Hells Bells

Καριέρες γεμάτες δόξα και αποτυχίες...οι "θρύλοι" της προπονητικής είναι εδω...
Post Reply
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΠΡΟΛΟΓΟΣ

Αμβούργο.

Image
Image
Image


Ένα από τα μεγαλύτερα λιμάνια της Γερμανίας και της Ευρώπης. Όπως είναι γνωστό, ??κάθε λιμάνι και καημός / κάθε καημός και δάκρυ. ?? Και κάθε λιμάνι και πολλές ιστορίες. Μία από αυτές είναι και η παρακάτω?

Η πόλη του Αμβούργου, έχει δύο ποδοσφαιρικές ομάδες. Η μία είναι η Hamburg F.C (H.S.V.) μία μεγάλη ομάδα με πολλές διακρίσεις στη Γερμανία και την Ευρώπη:
? German Champions: 1922 (not officially awarded), 1923, 1928, 1960, 1979, 1982, 1983
? German Cup: 1963, 1976, 1987
? German League Cup: 1973, 2003
? European Champions Cup: 1983
? European Cup Winners' Cup: 1977
? UEFA Intertoto Cup: 2005, 2007
Μια από τις μεγάλες δυνάμεις του Γερμανικού ποδοσφαίρου,οικομική άνεση, με υπερσύγχρονο γήπεδο Image




Η άλλη ομάδα της πόλης, είναι ένας σύλλογος που εδρεύει σε μια κάπως?κακόφημη, συνοικία της . Δεν έχει κερδίσει ποτέ της, τίποτα και χρόνια τώρα βολοδέρνει ανάμεσα στη 3η και τη 2η κατηγορία της Γερμανίας, πολύ μακριά από τα σαλόνια της Bundesliga.


Είναι όμως, μια ομάδα, καταφύγιο για όλους τους ανθρώπους που η κοινωνία έχει περιθωριοποιήσει ή θεωρεί ότι είναι εκτός του ??φυσιολογικού??(ότι κι αν σημαίνει αυτό...) Μία ομάδα που στην κερκίδα της βρίσκεις, αναρχικούς αγκαλιασμένους με πόρνες (κάθε λιμάνι που σέβεται τον εαυτό του, πρέπει να έχει πόρνες), ομοφυλόφιλους αγκαλιασμένους με ζητιάνους, ακροαριστερούς αγκαλιασμένους με πρεζάκια και πάει λέγοντας. Το μικρό γήπεδο της, το Millerntor, πάντα γεμάτο. Πάντα χωρίς έκτροπα, έτσι, για να κοιτάζει παράξενα η υπόλοιπη κοινωνία και να λέει ??πως είναι δυνατόν, να μαζεύονται όλοι αυτοί οι παρακατιανοί μαζί και να μην ανοίγει μύτη;;;??

Ο πρόεδρός της, λέγεται Cornelius "Corny" Littmann (http://en.wikipedia.org/wiki/Corny_Littmann ) και είναι δεδηλωμένος (και μάλιστα με καμάρι) gay. Για όποιον σοκαρίστηκε ή κατσούφιασε λυπάμαι, ας πρόσεχε?

Πριν από κάθε αγώνα στο γήπεδό της τα μεγάφωνα παίζουν το Hells Bells των φοβερών και τρομερών AC / DC όπως μπορούν να σας διαβεβαιώσουν τα παιδιά εδώ?http://www.fcstpauli.gr/

Ναι! Καλά καταλάβατε, είναι η St Pauli!!!


