[WW] Διακοπές στο χακί... [game thread]

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Post Reply
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

ΣΤΡ ΔΒ Λαίουρας Τιζικάριος

pirovatis wrote:ΣΤΡ (ΠΒ) Περίανδρος Καρατζαπλευρίδης (pirovatis)

Φαίνεται ότι οι ξεπουλημένοι απάτριδες χάκερζ βρήκαν ένα εύκολο θύμα στο πρόσωπο του Τιζικάριου. Και αν και τον είχα περάσει για χιπστερ τις πρώτες μέρες, βλέπω ότι όσο φλώρος κι αν είναι δεν έχει και πολύ σχέση με τις τεχνολογίες.
ΣΤΡ (ΠΒ) Περίανδρος Καρατζαπλευρίδης [pirovatis] Χίος - Χακεράς
Και με αυτά τα δύο quote είμαι επισήμως ο πιο στάνταρ αθώος φαντάρος ανάμεσά μας, ψάρακλες.

Αλλά τι να το κάνω αφού από ότι φαίνεται είμαστε γιωτόμπαλα και δεν μπορούμε να βρούμε τα βύσματα...

Προς το παρόν αμφιταλαντεύομαι μεταξύ Αστεριου Καραμητρου [Sir Alex], Μανωλιού Μπήχτη και Γουνδουλακη Εμμανουηλ. Θα τεκμηριώσω την ψήφο μου και θα διαλέξω αργότερα, πάω στη λέσχη αξιωματικών για λάντζα τώρα, δεν προλαβαίνω, είπα απλά δυο τρία άτομα για να προχωρήσει λίγο το θέμα.
ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
User avatar
Lord_Marks
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7151
Joined: Tue Apr 17, 2007 11:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GGMU
Status: Γεννήθηκα έτοιμος...
Location: Dubai, UAE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές


ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΓΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΣΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ? -ksilo -ksilo -ksilo
Είναι δυνατόν να μην ψήνεστε για τίποτα?Θες από κακή τύχη, θες από ασχετοσύνη είμαστε με την πλάτη στον τοίχο....και μόλις χάσαμε το πιο καλό μας χαρτί.....τον ακροδεξιό μεν αλλά helpfull και υπερπολύτιμο χακερά! Και συνεχίζεστε να κοιμάστε με τα άρβυλα πάνω στο κρεβάτι ξέρω 'γω....


Τι μας έχει δώσει μέχρι στιγμής ο χακεράς?
Spoiler: show
pirovatis wrote: Και συνεχίζοντας το σκεπτικό του Ντάλας Καστροπιάνι με τους διάφορους που αλλάζουνε σώματα, όπως αλλάζουν καπότες οι Μακεδόνες σκίζοντας σκοπιανούς πρωκτούς, για πες με ρε Πεζικάριε (ΠΒ) Κωνσταντίνε Χατζηπαπαδόπουλα [costasbalas]

Πως γίνεται να είσαι Πεζικάριος Πυροβολικού :?:

Τόσο μεγάλο επίπεδο χακεριάς έχεις φτάσει;
ΑΙΜΑ - ΤΙΜΗ ]|[
Αυτό...μόνο εκεί μπορώ να βασιστώ αυτή τη στιγμή δεδομένου ότι δεν έχω άλλη άκρη του νήματος...Πεζικάριε (ΠΒ) Κωνσταντίνε Χατζηπαπαδόπουλα(costasbalas) σε έδειξαν...γιατί?

Επίσης, μία μη φυσιολογική και απρόσεκτη επιλογή θα ήταν και ο tizi, αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να ακολουθήσω μία οδό που μέχρι στιγμής μόνο με το αίμα αθώων έχει ποτίσει....
“Art is not a mirror. Art is a hammer.”
AGAINST MODERN FMGREECE
Free Armyras, Free Morgoth
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πεζικάριος Χατζηπαπαδόπουλος

Που λες Λελέ, εγώ δεν ήξερα τι ρόλο βαρούσε ο Θαλιώσης εδώ πέρα... Μου φάνηκε συνηθισμένη κίνηση δολοφόνου να ακολουθήσει το κύμα και να ψηφίσει Τιζικάριο... Νόμιζα ότι ήταν δολοφόνος, αλλά τελικά ήταν το αντίθετο... Ωστόσο, τώρα ίσως να είχε δίκιο για τον Τιζικάριο. Δηλαδής ότι ΕΙΝΑΙ δολοφόνος ο Τιζικάριος. Τώρα που το σκέφτομαι ίσως και να δείξω εσένα, Τιζικάριε. Θα έβγαζε μάτι μια τέτοια κίνηση από δολοφόνο να ακολουθήσει το κύμα εναντίον του Τιζικάριου. Και απορώ πως έχει καταφέρει να αποφύγει 2 φορές, να γλιστράει σαν χέλι. Σε αυτό το σημείο ενδιαφέρον θα ήταν να δούμε μερικές ύποπτες κινήσεις....

