[WW] Διακοπές στο χακί... [game thread]

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Post Reply
User avatar
Lord_Marks
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7151
Joined: Tue Apr 17, 2007 11:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GGMU
Status: Γεννήθηκα έτοιμος...
Location: Dubai, UAE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]

Δεν αιτιολογείς τίποτα ΣΤΡ (ΠΖ) Βυσμανόπουλε Ιορδάνη [Bilyk_13] όταν γράφεις 3 σειρές με πράγματα που και εγώ και εσύ έχουμε κάνει σε αυτή την ιστορία(αλλαγές ψήφων και μεταθέσεις αθώων χωρίς να το θέλουμε) και μετά μου λες ότι το αιτιολογείς....3 αράδες με αερολογίες και λάθος μεταφορές τύπου πράσινα άλογα και όχι πράσσειν άλογα δεν αποτελούν αιτιολογία αλλά κλασική τακτική βύσματος-κολλάω την ψήφο μου στο πρώτο=φροντίζοντας παράλληλα να τον ψιλοκατηγορήσω μπας και καλυφθούμε...και είναι κρίμα αν ένας από τους δυο σας δεν είναι να πέφτει σε αυτή την παγίδα....γι αυτό επειδή είστε παίκτες έμπειροι απορώ πως κάνετε κάτι τέτοιο...άρα ή κάποιος από σας κάνει λάθος και δεν πρέπει σε τόσο κρίσιμο σημείο ή είστε και οι δύο ένοχοι...

Δυστυχώς δεν βλέπω ενδιαφέρον από τους υπόλοιπους και είναι καίριο να μιλήσουν όλοι....σε αυτό το σημείο ειδικά :|
“Art is not a mirror. Art is a hammer.”
AGAINST MODERN FMGREECE
Free Armyras, Free Morgoth
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΠΖ) Βυσμανόπουλος Ιορδάνης

καμμια ψηφο δεν κολλησα ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρα Λελέ...σε ψηφιζω απο τον προηγουμενο γυρο, αυτος που κολλησε τη ψηφο του στην δικια μου ειναι ο μπηχτης. λες οτι τον υποψιαζεσαι αλλα ψηφίζεις εμενα. γιατι? μηπως ειστε συναιτερακια και αυτες οι υποψιες ειναι απλα για ξεκαρφωμα? :? δε ξερω ολους να τους υποψιαζεσαι πρεπει εδω που καταντησαμε...

οντως παντως, που ειναι ωρε τα υπολποιπα παιδια...υπαρχει μια κριση στο στρατοπεδο και πρεπει να δουμε τι θα γινει
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτης Μανωλιος [Coach Ventouza]

Βυσμανοπουλε,δεν εχω κολλησει ποτε ψηφο μου στην δικια σου
Εσυ κολλησες τωρα την δικια σου στην δικια μου.Αλλη μερα αυτη,αλλη ψηφοφορια κ τωρα μιλησα εγω πρωτος!
Για μαζεψου λοιπον

Lord_Marks wrote:ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές

Τι μας έχει δώσει μέχρι στιγμής ο χακεράς?
pirovatis wrote: Και συνεχίζοντας το σκεπτικό του Ντάλας Καστροπιάνι με τους διάφορους που αλλάζουνε σώματα, όπως αλλάζουν καπότες οι Μακεδόνες σκίζοντας σκοπιανούς πρωκτούς, για πες με ρε Πεζικάριε (ΠΒ) Κωνσταντίνε Χατζηπαπαδόπουλα [costasbalas]

Πως γίνεται να είσαι Πεζικάριος Πυροβολικού :?:

Τόσο μεγάλο επίπεδο χακεριάς έχεις φτάσει;
ΑΙΜΑ - ΤΙΜΗ ]|[
Αυτό...μόνο εκεί μπορώ να βασιστώ αυτή τη στιγμή δεδομένου ότι δεν έχω άλλη άκρη του νήματος...Πεζικάριε (ΠΒ) Κωνσταντίνε Χατζηπαπαδόπουλα(costasbalas) σε έδειξαν...γιατί?
Βολικο να χρησιμοποιηθει η λανθασμενη υποδειξη του Καρατζαπλευριδη,δεν συμφωνεις?
Εκανε το χωσιμο στον Χατζηπαπαδοπουλο να μοιαζει τοσο....αθωο

Lord_Marks wrote:ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]


