Φρανκ, ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Locked
FM_MaNI@C
National Manager
National Manager
Posts: 8332
Joined: Wed May 18, 2005 7:54 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe Club de Fútbol S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Thessalonique
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απόστολος Ισοσκελίδης [FM_Mani@C]

Τα πράγματα έχουν φτάσει σε οριακό σημείο και αν συνεχίσουν να μας κάνουν πλάκα οι δολοφόνοι δεν θα υπάρχει πλέον επιστροφή. Για την ψήφο στην παράταση τι να πω, ψήφισα τον Αναξίμανδρο σχεδόν στην τύχη, καθώς και οι δύο μου φαινόταν εξίσου πιθανοί, δηλαδή σχετικά απίθανοι.

Τώρα να πω λίγο για το πώς βλέπω προσωπικά τα πράγματα. Ο Πέφος Λάρνακας [zidane72003] είναι μια πολύ ιδιαίτερη περίπτωση. Η αξιοθαύμαστη ικανότητά του να επιβιώνει μέχρι στιγμής έχει συνδυαστεί με το δυσβάσταχτο κόστος της απώλειας πολλών αγνών συναγωνιστών μας. Πολλοί από αυτούς μάλιστα πέθαναν με το όνομά του στα χείλη τους. Αυτό προφανώς σημαίνει ότι ή θα είναι δολοφόνος ή θα τον χρησιμοποιούν οι δολοφόνοι για να δημιουργούν ρεύματα και να μας οδηγήσουν στην ήττα. Ομολογώ οτι μετά και από τα χθεσινά θα τον ψήφιζα, αν δεν σκεφτόμουν και δύο παράγοντες που είναι σημαντικοί για μένα. Πρώτον, εδώ και τρεις γύρους τον σταυρώνει κυριολεκτικά ο Αναξίμανδρος Μπάρμπης [Spartakus], για τον οποίο έχω αναφερθεί από τον 2ο γύρο, και αυτός δεν έχει ανταποδώσει ούτε μία φορά την ψήφο του. Ε, αν ήταν στημένη κόντρα, μάλλον για αληθοφάνεια το σενάριο θα περιλάμβανε και κάποια ανταπόδοση, κατα τη γνώμη μου. Δεύτερον, κάποιοι που τον υποπτεύονταν πολύ έντονα στις αρχές του παιχνιδιού, π.χ. στο δεύτερο γύρο ο κύριος Μουστακοχαλβαδομανωλάκης [matthew21], μετά που αυξήθηκαν τα φαινομενικά τεκμήρια της ενοχής του και άρχισε να κινδυνεύει πραγματικά να ψηφιστεί, την έκαναν με ελαφρά από την περίπτωσή του και προτίμησαν να ''παρκάρουν'' την ψήφο τους σε κάποιον άλλον (π.χ. εμένα) που δεν κινδυνεύει τη χρονική στιγμή της ψήφου. Με βάση αυτόν το συλλογισμό που έχω κάνει πιστεύω ότι είναι αθώος.

Για τη σημερινή ψήφο, τώρα, σκεφτόμουν πολλά πράγματα. Τελικά καταλήγω στον Άρη Μελά [iceburn]. Από εκείνη την περίεργη απόφασή του στον πρώτο γύρο να στείλει στον τάφο τον Λόρδο τον παρακολουθώ, αλλά φυσικά σκεφτόμουν μέχρι τώρα ότι ταφόπλακα στον πρώτο γύρο δολοφόνος δεν έχει λόγο να ρίξει. Μου έκανε εντύπωση, όμως, ότι κατάφερε να δεχθεί ελάχιστα πυρά για αυτήν την αδικαιολόγητη απόφασή του και π.χ. χθες δέχτηκε λιγότερες ψήφους από τον Φαλτσέτα [Sponis], ο οποίος ακόμα αγωνίζομαι να καταλάβω από πού και ως πού δέχτηκε 4 στην κανονική διάρκεια του γύρου. Πέραν αυτού, εντύπωση μου έχουν κάνει και οι ψήφοι του, που συνήθως είναι αρκετά άκυρες, του στυλ Νικολακόπουλος [Brizolakias], που δεν μπορείς να πεις ότι σε πείθουν, όπως και ο φόρτος εργασίας που διαρκώς επικαλείται. Χωρίς να μπορώ να βάλω το χέρι μου στη φωτιά για κανέναν, πιστεύω ότι ο κ. Μελάς πρέπει να μας δώσει κάποιες εξηγήσεις για τις επιλογές του και τη στάση του.

