Φρανκ, ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Locked
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Μετά τον θάνατο του Άρη Μελά (Iceburn) το προηγούμενο βράδυ, ο Μάκης Ασημένιος (σίλβερ) καθόταν μόνος του στο δωμάτιό του και έπνιγε τον πόνο και την ανησυχία του σε ένα μπουκάλι ουίσκυ και βλέποντας στο dvd τις νίκες του Ολυμπιακού στη Superleague Formula αλλά και ένα best of του μεγάλου Σουμάχερ σε αντιπαραβολή με τα πρωταθλήματα του Αλόνσο...

Ξαφνικά ένας φάκελος γλίστρησε κάτω από την πόρτα της σουίτας. Τρέχοντας ο Μάκης άνοιξε την πόρτα αλλά δεν βρήκε κανέναν. Σήκωσε τον φάκελο που έγραφε "προς Μάκη Ασημένιο - ΑΘΑΝΑΤΟΣ". Ένας μορφασμός θυμηδίας σχηματιστηκε στο προσωπό του. Ο φάκελος είχε επετειακό γραμματόσημο 2004 με το πρόσωπο του Άγγελου Μπασινά... Εκνευρισμένος έσκισε τον φάκελο. Μία γκρίζα σκόνη γέμισε τα χέρια του. Ένα αίσθημα ασφυξίας ένιωσε να τον καταπνίγει και αισθάνθηκε τα μάτια του να συστέλλονται σε τρομακτικό βαθμό. Άνθρακας....

Σωριάστηκε στο έδαφος δίπλα στο σημείωμα των δολοφόνων που είχε πέσει από τον φάκελο. "Αντίο αγαπητέ Αγγελή των φτωχών, εμείς δεν είμαστε σαν τον Ντέλο τον Καπετάνο, δεν αστοχούμε ποτέ... Παρθένες ρε. Παρθένες θα σας πάρουμε"



ΖΩΝΤΑΝΟΙ
Spoiler: show
2. Coach Ventouza - Μανουσος Βεντουζομανωλακης
3. FM Maniac - Απόστολος Ισοσκελίδης
4. Kastroman - ΗΡΑΚΛΕΙΟ-7 - Η ΚΡΗΤΗ ΕΙΝΕ ΚΟΚΙΝΟΙ
5. Spartacus - Αναξίμανδρος Μπαρμπής
7. Mat - Δημήτρης Μουστακοχαλβαδομανωλάκης
8. Chelseafan - Ευτύχιος Μαρέγκας
9. Zidane72003 - Πεφος Λαρνακας
10. Pantias28 - Παντελεήμων Κρόισος
11. Sir___Alex - Sir Alex
14. Stonecity3 - Tάκης Στόουνσιτης
15. zbutsam7 - Νίκος Κούκος
16.costasbalas - Κώστας Γαβρέας
17. pirovatis - Κορνέ-λιος
18. Dal- - Νίκος Κλάιν
19. Bilyk_13 - Επαμεινώνδας Κολομπούρδας
20. Bill_xanthi - Βασίλης Αναστόπουλος
24. Manolo - Μανος Κιαμος
25. Kos - Χομεινής
ΝΕΚΡΟΙ
Spoiler: show
1. Lord_Marks - Λόρδος - Πολίτης
2. Antonisjk - Φράνκος Φράνκου - Πολίτης
3. Inzaghi - William Fox ? Πολίτης
4. Tazz_13 ? Ντίνος ο Μεζές - Πολίτης
5. John_Afras - Ιωάννης Αφριώτης - Πολίτης
6. Jordi - Γιώργος Καραπιάλης - Πολίτης
7. Brizolakias - Κώστας Νικολακόπουλος - Πολίτης
8. Sponis - Αναξίμανδρος Φαλτσέτας - Πολίτης
9. Everest - Γιώργος Βουνός - Πολίτης
10.Άις - Άρης Μελάς -Πολίτης
11.Silver arrow - Μάκης Ασημένιος - Πολίτης
Τέλος ημέρας τα μεσάνυχτα του Σαββάτου εκτός και αν έχετε πρόβλημα λόγω Σ/Κ να το κάνουμε Κυριακή πρωί.



