Γκόμενες VΙ: Και που 'σαι ακόμα

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10055
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Ό,τι είπαν οι από πάνω γενικά. Προφανώς πολύ υπερβολικός. Δεν έχω καταλάβει ακόμα το ποιντ που σε τρώει, αλλά δέχομαι ότι κάποιος μπορεί να σκαλώσει με κάτι που εμένα μου φαίνεται παράλογο. Αφού σε τρώει τόσο όμως, αυτό που προτείνω εγώ είναι να το συζητήσεις με την κοπέλα σου για να το βγάλεις από μέσα σου και να προχωρήσεις. Όσο το κρατάς τόσο θα σε τρώει και τόσο θα κάνεις παράλογες σκέψεις. Άσε που στην πρώτη παρεξήγηση ή τσακωμό μπορεί να πετάξεις και κάτι που δεν πρέπει μόνο και μόνο επειδή σκέφτεσαι χαζομάρες και κάνεις σενάρια στο μυαλό σου.
I LOVE THIS SITE!!!
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5898
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Thanks guys. Με βοηθησε το group therapy. Βοηθησατε πολυ, ηρεμησα που τα ειπα καπου, και ακουσα μια αποψη γιαυτο. Θα προσπαθηω να το κλεισω εδω και να μην ξανασχοληθω. Καταλαβαινω και μονος μου τον παραλογισμο μου, οντως ισως με πειραξε ο εγκλεισμος, δεν εχω με τι να ασχοληθω και γιγαντωνω οτι ερεθισμα δεχομαι.
Ζαφ και Περικλη πολυ σας παω
User avatar
leontokardos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6380
Joined: Mon May 31, 2010 3:39 pm
Location: Glasgow, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Ποια σκέφτηκες τελικά;

Στάλθηκε από το Moto G (5) Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Είναι καίριο ερώτημα του από πάνου. Αναμένουμε φώτο ή έστω περιγραφη

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3905
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

έκλαψα με Ζαφ... -rofl -rofl -rofl -rofl

αν και εκτος χρονου, υπερ υπερβολικός! καραντινα ειναι και θα περασει!

Στα δικα μου, παιδια εχω βρει μια κοπελα εδω και 3,5 μηνες περιπου τα παμε πολυ καλα, ταιριάζουμε στα παντα.... σχεδον κλπ! Θελω λιγο να ρωτησω στο θεμα της επικοινωνίας (που δεν πολυ ταιριαζουμε) οταν δεν βρίσκεστε καθε μερα! Εγω ψιλο ΜΙΣΩ το τηλεφωνο και παντα απεφευγα να μιλαω ποσο μαλλον πολυ ωρα! Πιο πολυ στα μηνυματα ειμαι μεσω μεσεντζερ κλπ!
Γενικα εγω προτιμω το τσατ και λιγοτερο το τηλεφωνο και η δικια μου περισσοτερο το τηλεφωνο και λιγοτερο το τσατ!
Το θεμα ειναι οτι οταν μιλαμε στο τηλεφωνο να πουμε τα νεα μας, οι κλησεις διαρκουν πανω απο μια ωρα καθε φορα (θυμιζω οτι μισω να μιλαω στο τηλεφωνο και μαλιστα πολυ ωρα) οποτε προσπαθω να το ψιλο αποφεύγω καποιες φορές! Δεν θελω βεβαια να της το κλεινω στο μισαωρο γιατι φαίνεται ασχημο (ετσι νιωθω δηλαδη)

Ε την επιασε την προηγουμενη εβδομαδα το παραπονο για αυτο και οτι ποτε δεν παιρνω πρωτος κλπ
Και προτεινα να τα βρουμε καπου στην μεση, δηλαδη να μιλαμε ναι μεν στο τηλεφωνο συχνοτερα απο οσο θελω αλλα οχι για παρα πολυ ωρα και οχι να παιρνουμε ο ενας τον αλλον για την παραμικρη [System Interruption: Μη βρίζεις!] χωρις λογο! Και ταυτοχρονα της ειπα να χρησιμοποιει λιγο πιο συχνα το τσατ και να ανοιγει λιγο περισσότερο τα ρημάδια τα δεδομενα (που εχει)!