Σε ένα ποδόσφαιρο που ολοένα και περισσότερο γίνεται μπίζνα και γκλαμουρία, η St. Pauli F.C. είναι η αντίσταση των ρομαντικών, των ανθρώπων που οι ??καθως πρέπει?? λένε παρίες. Και έρχεται να μας θυμίσει πως το ποδόσφαιρο,τους χωράει όλους και ότι χωρίς το πάθος και την τρέλα , τη ζούρλα και την ελπίδα δεν είναι τίποτα άλλο, πραγματικά, ??από 22 μαντράχαλους που κλοτσάνε μια μπάλα??? Με σήμα κατατεθέν την πειρατική σημαία, με τη νεκροκεφαλή και τα δύο κόκαλα από κάτω, οι οπαδοί της είναι παντού, σε όλον το κόσμο. Όχι για τους τίτλους που ΔΕΝ έχει κατακτήσει αλλά για την τρέλα της, την ανεκτικότητα στο διαφορετικό, για όλους εκείνους που δεν σκύβουν το κεφάλι ''σε αυτά που θέλει ο κόσμος'', για αυτούς τους υπερήφανους λίγους, τους κολασμένους. ΚΟΥΦΑΛΕΣ, ΔΕΝ ΞΟΦΛΗΣΑΜΕ!

Με τα σοφά λόγια των AC/DC

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2Kjh9lQXLWk[/youtube]

I'm rolling thunder, pouring rain
I'm coming on like a hurricane
My lightning's flashing across the sky
You're only young but you're gonna die
I won't take no prisoners won't spare no lives
Nobody's putting up a fight
I got my bell I'm gonna take you to hell
I'm gonna get ya, satan get ya

Hells bells
Hells bells, you got me ringing
Hells bells, my temperature's high
Hells bells

I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
I won't take no prisoners won't spare no lives
Nobody's puttin' up a fight
I got my bell I'm gonna take you to hell
I'm gonna get ya satan get ya

Hells bells
Hells bells, you got me ringing
Hells bells, my temperature's high
Hells bells

Hells bells, satan's coming to you
Hells bells, he's ringing them now
Those hells bells, the temperature's high
Hells bells, across the sky
Hells bells, they're taking you down
Hells bells, they're dragging you down
Hells bells, gonna split the night
Hells bells, there's no way to fight
Hells bells

η ιστορία μας ξεκινάει...
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Παρών...προσδέθηκα και περιμένω...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΠΩΩΩΩΩΩ ΠΩΩΩΩΩΩΩ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΠΑΛΙ ΡΕ DRGONZO.

AC/DC ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ.
ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ THUNDERSTORM ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΥΜΝΟΙ ΤΟΥ FORUM

Για άλλη μια φορά έγραψες, καταπληκτική επιλογή ομάδας και περιμένουμε την ώρα που θα γίνει sticky και αυτή η ιστορία.
Spoiler: show
Image
Image
Image
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλή επιτυχία με την καινούρια σου ομάδα-ιστορία δόκτορα...

ΥΓ.Πολύ καλό ξεκίνημα με AC/DC...
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
jose_thominho
Indispensible
Indispensible
Posts: 1817
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:01 pm
Αγαπημένη Ομάδα: παναθηναικος
Location: Πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωρα για highway to Μπουντεσλικα(οχι hell)
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θεουλης Συνεχισε ΕΤΣΙ!!!!
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ παιδιά, για την άμεση υποστήριξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DrGonzo wrote:Ευχαριστώ παιδιά, για την άμεση υποστήριξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτό έλειπε να μην υποστηρίξουμε τον μεγαλύτερο storyteller του forum.
Πόσο μάλλον όταν βρίσκει τέτοια θέματα.
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MaxKarapro wrote: Αυτό έλειπε να μην υποστηρίξουμε τον μεγαλύτερο storyteller του forum.
Πόσο μάλλον όταν βρίσκει τέτοια θέματα.

Πείτε -oxi στα ναρκωτικά -foumarw !!!! :D :D :D Και ειδικά τόσο πρωί!!!!!!!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
elt
Amateur
Amateur
Posts: 173
Joined: Sun Jul 20, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μαζί σου μεγάλε...η St. Pauli λόγω της "επαναστατικότητάς" της είναι η γερμανική μου συμπάθια....απλά εγώ θα σου υπενθυμήσω....