Χρησιμοποιείς ΣΜΤΗ (ΔΙΟΚ) Μπηχτη Μανωλιε [Coach Ventouza] το ίδιο ανόητο επιχείρημα του ΣΤΡ (ΠΖ) Βυσμανόπουλος Ιορδάνης [Bilyk_13] όταν είπε ότι ψηφίζω αθώους αλλά του το κατέρριψα εδώ:
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]


Μου αρέσει που όλοι λέτε....κρίμα για το παιδί, ο Λαίουρας Τιζικάριος πέφτει θύμα του hype και των υπόγειων κινήσεων και μπλα μπλα μπλα μπλα....και τελικά τον ψηφίζετε....έλεος δηλαδή -meaculpa
Η αλήθεια είναι βέβαια ότι όντας στο θάλαμο χτες όλη νύχτα, δεν έκανε τον κόπο να βγάλει ένα ρημαδιασμένο λόγο να υπερασπιστεί τον ευατό του....

Εγώ προτίθεμαι να δώσω άλλη μία ευκαιρία στον "παλιό"....
Από την άλλη δεν συμφωνώ ούτε με την επιλογή του Λιώση Θαλιώση....δεν φαίνεται να είναι ένα από τα βύσματα που μας ταλανίζουν....αλλά όπως τα έχετε κάνει κάποια φίδια με διχαλωτή παραλλαγή....

Επίσης, αυτός που συνεχίζει να χeζει μετά μανίας στις ντουζιέρες, να ξέρει ότι θα του περάσω την ξιφολόγχη μενταγιόν.
Εχει επεισης πλακα να επικαλεισαι τους ορους της τιμημενης Πολεμικης Αεροποριας για δηθεν καταρριψη επιχειρηματων
Στο μπαραζ δεν τον ψηφισες τελικα τον Θαλιωση?
Ή κανω λαθος?
Ουπς,φιλια πυρα...
Lord_Marks wrote:ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]

Εδώ βλέπουμε τον Μπήχτη να ψηφίζει τον ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟ....
Spoiler: show
Coach Ventouza wrote:ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτης Μανωλιος [Coach Ventouza]

Προς το παρον θα ψηφισω τον Αδολφο Καρατζαπλευρίδη,γιατι δεν μου αρεσουν οι αποψεις του για τα σαπουνια

ΣΤΡ (ΠΒ) Περίανδρος Καρατζαπλευρίδης [pirovatis] προς το παρον
Σοβαροτατο το επιχειρημα μου αλλωστε
Τυχαιο επεισης οτι ο ιδιος ανθρωπος πηρε την μεταθεση του για την εξωτικη Χιο το ιδιο βραδυ?
Δεν νομιζω
Lord_Marks wrote:ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]

Δείτε και άλλη μία πρόκα στο φέρετρο αθώου από τον Μπήχτη Μανολιό...ωραίο το φινάλε της φράσης του ε? :roll:
Spoiler: show
Coach Ventouza wrote:ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτης Μανωλιος [Coach Ventouza]

Θαλιωσης στα συνορα
ομολογω οτι αυτη η κινηση ηταν μεγαλη πατατα
Να εκθεσω τον εαυτο μου τοσο ασχημα κ να τραβηξω τα βλεμματα πανω μου
Ισως αν ημουν βυσμα,να ψηφιζα πιο προσεκτικα

Ασε που οποιον κ να ψηφιζα,αθωο θα ετρωγα
Εσυ ομως μολις ειχαν ριξει 3 ατομα στον Τιζικαριο,φροντισες να πας στο απεναντι στρατοπεδο και να αναπαυσεις την ψηφο σου εκει,στα ηρεμα

Και εν παση περιπτωση,αφου και στις 3 τοποθετησεις σου αραδιαζεις επιχειρηματα εναντιον μου,γιατι ψηφιζεις τον Βυσμανοπουλο?
Επειδη τον θεωρεις γκαφατζη?Απο αυτα που εχεις πει εγω πρεπει να ειμαι τουλαχιστον ο εγκεφαλος
Γιατι δεν ψηφιζεις εμενα?
Μηπως σκεφτεσαι οτι δεν προκειται να τον ψηφισει κανενας αλλος οποτε ας παρκαρουμε εδω στα ηρεμα και ας αραδιασουμε τις κατηγοριες μας για τον Μπηχτη?
Να δημιουργησουμε εντυπωσεις εναντιον του χωρις να τον εχουμε ψηφισει οποτε αποφευγουμε κ το μπλεξιμο οταν δουν οι υπολοιποι οτι ηταν αθωος?