:arrow: Μάκης Ασημένιος [silver arrow]

Αγαπητέ Μάκη, με την περίπτωσή σου γελάνε και τα τσιμέντα. Είσαι ιδανικό παράδειγμα ουδετερότητας σε όλο το παιχνίδι και με κατηγορείς οτι έχω εμπλακεί σε στημένη κόντρα και είμαι ουδέτερος, τη στιγμή που σε όλο το παιχνίδι ψηφίζεις με επιχειρήματα ''δε μας τα λέει καλά'' και ''επειδή είμαι γαμάτος''. Τουλάχιστον πες μας το σκεπτικό σου, ανάλυσέ μας τις ιδέες σου. Επίσης, αν εννοείς οτι εγώ είμαι ένας από αυτούς που λένε ''ό,τι να ναι'', απορώ σε ποιά κατηγορία εμπίπτεις εσύ. :P

:arrow: Παντελεήμων Κροίσου [pantias28]

Γενικά συμφωνούμε, αλλά σε παρακαλώ μη ξαναγράψεις το όνομά μου με ροζ. -gay
Spoiler: show
04/03/2009- Παναθηναϊκός-Πανσερραϊκός 2-3

(75' Χριστοδουλόπουλος, 90+3' Παπάζογλου(αυτ)-23' Μπαϊκαρά, 55' Τσέχ (ΠΕΝ), 71' Τσέχ)

27/10/2009- Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός 3-1

(17' Λεοζίνιο, 52' Αθανασιάδης, 84' Ριμόλντι (Πεν.) - 66' Μήτρογλου)
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μανουσος Βεντουζομανωλακης [coach ventouza]

Οι σελιδες ντροπης που γραφονται αυτη την μερα στο συλλογο ειναι πρωτογνωρες
Ειμαστε ερμαια των δολοφονων και ετσι οπως παει το πραγμα δεν θα μεινει ρουθουνι

η ψηφος μου θα παει και παλι στον Pantias28 - Παντελεήμων Κρόισος
Απο την αρχη του ΔΣ αφηνει μπηχτες εναντιον του Άις - Άρης Μελάς γαρνιρισμενα με μερικα ακομα ονοματα για να φαινεται ταχα μου και καλα σεναριο
Επι δυο μερες ψηφιζει τον Mat - Δημήτρης Μουστακοχαλβαδομανωλάκης για ακατανοητους λογους
Και ξαφνικα δυο μερες τωρα η σιγουρια του για τον Μουστακοχαλβαδομανωλάκη γινεται απλη υποψια και αλλαζει προς τον Μελα

Και ολα αυτα παντα αφηνοντας και 4-5 ονοματα ακομα να διαρρευσουν συνοδευτικα για να δωσουμε μεγαλυτερη βαρυτητα στο σεναριο μας

Συγνωμη κιολας αλλα με αυτη την τακτικη δεν με πειθεις οτι εισαι λιγοτερο υποπτος απο τον Μελα ή τον Μουστακοχαλβαδομανωλάκη
Γιατι να πιστεψω εσενα κ οχι αυτους?

Την επομενη φορα γραψε 5-6 ονοματα ακομα,καποιοι απο αυτους θα ειναι δολοφονοι
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μάκης Ασημένιος

Μάλλον έκανα λάθος πριν, αλλά είχα πάρει πολλά σαν δεδομένα που τελικά ήταν της φαντασίας μου :P

Λοιπόν να πω μια ιστορία :P , πριν δύο μέρες ο Καραπιάλης(Ζόρντι) ψηφίζει τον Σερ Αλεξ και ταυτόχρονα ουσιαστικά θεωρεί αθώο τον Φαλτσέτα(Σπόνης)...
Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι και τόσο πειστική η κατηγορία κατά του Σερ Αλεξ, αλλά αυτός επιμένει...