:arrow: Ο Καστρομάνι όταν είδε ότι πολύς κόσμος ψήφιζε Βασιλάκη χώθηκε και αυτός... Μια κίνηση που περίμενα να την κάνει δολοφόνος
:arrow: Ο Γαμοσείρης έδειξε Θαλιώση όταν άρχισαν να μαζεύονται ψήφοι εναντίον του...
:arrow: Ο Τιζικάριος στη συνέχεια βλέπει ότι ο Θαλιώσης έχει μαζέψει μπόλικες ψήφους, κάνει μια ωραιότατη κωλοτούμπα και ψηφίζει Θαλιώση...

Τι έχετε να πείτε ρε;;; Ποιος δεν πηγαίνει στις βάρδιες;;; Ποιος αφήνει άλλους να τη πληρώνουν....;;;;
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στρατιώτης Πεζικού Ιορδάνης Βυσμανόπουλος



ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρα Λελέ πας με μια δευτερη ψηφο να ανοιξεις ρευμα παλι για να σουταρεις ακομη ενα θυμα των βρωμικων σχεδιων σου...?
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
Lord_Marks
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7151
Joined: Tue Apr 17, 2007 11:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GGMU
Status: Γεννήθηκα έτοιμος...
Location: Dubai, UAE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]



Ψιτ, νέος...ναι σε σένα μιλάω Στρατιώτη Πεζικού Ιορδάνη Βυσμανόπουλε...άμα ξανακατηγροσήεις χωρίς αποδείξεις θα καθαρίζεις με τη γλώσσα στα μαγειρία του δίσκους που τρώνε τα σκυλιά του στρατοπέδου....
Βρες μου ένα, ένα ποστ που έδειξα αθώο και σκότωσα έναν δικό μας, χωρίς να μιλάμε για τις τελικές υποχρεωτικές ψηφοφορίες που ακόμα και εκεί όπως βλέπεις στο spoiler, ήξερα τι έκανα και διαφωνούσα..... :wink:

Πατόψαρο, δεν μου αρέσει που πας στην εύκολη λύση και πετάς ένα ψέμα μπας και.....τρέχει κάτι άλλο από πίσω ή δεν έψαξες και βαρέθηκες να αναλώσεις χρόνο? :roll:
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]


Μου αρέσει που όλοι λέτε....κρίμα για το παιδί, ο Λαίουρας Τιζικάριος πέφτει θύμα του hype και των υπόγειων κινήσεων και μπλα μπλα μπλα μπλα....και τελικά τον ψηφίζετε....έλεος δηλαδή -meaculpa
Η αλήθεια είναι βέβαια ότι όντας στο θάλαμο χτες όλη νύχτα, δεν έκανε τον κόπο να βγάλει ένα ρημαδιασμένο λόγο να υπερασπιστεί τον ευατό του....

Εγώ προτίθεμαι να δώσω άλλη μία ευκαιρία στον "παλιό"....
Από την άλλη δεν συμφωνώ ούτε με την επιλογή του Λιώση Θαλιώση....δεν φαίνεται να είναι ένα από τα βύσματα που μας ταλανίζουν....αλλά όπως τα έχετε κάνει κάποια φίδια με διχαλωτή παραλλαγή....

Επίσης, αυτός που συνεχίζει να χeζει μετά μανίας στις ντουζιέρες, να ξέρει ότι θα του περάσω την ξιφολόγχη μενταγιόν.
Συνεχίζω δείχνοντας εσένα Πεζικάριε (ΠΒ) Κωνσταντίνε Χατζηπαπαδόπουλα(costasbalas)
Δεν βλέπεις ότι απενοχοποίησε ουσιαστικά τον Τίζι ο αστυνόμος?
“Art is not a mirror. Art is a hammer.”
AGAINST MODERN FMGREECE
Free Armyras, Free Morgoth
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ ΠΒ Γουνδουλακης Εμμανουηλ

Πο, παιχτηκε μλκια.Μολις χασαμε μια πολυτιμη μοναδα στην προσπαθεια να μη βρεθουμε σε καμια παραμεθοριο.
Τουλαχιστον, μαθαμε κατι.

