Υπάρχει ζωή στην εξορία ?

Σηκώστε μανήκια και μπείτε στο κόσμο των ιστοριών. Αξίζει...
Post Reply
Sharkakopoulos
Rotation
Rotation
Posts: 1072
Joined: Thu Oct 25, 2007 1:19 pm
Football Manager της ομάδας: BookManager
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,ACDB
Status: την παλεύει!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εισαγωγή

...Μόλις τελείωσα τις σπουδές μου πάνω στην Ευρωπαική Ιστορία,αλλά πάλι κάτι δε με γέμιζε..Έτσι ακολούθησα κάτι σεμινάρια προπονητικής με επιτυχία, θέλοντας να ζήσω κάτι που με ευχαριστούσε και με γέμιζε..Ή μάλλον όχι??...




Αύγουστος 2007..

Κάπου ειδυλλιακά..Παραλία,ήλιος,διακοπές..

Image
Image

-Αυτή είναι η ζωή έ μωρό μου?

-Ναι αγαπουλίνο μου τέλεια είναι!

-Ναι αγάπη μου I know!Έχω βάλει και τον Fabbrizio να ψάξει να μου βρει καμμιά ομάδα να ξεκινήσω και γω την καριέρα μου επιτέλους..Τόσα χρόνια σπουδές μην πάνε και άδικα ε?ε?ε?ε?!

-Ναι αγαπουλίνο μου δίκιο έχεις?.

- Α μωρό μου τηλέφωνο ο αγαπημένος μου ατζέντης θαναι..Διάλεξε τι θες μωρό μου, Ιταλία,Ισπανία που θες να μετακομίσουμε?

-ΑΠΑΝΤΑ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΚΑΙ ΣΙΩΠΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

-Καλά μωρέ ώχουυυ! Έλα Fabrizzio τι μου έχεις?

-Έλα George τι κάνεις?

- Καλά εσύ?,Πάντα καλά!Άκου η Μαγιόρκα ωραία είναι αλλά στόχους δεν έχει πολύ υψηλούς so και Μαδρίτη στην Ατλέτικο δε με χαλάει ιδιαίτερα..Aguero,Maxi ,ο Γιούρκας κυριλέ θαναι θα μιλάμε και για αμάξια!!

-Εμμ η Ατλέτικο σε απέρριψε είναι ευχαριστημένοι με τον Aguirre.
.
-Άστους αυτοί χάνουν, δεν πειράζει πάμε για άλλα..Και Ιταλία μη σου πω μια χαρά θα είναι..Πότε αρχίζω? Ρώμη ή Μιλάνο να έρθω?Να κλείσω και τα εισητήρια νωρίς μην μας γδάρουν κιόλας!!

-Ούτε Ιταλία υπάρχει κάτι ενδιαφέρον δυστυχώς για σένα..Πάρτο λίγο πιο ανατολικά και θα το βρεις..

-Τουρκία ρε?Ελλάδα? Δεν πειράζει καλά πρωτάθληματα έχουν εκεί αλλά μόνο στους τρεις μεγάλους πάω..Δε δέχομαι υποχώρηση!!

- Εμμμμ?Κοίτα βόρεια η πρόταση είναι από Ρωσία ..Δε σε πειράζει ε?Αυτή μόνο είχαμε, εκτός αν θες να πας να γίνεις καθηγητής στα κουτσούβελα!

-Εμμ?Ρωσία?..? Γουστάρω ρε αγόρι μου? Zenit αρρώστεια στο St. Pettersburg θα αρέσει και στο μωρό μου σίγουρα!

Spoiler: show
Image
Image

-Τον Ολλανδό ρε γιατί τον έδιωξαν όμως? Τους πήρε ΟΥΕΦΑ !!Όχι καλά κάνανε με τέτοια ομάδα Champions League έπρεπε να χτυπάνε όχι ΟΥΕΦΑ και αηδίες!

-Ρε George ξεκόλλα ρε ο Άντβοκαντ μια χαρά είναι εκεί δεν τον κουνάει ούτε ο Πούτιν..Η πρόταση δεν είναι από Αγία Πετρούπολη..Σου στέλνω με mail τα στοιχεία της ομάδας να τα κοιτάξεις και να μου πεις την απόφαση σου..Ciaooo!!

