Το Πειρατικό! [game thread]

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Post Reply
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Coach Ventouza wrote:Αρχικο ποστ


Ολα ηταν ετοιμα για τον τελευταιο αγωνα της Εθνικης μας απεναντι στους βοριοιρλανδους

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PvbVm6k4 ... re=related[/youtube]

Στο πεναλτι του Τσιαρτα κριθηκε το ματς και πανηγυριστικε δεοντως απο τους ελληνες φιλαθλους

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h2x9TmLfjZQ[/youtube]


Την επομενη μερα οι εφημεριδες ειχαν διθυραμβικους τιτλους

Image

"ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ"

"ΣΤΟΝ 7ο ΟΥΡΑΝΟ ΟΛΟΙ ΑΔΕΡΦΙΑ"

"ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΠΟΣ"


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σιγα σιγα εφτασε ο καιρος της προεπιλογης

Ο Ρεχαγκελ με τον Τοπαλιδη ειχαν ραντεβου με τον προεδρο της ομοσπονδιας για να κανονισουν τα περαιτερω

-Σβαιν,που ειναι ο προεδρος?Εχει ηδη αργησει 2 ολοκληρα λεπτα,δεν τα γουσταρω εγω αυτα,θελω ολα να δουλευουν σαν μια καλοκουρδισμενη Γερμανικη Μηχανη
-Κλαιν,χερ κοουτς,ξερεις ποσο 'ρδελο ειναι η Αθηνα,καπου θα κολλησε,cool
-Κλαιν μαιν Γιαννις,απαιτω οργανωση,θελω το κυπελλο να μπω στο ρουθουνι του Μπεικινπαουντερ,δεν θελω να καταληξω να διαφημιζω παριζακια

εκεινη την ωρα μπηκε ο Προεδρος αλαφιασμενος

-Προμπλεμ,προμπλεμ
-Τι προμπλεμ προεδρε?
-Α ναιν προμπλεμεν,εμεις οι Γερμανοι δεν κολλαμε σε προβληματα,BLIETZKRIEG,TAKE NO PRISONERS KOMRADS
-Α μωρη Μπεατα ηρωιδα,πως τον ανεχεσαι?
Τεσπα,πες στον στρατηγο Γκερινγκ απο εδω,που μας το παιζει και ντιβα σαν την Λιλι Μαρλεν και δεν μαθαινει αγγλικα...

(...γιατι εσυ ξερεις μπαστουνοβλαχε....)
-Γιαααα,γιαααα Λιλι Μαρλεν υπερκαυλεν,ντοιτσε βουντερ
ΟΤΙ ΗΡΘΕ ΣΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΕΦΑ,το φελεκι μου μεσα
-Και τι λεει προεδρε?
-Λεει οτι καμποσα απο τα καμαρια μας εχουν παιξει τις καλτσες τους σε ενδεχομενο διασυρμο μας.Το εχουμε επιβεβαιωσει απο 3 διαφορετικες στοιχηματικες εταιριες
-Αληθεια προεδρε?
-Μα την Αγια Ειρηνη την Χρυσοβαλλαντω,αν λεω ψεμματα να μην παρει ο ΠΑΟΚ πρωταθλημα μεχρι το 2010


(...πιτσι πιτσι...μπιρι μπιρι....Μεταφραση....πσου πσου πσου)


-ΣΒΑΙΝ,ΣΒΑΙΝ,ΣΒΑΙΝ
Γ@ΜΗΜΕΝΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ,ΜΙΑ ΖΩΗ ΛΑΜΟΓΙΑ,ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΡΩΖΩΝΗ

(.......ε το παραχεσες,εκει μπηκαμε με το σπαθι μας.....)
ΣΑΙΣΕ,ΣΑΙΣΕ,ΣΑΙΣΕ
ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΙΣΩ,ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΙΩΣΩ ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ,ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΙΩ ΤΟ ΑΙΜΑ,ΜΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΟΥΣΤΕΡ!!!!
ΦΥΓΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΟΥΣΒΙΤ.....ΤΗΝ ΕΛΒΕΤΙΑ,ΘΑ ΤΑ ΞΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ


