Θρύλος και ξερό ψωμί!!!

Σηκώστε μανήκια και μπείτε στο κόσμο των ιστοριών. Αξίζει...
User avatar
nikarag
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 595
Joined: Mon Jul 19, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ, Μπαρτσα
Location: Athens Center
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Η μέρα του μεγάλου αγώνα έφτασε.Στο Άνφιλντ ο Ολυμπιακός θα αντιμετώπιζε την Λίβερπουλ!Ο Απρίλης μόλις είχε ξεκινήσει και έδειχνε 2 και στο Άνφιλντ είχαν μαζευτεί 44.184 θεατές για να παρακολουθήσουν την μεγάλη συνάντηση!Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Σλοβένος Ντάρκο Σέφεριν ενώ και οι δύο ομάδες αγωνίστηκαν με σύστημα 4-4-2!

Image

Ο αγώνας ήταν μοιρασμένος στο πρώτο ημίχρονο και ενώ όλοι περίμεναν ότι θα λήξει 0-0 ο Φερνάντο Τόρρες κατάφερε να ξεφύγει απ'τους αμυντικούς του Ολυμπιακού και έκανε το 1-0 με κοντινό πλασέ!Στα αποδυτήρια είπα στους παίχτες μου ότι θέλω κάτι περισσότερο από αυτούς και δεν με απογοήτευσαν!Στο 50' ο Ρόμπερτ με κοντινό πλασέ έκανε το 1-1 ενώ στο 65' ο Ντιόγκο έκανε το 1-2 με βολέ μέσα απ'την περιοχή!Όμως στο 68' ο Τζέραρντ με δυνατό μακρινό σουτ έφερε το ματς στα ίσια!Δυστηχώς στο 87' μετά από φάση διαρκείας ο Λούκας έκανε με μακρινό σουτ το 3-2 για την Λίβερπουλ!Έτσι τελείωσε και το παιχνίδι!Παρόλη την ήττα όλα έμειναν ανοιχτά για τον επαναληπτικό του Καραϊσκάκη!Για την ιστορία MVP της συνάντησης αναδείχθηκε ο Φερνάντο Τόρρες με βαθμό 8 και 1 γκολ!

Image

Στην τελευταία αγωνιστική ο Ολυμπιακός αντιμετώπισε τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα!Παρέταξα την ομάδα με πολλές αλλαγές λόγω του επαναληπτικού με την Λίβερπουλ!Ο Γκάβρασιντς στο 6' άνοιξε το σκορ για τον ΠΑΟΚ,όμως μετά από τις αλλαγές που έκανα(Μπελούτσι,Ντιόγκο και Τοροσίδης) ο Κοβάσεβιτς κατάφερε να ισοφαρίσει στο 67' με κεφαλιά!Τελικό σκορ 1-1 και MVP της συνάντησης αναδείχθηκε ο Γκάβρασιντς!

Image

Δείτε πιο κάτω την τελική βαθμολογία της Super League και πιο κάτω τα στατιστικά των παιχτών!

Image

Image
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
User avatar
nikarag
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 595
Joined: Mon Jul 19, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ, Μπαρτσα
Location: Athens Center
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Η μεγάλη στιγμή έφτασε. Ο Απρίλης έδειχνε 8, η θερμοκρασία ήταν 24 βαθμοί Κελσίου και στο γήπεδο Καραϊσκάκη 33320 θεατές είχαν μαζευτεί για να δουν τον μεγάλο προημιτελικό μεταξύ του Ολυμπιακού και της Λίβερπουλ. Διαιτητής της συνάντησης ήταν ο Γερμανός Φλόριαν Μέγιερ.Ο Ολυμπιακός κατέβηκε με σύστημα 4-4-2 ενώ η Λίβερπουλ έπαιξε με σύστημα 4-5-1.

Image

Στο 33' ο Γκαλέττι θα τραυματιστεί και θα δώσει τη θέση του στον Νταγκομπέρτο,όμως στο 35' ο Μπάμπελ θα κάνει ένα ανόητο φάουλ πάνω στον Ιντάλγκο και θα δεχτεί την δεύτερη κίτρινη κάρτα, δηλαδή κόκκινη κάρτα απ το διαιτητή της συνάντησης Μέγιερ.