- Γειά σου αγόραρε μου , ατζεντάρα μου ελπίδα μου!!
User avatar
ismael blanco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7103
Joined: Wed Mar 12, 2008 10:18 pm
Football Manager της ομάδας: Le Havre
Αγαπημένη Ομάδα: ΑEK/Lpool/Barca/OM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρωσία,ε?Απ'ότι κατάλαβα δεν είναι απ'τις μεγάλες ομάδες...
Καλή τύχη στα κρύα!
3-6-1 Guerrilla '16

“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
netshaft
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2317
Joined: Sat Feb 04, 2006 11:12 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K.
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλη αρχη...παρε μερικα παλτα...να μη κρυωσεις :D
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη επιτυχια φίλε....
Image
Alexis_Z
Indispensible
Indispensible
Posts: 1826
Joined: Sat Oct 27, 2007 1:20 pm
Status: never say never again
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλο ξεκινημα!!!
Υποθετω...
Spoiler: show
FC Moscow???
-You can think i'm wrong, but that's no reason to quit thinking.-
Sharkakopoulos
Rotation
Rotation
Posts: 1072
Joined: Thu Oct 25, 2007 1:19 pm
Football Manager της ομάδας: BookManager
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,ACDB
Status: την παλεύει!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Image

-Μωρό μου ετοιμάσου για Μόσχα!! Ο Fabrizzio μου βρήκε δουλειά εκεί! Τέλεια θάναι,ντάξει έχει κρύο αλλά θα το συνηθίσουμε..Τι λές να πουλήσω το Vagner Love ή όχι? Δε μ'αρέσουν τα κοτσιδάκια του,πάνω απόλα πειθαρχεία,δε σηκώνω καραγκιοζιλίκια στην ομάδα μου..

-Μπλα μπλα μπλα ,άνοιξε το mail χριστιανέ μου επιτέλους..

-Καλά ρε πωωω γκρίνια...

-ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ???? Βρωμοιταλέ πέθανες προχθές,μνημόσυνο χθες άσταδιαλα!!! -kwloxero


Το επίμαχο mail..
Spoiler: show
George η μόνη ομάδα που ενδιαφέρθηκε για σένα είναι η Dinamo Luch του Vladivostok.

URL=http://imageshack.us]Image[/URL]

Είναι μια μικρομεσαία ομάδα της Ρωσίας με στόχο μια καλή θέση στη μέση της βαθμολογίας..
Το πρωτάθλημα τους αρχίζει μέσα Μαρτίου και τελειώνει τέλη Νοεμβρίου..
Στο χέρι σου είναι τι θα κάνεις, αλλά να ξέρεις όλοι ξεκινούν από κάπου και έιναι μία πρόκληση για σένα..

-Τι λέει ο Fabrizzio πότε πάμε Μόσχα?

- Εμμ μωρό μου υπάρχει αλλαγή σχεδίων, δεν με ζήτησαν από Μόσχα αλλά από μια ομάδα του Βλάδιβοστόκ..

-Α καλά αγαπουλίνο μου.Αλλά υποσχέσου μου θα πεταγόμαστε για ψώνια στη Μόσχα..Είναι ωραία μεγαλούπολη,έχει τα πάντα..

-..........Μωρό μου...? Λιγάκι δύσκολο αυτό το Βλαδιβοστόκ είναι κάπου εδώ..

Image
Image


-Α κατάλαβα..Θα πας.?

-Το σκέφτομαι..Δεν είναι αυτό που ζητούσα αλλά δεν έχω άλλη επιλογή..

-Καλά......