Image

Καλεσε αυτους

1. zidane - Αγγελος ΜΟΤΙΟΝ Αχρηστέας
2. Sponis - Αντώνης "Clooney" Κηπουρός
3. Sir Alex - Γιωργος Νταμπιτζανας
4. mitsosvd - Τακης Ρουφας
5. Antonisjk - Βαθιληθ "El Mago"
6. FM_Mani@C - Κολοσσός Βδέλλας
7. Bilyk_13 - Γιώργος Τυπάρας Καραβούτας
8. TaZz - ΜπαρμπαΤζον
9. chelseafan - Ζήσης "DVD" Βύζας
10. Inzaghi - Γιωρίκας Λαμποργκινίδης
11. sindarta - Τεό "Τεστοστερό" Σεζηντάν
12. Sargon16 - Μιχαλης Καψιμης
13. Σπαρτακος - Κωστας Cazzo
14. NickLloris - Φάνης Πάλλης Κατερνικολάκης
15. Κος - Ντεμης Βανδης
16. pantias28 - Παντελης Φραπες
17. silver - Έηντζελ Μπας-Ιν-Ας Dal- - ΒασιΛάκης
18. theotses - Κωστας Κεμπαμπ
19. Paul23 - Δημητρης Μυταροπουλος Ματ - Γκουχου Γεωργιαδης
20. Gal - Στελιος Βόνταφον


Αυριο 05.30 φευγουμε
User avatar
nicklloris
National Manager
National Manager
Posts: 9335
Joined: Wed Nov 14, 2007 12:44 pm
Football Manager της ομάδας: Ao KARAVAS/Ano Neapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Status: 90/96/37
Location: Νίκαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φάνης Πάλλης Κατερνικολάκης



Καλημερα ρε παιδια τι εγινε και φυγαμε απο σημερα για το Μουντιαλ εμενα μου ειπαν εχω αλλη μια βδομαδα διακοπες...Πρεπει να ξεκουρασω και το διμετρο κορμακι...Ηταν δυσκολη η χρονια...Και τι ειναι εδω που ηρθαμε...Ποιας ομαδας οι εγκαταστασεις ειναι;;;

Παντως τρομερη πορεια καναμε για αλλη μια φορα και ελπιζω για ακομη καλυτερη συνεχεια...Και γτ κανενας δημοσιογραφος δεν φαινεται πουθενα....;;;

Κατι μου βρωμαει παιδια εμενα εδω περα και σιγουρα δεν ειναι οι καλτσες μου...



(ουτε τα γαντια για οσους ξερουν)
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιώργος Τυπάρας Καραβούτας


πιστεύω ότι όντως είναι ακόμη νωρίς για την προετοιμασία...μάλλον ο κοουτς εχει μυριστεί οτι κάτι δε πάει καλά γιαυτο μας εφερε εδω πιο νωρις...ας σεβαστούμε τον κοουτς κάτι θα ξέρει παραπανω

είμαστε εδώ για να πάμε όσο πιο ψηλά γίνετε και θα κάνουμε τα πάντα για να το καταφέρουμε...11 εμεις 11 αυτοι, η μπαλα ειναι στρογγυλή, το γήπεδο είναι παραλληλόγραμμο και θα δώσουμε την ψυχή μας για να φτάσουμε την Ελλάδα όσο πιο ψηλά γίνετε...