Κατα 90% ο Λαιουρας ο Τιζικαριος ειναι αθωος.Ειναι φανερη αλλωστε μια αλλαγη στη συμπεριφορα του Περιανδρου Καρατζαπλευριδη απο το να τον ψηφιζει στο να τον θεωρει αθωο, που μαλλον συνηγορει στο οτι εδειξε ιδιαιτερο ενδιαφερον στο προσωπο του Λαιουρα και μαλλον εμαθε κανα δυο πραματα γι'αυτον.Οκ, κραταμε μια μικρη πισινη, αλλα του κερατα.
Απο την αλλη, σαν ατομο που κοιτουσα με μισο ματι τον Λαιουρα, εξακολουθω να θεωρω δικαιολογημενη τη συμπεριφορα μου.Γιατι συμπεριφορες του στιλ ''ειμαι αθωος, ψηφιζω τον ταδε για να σωθω'', σορι, αλλα δεν πειθουν, για να μην αναφερθω στη μηδαμινη υπερασπιση.Στην τελικη, ο Λιωσης ειναι 100% μια τιμιο φανταρακι, για σενα Λαιουρα μπορουμε να κραταμε ενα πολυ μικρο παραθυρακι.
Με τα υπαρχοντα στοιχεια ομως, προφανως σε αφηνω στην ακρη.


Απο κει και περα, αρκετα λογικη και προφανης η επιλογη του Χατζηπαπαδοπουλου.Αλλα, στο λιγο διαστημα που βρισκοταν στο θαλαμο μας ο Καρατζαπλευριδης, για ποσα ατομα να προλαβε αραγε να μαθει πληροφοριες :?: Προσωπικα, αμφιβαλλω για το εαν εκεινη η επιλογη του ηταν στηριγμενη καπου ή ηταν απλη κινηση για να κανει κατι.Προς το παρον, διαλεγω το δευτερο δρομο και αφηνω για λιγο στην ακρη τον Χατζηπαπαδοπουλο.


Θα ηθελα λοιπον να ρωτησω το Νικολαο Γαμοσειρη πως αισθανεται που εις διπλουν εχει συνεισφερει με τον τροπο του στο να βρισκονται δυο καλα παλικαρακια στου διαολου τη μανα.
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πεζικάριος (ΠΒ) Χατζηπαπαδόπουλος Κων/νος

Ρε Λελέ, πως ακριβώς απενοχοποίησε ο χακεράς τον Τιζικάριο;;; Επειδή ψήφισε εμένα; Προφανώς θα ρώτησε για κάποιον που θα είναι αθώος και είπε να ψηφίσει εμένα. Δηλαδή, εννοείς ότι εγώ τον έστειλα στα σύνορα;;;; Δεν σου φαίνεται πολύ βολικό να φάνε τον Καρατζαπλευρίδη, που είχε δείξει εμένα; Κλασσική τακτική δολοφόνου... Εκτός βέβαια και αν είσαι και εσύ μέσα στο κόλπο. Το ίδιο ισχύει και για σένα Ντάλλας Καστρομάνι
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στρατιώτης Πεζικού Ιορδάνης Βυσμανόπουλος

αυτα τα "αν και δεν συμφωνω αλλα τον ψηφιζω" τα ακουω βερεσε.

2ον) σου εξηγησα τον λογο, πετιεται ο αλλος που το παιζει παλιος και ριχνει μια ψηφο, επειτα και εσυ που το παιζεις παλιος ριχνεις την ιδια ψηφο, ωστε να δημιουργηθει ενα ρευμα μακρια απο εσας και να ξεφορτοθειτε ακομη εναν,

αν εισαι καθαρος μην σκιαζεσαι, καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται, αλλα εσυ ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρα Λελέ ηδη αγχωθηκες...
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
Lord_Marks
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7151
Joined: Tue Apr 17, 2007 11:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GGMU
Status: Γεννήθηκα έτοιμος...
Location: Dubai, UAE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές

