Carlos Marinelli (AML / AMC)

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Μέσους!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση]
    π.χ. Alessandro Nesta [DC]
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
Mitsmann
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 377
Joined: Sun Nov 04, 2007 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: Dagenham and Redbridge
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Location: Βουδδαπεστη. (Ουγγρικη Κινα)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ονοματεπωνυμο : Carlos Marinelli
Ηλικια : 25
Ομαδα : Kansas City Wizards (MLS)
Εθνικοτητα : Aργεντινος (Ιταλικο Διαβατηριο)
Αξια Αγορας : 250.000 Aγγλικες Λιρες
Excellent Attributes : Creativity/Positioning 19 - Corners/Dribbling/First touch/Penalties/Technique 18 - Crossing/Decisions/Flair 17 - Passing/Free Kicks/Composure 16.

Δεν εχω να πω πολλα. Τον ανακαλυψα τυχαια ψαχνοντας για φτηνους παικτες (ειχα τη Λιντς στην Ληγκ 1 ακομα) και με εχει αφησει αναυδο. Οποιος γουσταρει 10ρι αλητεια (χαχα) ειναι παικταρας. Aπ τα μη γνωστα ονοματα ειναι ο πλεον ιδανικος για 10ρι σε 4-4-2 ρομβο. Οι ασιστ που βγαζει ειναι πραγματικα με το τσουβαλι, και με καθε τροπο, με καθε ιδεα. Ιδανικος για φαουλ, δεν χανει πεναλτυ. Για τα λεφτα του (ερχεται με περιπου 3-4 κατοσταρικα λιρες και ερχεται και σε Ληγκ 1 ομαδα) ειναι πραγματικα ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΗΣ.

υ.γ. Δυστυχως δεν εχω FM scouts οποτε δεν εχω PA και CA αλλα 2 χρονιες τωρα με Λιντς κανει θαυματα.

υ.γ.1 Και για οποιον θελει να δει, ας παει να δει στο Positions. ο τυπος εχει τις περισσοτερες preffered moves που εχω δει ποτε. Τι να πω. Γειασαν του μαγκα.

υ.γ.3 το μονο (θεωρητικα) μειονεκτημα του ειναι το 9 Pace/Acceleration αλλα πραγματικα δεν φαινεται πουθενα μεσα στο παιχνιδι του.
We re high here, forever.
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

CA 130
PA 150

Toν έπαιρνα συνέχεια στο περσινό ή προπέρσινο μάνατζερ που ήταν free, αλλά ήταν ΑΜ RL, και με pace 9 δεν έκανε και πολλά...Για να τον δούμε για δεκάρι :wink:
Mitsmann
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 377
Joined: Sun Nov 04, 2007 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: Dagenham and Redbridge
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Location: Βουδδαπεστη. (Ουγγρικη Κινα)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

..Και τωρα που ξαναβλεπω το ποστ μου, σαν να ειμαι ο μανατζερ του φαινομαι. :-P :-P
We re high here, forever.
leftisk
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Wed Nov 28, 2007 1:05 pm
Football Manager της ομάδας: paok
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MIA FORA KAI ENAN KAIRO HTAN ENA PAIXNIDI POY LEGOTAN UEFA MANAGER 2000. S'AYTO TO PAIXNIDI DEN YPHRXAN ATRIBUTES KAI TETOIES "VLAKEIS" STOUS PAIKTES ALLA AYTOI A3IOLOGOUDAN ME ENA APLO RATING!!!!! AYTOS O MARINELLI PROTOEMFANIZOTAN SE HLIKIA 18x META APO 2-3 XRONIA STO PAIXNIDI KAI E3ELISOTAN EXONTAS RATING 99 STA 100, OTAN O ZIZOU EIXE PERIPOU 85!!! H PLAKA EINAI OTI BOROUSES NA TON POULISEIS PRAGMATIKA OOSO H8ELES!

__ EIMAI PRAGMATIKA SYNGINIMENOS POY META APO TOSA XRONIA 3ANAKOUW GI'AYTON.
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μη γράφεις με greeklish! :wink:
Post Reply

Return to “Μέσοι”