ρε Φάνη σε γιουρο προκριθήκαμε όχι σε μουντιαλ...που είναι το μυαλό σου...?
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Αντώνης "Clooney" Κηπουρός

Καλά ρε παίδες, δεν μάθατε τι ακούστηκε;
Κάποιοι πάνε να μας σαμποτάρουν. Γι'αυτό ο χερ Οττο μας έφερε εδώ, να αποσοβήσει πιθανόν διαρροές...
Σίγουρα δεν είναι οι κάλτσες σας που μυρίζουν... Κάποια "λαδιά" έχει γίνει...Μήπως κανενός το ράλι, χάνει λάδια και πάει να βγάλει τα σπασμένα από εδώ :?:
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62574
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

zidane - Αγγελος ΜΟΤΙΟΝ Αχρηστέας

Πριν παρω την ηλεκτρικη κιθαρα μου και τραγουδησω την αγαπημενη ροκ μπαλαντα που θα γινει και συνθημα,μεταξυ μας ε,(παιρνω τη κιθαρα μου και τραγουδαω επειτα απο το Salvation),αφου Παστελωσω με οποιονδηποτε τροπο τους τερματοφυλακες μας(μηπως κ.Γιαννη να βαλουμε στην μαπα τους μια εικονα με τους αντιπαλους μας?να με φτιαχνει οτι σκοραρω απεναντι στον Ικερ;).

Απο την αλλη 5:30 το πρωι;Ρε παναγια μου...Ημουν μονος στο καθισμα αλλα ειχα μπροστα και πισω την αγια τετραδα των κοιμησιδων:Antonisjk - Βαθιληθ "El Mago",FM_Mani@C - Κολοσσός Βδέλλας,Σπαρτακος - Κωστας Cazzo

Και ο "ροχαλιζω σαν τον καθιστο βισσωνα" Κος - Ντεμης Βανδης.

Στα διαλα...Αμ ροχαλιζανε αμ μας αρπαξανε και την ηλεκτρικη πριν μπουμε στο αεροπλανο..."Τι απαγορευεται κυρια αεροσυνυνοδε μου;Εσεις παιρνετε τον απινηδωτη απο το γιατρο;Πως θα ξυπνησω τα αρχεγονα ενστικτα μας;"...Χαμπαρι αυτη...Αντε να βαλω γκολ την 1η αγωνιστικη...Απο τη 2η και αν...

Τεσπα ως αλλος Αγγελος την Εθνικης θα βαλω γκολ για να καθαρησω τις λασπουριες που ακουγονται δεξια και αριστερα απο τον (real)σιρ Γιαννη Τοπαλιδη...Εμεις στις Σερρες ειμαστε αντρες και πανω απ'τα λεφτα βαζουμε την υπερηφανια μας.

Λες να ειμαι το ιδιο καλος και στο βιολι;Μηπως να ξεκινησω να παιζω μιας και θα ειμαι το 1ο βιολι της ομαδας;
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ζήσης ''DVD'' Βρύζας


Ήμαρτον ρε!!! Με κόψατε την ώρα που έβλεπα την μΠΑΟΚΑΡΑ...
Τι να έγινε άραγε;;; Ακούγεται ότι κάποιος θέλει να βγάλει λεφτά εις βάρος μας...
Ντάξει ρε Μοτιον να πούμε, χαλάρωσε και εμείς τα ίδια τραβάμε... Μην γκρινιάζεις...
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παντέλος Φραπές

Τα μάτια μου ακόμα δεν έχουν ανοίξει.. Η μονίκεια κάτω γνάθος μου κρέμεται περισσότερο από ότι συνήθως και τα μπιρμπιλοτά μου μάτια δεν έχουν ανοίξει ακόμα. Δεν πρόλαβα να πιω έναν εγώ, και έφυγα για το αεροδρόμιο. 4.30 μας είπε ο Χερ να είμαστε εκεί, αλλά τον δικαιολογώ, γιατί ο λόγος είναι σοβαρός.
Τουλάχιστο η δίψα για διάκριση που έχω και η μεγάλη εμπειρία που θα ζήσω στα γήπεδα της Πορτογαλίας θα με κάνουν να ξεχαστώ λίγο από τον νταλκά που έχω που χάσαμε το πρωτάθλημα και το κύπελλο.