Lord_Marks wrote:ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]
ότι ουδέποτε έχει πεθάνει αθώος από το χέρι μου...σε αντίθεση με εκείνον πάντα πρόσεχα τι κάνω και δεν ήθελα το αίμα αθώου πάνω στα χέρια μου(γιατί μυρίζει και ψαρίλα)...
Αυτος ειναι ακριβως κ ο λογος που σε διαλεξα
Καθε βυσμα θα ηταν προσεκτικο στις κινησεις του,δεν θα εκανε τις [System Interruption: Μη βρίζεις!] τις δικες μου

Οποτε παμε ξανα
ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στρατιώτης Πεζικού Φάνης Τσελσιφάνης

Γειά σας παίδες. Επναερχόμαστε μετά το διάλειμμα για τις γιορτές με τα πράγματα χειρότερα από ποτέ.
Τελευταία μας ευκαιρία. Do or die, make it or break it κ.α.
Η αιφνίδια αποχώρηση του Γαμοσείρη(nicklorris) ξεκαθαρίζει μία περίεργη περίπτωση που ήτανε ο κύριος.

Και πάμε τώρα στο άτομο που έφαγαν οι βυσματίες το βράδυ.
Ο Λαίουρας Τιζικάριος. Και ξέρετε κάτι;
Μου κάνει μεγάλη εντύπωση. Βλέπω εσάς τους 3: Παλαίουρας Λελές(Lord_Marks), Βυσμανόπουλο(bilyk_13) και Μπήχτη(Coach_Ventouza) να αναλώνεστε σε διαμάχες μεταξύ σας για το ποιός φαίνεται ποιος ύποπτος.
Well, guess what.
Δεν είναι ούτε ο Λελές(Lord_Marks) ούτε ο Βυσμανόπουλος(bilyk_13) (ή ακόμα και να είναι, προέχει κάποιος άλλος).
Είναι ο Φανούρης-fucking-Γουνδουλάκης(Manolios).
Δηλαδή για όνομα του θεού, θυμάται κανείς πώς ξεκίνησε η όλη η ιστορία με τον Τιζικάριο;
Θυμάται κανείς ποιός τον κατηγορούσε συνεχόμενα και ξαφνικά άλλαξε γνώμη, μόνο και μόνο ώστε λίγους γύρους μετά να φύγει....... νύχτα;

Η όλη υπόθεση βρωμάει για τον Γουνδουλάκη(Manolios), ο οποίος ακόμα και τώρα προσπαθεί να μην εμπλακεί σε κάποιο ρεύμα που έχει ήδη δημιουργηθεί, αλλά κρατάει μια απόσταση ρίχνοντας στα κουτουρού σε κάποιον ο οποίος δεν έχει καν εμφανιστεί και κινδυνεύει να χαρακτηριστεί λιποτάκτης.

Αυτά λοιπόν προς το παρόν. Αν προκύψουν νέα στοιχεία, θα επανέλθω. Περιμένω και ν ακούσω τη γνώμη των Καραμήτρο(Sir_Alex) και Καστρομάνη(Kastroman).


edited για να βοηθήσω τον Αντώνη να καταλάβει.
Last edited by chelseafan on Wed Jan 12, 2011 2:12 pm, edited 1 time in total.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:


Off Topic:
Παράκληση: όσοι χρησιμοποιείτε πολλά χρώματα για να τονίσετε τα ονόματα, τουλάχιστον κάντε bold αυτόν που ψηφίζετε. Σεβαστείτε εμάς που έχουμε δυσχρωματοψία. Ειδικά στο ποστ του Chelseafan, τα βλέπω όλα ίδια :D
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΕΠ) Ντάλλας Καστρομάνι

ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτη Μανωλιο [Coach Ventouza], μα είναι τρομερό δλδ, κάνω 18 συνεχόμενες ώρες πέτο, όπως κάθε μέρα άλλωστε, και όταν επιτέλους γυρνάω στο θάλαμο να ξεκουράσω το λιωμένο και σφιχτό μου κορμί, πας και μου ανοίγεις τα φώτα επειδή δε βρίσκεις το τσιμπιδάκι για τα φρυδάκια σου;




Off Topic:
Παιδιά sorry, λόγω τιμής το βεντούζα θα ψήφιζα , αλλά τώρα δεν θυμάμαι ούτε πως ούτε γιατί είχα καταλήξει σ'αυτό το συμπέρασμα.
Και από χρονικής άποψης δεν είναι δυνατό να κάτσω να ψάξω το game thread από την αρχή.
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
User avatar
Lord_Marks
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7151
Joined: Tue Apr 17, 2007 11:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GGMU
Status: Γεννήθηκα έτοιμος...
Location: Dubai, UAE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]

Με έπεισε απόλυτα ο ΣΤΡ (ΕΠ) Ντάλλας Καστρομάνι.....
Μάλλον ήρθε η ώρα να συμπλεύσω μαζί του και να νικήσουμε αυτό το παιχνίδι κατά των άτιμων βυσμάτων που απειλούν να μας καταστρέψουν....