Ο Σερ Αλεξ τελικά σώζεται και αυτή και τη επόμενη ημέρα, ενώ αρχικά τα πράγματα φαινόταν κάπως δύσκολα για αυτόν και μεγάλο ρόλο έπαιξε σε αυτό άθελά του ή μη και ο Λάρνακας(ζιντάν), αλλάζοντας ψήφο και ψηφίζοντας τον Φαλτσέτα που τον κατηγορούσε...

Επίσης, ο Χομεινής(κος) έλεγε κάτι ωραία λόγια, για παιδικά σχέδια των δολοφόνων που έβγαλαν από τη μέση τον Καραπιάλη-Ζόρντι για να ενοχοποιηθεί ο Σερ Αλεξ (ταυτόχρονα ευχόταν να κάνει λάθος και να είναι ένοχος ο Σερ Αλεξ, γιατί τότε φαινόταν ότι θα φύγει από κοντά μας...)
Κάτι που έχει λογική, αλλά ταυτόχρονα μπορεί απλά αυτό να θέλαν να πιστέψουμε

Κατά τα άλλα , κ.Bill_xanthi - Βασίλη Αναστόπουλε είστε πιο ουδέτερος και από νετρόνιο so far :P

Ψηφίζω τον Σερ Αλεξ αλλά αυτό μπορεί να αλλάξει μέχρι το τέλος της ημέρας...βασικά κάποιοι δεν έχουν μιλήσει ακόμα και καίγομαι να μάθω τι σκέφτονται...
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευτύχιος Μαρέγκας(Chelseafan)
Η κατρακύλα συνεχίζεται... Αθώοι συνεχίζουν να χάνονται και ένοχοι να γλιτώνουν...Όμως όχι αυτή τη φορά...
Κύριε Πέφο Λάρνακα(zidane), συμφωνώ στο ότι οι δολοφόνοι μπορεί να στείνουν παγίδα σε εσάς σκοτώνοντας άτομα που ψηφίσατε... Όμως ως γνωστόν σύμπτωση που επαναλαμβάνεται παύει να έιναι σύμπτωση... Για μια φορά να το δεχτώ... Άντε και για 2... Άλλα 3 φορές είναι πολλές... Το πιθανότερο είναι εσύ με την ομάδα σου να βρήκατε πάτημα σε αυτό και να νομίζετε ότι έτσι θα πάρετε το παιχνίδι... Όχι όμως...
Κ. Κούκε(zbutsam), όταν αιτιολογήσετε την ψήφο σας και τις υποψίες σας στο πρόσωπο μου με σοβαρά επιχειρήματα και όχι μεγάλα λόγια και ποιηματάκια, τότε θα απαντήσω στις κατηγοριες σας...
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κώστας Γαβρέας (costasbalas)

Άρης Μελάς. Μας έχει ξεγελάσει όλους. Στον πρώτο γύρο ψήφισε τον Λόρδο, τελευταίος από όλους τους άλλους, και ουσιαστικά τον καταδίκασε. Αυτό.
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παντελεήμων Κροίσου

Κώστα Γαβρέα (costasbalas), θα σε παρακαλούσα πολύ να μη μιλάς με επιχειρήματα. Σε ορισμένους δεν αρέσουν..

Δεν λέω, Βεντουζομανωλάκη, μπορεί να έχω άδικο για σένα (και μόνο). Εσύ σαν γνήσιος οπαδός του Ολυμπιακού χαίρεσαι που δεν ψάχνεις για τους δολοφόνους αλλά εδώ και 3 μέρες ψηφίζεις εμένα μόνο και μόνο από αντίδραση, επειδή είχα πει ότι ο στρουθοκαμηλισμός σου μου φαίνεται ύποπτος??(πάντως αυτή η ξεροκεφαλιά σου με κάνει να πιστέψω ότι είσαι αθώος) Αν σε ικανοποιεί αυτό οκ, αλλά όχι και τα χώνεις κιόλας στους υπόλοιπους:
...Ειμαστε ερμαια των δολοφονων...
Ε βέβαια, αν επιμένουμε όλοι στον Λάρνακα, τον Γαβρέα, τον Sir Alex και γω δεν ξέρω σε ποιον άλλον, καλά να πάθουμε.