Σόρυ για την καθυστέρηση και την πλημμελή παρουσίαση/αφήγηση αλλά μόλις μπήκα σπίτι και είμαι κάπως..
ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Spartakus - Αναξίμανδρος Μπαρμπής


Μπράβο ρε....Ακόμα 2 νεκροί, ακόμα 2 αθώοι...και μαντέψτε... ΑΚΟΜΑ Ο ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΖΩΝΤΑΝΟΣ..Μια χαρά το παίζετε εσείς οι δολοφόνοι και καταφέρνετε και τον σώζετε...Μαεστρικές κινήσεις δεν μπορώ να πω...Και οι υπόλοιποι, τόσο μπούφοι είναι που σας πιστεύουν...Για να δούμε, θα το κάνετε και σήμερα???Δεν έχω κάτι άλλο να δηλώσω...βαρέθηκα... Λάρνακα, μπορεί η ομάδα σου να κέρδισε και πλέον δεν γλυτώνουμε από τα χέρια τους, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΝΑ ΚΑΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ για το αίμα αθώων ανθρώπων που έχυσες.....

Kos - Χομεινή....προλαβαίνεις και σήμερα να σώσεις τον φιλαράκο σου??? Για να δούμε...
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62571
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Πεφος Λαρνακας

Ε εισαι δολοφονος Μπαρμπη-Spartakus παει και τελειωσε...Ειχα δηλωσει οτι ο iceburn φενεται να ψηφιζεται απο δολοφονους και αυτοι τελικα τον φαγανε...Το γεγονος οτι ειμαι ζωντανος ειναι προφανες,οτι οι υπολοιποι της παρεας σου πιστευουν οτι με εχουν μεσα απο τη ψηφοφορια.

Ο Σιλβερ ψηφιζε τον Sir και εσυ συνεχιζεις και λες εμενα οτι ειμαι ο δολοφονος.Ε αγορι μου δεν υποφερεσαι.Ησουν εισαι και αθ εισαι δολοφονος.

ΥΓ:ΠΑΑΑΑΑΛΙ πρωτος πρωτος εκανες ποστ;ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΙ?

ρε φουστη μου...Ο Μπολτ εισαι;
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

zidane72003 wrote:ρε φουστη μου...Ο Μπολτ εισαι;

Τι να κάνουμε κ.Λάρνακα..την προηγούμενη μέρα φροντίσατε εσείς να τρέξετε να μιλήσετε για να γλυτώσετε από την οργή των υπολοίπων....που στέλνετε αθώους ανθρώπους στον τάφο.... :wink: :wink:


Να σας θυμήσω ότι βγήκατε πρώτος πρώτος σαν κλαμένο (μην πώ καλύτερα) να μας "πείσετε" ότι είναι όλα σκευωρία εναντίον σας???Φοβηθήκατε κάτι και τρέξατε???Απορώ..έτσι και αλλιώς μας έχετε αποδείξει ότι οι καλοί σας φίλοι έχουν τον τρόπο να σας σώζουν κάθε φορά....
Last edited by Spartakus on Fri Sep 18, 2009 11:46 am, edited 1 time in total.
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kastroman - ΗΡΑΚΛΕΙΟ-7 - Η ΚΡΗΤΗ ΕΙΝΕ ΚΟΚΙΝΟΙ



Egv na poyme leo apla pramata...oi folodonoi toy agioy proedro mas CHGIZONTE METAXY TOYS KAI GELANE!!!


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

FM Maniac - Απόστολος Ισοσκελίδης εινε 1 απαφτους, και μετα μετα και Mat - Δημήτρης Μουστακοχαλβαδομανωλάκης και ο Pantias28 - Παντελεήμων Κρόισος αφου.


Οπιο θελετε να φαμε, πιτε μου, κε ερχομαι εγω και ποδινω, και τον τρομε!!! Και τον αλλο αβριο!

Και άμα σε βρο δολοφονο του Σωκρατη tha s g.......................... an se vrw pouthena dolofono sou dinw ton logo mou...min se petixw se kamia glifada tin exeis p........................