Image

Έτσι στο 39' ο Ντιόγκο,με απευθείας εκτέλεση φάουλ θα κάνει το 1-0 για τον Ολυμπιακό.Η Λίβερπουλ με δέκα παίκτες δεν θα μπορέσει να αντιδράσει κι έτσι στο 64' πάλι ο Ντιόγκο με κεφαλιά θα κάνει το 2-0.Τίποτα δε θα αλλάξει μέχρι το τέλος και έτσι ο Ολυμπιακός και οι φίλαθλοι του θα πανηγυρίσουν τη μεγάλη πρόκριση στα ημιτελικά.MVP της συνάντησης ανκυρήχθηκε ο Ντιόγκο με βαθμό 9 και 2 γκολ.Δυστηχώς δέχθηκαν κίτρινη κάρτα οι Ιντάλγκο και Τζιόντα και θα απουσιάσουν απ'τον επόμενο αγώνα!

Image

Image


Στα ημιτελικά ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει τη Ρόμα ενώ το άλλο παιχνίδι θα είναι μεταξύ της Μπαρτσελόνα και της Σεβίλης.

Image

Βρε λέτε να πάω στον τελικό;;;Την έχω την Ρόμα!!!
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στην ελλάδα πήρες πρωτάθλημα άνετα...στην Ευρώπη πας τέλεια και πιστεύω οτι την έχεις τη Ρόμα,γι'αυτό εγώ λέω τελικό!!!
User avatar
nikarag
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 595
Joined: Mon Jul 19, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ, Μπαρτσα
Location: Athens Center
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

23 Απριλίου και στο στάδιο Ολύμπικο της Ρώμης,η Ρόμα μας φιλοξενούσε στον πρώτο ημιτελικό της ιστορίας μας,στο Champion League!65000 θεατές είχαν μαζευτεί για να μας παρακολουθήσουν ενώ διαιτητής της συνάντησης ήταν ο Άγγλος Κρις Φόι!Εμείς κατεβήκαμε να παίξουμε το αγαπημένο μου 4-4-2 ,ενώ ο Σπαλέττι παρέταξε το δικό του αγαπημένο 4-2-3-1!

Image

Όμως μόλις στο 4ο λεπτό ο Ντιόγκο με σουτ άνοιξε το σκορ για εμάς,όμως η Ρόμα στο 14' μετά από σουτ του Ντε Ρόσι ισοφάρισε σε 1-1!Γι'αυτό το γκολ διαμαρτυρηθήκαμε πολύ έντονα για οφσάιντ και όταν μετά τον αγώνα είχα την κλασσική ερώτηση για την διαιτησία και απάντησα πολύ επικριτικά για την διαιτησία,η UEFA δεν τόλμησε να με τιμωρήσει παραδεχόμενη το λάθος του επόπτη και του διαιτητή!Δείτε πιο κάτω τη φάση και πως ο επηρεάζει τη φάση αφού κρύβει το πεδίο του Λομπόντ!

Image

Παρόλα αυτά όμως ένα λεπτό αργότερα ο Ρόμπερτ έπαιξε πολύ ωραία το 1-2 με τον Γκαλέττι και σκόραρε στο τετ α τετ με τον Ντόνι!Στο 37' ο Ντιόγκο με κεφαλιά θα ανοίξει την ψαλίδα του σκορ σε 1-3 δίνοντας μεγάλες ελπίδες πρόκρισης σε εμάς,όμως στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Ραούλ Μπράβο στην προσπάθεια του να διώξει την μπάλα,την έστειλε στα δίχτυα μας κάνοντας το 2-3 που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου!Είπα στα παιδιά στο ημίχρονο να μην ξανακάνουν τέτοιο λάθος ξανά και τους τράβηξα ελάχιστα πιο πίσω αφού ήξερα πως η Ρόμα θα μας πίεζε!Πράγματι η Ρόμα πίεζε πάρα πολύ κα κατάφερε να μας ισοφαρίσει στο 84' με σουτ του Λίεντσον!Αλλά μόνο αυτό κατάφερε!Το 3-3 ήταν σκορ πρόκρισης για εμάς και θα το υπερασπιζόμασταν μέσα στο σπίτι μας!!!MVP του αγώνα αναδείχθηκε Ντιόγκο με βαθμό 8!Ο άλλος ημιτελικός Σεβίλλη-Μπαρτσελόνα ήρθε ισόπαλος 1-1!

