Un?n Deportiva Las Palmas

Σηκώστε μανήκια και μπείτε στο κόσμο των ιστοριών. Αξίζει...
Post Reply
rosi
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Sat Jan 08, 2005 4:29 pm
Football Manager της ομάδας: Un?n Deportiva Las Palmas
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Και αυτό το καλοκαιράκι χαλαρά, σαπίλα τα μεσημέρια και κάποια βράδια που δεν είχαμε όρεξη για μπαράκια έπρεπε να βρούμε κάτι να σκοτώσουμε τον χρόνο μας. Η λύση;

Ξεκιναμε με πρωτάθλημα Ισπανίας με πολλά μείον. Έπαιζα στο mac με database 8.0, χωρίς FM Scout και κατ' επιλογήν με μια ομάδα της Segunda Division που αρχικά δεν είχε και πολλά αστέρια. Στην συνέχεια την λάτρεψα βέβεια. Δεν είναι άλλη από την Un?n Deportiva Las Palmas.

Image

Πρώτη χρονιά: 2ος στην Segunda Division και ανεβαίνω κατηγορία. Σύστημα: 4-2-3-1. Media Prediction: 14ος από τους 20 που συμμετέχουν στην κατηγορία.

Δέυτερη χρόνιά: 17ος στην Primera Division, γλίτωσα στο τσακ τον υποβιβασμό με πολύ σκληρά και αγχωτικά παιχνίδια. Σύστημα: 4-1-4-1. Media Prediction: 20ος από τους 20 που συμμετέχουν στην κατηγορία.

Τρίτη χρονιά: 15ος στην Primera Division, με σχετικά καλύτερη χρονιά αλλά με άσχημο δεύτερο γύρο. Σύστημα: 4-4-2. Media Prediction: 20ος από τουςς 20 που συμμετέχουν στην κατηγορία.

Τέταρτη χρονιά: 11ος στην Primera Division, καλή χρονιά αλλά οι πολλοί τραυματισμοί με οδηγήσανε σε αλχημείες στην άμυνα που μου κοστίσανε πολλούς βαθμούς. Media Prediction: 17ος από τους 20 που συμμετέχουν στην κατηγορία.

Πέμπτη χρονιά: Μετά από 12 αγωνιστικές βρίσκομαι αήττητος στην δεύτερη θέση 1 βαθμό πίσω από την Real Madrid και 3 μπρόστά από την Atletico Madrid. Με πιο ποιοτικό roster και με ένα σχετικό ρίσκο παίζω επιθετικά με ένα σύστημα 4-1-2-2-1. Media Prediction: 10ος από τους 20 που συμμετέχουν στην κατηγορία.

Σούπερ μεταγραφές: Marvin Angulo, Luis Jimenez, Ruben Castro, Ze Roberto, Gabriel Torje, Sergei Ignashevic...

Επιφυλάσσομαι για screnshots!!!
Image
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή επιτυχία φίλε...
Image
rosi
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Sat Jan 08, 2005 4:29 pm
Football Manager της ομάδας: Un?n Deportiva Las Palmas
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Τελικά τελείωσα 6ος με 16 νίκες, 11 ήττες και 11 ισοπαλίες... Βγήκα UEFA και θα συνεχίσω με το 4-2-3-1. Νομίζω μου βγαίνει περισσότερο από κάθε άλλο σύστημα... Ιδού και οι εκλεκτοί μου...

Image
Image
Post Reply

Return to “Mildly addicted - Ιστορίες στο ξεκίνημά τους”