It's a long way to the top!!! - if you wanna rock n roll....

Καλή επιτυχία Dr.
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DrGonzo wrote: Πείτε -oxi στα ναρκωτικά -foumarw !!!! :D :D :D Και ειδικά τόσο πρωί!!!!!!!!!
Τι μετριόφρων!!!!! Καλά ρε συ δεν σου ξαναλέμε καλά λόγια.
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αφού ευχαριστήσω όλους για τα καλά τους λόγια,συνεχίζουμε...


Ιούνιος. Εννιά η ώρα το βράδυ. Ένα μπαράκι στη συνοικία του St. Pauli του Αμβούργου.
Image


Μπήκα μέσα στο μπαρ ανοίγοντας τη πόρτα που έτριξε με ένα χαρακτηριστικό ήχο. ??Ο ίδιος ήχος εδώ και δέκα χρόνια?? , σκέφτηκα. Τίποτα δεν είχε αλλάξει στο ??Happy Mondays??. Η ίδια διακόσμηση, η μπάρα στην ίδια θέση, η σκηνή για τα live, απέναντί της?Είχε αρκετό κόσμο, αλλά είχε κι ένα άδειο σκαμπό στο μπαρ. Πήγα προς τα εκεί, ενώ τα ηχεία έπαιζαν το ??Getting away with it?? των James. ??Το τραγούδι μου?? , μονολόγησα και έκατσα στο σκαμπό. Πίσω από τη μπάρα, ήταν ο γερό-Στρόϊτερ. Δεν με είχε δει, καθώς με είχε πλάτη και ήταν σκυφτός, αλλά εγώ κατάλαβα ότι ήταν αυτός. Ούτε κι εκείνος είχε αλλάξει ή τουλάχιστον έτσι μου φαινόταν. Δέκα χρόνια είχαν περάσει, δεν μπορούσα να είμαι σίγουρος. Αλλά το χοντρουλό σουλούπι του τον πρόδιδε.

- ??Ε, γερό-Στρόϊτερ, χοντρέ μπάσταρδε, τι κάνεις εκεί κάτω σκυφτός. Νοθεύεις τις μπύρες;?, του φώναξα.

Σηκώθηκε όρθιος σαν να τον χτύπησε ρεύμα, αλλά δεν γύρισε φάτσα. Έμεινε εκεί για ένα δευτερόλεπτο, πάντα γυρισμένος πλάτη, προφανώς έκπληκτος?
Κάνοντας μια εκπληκτικά γρήγορη πιρουέτα για την ηλικία του και τα κιλά του, γύρισε προς το μέρος μου.

- ??Markus!!!!. Μarkus Gonzen, βρωμερό ψοφίμι!!! (όλους τους φίλους του έτσι τους έλεγε, ??ψοφίμι??. Το ??βρωμερό?? ήταν η γαρνιτούρα του). Είναι δυνατόν;;;!! Εσύ είσαι;;;!!! Θα τρελαθώ!! Σε αφήσαν επιτέλους;; Ή το έσκασες;;;;

- ??Βάλε ένα pint μπύρα και θα σου τα πω όλα, πορνόγερε. Αλλά πρώτα τα ευχάριστα. Δεν το έσκασα. Με βγάλανε. Αποδείχτηκε ότι ήμουν αθώος. Μα καλά, δεν βλέπεις τηλεόραση;??

- ??Άσε με ρε, με αυτό το χαζοκούτι!!! Αλλά ας τα αφήσουμε αυτό τώρα. Ώστε σε αφήσανε! Όποτε σήμερα, γιορτάζει το μαγαζί!!! Πάρε ότι θες, δικά μου. Κάτσε να μας βάλω δύο μπυρόνια και άρχισε να μου λες τι έγινε???