Λοιπόν παιδιά, ο Βεντουζομανωλάκης είναι αθώος.

(τώρα μπορείς να ψηφίσεις και κανέναν που να σου μοιάζει ένοχος και να αφήσεις τα νάζια,ε!)

Άρης Μελάς (Iceburn) για μένα.
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62569
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Πεφος Λαρνακας κρυμενος στα συντρημια για να προστατευσω τη ζωη μου

Για αυτους τους λιγους που με εμπιστευονται(και για τους πολυ περισσοτερους που θα με εμπιστευτουν αν πεθανω)καποιες αναλυσεις:

Ο Spartakus εχει φαγωθει να με φαει.Απο το 2ο γυρο και επειτα συνεχως πρσπαθει να με φαει.Δεν εχει αιτιολογησει σοβαρα στο 2ο γυρο στο 3ο απλα δεν ηθελε να αλλαξει ψηφο και επειτα απο εκει και περα,εχει παρει δικαιολογια επειδη εφαγα κατα λαθος τον Αρφα και επειδη ημουν μαζι με το Σπονη.Θεωρω οτι ειναι ο δολοφονος

Ο costabalas εχει μια παρομοια τακτικη με τον απο πανω οποτε τον θεωρω συνενοχο.Αλαζει ψηφο στον iceburn επειδη τον θεωρει καλυτερο παιχτη απο μενα και αρα μεγαλυτερο κακο.

Ο Kos-Χομεινης πιστευω οτι ειναι αθωος.

Ο Κρητη 7-Καστρο δεν εχει βοηθησει ουτε στο ελαχιστον πεταγωντας με greeklish ενα καρο μπουρδες.Ισως διπλος πρακτωρας η σπιουνος.

Ο Coach με τον Pantias εχουν βγαλει τα μαχαιρια και εχουν ξεθαψει το τσεκουρι του πολεμου...Αλλα μου φενεται λιγο στημενο.

O Pirovatis ασχοληται ελαχιστα και προσπαθει να βρει αυτους με τις λιγοτερες ψηφους πιθανοτατα για να μη καρφωθει.Σιγουρα δεν ειναι πολιτης αυτος.Κατι παρομοιο και με το Ζμπουτσαμ που τον θεωρω ομως δολοφονο.

Ο Στοουν θολωμενος πολιτης απο αυτα που εχουν συμβει ψηφιζει εμενα απο λαθος.Ετσι πιστευω.Εχει θολωσει απο ολες αυτες τις στηλες διαφθορας.

Ο Ice...Αν ειναι αθωος τοτε σιγουρα δολοφονοι τον ψηφησαν σε αυτο τον γυρο...ΜΗ ΠΩ οτι και δολοφονος να ειναι αποφασιζουν να θυσιαστει.Φενεται σε αυτο το γυρο να ειναι ο πολος μαζι με μενα...Οι 2 μας θα τραβηξουμε το σταυρο του μαρτηριου.

Λιγο οπλυ οι σκεψεις μου.

Απο τα συντρημια με αποκλειστικο σκοπο να βοηθησω(αν μπορω)Τους συμπολιτες μου
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
KosKarVen
National Manager
National Manager
Posts: 9761
Joined: Sun Mar 20, 2005 4:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χομεινής [kos]