Εν παση περιπτωση, τα εχουμε ψιλο ισορροπήσει μεχρι στιγμης αν και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι σε κανεναν μηνα θα την ξαναπιασει αυτο γιατι θα θελει περισσοτερη ωρα στο τηλεφωνο τις ημερες που δεν θα βρισκόμαστε!

Ρε παιδια μονο η δικια μου εχει κανει το τηλέφωνο προεκταση του αυτιού της ή εγω ειμαι υπερβολικός?
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8420
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Get used to it

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Από τη στιγμή που είστε καραντίνα και δε μπορείτε να βρίσκεστε θα έλεγα πως μου φαίνεσαι λίγο υπερβολικός. Μπορείς να προτείνεις βιντεοκλήση (wink wink #zaf ), ώστε να μη βαριέσαι και τόσο και να έχετε και μια πιο άμεση επαφή. Το messenger όσο βολικό κι αν είναι είναι φουλ απρόσωπο οπότε για μια σχέση δε γίνεται να είναι το μοναδικό.

Επίσης, θεωρώ το ότι της είπες να μη σε παίρνει για την παραμικρή [System Interruption: Μη βρίζεις!] επίσης το θεωρώ φάουλ γιατί δείχνει πως όταν κάτι συμβαίνει στη ζωή της θέλει να είσαι εσύ το άτομο που θα τα λέει.

Όλα αυτά προφανώς έχοντας ως δεδομένο πως τη θες πολύ και γουστάρεστε. Αν βαριέσαι γενικά να της μιλάς της κοπέλας, αλλάζουν τα πράγματα.
Sir-_-Alex
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Fri Apr 10, 2020 1:48 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

4 χρονια πριν, ουτε στα δικα μου τα social media δεν κοιταω. Ειχα γκομενες που ουτε καν τις θυμαμαι 4 χρονια μετα, και βλεπω παλιες φωτογραφιες στο fb και αναρωτιεμαι, ποτε, πως και γιατι.
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9904
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

kobos550 wrote: Wed Apr 15, 2020 7:06 pm Από τη στιγμή που είστε καραντίνα και δε μπορείτε να βρίσκεστε θα έλεγα πως μου φαίνεσαι λίγο υπερβολικός. Μπορείς να προτείνεις βιντεοκλήση (wink wink #zaf ), ώστε να μη βαριέσαι και τόσο και να έχετε και μια πιο άμεση επαφή. Το messenger όσο βολικό κι αν είναι είναι φουλ απρόσωπο οπότε για μια σχέση δε γίνεται να είναι το μοναδικό.

Επίσης, θεωρώ το ότι της είπες να μη σε παίρνει για την παραμικρή [System Interruption: Μη βρίζεις!] επίσης το θεωρώ φάουλ γιατί δείχνει πως όταν κάτι συμβαίνει στη ζωή της θέλει να είσαι εσύ το άτομο που θα τα λέει.

Όλα αυτά προφανώς έχοντας ως δεδομένο πως τη θες πολύ και γουστάρεστε. Αν βαριέσαι γενικά να της μιλάς της κοπέλας, αλλάζουν τα πράγματα.
Απλά ειναι σε αλλο level. Η κοπελα βλέπει πιο σοβαρα τη σχεση. Ο Ιάσωνας όχι.

Ασε την κοπελα στην ησυχια της και πανε στην επομενη, και για το Θεο ξεκαθαρισε απο την αρχη αν θες κατι χαλαρο ή δεσμευτικο ;)
User avatar
Zaf
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 19931
Joined: Sun Nov 16, 2008 6:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Bayern Mün.
facebook προφίλ: VincenzoZaf
twitter: BRClubUNIVERSE
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Βίντεοκλησεις μονο με τις σταθερές σας γκόμενες που είναι εμπιστοσύνης.
Δε χρειάζεται να σας βλέπουμε μετά στα διάφορα σαιτ που μπαίνουμε.
"Μην κάνετε quote το αποπάνω ποστ" :evil:

Blu-Ray Club UNIVERSE
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Την έπαθες και έμαθες σοφέ ζαφ?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3905
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Οχι ρε Πανο, ουτε καν, μια χαρα σοβαρα την βλεπω! Αν εξαιρέσεις το συγκεκριμενο, δεν εχω ταιριάξει περισσότερο με εναν ανθρωπο γενικα, οχι απλα με κοπελα... Ισα ισα που κανουμε και διαφορα σχεδια (ξερω ειναι νωρις βεβαια)!

