FMGreece's Next Top Model

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Locked
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Ντεμποραχ Τζαστ

Ρισκάροντας τα πάντα και δίνοντας τη κεφαλή μου επί πινάκι...
Γωγουλινι Καστροπιάνη και ελπίζω η Εve Rest να μη μας κάψει και τις δύο
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ρε Ντέμπορα, όχι μόνο ρισκάρεις το κεφάλι σου, αλλά και όλο το παιχνίδι με αυτή την αλλαγή! Δεν το βλέπετε ότι αν φύγει αθώα είμαστε τελειωμένη υπόθεση; Έχουμε τις δολοφόνες στο πιάτο και παίζουμε το ...αυτό που χτενίζεται όταν χάνεται ο κόσμος;

Μην σας παρασύρει η Eva Rest, η οποία μόνο και μόνο δείχνοντας 3 προφανείς αθώους κατάφερε να γλυτώσει τις 2 από τις 3 δολοφόνους που βρίσκονται στο πιάτο σας! Απλά επιλέξτε την Ταζζιάνα ή την Νικόλ!

Ξυπνήστε ρεεε!
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62649
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Σκισοβα Πουτανοβιτς...

Αν και εγω θεωρω οτι η Καστροπιανηειναι ενοχη,πραγματικα την ψηφισα αντι της Νικολ επειδη θεωρουσα νεκρη τη Νικολ...Ελεγα θα βγει απο τη μεση δε μπορει...Τοσες ψηφους μαζεψε η σκροφα...Ασε που χτες κοτοπουλο δεν εφαγε ουτε για δειγμα...

Υποπτη φυσικα η αλαγη της Ντεμποραχ(Σπονη)απο την ημιΕλληνικη(σπαστα Ελληνικα)στα καθαροαιμα Ελληνικα.Που τα εμαθες ντεμπορα χρυσο μου;Μηπως δε τρως και καθεσαι και διαβαζεις Ελληνικα;Πας και κολας τη ψηφο σου διπλα απο της Ιβ(Εβερεστ)για να τελιωσεις την Καστροπιανη;Και ακολουθεις την ΙΒ απο τι;Απο ενστικτο;

Για μενα πλεον εισαι Νο 3 υποπτη και αρχιζω να θεωρω οτι απλα η Καστροπιανη ειναι(ισως)καποιες συμπτωσεις που την εχουν φερει σε δυσκολη θεση

Εαν μπορεσω να σωσω την Καστροπιανη στο τελος της μερα(λογο και φορτου εργασιας μιας και το γυμναστηριο με τον
Image
& surf με τον
Image)

Και να θεσω υπο αμφισβητηση ποια απο τις 2(Νικολ η Καστροπιανη)θεωρω πιο ενοχη θα το κανω...

Αυτη τη στιγμη παραμενω στη ψηφο μου...Αν καποια ξερει κατι για καποια ας το πει ανοιχτα,για να βοηθησει τη κατασταση

ΥΓ:Απο πανω...Η τελευταια μου ατακα αφορα εσενα
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δηλαδή πόσο ποιό ανοιχτά θες να το πω ρε βόιδι; Νικόλ, Ταζζιάνα και Eva Rest!
Everest
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2137
Joined: Thu Dec 15, 2005 12:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eve Rest [Everest]

Κοπελάρες μου ανέπτυξα το σενάριο που έχω στο μυαλό μου, το οποίο όπως λέει και η Ντεμποραχ Τζαστ [sponis], ελπίζω να είναι πετυχημένο. Τώρα γι'σένα Αντόνοβα Τζόκοβα [Antonisjk] που σε θεωρώ σαφώς αθώα, τι ακριβώς σε χαλάει σε αυτά που λέω; Θεωρείς δηλαδή αθώες και τις 3 που αναφέρω; :|
Κι άντε να συμφωνήσω μαζί σου για τη Νικόλ [silver arrow] ότι παίζεται η ενοχή της, αλλά για την Ταζζιανα Κουβανοβα [Tazz_13] καταλήγω στην αθωότητά της (υποκειμενικά αυτά).
Τέσπα εγώ ανέλυσα το σκεπτικό μου, ανάλογα πώς θα πάει η μέρα και τι θα πουν οι καλοθελητές, θα επιλέξω αντίστοιχα.
Προς το παρόν
Γωγουλίνι Καστροπιάνη [Kastroman].

