της ενα απλο μήνυμα και σιγα σιγα της το φερνεις απο εδω και απο εκει...
αν γουσταρει θα σου απαντήσει και θα κυλίσει η συζήτηση!
User avatar
nikolakas7
Amateur
Amateur
Posts: 208
Joined: Sat Oct 27, 2012 3:00 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γενικα δεν νομιζω να ψηθει και να μου απαντηση με ενα απλο ΄΄γεια τι κανεις'' εχει περασει αρκετος καιρος απο τοτε που βλεπομασταν σχεδον καθε μερα και τελευταια φορα που την ειδα απο κοντα ηταν πριν 5-6 μηνες,νομιζω πως ειχε καταλαβει οτι την γουσταρα και δεν εκανα καποια κινηση.Μαλλον εχετε δικιο μαγκες και εγω σκεφτομαι οτι θα ειναι full creppy..Ισως τωρα που θα παω διακοπες με φιλους το ξεπερασω θα δειξει.
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σχολίασε κάτι σε μια φώτο της.
Και ξεκίνα έτσι κουβέντα.

Στάλθηκε από το HUAWEI P7-L10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”