-Θα τα πούμε όταν γυρίσεις!Bye!
Sharkakopoulos
Rotation
Rotation
Posts: 1072
Joined: Thu Oct 25, 2007 1:19 pm
Football Manager της ομάδας: BookManager
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,ACDB
Status: την παλεύει!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φεβρουάριος και ξεκινάω μόνος το μακρινό ταξίδι προς το Βλαδιβοστόκ..Δε χρειάζεται να αναφέρω τι καιρικές συνθήκες
επικρατούν στη χώρα..Συνεχώς σκέφτομαι που πάω και γιατί..Δε μπορούσα να μείνω κυριολεκτικά στα ζεστά μου και να
ασχοληθώ με την επιστήμη μου? Καθώς διασχίζω τον υπερσιβηρικό το τοπίο έξω με αποθαρρύνει ακόμη περισσότερο..
Ιδού λοιπόν η Σιβηρία, τόπος εξορίας και θανάτου για πάρα πολύ κόσμο..Τι ακριβώς πάω να κάνω εκεί?Αλήθεια υπάρχει ποδόσφαιρο εκεί στην άκρη της Ασίας?!

Image







Μετά από εβδομάδες ταξιδιού φτάνω επιτέλους στον προορισμό μου..Μια μικρή γραφική πόλη που παρά την θέση της στο χάρτη, έχει ένα ευρωπαικό αέρα ..θέλω να πιστεύω..
Image


ΩΩΠ! Τί έχουμε εδώ??

Image



Ντάξει ίσως να μην είναι τόσο άσχημα τελικά! :D


-Ωχ εμένα χαιρετούν αυτοί οι δύο?

-?????? ??? ???? ??? ????? ??????? ????????? - ????????? ???? ?????? ???????

Πλάκα μου κάνει τώρα αυτός!

-Da da da, spasiba , da da , spasiba!

-Πρέπει να είσαι ο νέος μας Coach εσύ! Καλωσόρισες George ,είμαι ο Mladen Pralija ο βοηθός σου
στην ομάδα!


-Που ξέρεις ελληνικά ρε αδερφέ?!!Πολύ χάρηκα τώρα ! Από πού είσαι?

Από Κροατία!

- Έλα ρε πές το μου..Έτσι εξηγούνται όλα..Τον Asanovic τι τον έχεις? :D

-Πεθερό!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

-Μάλιστα..Ο χοντρός εδώ τι λέει?

-Είναι ο πρόεδρος της ομάδας ο Victor Myasnik και ρωτά άν είχες καλό ταξίδι!

-Καλά ντά πες του..Που είναι το γήπεδο να δούμε τι σκα...τι καλά έχουμε εδώ?


Λοιπόν...

Image

Το γήπεδο της ομάδας χωρητικότητας 10000 θέσεων παρακαλώ και όπως με πληροφόρησε ο Mladen ,είναι σκληρή έδρα.
Και δεν αρέσει και του Ακινφέεβ έμαθα..

In addition to this, Igor Akinfeev, the CSKA Moscow goalkeeper, said that "they should play in the Japanese League", after his team lost 4-0 after a seven hour flight by wiki



Το ρόστερ της ομάδας..

Image
Image


Και πάμε τώρα για τη γνωριμία με τους παίκτες..Όπως έιναι φυσικό και αναμενόμενο άγνωστα ονόματα!
Πιο γνωστός σχετικά ο τέρμας που προορίζεται βασικός , ο Τσέχος Marek Cech..Μακάρι να μην έχει μόνο το όνομα.

Image


Δρασκελίζοντας μέσα στο σιβηρικό γήπεδο βλέπω από μακριά μια γνωστή φυσιογνωμία..

-Ρε Σαριέγκιιιι!!Πότε έφυγες ρε από Ελλάδα??Aupa Panatha!! Τι κάνεις??

Η καρδιά μου φτερούγισε από χαρά γιατί γνώριζα πως ένας τέτοιος παίκτης είναι πολυτέλεια και εγγύηση για το ρόστερ μου!!

-Coach τι λεςς?? Ποιος είναι πάλι ο Σαρριέγκι? Ο Levan Gvazana είναι αυτός ο καλύτερος μας παίκτης..

Image

-Φτου ρε πστη μου!!
Sharkakopoulos
Rotation
Rotation
Posts: 1072
Joined: Thu Oct 25, 2007 1:19 pm
Football Manager της ομάδας: BookManager
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,ACDB
Status: την παλεύει!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη! :wink: Να'στε καλά!
Τα παλτά σίγουρα θα μου χρειαστούν,όσα έρθουν βέβαια! :D


Συνέχεια...