Πήραν και εμένα τα αυτιά μου τους λόγους που που μας μάζεψε ο Χερ έτσι βιαστικά. Κρυφάκουσα τον Τοπαλίδη που μιλούσε στο κινητό με τον πρόεδρο. Έλεγε συνεχώς τη φράση «μην αγχώσεσαι αρχηγέ, θα τους βρούμε τους ντιντίδες που έχουν τέτοια σχέδια και θα τους κρεμάσουνε από τα γκολπόστ του Ντραγκάο ανάποδα». Από τα συμφραζόμενα κατάλαβα πως κάποιοι στην αποστολή έχουν κάνει τη λαδιά να παίξουν στο στοίχημα κατά της Ελλάδας, στο Γιούρο.

Παγαδόπιστα γουγούνια, που λέει και ο κόουτς, θα σας βρούμε. Μα τον Ολιζαντέμπε, θα σας βρούμε.
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
Sargon16
Coach
Coach
Posts: 2560
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα,
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μιχάλης Καψιμής

Είναι κρίμα, ενώ η ομάδα μας είναι παρών σε μία σπάνια γι αυτήν στιγμή να υπάρχουν κάποιοι που θέλουν να σαμποτάρουν την προσπάθεια μας...

Ελπίζω μέσα από αυτήν την "μίνι-προετοιμασία" να βγουν στην επιφάνεια οι δολοπλόκοι ώστε να συνεχίσουμε την δουλειά για τη δύσκολη πρόκληση που μας περιμένει σε λίγο καιρό...
3-10-2007 ΒΕΡΝΤΕΡ 1-3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
User avatar
Sir___Alex
National Manager
National Manager
Posts: 9822
Joined: Tue Jul 15, 2008 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: -
facebook προφίλ: VagelisPs
twitter: Vagelis_Ps
Status: Έχει διαβάσει το κόμικ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sir Alex - Γιωργος Νταμπιτζανας


Υποπτο.Τι κανω γω δω περα???Αραγε ειναι αληθεια φτα που ακουγονται περι συνομωτοδοσιας?Πολλα τα ερωτηματα πουρνο-πουρνο.

Καρατσουφλεκια προδοτες-ιουδες ισκαριωτες θα σας βρουμε,και θα σας κρεμασουμε απ'τα ποδαρια.
Join the Universal Church of Truth
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιωρίκας Λαμποργκινίδης

Ήταν ανάγκη να ταξιδέξουμε με αεροπλάνο; Τι θα γίνει τώρα με την Λαμποργκίνι μου; Ελπίζω τουλάχιστον να γλιτώσουμε το διασυρμό και να αλλάξουμε τα σχέδια κάποιων που θέλουν την Ελλαδάρα μας να κάνει τουρισμό στο τουρνουά. Η πρεμιέρα με την Πορτογαλία πλησιάζει. Αυτό το παιχνίδι θα κρίνει πολλά.
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
User avatar
sindarta
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6232
Joined: Sun Jun 01, 2008 2:37 pm
Football Manager της ομάδας: Braintree, Atsal
Status: Ζεσταίνομαι καίγοντας τις ελπίδες των μετρίων.
Location: Ebbets Field, 1955
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τεό Σεζηντάν