Last minute info: τώρα είμαι κι εγώ ύποπτη. Άρα και Νικόλ, Ταζζιάνα στάνταρ αθώες. :P Με μπερδεύεις Αντόνοβα Τζόκοβα [Antonisjk].
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γωγουλίνι Καστροπιάνη [Kastroman]

Ντέμποραχ, αγάπη μου, έχεις αρχίσει και το χάνεις.
Περνάν τα χρόνια μικρό μου, μπορεί το μπότοξ να σε έχει σώσει εξωτερικά, από μέσα όμως δεν κάνει δουλειά.


Εμμένω στην χωρίς φερορμόνες Ταζζουλίνα [Tazz -13], υπενθυμίζοντας τα λεγόμενά μου:









Δεν τελείωσα όμως ακόμη....Άγγελος Διονυσιού: αν χρειαστεί δε θα διστάσω αργότερα να να να ρίξω τη Νικόλ στον Καιάδα...δε θα είναι και δύσκολο γαρ, δεν την κόβω για πάνω από 35kg.





Και δώρο ραβασάκι στην Ευούλα [Rest]

Και ταυτόχρονα έχω και τα μάτια μου στραμμένα στον κώλο της Tiziolinas [the artist formerly known as Crudeli]. Και όχι επειδή είναι ωραίος.
3 μέρες τώρα αγάπη μου είσαι Πρόδρομος Καθηνιώτης: μόνο λόγια είσαι, τίποτα πιο πέρα, μου τα λες τη νύχτα, μα χάνονται τη μέρα.
Μόνο λόγια είσαι, μόνο θεωρία, μόνο λόγια που χαθήκαν στην πορεία.

Αλληλοκατηγορείσαι με την Ταζζουλίνα, μας λές για την Ασημένια, αλλά όταν η μπάλα καίει τελικά βγάζεις τα ανύπαρκατα καπούλια σου απέξω.








Το ίδιο και η Χάλι βούρτα του Πέρι(τρι) [μπουγάτσας]. Και πάλι επιλέγει τον πιο ανώδυνο δρόμο, ορμώμενη ενάντια στην καημένη τη Lorena McKennitt, που όλοι ξέρουμε ότι τρώει ολημερίς κι οληνυχτίς παντοφλιές από τον έτσι, και θα αργήσει να απαντήσει.
Αγάπη μου, πρέπει να ρθεις σε μένα να σου δείξω με παραδείγμτα τι σημαίνει πόνος...η νέα γενία δεν έχετε μάθει τίποτα.
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Επειδή βρίσκομαι εν βρασμό... κάνω και αυτό το πιο ήρεμο ποστ για να αιτιολογήσω.

Τη Νικόλ σας έδωσα τόσες και τόσες αποδείξεις σήμερα και χθες. Νομίζω αρκούν.

Πάμε παρακάτω.

Η Eva δεν μου είχε προκαλέσει υποψίες μέχρι το προηγούμενο ποστ της, με το οποίο βάζει ως στόχους όποιον αθώο κυκλοφορεί! Δηλαδή όλοι ξέρουμε ότι δεν είναι ένοχος η Romana. Το ίδιο για την Τσικίτα, η οποία δεν έχει εμπλακεί κάπου. Κάντε τις έρευνες σας και δείτε πόσο σωστά τα λέει. Τόσο σωστά ώστε να με κάνει σχεδόν σίγουρο ότι και η Ταζζιάνα είναι ένοχη και στην οποία φυσικά θα στραφώ σε περίπτωση που δεν αλλάξει η κατάσταση κατά της Γωγουλίνι, η οποία Γωγουλίνι βάζω και το χέρι μου στη φωτιά ότι είναι αθώα, μιας και στη πρώτη μέρα ψήφισε τόσο γρήγορα όσο γρήγορα τελείωσε και ο Πούτιν την πρώτη μέρα που τον γνώρισα!