Image


Η πρόκληση για μένα είχε ήδη ξεκινήσει..Βρισκόμουν στην άκρη της Ρωσσικής Ομοσπονδίας, στην άκρη του κόσμου,απέναντι από τις Ιαπωνικές ακτές.Η Luch Vladivostok όπως με πληροφόρησε και ο βοηθός μου ήταν μια ομάδα χωρίς τίποτα αξιόλογο στο παλμαρέ της.Ίσως να είναι ένα επιπλέον κίνητρο για μένα να κάνω την ομάδα μου πλέον γνωστή στην Ευρώπη.

Image

Όλα αυτά όμως είναι ωραίες σκέψεις,όνειρα καλύτερα..Προς το παρόν έχουμε σκληρή δουλειά!

-Λοιπόν Mladen.. Εμείς οι δύο θα τα πάμε καλά μου φαίνεται..Έτσι και αλλιώς μόνο με σένα συνεννοούμαι.
Listen to my words..Η ομάδα έχει καλούτσικο ρόστερ για τους στόχους που έχει.ΑΛΛΑ επειδή δεν θέλω να μένουμε στάσιμοι ,πρέπει να προχωράμε, χρειαζόμαστε ενίσχυση κυρίως σε δύο θέσεις ..Στο αμυντικό χαφ και το δεξί μπακ..Στείλε τα κυνηγόσκυλα για κυνήγι!Βλέπω στο μέλλον να βγαίνουμε Ευρώπη και να ταξιδεύουμε για ματς στο εξωτερικό..Οι αντίπαλοι μας θα έρχονται εδώ με επακόλουθο τη διαφήμιση της ομάδας μας, της πόλης,την αύξηση του τουρισμού,την αναγέννηση αυτού εδώ του τόπου. :snif:
Καμμιά απορία??


-Ναι..Παίρνεις μίζες από το υπουργείο Τουρισμού? :roll:

-ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΕ??ΠΑΡΕ 10 ΓΥΡΟΥΣ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΟΜΑΔΑ


Με τα νεύρα τσιτωμένα από τον γαμπρό του Asanovic άρχισα να σκέφτομαι διάφορα για την ομάδα..
Θα ακολουθούσα το αγαπημένο μου σύστημα ,το οποίο πιστεύω θα μας βοηθούσε να εκπληρώσουμε τους στόχους μας..
Θα παίζαμε με υπομονή στο παιχνίδι μας χωρίς βιαστικές πάσες και γουλ επιθετική νοοτροπία..Φυσικά το σύστημα θα δεχόταν
διάφορες αλλαγές ανάλογα με τις συνθήκες του κάθε αγώνα..

Image

Οι χυλόπιτες από διάφορους παίκτες για τους οποίους ενδιαφερθήκαμε έπεφτε σαν το χιόνι..Ηξερα πως δεν μπορούσα να βγάλω τη χρονιά με το υπάρχον υλικό και φοβόμουνα πως θα μέναμε χωρίς ουσιαστική μετεγγραφή..Έτσι αναγκάστηκα να ανεβάσω από τις ρεζέρβες δύο πιτσιρίκια τους Sergey Litvinov που έπαιζε αμυντικό χαφ και τον Sergey Fisenko που κάλυπτε τη θέση του δεξιού οπισθοφύλακα..

Η προετοιμασία της ομάδας πήγαινε καλά ώσπου ήρθε η ώρα των φιλικών και ο εγκέφαλος μου έδωσε οδηγία στο αίμα να υπερφορτώσει τα νεύρα μου.. :evil:

1ο Φιλικό

Image

Παίξαμε σχετικά καλά και πήραμε τη νίκη..Είναι πολύ νωρίς για συμπεράσματα ακόμη..

-Ρε βοηθέ? Για πες μου..Με ποια λογική στο πρώτο φιλικό της προετοιμασίας , ο αντίπαλος που κανόνισες είναι rival??
Πρώτο ματς ήταν άμα γινόταν καμμιά στραβή θα είχαμε φωνές και γκρίνιες από τώρα!!!


- Ε , μα ..

Να μην επαναληφθεί, εντάξει..?

ναι..

2ο Φιλικό

Image

-Θα σε σκοτώσω δε μου γλιτώνεις!! Πάλι τα ίδια?Ολόκληρη χώρα δύο ηπείρων και παίζουμε φιλικό με rivals??