Λοιπόν παίδες τι είναι αυτά που ακούω; Ποια μαλακισμένα παίξανε ρε ενάντια στην Ελλάδα; Έχουμε ένα πλάνο εδώ και κάποιοι πάτε να το καταστρέψετε! Σαν αρχηγός δεσμεύομαι εδώ στον χερ Ότο να τους βρούμε τους αχαρακτήριστους που πάνε ενάντια στην ομάδα. Η Εθνική Ελλάδος πάνω από όλα!
Kastroman wrote:Το Δάλειο (σικ) "κλάϊν" είναι η πιο σύντομη και πληρέστερη απάντηση στην ερώτηση σου.
Να λιπαίνει τα χωράφια του αγνώστου αγρότη, αυτό είναι το αληθινό μέλλον του αγνώστου στρατιώτη.
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5888
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Τακης Ρουφας
Ας αναβαλω και το γαμο που η χαζη η κουλα τον κανονησε την ημερα των ημιτελικων,σιγα μη χασω την μπαλα.Και να παω να ριξω 10 ευρω οτι θα το σηκώσουμε να παρω καινουργιο σκούτερακι.Αλλα πως σκατα θα το σηκωσουμε με τους κολορουφιανους?Δε γινετε,πρεπει να τους βρουμε,το παλιο το σκουτερακι καιει το κολο του,δε φρεναρει,δε στριβει.
User avatar
KosKarVen
National Manager
National Manager
Posts: 9761
Joined: Sun Mar 20, 2005 4:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ντεμης Βανδης
zidane72003 wrote: Και ο "ροχαλιζω σαν τον καθιστο βισσωνα" Κος - Ντεμης Βανδης.
Σχώρα με Αγγελάρα, συνήθως μέσα στα αεροπλάνα πετάω καραμέλες (η διαδρομή Μόσχα-Αθήνα είναι η αγαπημένη μου) ή ακούω Aerosmith, αλλά αυτή η μέση με έχει πεθάνει και ο Χρήστος ο Καρβουνίδης μου είπε να ξεκουράζομαι όποτε μπορώ.

Στους αντιγκαγκατσικούς δε, αφιερώνω το παρακάτω απόσπασμα από την αγαπημένη μου ποιητική συλλογή του Ανδρέα Κάλβου "Ωδή (οδδύ) εις Ιονίους":
Ωδή Δευτέρα.

α΄.
Έσφαλεν ο την δόξαν
ονομάσας ματαίαν,
και τον άνδρα μαινόμενον
τον προ τοιαύτης καίοντα
θεάς την σμύρναν. 5

β΄.
Δίδει αυτή τα πτερά·
και εις τον τραχύν, τον δύσκολον
της Αρετής τον δρόμον
του ανθρώπου τα γόνατα
ιδού πετάουν. 10

γ΄
Mικράν ψυχήν, κατάπτυστον,
κατάπτυστον καρδίαν
έτυχ' όστις ακούει
της δόξης την παράκλησιν
και δειλιάζει. 15

δ΄.
Ποτέ, ποτέ με' δάκρυα
δεν έβρεξεν εκείνος
των φίλων του το μνήμα,
ούτε το χώμα εφίλησε
των συγγενών του. 20
Oh, I know that guy, he's a nihilist.
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βαθιληθ "El Mago"

Καλό το Euro, αλλά οι μπάλεθ που διάλεξε η οργανωτική επιτροπή να παίξουμε είναι χάλια! Πωθ θα εκτελώ φάουλ, κόρνερ και πέναλτιθ εγώ; Είμαι θίγουροθ ότι κάποιοθ από εδώ μέθα έβαλε το χεράκι του για να επιλέξουν τέτοιεθ μπάλεθ. Κάποιοθ θέλει να μαθ θαμποτάρει παιδιά!!!

Βτς, Ντέμη, έμαθα ότι θεθ να κάνειθ κάτι με το διθ ιζ ΑΕΚ... υπολόγιζε και εμένα μέθα αδερφέ!
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Σπαρτακος - Κωστας Cazzo

Τι έγινε ρε παιδιά??? Γιατί μας κουβάλησε εδώ ο Γερμανός??/ Από τώρα...Βαριέμαι, καλά περνάω στον Παναθηναϊκό, θα πάρω και πρωταθληματάκι, κάνω και την ζωάρα μου και όλα μια χαρά. Εγώ βέβαια ήθελα ΑΕΚ αλλά τι να κάνουμε. Κάτσε να πάω να μιλήσω στον Τοπαλίδη να δούμε τι θα γίνει ....
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
Post Reply

Return to “Play by Post Games”