Αλλάζω σε Άρη Μελά[iceburn] γιατί μου φαίνεται πιο πιθανό να είναι ένοχος από τον Λάρνακα-Zidane. Φυσικά θα προτιμούσα αυτή τη στιγμή να είναι πιο ύποπτοι στο σύνολο οι Αναξίμανδρος Μπαρμπής [Spartacus] και Sir_Alex. Για το μόνο πράγμα που μετανιώνω στη παρουσία μου στο παιχνίδι ως τώρα, είναι εκείνο το ποστ για τον sir_alex -μου φαίνεται ολοένα και περισσότερο ότι ο ζόρντι ήξερε κάτι παραπάνω :shock: Αλλά φυσικά δεν μπορούσα να προβλέψω την εξέλιξη των πραγμάτων που οδήγησε στο χαμό του Φαλτσέτα...
Oh, I know that guy, he's a nihilist.
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μάκης Ασημένιος


Αφού δεν βλέπω να μαζεύει φήφους ο Νο1 ύποπτος Sir Alex θα αλλάξω

Αυτή τη στιγμή είναι 4-4 αν δεν κάνω λάθος
4 ο Λάρνακας-Ζιντάν και 4 ο Μελάς-Iceburn


Από τους δύο μου φαίνεται πιο ύποπτος ο Μελάς-Iceburn, κάνω το 4-5 και περιμένω, για να μην λένε και κάποιοι ότι είμαι ουδέτερος 8)

Ο Λάρνακας έχει ένα δίκιο σε αυτό που λέει, καθώς και δολοφόνος να είναι ο Μελάς, αυτό δεν απαλλάσει τον Παντελεήμων Κροίσο(pantias) π.χ
Αντιθέτως...
iceburn
Football Legend
Football Legend
Posts: 12423
Joined: Tue Jan 27, 2004 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άρης Μελάς [Άις]

Ακόμα δε βλέπω το σκεπτικό των συνέδρων ψηφίζοντας με...
Οκ, έκανα το λάθος με τον Λόρδο, σε σημείο που τα πάντ ήταν ρευστά.
Ο Λάρνακας με την ίδια λογική, είχα φαγωθεί για τον Αφριώτη επί 2 γύρους, παράλληλα έφυγε και ο Φαλτσέτας [Σπόνης] που τον είχε δείξει νομίζω...
Αναξίμανδρος Φαλτσέτας [sponis]

πες τα κύριε Μελά να μην τα λέω εγώ...

κατηγορούμαι για βαρεμάρα όταν τα στοιχεία είναι μπροστά στα μάτια σας

και συνεχίζετε και με κατηγορείται...

κύριε Πέφο Λάρνακα... είστε ανίκανος ή βλαξ;
Ακόμα περιμένω τα στοιχεία σας.

Δεν είμαι πεπεισμένος για την ενοχή του μεν, ωστόσο από τους εναπομείναντες μου φαίνεται ο πιο ύποπτος μαζί με Κρητικό και Χομεϊνή που παίζουν πολύ καλά το ρόλο τους
madmax7
National Manager
National Manager
Posts: 8258
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
facebook προφίλ: madmaxouris11
Status: τα ξυνει...
Location: Ηλιουπολαρα !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ !!!!!!!!!!!!!! :drinking: :D
Mundolinks - Internet Directory PageRank5-δωρεαν καταχωρηση sites/blogs
Φθηνά Αεροπορικά Εισητήρια
Diego Maradona wrote:"Τωρα μπορειτε πλεον να το ρουφηξετε. Και να συνεχισετε να το ρουφατε."
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62569
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Μη το διαβασει κανενας πλην του madmax
Spoiler: show
Η λεξη [System Interruption: Μη βρίζεις!] σε αποτυπωνει πληρως...Και εχει και η μαλακια τα ορια της ρε φιλος.
INGAME:

Πεφος Λαρνακας...

