οι περιπετειες ενος προταρη

Σηκώστε μανήκια και μπείτε στο κόσμο των ιστοριών. Αξίζει...
Post Reply
User avatar
john neapoli
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 272
Joined: Sat Feb 26, 2011 10:26 am
Football Manager της ομάδας: ΝΑΚ Μπρέντα
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.,Arsenal,Holland
Status: Περιμένοντας το 3ο πρωτάθλημα!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καταρχην πριν αρχισω την ιστορια θελω να σας πω λιγα πραγματα για εμενα
-ειμαι καινουργιος στο site σας
-εχω εμπειρεια μολις 1 χρονου στο fm και γρηγορα με εκανε να ξεχασω το pro
-συμβουλευτηκα καποιος με μεγαλυτερη εμπειρια και μου ειπαν οτι το ιδανικο fm για εναν καινουργιο manager ειναι το καθαρο[χωρις patch] football manager 2008 ετσι το αγορασα με 14$ κι ολα οκ.....οσο περνουσε ο καιρος ηθελα να μυραστω της αποριες μου,τις επιτυχιες μου κι ετσι ανακαλυψα το site σας που ελπιζω σε λιγο καιρο να γινει το site μου
σε λιγο θα ανεβασω και την αρχη της ιστοριας μου
ARSENAL TILL DEATH

Στην μαγική σούπαλιγκ ο 15ος
κάνει διπλό μέσα στον 4ο με δέκα παίχτες απο το 19'
και κερδίζει 5-1 τον 3ο την επόμενη αγωνιστική



ΜΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΖΩ....
ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΩ , ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ....
ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ....
ΨΗΛΑ , ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ...... 1926
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Καλως ήρθες στη παρέα φιλε...

Μετακίνησα την ιστορία σου στο σωστό τόπικ... Καλή επιτυχία.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
john neapoli
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 272
Joined: Sat Feb 26, 2011 10:26 am
Football Manager της ομάδας: ΝΑΚ Μπρέντα
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.,Arsenal,Holland
Status: Περιμένοντας το 3ο πρωτάθλημα!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια ανεβασα εικονα στο imageshack τωρα εχει διαφορα link απο κατω ποιο κανω αντιγραφη στην ιστορια μου??
ARSENAL TILL DEATH

Στην μαγική σούπαλιγκ ο 15ος
κάνει διπλό μέσα στον 4ο με δέκα παίχτες απο το 19'
και κερδίζει 5-1 τον 3ο την επόμενη αγωνιστική



ΜΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΖΩ....
ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΩ , ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ....
ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ....
ΨΗΛΑ , ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ...... 1926
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

κανεις c/p το direct link και το βάζεις μέσα σε [img]-[/img]
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
john neapoli
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 272
Joined: Sat Feb 26, 2011 10:26 am
Football Manager της ομάδας: ΝΑΚ Μπρέντα
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.,Arsenal,Holland
Status: Περιμένοντας το 3ο πρωτάθλημα!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ηταν 29 Ιουνιου μολις γυρισα απο το καθημερινο μου μπανιο πανω στο τραπεζι βλεπω εναν φακελο τον ανοιγω εκει βλεπω πως εγιαν ο νεοτερος προπονητης στην ιστορια του ποδοσφαιρου μολις 30 ετων και το ονομα αυτου john vierinha φημες αναφερουν πως εχει στενη συγγενεια με τον γνωστο παιχτη του ΠΑΟΚ........λιγες ωρες αργοτερα
ντριν,ντριν το τηλεφωνο
-εμπρος λεω εγω που ακομη δεν μπορω να πιστεψω την επιτυχια μου στις εξετασης
-γεια σας ο κυριος τζον βιερινια
-ναι ο ιδιος
-ειμαστε απο την δοικηση του πανσερραικου
-μολις ακουω το ονομα τρεμω ολοκληρος,τραυλιζω τι τι θα θθθθθελατε
-θελω να σας ενημερωσω πως ο προπονητης μας ο κυριος γιανης παπακωστας εφυγε για το μακρινο χονγκ-κονγκ ωστε να κοουτσαρει την εθνικη ομαδα
-στο καλο και να μας γραφει σκεφτηκα απο μεσα μου....κι εγω τι μπορω αν ακνω απαντω
-θα θελαμε να σας συναντησουμε αυριο στα γραφεια της ομαδας κατα τις 10 το πρωι μπορειται?
-φυσικα και μπορω
-ωραια τα λεμε αυριο
δεν το πιστευα νομιζα πως ηταν φαρσα...αλλα τελικα ηταν αληθεια ο πανσερραικος θα ηηταν η πρωτη μου ομαδα
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
φτανω στα γραφεια της παεμπαινω μεσα βλεπω συσωμο το δοιηκιτικο συμβουλιο να με περιεμνει ο προεδρος θελοντας να με κανει να νοισω σαν το σπιτι μου μου κερναει ενα ποτηρι καφε αμεσως αρχιζουν να μου λενε το πως κατεληξαν σε εμενα......μετα απο 15 λλεπτα μου δινουν το συμβολαιο διετες αμεσως το υπογραφω....μετα ο προεδρος μου λεει πως ο στοχος της ομαδας ειναι να μεινει στην κατηγορια αλλα να εχω στο πισω μερος του μυαλου μου την πρωτη 8αδα............μετα με παει στο γραφειο μου και αμεσως πιανω δδουλεια ο προεδρος μου λεει πως θα λειψη για 1-2 ωρες και οτι μπορω να δω καποια εγγραφα με το ροστερ κλπ....αμεσως ξεκιναω πρωτος φακελοσ οικονομικα απο μεσα μου ευχομαι αν υπαρχουν χρηματα για μεταγραφες
ανοιγω το φακελο βλεπω τα συμβολαια των παιχτων ακι να το χαρτι που εψαχνα ο προϋπολογισμος της χρονιας αμεσως βγαζω το χαρτι και αρχιζω να διαβαζω
Image
οριακα η ομαδα ειναι πανω απο το μηδεν και τι ειναι αυτο δανειο ως σκεφτηκα τωρα αρχιζουν τα δυσκολα προσπαθοντας να ξεχασω τα κακα οκονομκα της ομαδας περνω εναν αλλο φακελο ροστερ ωραια αυτον ηθελα απο την αρχη
Image
ωραια η ομαδα ειναι πληρες θα γινουν μονο 2-3 μεταγραφες με εμπειρια στα γηπεδα της β'εθνικης ωστε να καθοδηγουν το σχετικα νεο και απειρο ροστερ μου
μετα βλεπω τις μεταγραφες αμεσως προβληματιζομαι
Image
αρκετοι παιχτες μου ειναι δανεικοι απο συλλογους α'εθνικης κατι που σημαινει πως το καλοακιρι θα εχω αρκετα κενα αμεσως καθησηχαζομαι βλεποντας πως ειναι απιχτες με αξια 3-15 χιλιαδες ακτι που σημαινει πως τον ιανουαριο μπορω αν αγορασω αυτους που υπολογιζω.....μετα βλεπω το ρολοι ημουν πανω απο 3 ωρες εκει μεσα αμεσως αποφασιζω να φυγω στο δρομο βλεπω δυο παιχτες μου τον σεντεμεντες ακι τον λεοζινιο αμεσως ερχονται να με γνωρισουν θελωντας να μαθουν κατι για τον καινουργιος τους προπονητη