Image

Ο δεύτερος αγώνας δεν άργησε να έρθει!6 μέρες μετά σε ένα κατάμεστο Καραϊσκάκη ο Ισπανός διαιτητής Ιριτουάλντε Γκονζάλεθ σφύριξε την έναρξη!4-4-2 για εμάς,4-2-3-1 για την Ρόμα παρόλα αυτά γκολ δεν έμπαινε με τίποτα!Σκορ ημιχρόνου 0-0!

Image

Η Ρόμα διαφοροποιήσε το σύστημα της σε 4-4-2 κι αυτή με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου και έτσι κατάφερε να προηγηθεί.Στο 56' μετά από σουτ του Ντε Ρόσι και κόντρα στον Ιντάλγκο η μπάλα άλλαξε πορεία και κατέληξε στα δίχτυα του Λόμποντ!

Image

Δεν πανικοβλήθηκα,πέρασα πιο μπροστά τα άκρα μου και έκανα πολύ πιο επιθετική την ανάπτυξη της ομάδας μου!Οι Ιταλοί όπως πάντα οχυρώθηκαν πίσω για να κρατήσουν το 0-1 που τους έδινε την πρόκριση!

Image

Έτσι στο 79' ο Βραζιλιάνος Νταγκομπέρτο με εξαιρετικό σουτ στην κλειστή γωνία του Ντόνι ισοφάρισε!!!Πανζουρλισμός στο Καραϊσκάκη!

Image

Ξαναγύρισα την ομάδα σε 4-4-2 και κατάφερα να κρατήσω το αποτέλεσμα όπως ήταν!Με δυό ισοπαλίες η ομάδα μου ήταν στον τελικό!!!

Image

Στον άλλο ημιτελικό η Σεβίλλη προκρίθηκε παίρνοντας μεγάλη ισοπαλία με 3-3 αν κα έχανε με 3-1 στο 53'!

Image

Όλα είναι ανοιχτά για τον τελικό!Η Μπαρτσελόνα που ήταν το μεγάλο φόβητρο δεν είναι εκεί και πιστεύω πως η Σεβίλλη παλεύεται!!!
Last edited by nikarag on Mon Jul 07, 2008 12:40 am, edited 1 time in total.
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
User avatar
nikarag
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 595
Joined: Mon Jul 19, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ, Μπαρτσα
Location: Athens Center
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

2 παιχνίδια έμεναν για τον μεγάλο τελικό!Και τα 2 ντέρμπι!Με ΑΕΚ και Παναθηναϊκό για το κύπελλο Ελλάδας!

Στις 10 Μαϊου στο Καραϊσκάκη υποδέχτηκα την ΑΕΚ!Διαιτητής ήταν ο Βασσάρας ενώ το Καραϊσκάκη ήταν και πάλι τίγκα!4-4-2 κλασσικά για μένα,4-2-3-1 για την ΑΕΚ!

Image

Όμως μία ομάδα μπήκε πραγματικά στο γήπεδο!Κι αυτή ήταν η δική μου!Στο 27' και στο 32' ο Ντιόγκο και στο 43' ο Σιρλ σκόραραν καθαρίζοντας την πρόκριση απ'το πρώτο ημίχρονο!Ένα αυτογκόλ του Καφέ στο 65' έκλεισε το σκορ!4-0 και άντε γειά!!!MVP του αγώνα ο Ντιόγκο με βαθμό 9!

Στο τελικό μας περιμένει ο Παναθηναϊκός που πέρασε τον Ατρόμητο πολύ εύκολα με συνολικό σκορ 5-1!

Image

Έτσι στις 17 Μαϊου ταξιδέψαμε στη Θεσσαλονίκη για να παίξουμε στο Καυταντζόγλειο με τον Παναθηναϊκό!28000 οι θεατές και διαιτητής ήταν και πάλι ο Βασσάρας!Το σύστημά μου και πάλι 4-4-2,ενώ ο Παναθηναϊκός έπαιζε 4-4-2 σε κλειστό ρόμβο!

Image

Το παιχνίδι ήταν πολύ κλειστό και μόλις στο 56' ο Μπελούτσι άνοιξε το σκορ με κοντινή προβολή!Είχε προηγηθεί δοκάρι από κεφαλιά του Ρόμπερτ!

Image

Ο Παναθηναϊκός προσπάθησε να ισοφαρίσει,μέχρι και 4-2-4 έπαιξε αλλά οι παίχτες μου κράτησαν το 0 στην άμυνα και στο τέλος πανηγύρισαν σαν τρελλοί το νταμπλ!!!

Image

Παίχτης του αγώνα ο Μπελούτσι με βαθμό 8!!!