Off Topic:
Ρε τρομπα Ζινταν, RPG παιζουμε, υποδυόμαστε χαρακτήρα. :D
Δλδ αν ξαναπείς 1 ακόμα φορά ότι δεν καταλαβαίνεις τι γράφω, θα έρθω από 'κει, και - ως ένας δεύτερος Patrick Vieira - θα σου χώσω μπ***σκάμπιλο με το 55 εκατοστών γεωτρύπανο μου :D
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μανουσος Βεντουζομανωλακης [coach ventouza]


Τρεις μερες τα ελεγα
Και ποιος με ακουσε?
Απο τους τρεις,ο μακρυτερος

Αλλοι δυο συντροφοι νεκροι -stavrwsh
Οπως στρωσαμε,θα κοιμηθουμε

Pantias28 - Παντελεήμων Κρόισος
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παντελεήμων Κροίσου

Πωπωωω....

Έτσι είναι να συμβάλλεις στο να σκοτωθεί ένας αθώος??? Δεν το είχα ξανανοιώσει σε όλο το παιχνίδι.. Ύποπτο, Ε? :roll:

Σοβαρά τώρα, λάθος επιλογή από μέρους μου, και R.I.P. στον Άρη τον Μελά..

Δεν θα το κουκλεντίσω άλλο, Spartakus μπας και το σώσουμε...
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62571
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Πεφος Λαρνακας

Περιεργο κυριε Μπαρμπη-Spartakus...Δε θα συνεβαλα και εγω στο θανατο ενος πολιτη αν ημουν δολοφονος;Μαζι με το costabalas ειστε οι 2 σιγουροι δολοφονοι.Δλδ δε γινεται να κανουνε λαθος ολοι και εσεις οι 2 επειδη σας εχω ανακαλυψει να κανετε κοκοκο.

Ο μονος λογος που δε με εχετε φαει τα βραδια ειναι οτι θεωρειτε καθε πρωι οτι θα με φανε οι συμπαιχτες μου.Ομως εμεις δεν ειμαστε βληματα φιλε μου...

Και 7 που ειστε θα σας φαμε.Θα αποκαλυψουμε τον δολοφονο του Θειου και τους δολοφονους των συντροφων μας...Εχω αλοφρονησει με τη συμπεριφορα σας,αφηνετε σημειωματα λες και ειστε boss Κανενος παιχνιδιου και λετε θα μας παρετε παρθενες...

ΞΕΦΤΙΛΕΣ...

ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΕΜΑΣΩ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΡΦΩΣΩ ΣΕ ΠΑΛΟΥΚΙΑ...

ΕΛΑΤΕ ΚΥΡΙΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΕΣ...

ΕΛΑΤΕ,ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΤΑ @@ ΠΡΙΟΝΙΔΙΑ ΚΟΥΦΑΛΕΣ...

ΥΓ:ΠΡΟΣ Καστρομαν και μονο
Spoiler: show
Ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!] Καστρο...Οκ Rpg αλλα κανε και μια μεταφραση παλιο κουκλεντε.Στραβωνομαι να διαβασω.Δλδ Omg.Ο Γκεξ θα σε ειχε πυροβολησει απο το 1ο γυρο ετσι οπως γραφεις...Δε θα το αντεχε η συνειδηση του.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
pirovatis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7325
Joined: Tue Jan 18, 2005 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: NK Gospic '91
Αγαπημένη Ομάδα: Rayo Vallecano
Status: Ίδια είναι τα αφέντικα, πράσινα πορτοκαλιά...
Location: Vanuatu
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

KosKarVen wrote:Χομεινής [kos]

Αλλάζω σε Άρη Μελά[iceburn] γιατί μου φαίνεται πιο πιθανό να είναι ένοχος από τον Λάρνακα-Zidane. Φυσικά θα προτιμούσα αυτή τη στιγμή να είναι πιο ύποπτοι στο σύνολο οι Αναξίμανδρος Μπαρμπής [Spartacus] και Sir_Alex. Για το μόνο πράγμα που μετανιώνω στη παρουσία μου στο παιχνίδι ως τώρα, είναι εκείνο το ποστ για τον sir_alex -μου φαίνεται ολοένα και περισσότερο ότι ο ζόρντι ήξερε κάτι παραπάνω :shock: Αλλά φυσικά δεν μπορούσα να προβλέψω την εξέλιξη των πραγμάτων που οδήγησε στο χαμό του Φαλτσέτα...
Κορνέ-λιος [pirovatis]


Σαν πολλά λάθη δεν εχετε κάνει κ. Χομεινή [kos] και τα παραδέχεστε τόσο ανοικτά;

Νομίζετε ότι θα πέσουμε στην παγίδα σας; Κάτι ήξερα που σας υποπτεύτηκα χτες..

