Piatti

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Μέσους!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση]
    π.χ. Alessandro Nesta [DC]
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Locked
Lc_Team
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Fri Oct 17, 2008 9:50 am
Football Manager της ομάδας: Pao
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ονομα:Pablo Piatti
Θεση:AM
Ηλικια:18
Ομαδα:River
Εθνικοτητα:Brazil
Αξια Αγορας:500k-1m


Παρα πολυ καλος παικτουρας....Τον πηρα στον ΠΑΟ την δευτερη χρονια και πρωτος scorer με 23 goal σε 35 αγωνες...Και τωρα Milan,Barca,Chelsea και Liverpool μου φιλαν τα ποδια....με την Chelsea να ειναι ποιο κοντα στην αποκτηση του αφου μου δινει 31m και μου στελνει τον sidwell.....Παρτε τον και θα με Θυμηθυτε.....


Για τυχον λαθη μου ειναι new member..... -gioupi
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχει ηδη αναφερθει ο παιχτης εδω κ μηνες....επισης τα στοιχεια που χεις δωσει ειναι λανθασμενα εκτος κ αν υπαρχει κ βραζιλιανος piatti που παιζει στην ριβερ...που αποκλειεται
viewtopic.php?f=136&t=16276

επισης στο αλλο σου ποστ για τον adrey arshavin καλυτερα αλλαξε το σε ελληνικους χαρακτηρες αφου τα greeklish απαγορευονται εδω. Καλως ηρθες
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
Locked

Return to “Μέσοι”