Έκανα ότι μπορούσα. Νύπτω τας χείρας μου.
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Xάλι Βούρτσα του Μπέρι [Jordi_7]

Σας βλέπω να ξεκατινιάζεστε συνεχώς αλλά χωρίς κανένα νόημα.
Κατηγορείτε την Καστροπιάνη που για μένα δείχνει αθώα και μάλλον αφελής, ενώ η πραγματική ρίζα, κακοβαμμένη κιόλας, του κακού είναι άλλη. Αυτή που επικαλείται τα λόγια κάποιας άλλης χωρίς να έχει προσωπική κρίση.
Σαν να είναι συνεννοημένη να εκτελεί εντολές. Μα τι στον μπούτσο, μόνο εμένα με ενοχλει;
Α ρε Lloris φουτανάκι, πόσο ακόμα θα αντέξεις να κρύβεσαι πίσω απο μάσκαρες και αιλάινερ;
Στις άλλες διαμάχες και ρεύματα που ξεκίνησαν, πιστεύω και γω ως ενός σημείου στην ενοχή της Νικόλ [silver arrow] αλλά περιμένω απο κάποιον να μου το δείξει με στοιχεία και όχι με φούτσες μπλε κορίτσια. :D
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εντάξει ρε Χάλι του Βούρτσα, εσύ με τι αποδείξεις ψηφίζεις την nikollorina?

Σε καμία περίπτωση οι αποδείξεις οι δικές σου δεν υπερισχύουν τις αποδείξεις που σας δίνω για την Νικόλ.
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nicole

Κορίτσια, προσέξτε τα τελευταία λόγια της Teodora χθες...
Τουλάχιστον κάντε μια προσπάθεια, διαβάστε τα και αν δεν βρείτε τίποτα, ΟΚ ακούστε την Αντόνοβα[jk] και ψηφίστε με

-Για την Καστροπιάνη δεν έχω ιδέα τι μπορεί να είναι, πάντως παίζει έξυπνα με αυτά που λέει...

Σήμερα είναι η τρίτη μέρα, αν δεν βρούμε ούτε σήμερα μία ένοχη, it will be tough later...
Τη νύχτα δεν τη γλιτώνω σίγουρα, ας κάνω ανακεφαλαιώση...Αντόνοβα ένοχη από εδώ μέχρι το Woking, η Ντεμπόραχ λογικά αθώα
Για τις άλλες δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά
Φιλάκια -doublekiss
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τσικίτα Μπανανοπέρνοβα

Δεν μπορώ να μην γράψω κάτι μέσα στον χαμό που γίνεται:

Dear Eve Rest

Αν δεν είσαι ένοχη, είσαι ξανθιά. Όχι ξανθιά αλά Μενεγάκη. Ξανθιά αλά Φαίη Σκορδά. Το ξανθό αυτό το πολύ πλατινέ, το σχεδόν άσπρο. Το σχεδόν σαν της γιαγιάς μου.
Συμβάλλεις στον θάνατο του Γούτσου-Γούτσου-λινιού. Χωρίς στοιχεία. Έτσι. Όπως θεωρείς εμένα ένοχη. Αν δεν θα ήταν μια ψήφος χαμένη τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή, θα είχες τη δικιά μου. Αλλά τώρα δεν μπορώ να σου κάνω κάτι.



Dear Deborah

Ή είσαι ένα άβουλο ων, ή με μια μαεστρική κίνηση αλλάζεις ψήφο και αν κάνεις λάθος, τα ρίχνεις στην υποδείξασα, την Eve Rest. Δεν μπορεί να είστε και οι 2 ένοχες. Αυτό είναι νομίζω σίγουρο.


Deal Βούρτσα

Μπερδεύεις την βούρτσα με τον Γκούρτσα μου φαίνεται. Δηλαδή περίεργη και η LLorina, αλλά Τζίζους Κράιστ Σούπερστάρ, άλλες φωνάζουν την ενοχή τους κι εσύ εκεί. Παρόλ'αυτά σε θεωρώ αθώα.


Dear Antonova

Με έχεις διχάσει. Θέλω να εξετάσω τα λεγόμενά σου χωρίς να επηρεαστώ από το πάθος σου, αλλά δεν με αφήνεις. Ομολογώ ότι οι σκέψεις μας κάπου ταυτίζονται, αλλά θεωρώ πιο σωστό να μην παρασυρθώ από τον τρόπο σου και να κρίνω τα επιχειρήματά σου. Η αλήθεια είναι πως δεν είναι και τόσο ατράνταχτα, αλλά ούτε εγώ έχω βρει κάτι καλύτερο.