Όλα βολικά για σας και τους φίλους σας τώρα που πέθανε ο Άρης Μελάς [Άις] :?:

Spoiler: show

Off Topic:
ΥΓ Προς Κάστρο:
Το RPG σταμάτησε από τη δεύτερη κιόλας μέρα κιόλας που αρχίσαν τα ποστ για ψήφους και γύρους κλπ. Αποκει και πέρα ο μόνος (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων) που πόσταρε σύμφωνα με το σενάριο ήταν ο αφηγητής... :?
Το σύστημα σας 3-5-2, το σύστημα που παίζω παγκό.
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επαμεινώνδας Κολομπούρδας [Bilyk_13]


αν ειναι δυνατον...αλλα δυο αθωα ατομα δεν ειναι πια μαζι μας...κριμα αλλα κατι πρεπει να γινει ετσι οπως πανε θα μας καθαρισουν ολους...δε παιρνει αλλο...πρεπει να βρουμε δολοφονο...

και για εμενα μου φεναιτε υποπτος ο Kos - Χομεινής
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
KosKarVen
National Manager
National Manager
Posts: 9761
Joined: Sun Mar 20, 2005 4:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χομεινής [Kos]

Σταθερά Αναξίμανδρος Μπαρμπής[Spartakus]. Όπως έχω πεί και στον προηγούμενο γύρο είναι ο άνθρωπος που υποπτεύομαι περισσότερο από κάθε άλλο, μαζί ίσως με τον Σερ Άλεξ. Τον Άρη Μελά[iceburn] (αν και πίστευα πως είναι ένοχος) τον ψήφισα κατ ανάγκη, αφού η διαδικασία πήγε ένας εναντίον ενός. Ο προηγούμενος γύρος το μόνο που άφησε σε μένα είναι ότι μπήκε και πάλι ο Λάρνακας στη λίστα των υπόπτων μου. Υπό την έννοια της στημένης κόντρας Μπαρμπή-Λάρνακα, έτσι ώστε όποιος από τους δύο μείνει να είναι ασφαλής. Από εκεί και πέρα βλέπουμε και για Κορνέ-λιος [pirovatis], αλλά και Παντελεήμωνα Κρόισο[Pantias28]. Ας κάνουμε την αρχή και βλέπουμε...
Oh, I know that guy, he's a nihilist.
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

chelseafan wrote:Ευτύχιος Μαρέγκας(Chelseafan)
Η κατρακύλα συνεχίζεται... Αθώοι συνεχίζουν να χάνονται και ένοχοι να γλιτώνουν...Όμως όχι αυτή τη φορά...
Κύριε Πέφο Λάρνακα(zidane), συμφωνώ στο ότι οι δολοφόνοι μπορεί να στείνουν παγίδα σε εσάς σκοτώνοντας άτομα που ψηφίσατε... Όμως ως γνωστόν σύμπτωση που επαναλαμβάνεται παύει να έιναι σύμπτωση... Για μια φορά να το δεχτώ... Άντε και για 2... Άλλα 3 φορές είναι πολλές... Το πιθανότερο είναι εσύ με την ομάδα σου να βρήκατε πάτημα σε αυτό και να νομίζετε ότι έτσι θα πάρετε το παιχνίδι... Όχι όμως...
Ευτύχιος Μαρέγκας(Chelseafan)
Τα πολλά λόγια είναι φτώχια... Οι υπόλοιποι πολίτες αποφεύγουν να σας ψηφίσουν κ. Λάρνακα γιατί θεωρούν ότι είναι πολύ προφανές... Όμως όπως είπα και πριν, ίσως αυτό να βόλεψε εσάς και την ομάδα σας...
RIP για αλλους 2 χαμένους πολίτες...
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
User avatar
Sir___Alex
National Manager
National Manager
Posts: 9822
Joined: Tue Jul 15, 2008 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: -
facebook προφίλ: VagelisPs
twitter: Vagelis_Ps
Status: Έχει διαβάσει το κόμικ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sir Alex



Η χθεσινη μερα με εκανε να αλλαξω γνωμη για πολλους εδω περα.Δεν πιστευα οτι ο Λαρνακας[Zidane] ηταν δολοφονος,παροτι εφαγε πολυ κοσμακη...Ομως ενω εγω ειχα αυτη τη γνωμη,οι υπολοιποι δεν ειχανε πειστει για την αθωοτητα του και πηγαινε για κρεμαλα...