Απλα ρε παιδια παντα ημουν ετσι με το τηλεφωνο και τις κλήσεις δεν ειναι οτι βαριεμαι, ειναι σαν ψυχαναγκαστικο να μιλάω μεσα απο το τηλεφωνο για ωρα, δηλαδη δεν ειναι με την συγκεκριμένη μονο! Ουτε καν με την οικογενεια και με τους κολλητούς δεν μου αρεσει να μιλάω και προτιμω το μεσεντζερ και αν εχω να τους δω καιρο κανω και βιντεο κλήσεις! πχ με την πρωην οταν ημουν κατω στην Κρητη κάναμε βιντεοκλησεις (απλες ομως και οχι περιεχομενου των "διαφορων σαιτ" που λεει ο Ζαφ :D )

Αυτο με τις κλησεις το ειχε και πριν μπουμε στην καραντινα αλλα προσωπικα προσπαθω να το βελτιώσω γι αυτην και το εχω πετυχει μεχρι ενα σημειο! Εχουμε κανει και βιντεο κλησεις τωρα κατα την διαρκεια της καραντινας και βρισκομαστε 1-2 φορες την εβδομαδα καβατζωτα! Δηλαδη δεν ειναι μονο οτι μιλαμε απο το μεσετζερ και δεν λεω να χρησιμοποιουμε μονο αυτο, αλλα μην γινει και το τηλεφωνο προέκταση του αυτιου... δηλαδη ενω ξερει οτι δεν τα εχω καλα με το τηλεφωνο, μπορει να με παρει για κατι εντελως ακυρο.... δεν της ειπα στεγνα να μην με παιρνει για την παραμικρη [System Interruption: Μη βρίζεις!], αλλα εμμεσα της ειπα αν ειναι να μιλαμε στο τηλεφωνο να μην ειναι για το παραμικρο άκυρο! να εχουμε κατι να πουμε!

Γι αυτο της ειπα οτι αν ειναι να ισορροπησουμε λιγο και να κανουμε λιγο απο ολα! Και οχι μια ωρα στο τηλεφωνο αλλα στο μεσεντζερ να κουράζεται να γραφει με το παραμικρο (που μπορει να στελνει και ηχογραφημενα αν θελει)! Μεχρι στιγμης τα εχουμε ισορροπήσει, αλλα θα δειξει στο μελλον αν ειναι ενταξει με αυτο ή οχι τελικα! Την εχει πειραξει και λιγο η καραντινα.... που να μην έβγαινε να δουλεψει κιολας!
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9904
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

Zaf wrote: Wed Apr 15, 2020 11:21 pm Βίντεοκλησεις μονο με τις σταθερές σας γκόμενες που είναι εμπιστοσύνης.
Δε χρειάζεται να σας βλέπουμε μετά στα διάφορα σαιτ που μπαίνουμε.
Συνηθως γιενται το αναποδο (;)
User avatar
Zaf
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 19931
Joined: Sun Nov 16, 2008 6:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Bayern Mün.
facebook προφίλ: VincenzoZaf
twitter: BRClubUNIVERSE
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

^Νομίζεις.


Κομπε όχι εγώ, ένας από το χωριό δε τον ξέρεις.
"Μην κάνετε quote το αποπάνω ποστ" :evil:

Blu-Ray Club UNIVERSE
DjBasile
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3161
Joined: Tue Jun 03, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Test
"What a magnificent goal by Cherno Samba!!! So late in the game!!! Samba is sending a title message to all Premier League contenders"
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”