Επιμένω στην Ταζζιανα Κουβανοβα, αν και τη χρονική στιγμή αυτή θεωρώ σε μεγαλύτερο ποσοστό ένοχη την Tiziolina, αλλά δεν θέλω να ρίξω λευκό.
Το σίγουρο είναι ότι θα επανέλθω αργότερα bitches.



Άσχετο σπόιλερ:
Spoiler: show
Δηλαδή πόσο ποιό ανοιχτά θες να το πω ρε βόιδι; Νικόλ, Ταζζιάνα και Eva Rest!
XAXAXAXAXAXAX -rofl -rofl -rofl
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Ταζζιανα Κουβανοβα [TazZ]

Επειδή σήμερα είναι πιθανότατα η τελευταία μου μέρα ή νύχτα, δεν θέλω να κάνω το λάθος, να πεθαίνω χωρίς να αφήσω πίσω τις σκέψεις μου..

:arrow: Αντόνοβα Τζόκοβα [Antonisjk]
Spoiler: show
Κρατώντας τα λόγια της Ελενας πριν πεθανει :
Λαστ μπατ νοτ λιστ, η Αντόνοβα Τζόκοβα [Antonisjk], έχοντας ξεμαλλιάσει πρώτη απ'όλες την Teodora Tsesova, αποσύρει την χερούκλα από πάνω της & την ξαναβάζει τώρα λίγο πριν την εκπνοή... ζηλεύοντας την buzzer-beater δόξα της Romana Abramova [chelseafan] την προηγούμενη μέρα... θέλοντας ίσως μ'αυτόν τον τρόπο να εξασφαλίσει τεκμήριο αθωότητας με την σειρά της κι εκείνη
Πρωτη μερα, κατηγορεις Λορισενα, ενω πεθαινει ο Χελας, ο μονος που σε ειχε κατηγορησει. Και καλα προσπαθουν να σε ενοχοποιησουν οι δολοφονοι.
Παω πασο εδω, κλασσικη τακτικη. Αλλα παιζει παντα και η μπλοφα.
Δευτερη μερα, αποφασιζεις οτι η Τεοντορα ειναι ενοχη.
Με το σκεπτικό λοιπόν ότι η Γωγουλίνι (Kastroman) είναι άμυαλη και έκανε ένα παιδαριώδες λάθος στην αρχή της χθεσινής ημέρας ψηφίζοντας βιαστικά την Nicole (silver arrow), πιστεύω ότι αυτοί που τρέξαν να ψηφίσουν Γωγουλίνι (Kastroman) είναι μεταξύ τους και μια χτικιάρα. Οπότε αφού η Αθηνά μας αποχαιρέτησε (ο Θεός να είναι μαζί της και να της δώσει κανένα καλό πιστολάκι για τα μαλλιά της), μας μένει η Teodora (Theotses)...
Με το που σε ακολουθει καποιος, κανεις πισω και εν τελει ξαναλλαζεις ψηφο προς Τεοντορα.. Σημερα προσπαθεις, με λογια αλλων να κατηγορισεις την Νικολ..

:givemea: :givemea: :givemea: :givemea: :givemea: [(5/5) ανορεξικιά]
:arrow: Γωγουλίνι Καστροπιάνη [Kastroman]
Spoiler: show
Αρχικά, στον πρώτο γύρο κατηγορείς την Μπανανοπέρνοβα [pantias28] *, συνεχίζοντας την πέφτεις στην Τεοντόρα..
Πλέον ψηφίζεις εμένα, κατηγορόντας επίσης άλλες 6 από τις αλλες κοπελιες. Επίσης υποστηρίζεις ότι η Νικόλ είναι δολοφόνος χωρις ποτε να την ψηφίζεις. Και οταν το εκανες αυτο, αλλαξες παλι ψηφο καταδικαζοντας την Τεοντορα..

* η οποια τωρα με το με κατηγορισε, χωρις σοβαρα επιχειρηματα, ερχεσαι και κολλας την ψηφο σου.