Image
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
User avatar
nikarag
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 595
Joined: Mon Jul 19, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ, Μπαρτσα
Location: Athens Center
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ο τελικός του Champions League σε λίγο θα ξεκίναγε!Ποιός το πίστευε ότι θα είμασταν εδώ;Μάλλον κανείς!Ούτε εγώ ο ίδιος!Κι όμως στο στάδιο Λουζίνσκι της Μόσχας ο Ολυμπιακός κα η Σεβίλλη έκαναν την εμφάνισή τους μπροστά σε 85000 θεατές!Διαιτητής ήταν ο Ιταλός Στέφανο Φαρίνα!Εγώ και πάλι έπαιξα το αγαπημένο μου 4-4-2 ενώ η Σεβίλλη αγωνίστηκε με 4-2-2-2!

Image

Το ημίχρονο θα τελειώσει 0-0 και στην ανάπαυλα θα πω στους παίχτες μου ότι είναι χρυσή ευκαιρία να πάρουμε αυτό το κύπελλο!Και τα παιδιά μου δεν με απογοήτευσαν!Στο 63' ο Σιρλ εκτελεί κόρνερ απ'τα δεξιά!Η μπάλα πάει στο πρώτο δοκάρι,ο Ντιόγκο πετάγεται,νικάει τον Φάτζιο στον αέρα,πιάνει την κεφαλιά και ανοίγει το σκορ 1-0!

Image

Η Σεβίλλη αντεπιτίθεται και τα τελευταία λεπτά παίζει 4-2-4!Εγώ μαζεύω λίγο τα μπακ μου πίσω και την παίζω στην κόντρα!

Image

Έχουμε φτάσει στο 93' και ο Γκαλέττι ξεφεύγει απ'τους αμυντικούς της Σεβίλλης,σουτάρει,ο Πάλοπ αποκρούει ασταθέστατα και ο επερχόμενος Κοβάσεβιτς κάνει το τελικό 2-0!!!

Image

Το Champions League πλέον είναι στα χέρια μας και η Ελλάδα καίγεται!Για την ιστορία παίχτης του αγώνα ανακηρύχθηκε ο Ντιόγκο!!!

Image

Image

Η ώρα των βραβείων ήρθε!Χρυσό παπούτσι για το Champions League για τον Ντιόγκο με 12 γκολ!Τον ακολούθησαν Ρούνεϊ με 9 και Ρομπίνιο με 8!

Image

Παίχτης της χρονιάς για το Champions League αναδείχθηκε και πάλι ο Ντιόγκο!Τον ακολούθησε ο επίσης δικός μας,Ράντικ Σιρλ και ο Ινιέστα της Μπαρτσελόνα!

Image

Στη dream team του Champions League συμμετείχαν 3 παίχτες μου!Ο Ντιόγκο,ο Σιρλ και ο Λεάντρο Τζιόντα!

Image
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
MONTANA
Amateur
Amateur
Posts: 183
Joined: Thu Oct 25, 2007 10:35 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λεω και γω,υπαρχει περιπτωση να το χασει??????? :P
Ποιος εισαι ρε μεγαλε!!!!!! :D
User avatar
nikarag
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 595
Joined: Mon Jul 19, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ, Μπαρτσα
Location: Athens Center
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Το καλοκαίρι ήρθε,μαζί και οι μεταγραφές!Ελεύθεροι έμειναν οι Τζόρτζεβιτς,Κοβάσεβιτς και Ντουγερόγλου,δανεικοί δόθηκαν οι Σίκοφ και Λεοζίνιο,ενώ πουλήθηκαν ο Μπόρχα στη Μάιντζ για 800 χιλιάρικα ευρώ,ο Λάτσκο για 725 χιλιάρικα στη Λέστερ,ο Χίκα για 80 και ο Δάρας για 16!