-" O συνδρομητής που καλέσατε δεν ανταποκρίνεται"..

:evil: :evil:

Στο δεύτερο μας φιλικό δείξαμε καλα στοιχεία..Ορισμένοι παίκτες δείχνουν να αφομοιώνουν πολύ εύκολα το σύστημα και είμαι χαρούμενος γιαυτό!Οι ομάδες όμως της κατηγορίας μας θα είναι δυκολότερες όμως..

3ο Φιλικό

Image

Ένα ξεμούδιασμα παίζοντας με τις ρεζέρβες μας..Καταλήγω σε ένα βασικό κορμό και με εκπλήσσει θετικά ο μικρός
ο Litvinov που ανέβασα από τις ρεζέρβες..Ανησυχητικό το γκολ που δεχτήκαμε και σ'αυτό τον αγώνα..
Sharkakopoulos
Rotation
Rotation
Posts: 1072
Joined: Thu Oct 25, 2007 1:19 pm
Football Manager της ομάδας: BookManager
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,ACDB
Status: την παλεύει!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα φιλικά μας ολοκληρώνονταν και δεν είχαμε κλείσει καμμία μετεγγραφή ακόμα.Πολύ ανησυχητικό το γεγονός πως
δεν έρχονται οι παίκτες καθώς οι ομάδες συνήθως δέχονται τις προσφορές μας..Το αξιόλογο ποσό των 750χιλιάδων ευρώ
που έχουμε για μετεγγραφές μένει αναξιοποίητο..

Τελευταίο φιλικό

Image

Επιτέλους νίκη χωρίς να δεχτούμε γκολ, ενώ χάσαμε και πολλές ευκαιρίες..Ο απολογισμός των νικηφόρων φιλικών μας
δε δείχνει κάτι καθώς οι αντίπαλες ομάδες ήταν σαφώς κατώτερες..

Τα σπουδαία νέα ήρθαν καθώς προχωρήσαμε σε δύο μετεγγραφές ελπιδοφόρων ποδοσφαιριστών που θα βοηθήσουν αρκετά την ομάδα..Δυστυχώς δεν αποκτήσαμε δεξί μπακ που θέλαμε και θα πάμε με το υπάρχον υλικό μέχρι τη μετεγγραφική περίοδο του Αυγούστου..

Ιδού τα νέα αποκτήματα

Yegor Lugachev AMC από τις ρεζέρβες της Σπαρτάκ Μόσχας κόστισε 40χιλ..Νεαρός ελπιδοφόρος δεν προοριζεται για βασικός.

Image


Drasko Bojovic DC/DM Μαυροβούνιος από την Buducnost Μαυροβουνίου..Κόστισε 350χιλ ,τον διεκδικούσαν και άλλες ομάδες
καθώς είναι αρκετά ελπιδοφόρος..Παίρνει φανέλα βασικου στο κέντρο της ομάδας.

Image


Με τις δύο αυτές μετεγγραφές το ρόστερ μας έκλεισε για την τρέχουσα περίοδο..Περιμένουμε με ανυπομονησία την έναρξη του νέου πρωταθλήματος.

Τα διαρκείας μας έχουν φτάσει σε ικανοποιητικό αριθμό..
Image

Βγήκαν και οι αποδόσεις για τους Κουβανούς.. :D
Image

και το Super cup πάει Μόσχα..
Image


Πρώτο ματς πρωταθλήματος με την Krylya Sovetov στη μακρινή Samara

Image

Image


Ακολουθεί συνέντευξη τύπου..