Ξαφνικα ομως ξεκινησε ενα,απροσμενο κατα τη γνωμη μου ρευμα κατα του Μελα[iceburn],και μαλιστα καποιοι εσπευσαν να σωσουν τον Λαρνακα[Zidane],και εριξαν 2 καθοριστικοτατες ψηφους στον Μελα[iceburn] στελνοντας τον στην αγχονη.Αναφερομαι στους Χομεινη[Κος] και Ασημενιο[silver arrow],oι οποιοι μαλιστα ισχυριζονταν οτι ηταν σιγουροι για καποιους δολοφονους.

Μαλιστα ακομα πιο πολυ με κανει να τους υποψιαζομαι το οτι δεν θεωρουσαν τον Μελα[iceburn] υποπτο,μεχρι τη στιγμη που χρειαστηκε να σωσουν τον Λαρνακα[Zidane].

Επισης υποπτοι μου φαινονται οι Γαυρεας[costasbalas] και Aναστοπουλος[bill xanthi] για λογους που εξηγησα χθες.


Ελπιζω να μην κανουμε παλι λαθος και στειλουμε και αλλο αθωο στην κρεμαλα...Γιατι παιζουμε οριακα πλεον...
Join the Universal Church of Truth
User avatar
Antonis sketo
Manager
Manager
Posts: 4348
Joined: Tue Oct 10, 2006 10:40 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νίκος Κούκος [zbutsam7]

Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Seven downward slopes
Seven bloodied hopes
Seven are your burning fires
Seven your desires....

Έχοντας διακωμωδήσει πλήρως τον τίτλο ("ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ") της ατζέντας του συμβουλίου οι "πισινοί λιμοκοντόροι", οι ντεμέκ 7θυρίτες, με εξωθούν να εκφράσω τη δική μου αγανάκτηση ως ακολούθως:

Βεντουζομανωλάκηδες [Coach Ventouza], Σκαψορουθουνάκηδες & Τσιμπουροχτενάκηδες δεν έχουν θέση σ'αυτό το συμβούλιο! Απέλαση τώρα! ΟΞΩ ΦΟΥΣΤΗΔΕΣ ΑΠ'ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΑΡΑΓΚΑ -thymwmenos

Δηλαδή οκ, τρέμω & μόνο στην ιδέα ότι τα κουτσούβελα που θα γεννοβολήσουν κάποια στιγμή θα παίξουν μπάλα στην Εθνική, θα τους δείξει η ΝΕΤ & θα τους πιάσουν στο στόμα τους ο Βερνίκος & ο Θεοφιλόπουλος -mperdema -suicide :zombiesmile:
User avatar
Dal-
Banned
Banned
Posts: 4626
Joined: Mon Sep 08, 2008 11:45 pm
Status: I was born into the Christian persuasion, but when I got older I converted to narcissism.
Location: Moravia.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νίκος Κλάιν [Dal-]

Και άλλοι δυό σύντροφοι νεκροί απο τα χέρια τον δολοφόνων.
Μάλιστα, φτάνουμε προς τον πάτο δηλαδή.

Προφανώς η Λάρνακα φαίνεται ύποπτη. Τι ξέσπασμα ήταν αυτό στο τέλος ;
Αλλά ο Kos - Χομεινής έχει πάρει πολλούς αθώους στο λαιμό του.

Όλο ψήφους και κατηγορίες και μετά απλά λέει έκανα λάθος.
ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΡΕ, εδω πεθαίνουν σύντροφοι.
Black-and-white TV with the sound turned low.
Spoiler: show
Image
Locked

Return to “Play by Post Games”