Batigol returns...

Σηκώστε μανήκια και μπείτε στο κόσμο των ιστοριών. Αξίζει...
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Άρχισες πολύ καλά και αυτό είναι πολύ καλό!!!Περάσαμε την Σαχτάρ νικήσαμε την Μπενφίκα και αν νικήσεις και την Stuttgart μέσα έξω πέρασες πιστεύω.

Καλές μεταγραφές είναι πάντως για τα λεφτά που είχες!!!

Καλή συνέχεια και καλά να περάσεις!!!
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Superleague 4η Αγωνιστικη

Image

Περασαμε ενα ευκολο απογευμα στην Κρητη. Ο ΟΦΗ μπορει να προηγηθηκε, αλλα ειμασταν πολυ καλυτεροι σε ολο τον αγωνα, και τελικα αυτη η νικη ηρθε δικαια σε μας. Τωρα ακολουθει το "ντερμπι" με τον Αρη-που καθε αλλο παρα ντερμπι ειναι, αφου ο Αρης ειναι τελευταιος στην βαθμολογια.

Superleague 5η Αγωνιστικη

Image

Αλλη μια εξαιρετικη εμφανιση για εμας, αλλη μια απογοητευτικη εμφανιση απο πλευρας Αρη. Οι Θεσσαλονικεις πρεπει να κανουν κατι γρηγορα και να ανακαμψουν, επειδη τα πραγματα δεν φαινονται και πολυ καλα...Σημερα στα κορνερ ο Αρης δεν ηταν καθολου συγκεντρωμενος και δεν ειχε καθολου καλη αμυντικη λειτουργεια, και αυτο το πληρωσε, δεχομενος 3 γκολ απο τον Παπασταθό... Επομενο παιχνιδι, για το Champions League, στο Εmirates, με την Αρσεναλ...

Image

Champions League Group Stage 2η Αγωνιστικη

Image

Καταφεραμε και πηραμε εναν υπερπολυτιμο βαθμο στην εδρα της Αρσεναλ, και αν ο Almunia δεν βρισκοταν σε τοσο εξαιρετικη ημερα, θα ειχαμε παρει τους τρεις βαθμους και βασικα θα ειχαμε εξασφαλισει την εξοδο στο Ουεφα. Δεν πειραζει, και ο ενας βαθμος καλος ειναι, εγω περιμενα πως σε 2 παιχνιδια με την Αρσεναλ θα περναμε το πολυ 1 βαθμο, αλλα αφου καταφεραμε στο Emirates να παρουμε την ισοπαλια, πιστευω πως στο ΟΑΚΑ, στην τελευταια αγωνιστικη, με λιγη τυχη μπορουμε να παρουμε το τριποντο. Βεβαια, μεχρι τοτε υπαρχουν πολλοι αγωνες να παιξουμε...Ακολουθει το ντερμπι στο Καραισκακη, με τον Ολυμπιακο...

Τριτη 2 Οκτωβριου:

Image

Τεταρτη 3 Οκτωβριου:


Image


Superleague 6η Αγωνιστικη
Spoiler: show
Image
Image

Image

-nerd -nerd -nerd -nerd

Σημερα πολυ απλα δεν υπηρχαμε. Γιναμε Καναδοι, Βελγοι, ουτε εγω ξερω. Ουτε ενα κοντρολ δεν μπορουσαν να κανουν οι αμπαλοι. Πως να παρεις κατι απο αυτο το ματς δηλαδη? Στο πρωτο γκολ, ο Αρρουαμπαρενα δεν καταφερε να ελεγξει τη μπαλα, του εφυγε απο τα ποδια, την πηρε ο Μπελουτσι, σεντρα στον Νταρκογκολ, 1-0. Στο 3ο γκολ, χανει την μπαλα μονος του ο Ουρταδο, κεραυνος του Στολτιδη, η μπαλα στα διχτυα του Μαχο. Το μονο που καταφεραμε ηταν να μειωσουμε στο 90' με εκτελεση φαουλ του Σεζαρ. Η πρωτη ηττα της σεζον ειναι γεγονος. Καλη αρχη να εχουμε.

εδιτ για τον αποκατω: ηταν να φυγω σημερα το πρωι, τελικα μαλλον δεν θα φυγω, αλλα τπτ δεν ειναι σιγουρο
Last edited by Petrominas on Fri Aug 15, 2008 1:22 pm, edited 1 time in total.
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Έχασες από την χειρότερη ομάδα που μπορούσες να χάσεις!!!

Καλή συνέχεια νομίζω ότι το έχεις άνετα το πρωτάθλημα!!!

Off Topic:
Δεν είπες ότι θα φύγεις και θα γυρίσεις την Κυριακή;
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jimi εκανα εντιτ στο αποπανω ποστ, στο τελος :wink: αλλα τελικα θα φυγω :|

την κανω αυριο..επιστροφη σε 2 βδομαδες...μετα παραμονη στο ηρακλειο για 3-4 μελες, και μετα ξαναφευγω για το μνημοσυνο του πατερα μου... :( μετα ανοιγουν τα σχολεια..Β'Λυκειου πλεον... -haterosik

με λιγα λογια: μαμησε τα...θα λειψω καιρο(κατα πασα πιθανοτητα), αρα η ιστορια δεν θα συνεχιστει.. -nerd -nerd -nerd -nerd

-nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd -nerd

Για την ιστορια:

*Κατακτηση πρωταθληματος
*Πορεια εως τους 16 του Τσ.Λ.
*Ημιτελικα Κυπελλου, οπου αποκλειστηκαμε απο τον Ολυμπιακο, απο τον οποιο χασαμε 4 φορες σε ισαριθμα παιχνιδια -nerd

Για οσους δεν καταλαβαν, αιτια του τελους της ιστορια ειναι η ελλειψη χρονου, και οχι καταστροφη του save ως συνηθως (:

Αυτα...Μουντζωστε ελευθερα.. :D
Spoiler: show
και συγνωμη τσακ...πραγματικα...πτανα εχω κανει τον τομεα σου με τοσες ιστοριες που εχω γραψει :| :oops: ποσες ειναι...6? :oops: -jerk
Victor_7
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Wed Aug 13, 2008 11:39 pm
Football Manager της ομάδας: Θρύλος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

για το μνημοσυνο του πατερα μου... :(
Συλληπητήρια :(
Θρύλος since 1925
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κρίμα που τελειώνει η ιστορία!
Πάντως τα πήγες μια χαρά! :-D


Spoiler: show
Συλληπητήρια :(
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Συλληπητήρια :( Ζωή σε εσάς
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
Post Reply

Return to “Mildly addicted - Ιστορίες στο ξεκίνημά τους”