Ρε Στρατιώτη Πεζικού Ιορδάνη Βυσμανόπουλε τον χαζό παριστάνεις?Σε ρωτάω αν έχεις επιχειρήματα και μου λες για ουρανούς και επίκληση στην λαική σοφία και παρομοιώσεις?Στοιχεία αγόρι, στοιχεία....έχεις ή κάνεις απλά θόρυβο για να καλυφθείς τώρα που καίει το παιχνίδι?Όταν είμαι αναγκασμένος να ψηφίσω είτε τίζι που κάποιος πετάει ότι είναι αθώος και αποδεικνύεται αστυνόμος είτε θαλιώση που πάλι θεωρώ αθώο η κατάληξη είναι λογική...
Επίσης, δεν το παίζω παλιός, είμαι.... 8)
Λες άμα ήμουν βύσμα να έπεφτα στο απλό τρυπάκι, ψήφισε ένας, πάμε και εγώ ρεύμα εκεί?Ή πιστεύεις ότι θα ψηφίζαμε το ίδιο άτομο αν εγώ και ο Τίζι είμασταν βύσματα...απλή λογική λέγεται....use it πριν είναι αργά για όλους μας.....μην αναφέρω τι κινήσεις έχεις κάνει τόσους γύρους που κατηγορείς εμένα....τις ρίχνω στην απειρία προς στιγμήν γιατί αν τις δω αλλιώς είσαι υπόλογος.Βαράς στον αέρα τον Ντάλλας όλη την ώρα ξαφνικά το ξεχνάς!Αλληλοβοήθεια και αλληλοκάλυψη από τους δολοφόνους μήπως?


Εδώ τον απενεχοποίησε ρε Πεζικάριε (ΠΒ) Χατζηπαπαδόπουλε Κων/νε(costabala)...φαίνεται ξεκάθαρα νομίζω....κάθομαι και κάνω τον υπερασπιστή του Τίζι για κάτι ΠΑΣΙΦΑΝΕΣ!Ρώτησε το βράδυ ο Πίρο και έμαθε για τον Τίζι...μασημένα τα θέλετε?
Spoiler: show
pirovatis wrote:ΣΤΡ (ΠΒ) Περίανδρος Καρατζαπλευρίδης (pirovatis)

Φαίνεται ότι οι ξεπουλημένοι απάτριδες χάκερζ βρήκαν ένα εύκολο θύμα στο πρόσωπο του Τιζικάριου. Και αν και τον είχα περάσει για χιπστερ τις πρώτες μέρες, βλέπω ότι όσο φλώρος κι αν είναι δεν έχει και πολύ σχέση με τις τεχνολογίες.

Αντιθέτως ο ντεμέκ πηγμένος, που όλο έχει υπηρεσίες, σκοπέτα και μαγειρία, γκρινιάζει πολύ χωρίς να βοηθάω στην εξεύρεση των πούστηδων.

Λάδι πολύ και τηγανίτα ντιπ που λένε και στο χωριό μου κύριε Θαλιώση.

Δεν λέω κάτι παραπάνω.....μπορώ μόνο να ελπίζω ότι ο πιρο ήξερε κάτι εκτός από την διαφενόμενη αθωότητα του tizi....


Οι υπόλοιποι κύριοι που είναι στο θάλαμο γιατί δεν μιλάνε?Ντάλλας?Βεντούζα....δεν ψήνεστε να βοηθήσετε?Αφού είστε εδώ....
“Art is not a mirror. Art is a hammer.”
AGAINST MODERN FMGREECE
Free Armyras, Free Morgoth
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πεζικάριος Χατζηπαπαδόπουλος

Άκου, Λελέ, για να μην το κουράζουμε, δεν είμαι δολοφόνος. Συμφωνώ απόλυτα με τον Γουνδουλάκη. Έχω υπάρξει και εγώ αστυνόμος και ξέρω... Τώρα απο κει και πέρα η ύποπτη και ύπουλη στάση του Καστρομάνι, που με κατηγορεί για την άδεια που πήρα... Ρε φίλε ξέρεις πόση αγγαρεία έκανα όταν εσύ λούφαρες παρέα με τον Βλάχο και τον Χλαπάτσα;;;
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στρατιώτης Πεζικού Ιορδάνης Βυσμανόπουλος

εσυ ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρα Λελέ γιατι φοβασαι τοσο πολυ, αν εχω αδικο ασε και θα αποδειχθει...


ο νταλας και παλι κινειτε μεσα στο μυαλο μου, πιαθνον να επανελθω αν το κρινω σωστοτερο...