ΣΜΤΗ (ΔΙΟΚ) Μπηχτη Μανωλιο [Coach Ventouza] σε ψηφίζω....ήρθε η ώρα σου.....που νόμιζες ότι μπορείς να μας νικήσεις-κοροιδέψεις....
“Art is not a mirror. Art is a hammer.”
AGAINST MODERN FMGREECE
Free Armyras, Free Morgoth
User avatar
Sir___Alex
National Manager
National Manager
Posts: 9822
Joined: Tue Jul 15, 2008 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: -
facebook προφίλ: VagelisPs
twitter: Vagelis_Ps
Status: Έχει διαβάσει το κόμικ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αστεριος Καραμητρος[Sir Alex]


Γουνδουλακη Εμμανουηλ τον κακο σου τον καιρο ρε που θα με πεις και χακερα.Που ακουστηκε,εγω ο παλιος και να με λεει χακερα ο ψαρακλας κσερωγω!


Εμενανε δε με αρεσει οπως τα λεει ο Μπηχτης ο Μανωλιος [Coach Ventouza],πολλα ονοματα τσαμπουναει και αυτος και ο Παλαίουρας ο Λελές [Lord_Marks].Για να δουμε...
Join the Universal Church of Truth
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στρατιώτης Πεζικού Φάνης Τσελσιφάνης

Όντως, και εγώ πείστηκα από τα αδιάσειστα επιχειρήματα του Κάστρομάνη(Kastroman).
Ήρθε η ώρα να πέσουν οι μάσκες.
Μανωλιό Μπήχτη(Coach_Ventouza), bye bye. Καλό ταξίδι προς τον Έβρο.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΠΒ) Γουνδουλακης Εμμανουηλ


Οξω ρε Αστεριε που θα με πεις εμενα ψαρουκλα, αν ειναι ετσι, εσυ εισαι διπλοψαρουκλα.Που μονο στην αγγαρεια εισαι πραγματικος Αστερης.


Μαλιστα, βλεπω οτι η αποφαση λαμβανεται και αφορα τον Μανωλιο τον Μπηχτη[Ventouzas].Αμφιλεγομενη προσωπικοτητα, τον βρηκα σωστο το πρωι, αλλα απ'οτι φαινεται δε σας επεισε.Συμπνεω και ελπιζω να ειμαστε παλι εδω αυριο και οχι σε τιποτα κακοτραχαλα βουνα -diatakste
User avatar
Sir___Alex
National Manager
National Manager
Posts: 9822
Joined: Tue Jul 15, 2008 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: -
facebook προφίλ: VagelisPs
twitter: Vagelis_Ps
Status: Έχει διαβάσει το κόμικ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αστεριος Καραμητρος[Sir Alex]


Ωπα μαγκες μισο λεπτο.Τι παιζει εδω???

Λελε εξηγησου.Και συ τσελσιφανη
Join the Universal Church of Truth
User avatar
Lord_Marks
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7151
Joined: Tue Apr 17, 2007 11:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GGMU
Status: Γεννήθηκα έτοιμος...
Location: Dubai, UAE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]

Άκυρο ψαρά Καραμήτρο!

Ψηφίζω Μανωλιό Μπήχτη(Coach_Ventouza) και έχω δίκιο


εδιτ: το edit έγινε για το μπλε χρώμα στο όνομά μου!!
Last edited by Lord_Marks on Wed Jan 12, 2011 10:03 pm, edited 2 times in total.
“Art is not a mirror. Art is a hammer.”
AGAINST MODERN FMGREECE
Free Armyras, Free Morgoth
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ ΠΒ Γουνδουλακης Εμμανουηλ


Οπα, περιεργη αλλαγη απο Αστεριο.
Σα να χτυπησαμε φλεβα με το Μανωλιο τον Μπηχτη :!:
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ΛΗΞΗ ΗΜΕΡΑΣ!

Σε λίγο ο επικήδειος. :D
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Η μεσημεριανή αναφορά μόλις είχε τελειώσει και ο ΑΞ.ΥΠ. είχε καλέσει πυρασφάλεια, ενώ οι υπόλοιποι φαντάροι κατευθύνονταν προς το εστιατόριο.