-Κύριε Sharkakopoule καλως ορίσατε στο πρωτάθλημα μας.Είστε νέος προπονητής και ασφαλώς η πίεση είναι μεγάλη προς το πρόσωπο σας, καθώς οι οπαδοί της Luch δε σας γνωρίζουν καθόλου.Πιστεύετε πως η πίεση αυτή θα αποδειχθεί πολύ βαριά για έναν άπειρο και καινούριο προπονητή σαν εσάς?
-Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.Πίεση υπάρχει πάντοτε πόσο μάλλον σε μια πρεμιέρα..Είναι ένα πρωτάθλημα άγνωστο για μένα και θέλω να υποσχεθώ στους οπαδούς μας πως θα δίνουμε πάντοτε το μέγιστο των δυνατοτήτων μας μέσα στον αγωνιστικό χώρο.
-Ο αγώνας σας απέναντι στην Krylya Sovetov της Samara είναι αρκετά δύσκολος.Η Krylya μέσα στο γήπεδο της ,και με τα νέα αποκτήματα της,από τα οποία ασφαλώς ξεχωρίζει ο Jan Koller , έχει στόχο την Ευρώπη..Εσείς με τι σκοπό θα κατεβείτε στο γήπεδο?
-Ασφαλώς και για τη νίκη.Γνωρίζοντας όμως τις δυσκολίες αυτού του αγώνα και η ισοπαλία δεν θα έλεγα πως είναι ασχημο αποτέλεσμα για μας.
Μήπως οι μεγάλες αποστάσεις που θα αναγκαστείτε να ταξιδεύετε επηρεάσουν την ομάδα κατά τη διάρκεια του πρωταθλήματος? Οι περισσότερες ομάδες εδρεύουν στη Δυτική Ρωσσία , αρκετά μακριά από το Βλαδιβοστόκ.
-Όχι δεν το πιστεύω.Οι παίκτες μας γνωρίζουν και έχουν συνηθίσει αυτές τις ιδιαιτερότητες και δε νομίζω να προκαλέσουν προβλήματα τα συνεχή μας ταξίδια.Εξάλλου όλες οι άλλες ομάδες θα αναγκαστούν να έρθουν να παίξουν και στο γήπεδο μας, εκεί όπου ποντάρουμε πολλά καθώς αποτελεί καυτή και δυνατή έδρα.
-Ευχαριστώ πολύ κύριε Sharkakopoule και σας εύχομαι καλή επιτυχία στην καριέρα σας.
-Spasiba!


Η μεγάλη ημέρα έφτασε..Είμαστε έτοιμοι για το πρώτο ματς της σεζόν..

Ο αγωνιστικός χώρος του Metallurg Samara Stadium
Image






Λοιπόν παιδιά περιμένω οποιεσδήποτε απορίες σας,
σχόλια και βέβαια γνώμες και συμβουλές για να κάνω καλύτερη την
ιστορία μου. :wink:
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Πολυ καλη η ιστορια σου φιλε, εντυπωσιακη ιστορια θα ελεγα..

Πολυ μακριαααα ομως εισαι :D

Αληθεια ποιοι ειναι οι στοχοι σου?
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
Sharkakopoulos
Rotation
Rotation
Posts: 1072
Joined: Thu Oct 25, 2007 1:19 pm
Football Manager της ομάδας: BookManager
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,ACDB
Status: την παλεύει!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

'Οντως είμαι λίγο μακριά αλλά ελάτε όποτε θέλετε ,είστε ευσπρόσδεκτοι! :D

Στόχος μακροπρόθεσμα είναι συμμετοχή σε Ευρωπαική διοργάνωση..
Μετά μπορέι να θέλουμε και κάτι παραπάνω αλλά τώρα είναι αδύνατον.
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ ωραια ιστορια! Θα ελεγα οτι η αρχικη περιγραφη τα σπαει -rofl -rofl -rofl

Αντε καλη τυχη με μια ομολογουμενως πολυ δυσκολη καριερα :P
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
Direct
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 677
Joined: Fri Jun 01, 2007 3:56 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο.Καβάλας
Αγαπημένη Ομάδα: Καβάλα
Location: Καβάλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλή αρχή. Πολύ ωραία και εμφανισιακά η ιστορία, και το περιεχόμενο περίεργο, μυστηριώδες και όμορφο. Ωραία τα screenshots και οι διάλογοι ;)

Πάντως πιο μακριά πάνω στην γη δεν υπήρχε να πας? :D

Καλή αρχή και πάλι!
Image
serkok7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 434
Joined: Thu Aug 23, 2007 2:40 pm
Location: βεροια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη και καλη πορεια :wink:
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Προσδέθηκα...Βουρ στη Ρωσσία!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
Post Reply

Return to “Mildly addicted - Ιστορίες στο ξεκίνημά τους”