Off Topic:
to entit gia naftiakso ta xromata
Last edited by Bilyk_13 on Tue Dec 21, 2010 9:32 pm, edited 2 times in total.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτης Μανωλιος [Coach Ventouza]


Παλι μαλακια καναμε και παλι χωσαμε 2 παλικαρια
Παλαιουρα τι να πω?Οτι ημουν ολο το βραδυ στην σκοπια και ελιωνε το κορμακι μου απο το κρυο?

Το κακο ειναι οτι δεν υπαρχουν στοιχεια για να πεις οτι ο Ταδε ειναι βυσμα
Ο Καρατζαπλευριδης μας αφησε μια ενδειξη αλλα και παλι δεν μπορουμε να ειμαστε 100% σιγουροι

Ο Πεζικαριος (ΠΒ) Χατζηπαπαδόπουλος Κωνσταντίνος [costasbalas] ειναι μια πιθανη περιπτωση βυσματουχου βουτυρομπεμπε αλλα το οτι εφυγε για την εξωτικη Χιο ο Καρατζαπλευριδης που ειχε ανοιχτη κοντρα μαζι του ειναι ενα ψεγαδι στην ολη σκεψη
(ευτυχως βοηθησε το κονιακακι που ειχα στην σκοπια και τα λεω σχεδον ομορφα)

Προς το παρον θα προτιμησω τον ΣΤΡ (ΠΒ) Γουνδουλακης Εμμανουηλ [Manolios] που εχει ριξει πολυ κυνηγητο στον Τιζικαριο
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
User avatar
Antonis sketo
Manager
Manager
Posts: 4376
Joined: Tue Oct 10, 2006 10:40 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Γύρισα απ'το Παρίσι να μπω εδώ μέσα να δω λίγη δράση & οι τοίχοι του θαλάμου δονούνται απ'το ροχαλητό.

Αν ήταν στο χέρι μου, θα σας είχα στείλει πακέτο ΟΛΟΥΣ Νευροκόπι στο όρος πατάτα... και τον λοχία μαζί! (:
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΕΠ) Ντάλλας Καστρομάνι


Μα είναι τρομερό, τη στιγμή που ο εχθρός καραδοκεί, και το στρατόπεδο μένει σιγά σιγά χωρίς άτομα, και στο τέλος θα αναγκαστώ να κάνω μέχρι και εγώ πέτο από τη λυψανδρεία, ποιος; εγώ, ο παλιός, να βγαίνουν να μας κατηγορούν και οι τρυφεροί πουρκουάδες, που το βύσμα τους είναι τέτοιο που κατάφεραν να πάρουν 15ήμερη άδεια και να εξασφαλίσουν έξοδο από την χώρα μαζί με κορασίδες κατασκόπους του εχθρού, εν το μέσο της θητείας τους!


Για τον ΣΤΡ ΔΒ Λαίουρα Τιζικάριο εγώ τα 'λεγα ότι είναι βελούδινος ο τύπος, έβαλε το βυσματάκι για να πάει στη λέσχη από το λόχο, και να τρώει από το τηγανάκι αντί το ΗΒ, ως οφείλει.


Προς το παρόν, αυτός που δεν αντέχω, και θα τον χώσω και διπλοϋπηρεσιού όταν μιλήσω με τον Δανοζούγκλο επιλοχά, είναι ο Πεζικάριος (ΠΒ) Χατζηπαπαδόπουλος Κων/νε(costabala) παρότι μαλλιοτραβιέται με την αποπάνω.


Οφείλω να ομολογήσω πάντως ότι αυτά που λέει για την αποπάνω είναι σωστά, όμως ταιριάζουν περισσότερο στις κινήσεις του Γαμοσείρη (Γιογής), ο οποίος btwass όλη μέρα σήμερα τούφα κι άγιος ο θεός, δεν έχει κουνήσει από το κρεβάτι.
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
User avatar
Sir___Alex
National Manager
National Manager
Posts: 9822
Joined: Tue Jul 15, 2008 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: -
facebook προφίλ: VagelisPs
twitter: Vagelis_Ps
Status: Έχει διαβάσει το κόμικ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αστεριος Καραμητρος [Sir Alex]


Πεζικάριε (ΠΒ) Κωνσταντίνε Χατζηπαπαδόπουλα(costasbalas) δε μας τα λες καλα -ksilo -ksilo -ksilo



Spoiler: show

Off Topic:
σορυ που δεν αναλυω,δεν εχω πολυ χρονο
Join the Universal Church of Truth
Post Reply

Return to “Play by Post Games”