:givemea: :givemea: :givemea: :givemea: :givemea: [(5/5) ανορεξικιά]
:arrow: Νικλορισενα
Spoiler: show
Ναι, οκ. Πιο πολυ καθεται και γκρινιαζει οτι δεν της αρεσει το σωμα της παρα μας βοηθαει στην ερευνα μας. Το αστειο της υποθεσης ειναι οτι δεν την υποπτευεται και κανεις. Οταν η κυρια Παντια με κατηγορει για staying low τι εχει να πει εδω;

Εφυγε η Ελενα Ζμπουτση, που κατηγορουσε εξαρχης, ριχνωντας λασπη στα ματια των αλλων.

:givemea: :givemea: :givemea: [(3/5) ανορεξικιά]
Αυτα προς το παρων, δεν εχω χρονο για αλλο, θα επανελθω σε κανα διωρο γιατι εχω δουλεια.

Μακραν το πιο απολαυστικο Παλερμο εβερ. Ριχνω πολυ γελιο με τα επιχειρηματα σας.


Ταζζιανα απο μενα γιατι θελω πως και πως να ζησει η Αντονοβα να δω τι θα πει στον επομενο γυρο.
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Μωρή, emo είσαι; :D
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Τα μπέρδεψε με το RAF. :D
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Έχει γίνει μπερδεway ρε κορίτσα με τα nicknames.


Tiziolina = Tiziano

Tazziana = Tazz


Κάντο κι εσύ μωρή "Tazzoulina", αφού ακόμα κι εσύ μπερδεύτηκες και αυτοψηφίστηκες. -rofl




Γωγουλίνι Καστροπιάνη [Kastroman]


Η παραπάνω τοποθέτηση της Ταζζουλίνας αποδεικνύει κάτι που ήδη υποψιαζόμασταν, αλλά πλέον μπορούμε να υποθέσουμε με σημαντική σιγουριά: ότι είναι στο ίδιο στρατόπεδο με τη Nicole, και ότι τα βράδια κάνουν αχαλίνωτο λεζβιακό scissoring αναμεταξύ ντονε, αφού έτσι που είναι δε γυρίζει άντρα να τις κοιτάξει τις έρμες.



ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΚΟΙΤΑ ΓΥΡΩ ΣΟΥ.
Η μάχη εδώ είναι ανάμεσα σε μένα, τη θεά, και την πατσαβούρα τη Nicole.
Κι εσύ τι πας και κάνεις;
Ταζζουλίνα wrote:Ταζζιανα (εννοώντας Tiziolina... :D ) απο μενα γιατι θελω πως και πως να ζησει η Αντονοβα να δω τι θα πει στον επομενο γυρο.
Μωρή παρτσόφα, μωρή σιχαμένη, πάλι μωρή κόκα σου δώσανε για να πηδγίεσαι 40 ώρες σερί στο κότερο;

Δλδ κοιτάω αυτά που λες και...
Spoiler: show
Image







Η συμπεριφορά της Nicole [silver] καθιστά προφανές ότι είναι μια ανορεξικιά!
Ξέρει ότι είναι σε δύσκολη θέση, και ότι ακόμα και αν γλιτώσει σήμερα, αύριο θα είναι μια δύσκολη μέρα, κι έτσι προσπαθεί να βουλιάξει (αν είναι εύκολο αυτό από τη στιγμή που ζυγιζει δε ζυγίζει 30 κιλά) μόνη της, και να μην πάρει κανένα μαζί της.
Δεν προκαλεί, και προσπαθεί να το παίξει cool κι έτσι. Φαίνεται όμως η στάμπα από τον ιδρώτα στη μασχάλη αγάπη μου, πως να το κάνουμε.


Nicole [silver] λοιπόν για μένα.
Εξίσου ένοχη και η Ταζζουλίνα, προέχει όμως το να σωθώ. Και την τρώμε αύριο (τι να φάμε δλδ, πετσί και κόκαλο είναι η χτικιάρα)







Ντέμπορα και Σκίσοβα, έχετε ακόμα μια ευκαιρία να μη στείλετε μια αθώα στο λάκκο με τα κωλοδάχτυλα.
Μην τη χάσετε.

Ειδάλλως, το κρίμα στο λαιμό σας.
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
Locked

Return to “Play by Post Games”