??Όλα είχαν αρχίσει πριν από 10 χρόνια. Ήταν αρχές καλοκαιριού. Μόλις είχα τελειώσει τη σχολή προπονητών της Κολωνίας, μάλιστα το τελευταίο test μας το είχε βάλει ο Otto Rehagel. Ωραίος τύπος, είχαμε γνωριστεί λιγάκι, στην σχολή. Είχα πάρει το τρένο, για να έρθω στο Αμβούργο. Το ίδιο βράδυ θα έπαιζα με το συγκρότημα που είχαμε φτιάξει με κάτι φιλαράκια, στο μπαράκι του Στρόϊτερ, που διοργάνωνε κάθε χρόνο, τέτοια εποχή, αντιρατσιστικές συναυλίες. Πήρα λοιπόν τη κιθάρα μου,Image
έβαλα και το τυχερό (τρομάρα μου) μπλουζάκι μουImage
και πήγα στο μπαρ. Η συναυλία πήγε πολύ καλά. Ροκάραμε άσχημα, είχε πολύ κόσμο, να μην τα πολυλογώ φύγαμε από το μπαρ κατά τις έξι το πρωί τελείως μεθυσμένοι.
Όλα καλά μέχρι που πήγα σπίτι, να κοιμηθώ και να ξεπεράσω το hangover. Τρεις ώρες αργότερα, κάτι μπάτσοι ντυμένοι σαν αστακοί, έσπαγαν την πόρτα του σπιτιού μου και με μπαγλάρωναν. ??Κύριε Gonzen, είστε ο βασικός ύποπτος για την ληστεία της Hamburg Bank??, μου έλεγαν κι εγώ τους κοιτούσα σαν χαζός?Τόσο χαζός που με έπιασε νευρικό γέλιο. Τότε τσαντιστήκαν ακόμα πιο πολύ. Με άρπαξαν από το κρεβάτι και ούτε κατάλαβα για πότε με πήγαν στο τμήμα, για πότε με προφυλάκισαν, για πότε μιλούσα με τον ανακριτή για πράγματα που δεν είχα ιδέα?


-??Κύριε Gonzen, προχθές το βράδυ εκλάπησαν από την Hamburg Bank εκατομμύρια???

- ??Κι εγώ τι φταίω;??

-??Αφήστε με να τελειώσω κύριε Gonzen. Εσείς είστε ο βασικός ύποπτος. Σας είδαν να περιφέρεστε γύρω από την τράπεζα???

Τότε θυμήθηκα ότι η τράπεζα ήταν στο δρόμο για το σπίτι μου?
-??Μα φυσικά, πήγαινα σπίτι, μετά τη συναυλία στο ??Happy Mondays?? και?

-??Κύριε Gonzen, αν με διακόψετε ξανά θα υπάρχουν σοβαρές συνέπειες για εσάς??, μου είπε με έναν αυστηρά επαγγελματικό τόνο που δεν σήκωνε πολλά. Ζάρωσα στην καρέκλα μου και περίμενα να τελειώσει?


??Τα υπόλοιπα λίγο πολύ τα ξέρεις??? , είπα στον Στρόϊτερ. ??Κάποιος είχε κάνει χοντρή ζημιά στην τράπεζα. Οι μεγαλομέτοχοι θέλανε άμεσα να βρεθεί ο ένοχος για να μην χάσουνε τα μεγάλα deal που γινότανε τότε στο χρηματιστήριο. Έτυχε να περνάω από εκεί, και αφού δεν είχαν καταφέρει να βρούνε ποιος το έκανε, τα φόρτωσαν σε μένα. Εγώ, μόλις είχα τελειώσει τη σχολή και δεν είχα φράγκο, μάρκο (τότε είχαμε ακόμη μάρκα, θυμάσαι;) τσακιστό, όχι για δικηγόρο, ούτε για το νοίκι που λέει ο λόγος? Μου βρήκαν έναν άθλιο δικηγόρο, κατασκεύασαν και κάποια στοιχεία και να ο φίλος σου στη ψειρού, να κοιτάζει από μέσα τους απ έξω? Μου ρίξανε 15 χρονάκια?