Και αποκτήθηκαν με ελεύθερη μεταγραφή ο Ρουμάνος διεθνής αμυντικός Μιρέλ Ραντόι απ'τη Στεάουα,ο Φινλανδός σέντερ μπακ Πέτρι Πασάνεν απ'τη Βέρντερ Βρέμης,ο Ουρουγουανός αριστερός χαφ Κριστιάν Ροντρίγκεζ απ'την Μπενφίκα,ο αμυντικός χαφ Αντρέα Λούτσι απ'την Γιουβέντους και οι πιτσιρικάδες Λε Ταλλέκ(επιθετικός μέσος) απ'τη Ρεν και ο τερματοφύλακας Λεγκράντ!Αγοράστηκαν ο Αργεντίνος αμυντικός χαφ Σεμπάστιαν Μπατάλια απ'την Μπόκα Τζούνιορς με 11,75 εκατομμύρια Ευρώ,ο Βέλγος φορ περιοχής Ντε Σάτερ απ'την Νυρεμβέργη με 7,5 εκατομμύρια Ευρώ,ο Βραζιλιάνος κεντρικός και αριστερός χαφ Άλεξ απ'την Ιντερνασιονάλ με 5 εκατομύρια Ευρώ και οι πιτσιρικάδες Φόρστερ(Βραζιλιάνος σεντερ μπακ) απ'την Ιντερνασιονάλ με 625 χιλιάρικα και Κοραντίνι(Ιταλός τερματοφύλακας) απ'την Πάρμα με 60 χιλιάρικα!

Image

Οι προσπάθειες που έκανα να πουλήσω,δανείσω και αποδεσμεύσω τον Λεντέσμα έπεσαν στο κενό,οπότε μέχρι στιγμής παραμένει στην ομάδα!Να και όλη η ομάδα!!!

Image

Έτσι ήρθαν και τα πρώτα φιλικά!!!

Image

Και το πρώτο επίσημο ματς ήταν στην Κρήτη με τον ΟΦΗ!Περάσαμε σαν σίφουνες με 0-4 με γκολ των Ντιόγκο στο 7',Ρόμπερτ στο 23',Ροντρίγκεζ στο 31' και Ιντάλγκο με πέναλτι στο 81'!!!

Χαρακτηριστικό στατιστικό ότι ο ΟΦΗ δεν έκανε ούτε ένα σουτ!!!

Image

Παίχτης του αγώνα αναδείχθηκε ο Ρόμπερτ!

Image
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
User avatar
nikos_chalandri
Indispensible
Indispensible
Posts: 1939
Joined: Mon Jul 03, 2006 10:51 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Χαλανδρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλος μπορεις να ανεβασεις το συστημα??
Respect παντως και απο μενα....
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις

https://www.facebook.com/pages/Apo-mikr ... 2994411112
User avatar
nikarag
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 595
Joined: Mon Jul 19, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ, Μπαρτσα
Location: Athens Center
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Η βασική μου τακτική!!!

http://files.filefront.com/4+4+2+straig ... einfo.html

Η τακτική μου όταν ήθελα να κρατήσω το σκορ!!!

http://files.filefront.com/4+4+2+straig ... einfo.html

Αυτή την τακτική χρησιμοποιούσα όταν έχανα με πολύ καλά αποτελέσματα!Γύρισα πολλά παιχνίδια έτσι!

http://files.filefront.com/4+4+2+Full+A ... einfo.html

Όταν έπαιζα με ομάδες που έπαιζαν 4-2-3-1 ή γενικώς με 5 κεντρώους!Τη χρησιμοποίησα ποιό σπάνια από όλες!

http://files.filefront.com/4+3+2+1+Nika ... einfo.html
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
User avatar
nikos_chalandri
Indispensible
Indispensible
Posts: 1939
Joined: Mon Jul 03, 2006 10:51 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Χαλανδρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

thanks mate :wink:
Aντε και καλη συνεχεια στις κουπες :cup: :cup:
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις

https://www.facebook.com/pages/Apo-mikr ... 2994411112
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπράβο ρε παλικάρι μου ..... εσύ τα έκανες όλα από την πρώτη χρονιά ..... τώρα το μόνο που μένει είναι να κανεις το repeat και να πάρεις και το Παγκόσμιο μαζί με το Σούπερ Καπ... πάμε για το 6 στα 6..... keep walking .....
User avatar
c_ronald07
Trialist
Trialist
Posts: 26
Joined: Wed Apr 09, 2008 10:34 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι εκανε ρε το παλικαρι??? :shock: :shock: :shock: :shock:

Απο την πρωτη χρονια Τσου Λου???Respect -ypoklinomai
Code_Red
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Thu May 15, 2008 1:56 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Barcelona, Man Utd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εισαι φοβερος -ypoklinomai :wav: τα σαρωσες ολα :wav: :cup:

thnaks για τις υπεροχες τακτικες
Image
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai Έχω χάσει τα λόγια μου μαζί σου -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
Post Reply

Return to “Mildly addicted - Ιστορίες στο ξεκίνημά τους”