Δύο φανταράκια όμως τρώγονταν σαν τα κοκόρια στην άκρη της εισόδου.

"Εσύ ρε, εσύ τα έκανες όλα! Σε είδα χθες, νομίζεις ότι θα την γλύτωνες;" φώναζε όλος μίσος ο Λελές.
"Τιλέρε ποντικαρέα; Εγώ τι σχέση έχω με όλα αυτά; Έτυχε να είμαι έξω από το διοικητήριο εκείνη την ώρα, δεν είναι αυτό που νομίζεις. Έτσι και αλλιώς η σχέση που έχω εγώ με τα κομπιούτερς δεν υπάρχει. Αφού να φανταστείς, είμαι ικανός να βάλω φάκα για να πιάσω εκείνο το ποντίκι, πως το λες..." προσπάθησε να αμυνθεί ο Μανωλιός.
"Καλά, φτηνές δικαιολογίες! Εσύ έστειλες ρε τόσα αθώα παιδιά μακριά από το σπίτι τους! Μην νομίζεις ότι θα γλιτώσεις έτσι..." Απάντησε όλος νεύρα ο Λελές.
Οι φωνές προσέλκυσαν και άλλους φαντάρους. Ο Γουνδουλάκης, ο Καραμήτρος και ο Τσελσιφάνης έφτασαν ταυτόχρονα στο σημείο.
"Τι έγινε εδώ;" ρώτησε με ύφος ανθυπασπιστή ο Καραμήτρος.
"Αυτός, αυτός τα έκανε όλα! Πειράζει τις μεταθέσεις από τα pc. Τον είδα χθες το βράδι, στις 4:30 έξω από το διοικητήριο! Εκτός ότι είχε νεύρα επειδή άργησε η αλλαγή μου στην σκοπιά και μου παρέτεινε το γερμανικό μου νούμερο κατά μισή ώρα, είδα και τον Μανωλιό εκεί και τρελάθηκα! Αυτός σας λέω είναι!" απάντησε σκυλιασμένος ο Λελές.
"Ώστε έτσι πουλάκι μου; Αλλάζεις τις μεταθέσεις, ε;" είπε με ύφος ο Γουνδουλάκης.
"Για πάμε στον δίκα!" είπε ο Τσελσιφάνης πιάνοντας τον άμοιρο Μανωλιό.

Μετά από 3 ώρες...

Ο διοικητής βγήκε από το διοικητήριο και κατευθύνθηκε προς τους στρατιώτες που περίμεναν όλο αγωνία. Ήταν λίγο χλωμός και περπατούσε διστακτικά.
"Νέοι μου, τον έστειλα πολύ μακριά, γι αυτό να είστε σίγουροι. Αλλά... δεν ήταν αυτός! Ήταν αθώο το παλικάρι!"

Ακόμα ένας αθώος φανταράκος έφυγε από το στρατόπεδο της ιστορίας μας...

1. Στρατανιώτης Παντιάς [Pantias28]
2. ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτης Μανωλιος [Coach Ventouza]
3. ΣΤΡ (ΕΠ) Ντάλλας Καστρομάνι [Kastro]
4. ΣΤΡ (ΔΒ) Λαίουρας Τιζικάριος [Tizi]
5. ΣΤΡ (ΠΒ) Γουνδουλακης Εμμανουηλ [Manolios]
6. ΣΤΡ (ΓΙΟ) Ντινούλης Βασιλάκης [ΤοΤαζζ]
7. ΣΤΡ (ΠΒ) Περίανδρος Καρατζαπλευρίδης [pirovatis]
8. ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]
9. ΣΤΡ (ΠΖ) Καραμητρος Αστεριος [Sir Alex]
10. ΣΤΡ (ΠΖ) Γαμοσειρης Νικολαος [Λιορις]
11. ΣΤΡ (ΠΖ) Λιώσης Θαλιώσης [Antonisjk]
12. Πεζικαριος (ΠΒ) Χατζηπαπαδόπουλος Κωνσταντίνος [costasbalas]
13. ΣΤΡ (ΠΖ) Βυσμανόπουλος Ιορδάνης [Bilyk_13]
14. ΣΤΡ (ΠΒ) Τσελσιφάνης Φάνης [chelseafan]

Οι δολοφόνοι την κίνηση τους μέχρι τις 13:00 αύριο. Εννοείτε ότι αν την έχω νωρίτερα, θα αρχίσουμε και νωρίτερα.
Καραάκυρο. Τελείωσε το παιχνίδι. :D
Post Reply

Return to “Play by Post Games”