Ρε iceburn θα μας τρελανεις περισσοτερο απο το costabala...Aπο το νεκρο Φαλτσετα περιμενεις στοιχεια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
matthew21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7315
Joined: Sat May 05, 2007 10:21 am
Αγαπημένη Ομάδα: Πρόεδρος Εδεσσαϊκού
Location: Οn a plane (hopefully)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δημήτρης Μουστακοχαλβαδομανωλάκης [mat]

Θα ξεκινήσω με ένα offtopic σχόλιο, μου αρέσει που μάθατε το όνομα μου :D :D

Έχοντας κάτσει και διαβάσει με καθαρό μυαλό όλα τα πόστ που έχουν γίνει από την αρχή του παιχνιδιού, θα ψηφίσω Άρη Μελά [iceburn]

Στον 1ο γύρω έριξες την ταφόπλακα πάνω απο τον Λόρδο, ο Κύριος Αφριώτης (RIP) άφησε σε επόμενο γύρο αιχμές εναντίον σου (όπως και εναντίον του Κορνέλιου Πυροβάτη). Είχες ως υπόπτους 2 νεκρούς, αφριώτη και φοξ. Ψήφισες τον Αφρά στην παράταση, όπως και ολοι οι υποπτοι μου!! Τώρα, μπαίνεις στο ρεύμα Λάρνακα [ζιζου]. Υποπτο επίσης είναι οτι ως επι το πλείστον οι ψήφοι του είναι "άσφαιροι", δηλαδή, οι περισσότεροι δεν έχουν κάποια συγκεκριμένη κατευθυνση, και χωρίς πολλά επιχειρήματα και εξηγήσεις.

Sorry dude, δεν με πείθεις :|

Εdit: Και για να σας προλάβω, ναι μπαίνω στο ρεύμα εναντιον του Μελά, με επιχειρήματα, και ελπίζω να δικαιωθώ.
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μανος Κιαμος[Man0lios]


Ειναι γεγονος οτι τα περιθωρια στενευουν.
Παντως, το αποτελεσμα της ψηφοφοριας εχει σχεδον δρομολογηθει.

Ο Πεφος Λαρνακας[zidane] απο την αρχη του παιχνιδιου εχει πρωταγωνιστικο ρολο, καθως μεσες ακρες ηταν σχεδον σε ολα τα ρευματα ειτε ως κατηγορος ειτε ως κατηγορουμενος.
Η ολη του συμπεριφορα ειναι οντως περιεργη και εχει παρει ορισμενες λανθασμενες αποφασεις.

Με τοσες ασχημες επιλογες θα μπορουσε να θεωρηθει δολοφονος, παροτι εχει μια φιγουρα μπερδεμενου πολιτη.Ο Αρης Μελας[ice] απο την αλλη, μπορω να πω οτι μου φαινεται πιο υποπτος απο τον πρωτο εχοντας στο ενεργητικο του και την τελειωτικη ψηφο στον Λορδο + τη διατηρηση της ψηφου του επι μερες στον αποχωρησαντα Νικολακοπουλο.Ευκολο θυμα.

Οπως και να χει, θα ψηφισω τον Βασιλη Αναστοπουλο[bill_xanthi], ο οποιος εχει αφησει την ψηφο του εδω και μερες στο προσωπο μου.Το περιεργο ειναι οτι μια φορα ειχε πειστει απο οσα ειπα, απολογηθηκε, αλλα μετα επανηλθε.
Ισως να μην εβρισκε κατι καλυτερο να ξεφορτωθει την ψηφο του..
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βασίλης Αναστόπουλος - Πρόεδρος Λέσχης Φίλων Ολυμπιακού Ξάνθης

ΑΔΕΡΦΙΑ ΖΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΤΕ!

Αρχικά να απολογηθώ για τη μη συμμετοχή μου στο συμβούλιο της παράτασης, άλλα τα σχολεία με κράτησαν μακριά... ( θα μου πείτε τι το θέλω γέρος ανθρωπος το σχολείο..έλα μου ντε..)

Κατα δεύτερον, κύριε Ασημένιε ,όχι και νετρόνιο με προσβάλετε -doublekiss

Τρίτον και καλύτερον , κύριοι Λάρνακας [Ζιντάν], Μελάς [Ice] και Κιάμος μου φαίνονται εξίσου ένοχοι...

Ίσως το κακό να παράγινε με τον πρώτο...πάνω κάτω συμφωνώ με τον προλαλήσα επίσης σχετικά περίεργο ως προς την όλη συμπεριφορά του κ.Κιάμο ...

Λετς σι..
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
Locked

Return to “Play by Post Games”