Στη φυλακή ευτυχώς (λέμε τώρα) τα πράγματα ήταν καλά. Με την όλη έκταση που είχε πάρει το πράγμα είχα γίνει celebrity. Μέσα στη φυλακή, οι άλλοι κρατούμενοι ήξεραν ότι είμαι αθώος. Άμα είσαι στη φυλακή, βλέπεις τα πράγματα πιο καθαρά. Άσε που η δίκη μου ήταν παρωδία. Θυμάσαι, γελούσε όλος ο κόσμος με τις αντιφάσεις του εισαγγελέα αυτόν τον γελοίο τον Νίκλας Βούφτελ?
Μέσα στη φυλακή ήμουν υπό την προστασία όλων. Κανείς δεν με πείραξε. Φτιάξαμε και μια ποδοσφαιρική ομάδα και μπήκα προπονητής της. Από τα 10 χρόνια που έκατσα εκεί, πήραμε το Πανγερμανικό πρωτάθλημα φυλακών 7 φορές! Μεγαλεία. Αυτή είναι και η μόνη μου προϋπηρεσία από τους πάγκους, τι να πεις?

Ώσπου πέρυσι, αυτή η δημοσιογράφα της τηλεόρασης που σου ?λεγα , η Αγγέλα Νικολούλεν, μαζί με ένα άλλον δημοσιογράφο από την Ελλάδα, Μάκη τον έλεγαν, το επίθετο είναι σιδηρόδρομος και δεν το θυμάμαι, άρχισε να σκαλίζει το θέμα μου, ξανά και από την αρχή?Και βρήκε άκρη!!! Τι άκρη δηλαδή, βρήκε τους ενόχους, το σκυλί το μαύρο?Απαλλάχτηκα από όλες τις κατηγορίες, καθάρισε το όνομά μου και ?να ? μαι εδώ, να τα πίνω μαζί σου και να σου λέω την ιστορία μου!!!??

- ??Πω ρε φίλε, τι πέρασες?Και τώρα τι θα κάνεις;??

- ??Ούτε και ξέρω?έχεις καμιά δουλειά για μένα στο μπαράκι; Κάτι να μαζέψω τίποτα φράγκα για αρχή και ύστερα βλέπουμε?

- ??Και το ρωτάς; Φυσικά. Θα σου κολλάω και ένσημα, χαχαχα!??

- ??Ωραία, πότε αρχίζω;??

- ??Τώρα. Μάζεψε το ποτήρι σου, ψοφίμι!??

- ??Στρόϊτερ, γέρικη σκουληκαντέρα, δεν άλλαξες καθόλου???

- ??Καλώς ήρθες, φίλε μου, καλώς ήρθες???
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και ρόκερ και ισοβίτης. Και μετά μου λες να κόψω τα -foumarw . Μετα από σας.... (: (: (:
shikabalas
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5007
Joined: Mon Aug 01, 2005 7:22 am
Football Manager της ομάδας: Man City
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Πολυκαστρο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπραβο φιλε τα σπας!Και εσυ και οι AC/DC! 8)
Image
Image


?Caer est? permitido, levantarse es obligatorio!

"Το να πέσεις επιτρέπεται, το να σηκωθείς ξανά επιβάλλεται!"


ΠΑΟΚ-Θρησκεια-Τρομοκρατια-Τιμη και δοξα στον Παμπλο τον Γκαρσια.
User avatar
zeds dead
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3669
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: "That which is imagined can never be lost."
Location: Foreverdark Woods
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Herr Gonzen είσαι θεούλης -doublekiss
I walk alone / Not because I'm lost / But because I want to

They call my name / They believe I'm scared / But the depth is my friend
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food - Iστορίες μακράς διάρκειας”