Το be continue..............
ARSENAL TILL DEATH

Στην μαγική σούπαλιγκ ο 15ος
κάνει διπλό μέσα στον 4ο με δέκα παίχτες απο το 19'
και κερδίζει 5-1 τον 3ο την επόμενη αγωνιστική



ΜΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΖΩ....
ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΩ , ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ....
ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ....
ΨΗΛΑ , ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ...... 1926
User avatar
john neapoli
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 272
Joined: Sat Feb 26, 2011 10:26 am
Football Manager της ομάδας: ΝΑΚ Μπρέντα
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.,Arsenal,Holland
Status: Περιμένοντας το 3ο πρωτάθλημα!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sorry for double post αλλα ηθελα να ρωτησω τα φιλικα δεν τα βαζω αναλυτικα δεν πειραζει αυτο ετσι??
ARSENAL TILL DEATH

Στην μαγική σούπαλιγκ ο 15ος
κάνει διπλό μέσα στον 4ο με δέκα παίχτες απο το 19'
και κερδίζει 5-1 τον 3ο την επόμενη αγωνιστική



ΜΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΖΩ....
ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΩ , ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ....
ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ....
ΨΗΛΑ , ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ...... 1926
nek.
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 657
Joined: Sat Nov 13, 2010 8:38 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Status: 5 ος λοχος δυναμη 5ος λοχος κολαση
Location: Κυψελη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

john neapoli wrote:sorry for double post αλλα ηθελα να ρωτησω τα φιλικα δεν τα βαζω αναλυτικα δεν πειραζει αυτο ετσι??
εγω στην ιστορια μου δεν τα εχω βαλει καθολου.μ αρεσει ιστορια με παλιο μανατζερ,ξεχωριζει απο τις υπολοιπες,καλη συνεχεια και εμπνευση.
Image
Spoiler: show
Image
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Αξεχαστο το ΦΜ 2008!!!!
Αντε καλη αρχη λοιπον!!!!!
User avatar
john neapoli
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 272
Joined: Sat Feb 26, 2011 10:26 am
Football Manager της ομάδας: ΝΑΚ Μπρέντα
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.,Arsenal,Holland
Status: Περιμένοντας το 3ο πρωτάθλημα!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οι πρωτες μερες στις σερρες καλα κοιλουν.....η ομαδα εχει παιχτες αξιας και με μεγαλη εμπειρια....παρατηρω και κατι ευχαριστο απο το κεντρο και μπροστα δεν υπαρχει παιχτης με finishing κατω απο 12 .....το βραδυ μου ερχεται ενας φακελος ειναι προτηνομενοι παιχτες αμεσως διαλεγω καποιος απο τους οποιους ηθελα να παρω στην ομαδα μου...ομως το αλλο πρωι φρενερνω αποτομα για τα σχεδια οταν ο προεδρος μου δειχνει τον νεο απολογισμο του πανσερραικου
Image
η ομαδα εχει πεσει στο μειον μου γινεται ξεκαθαρο πως το μπατζετ θα ειναι πολυ μικρο
τα σχεδια αλλαζουν...η μονη μου ελπιδα ειναι τα διαρκειας
ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΩΙ
ντριν-ντριν
-ποιος ειναι πρωι-πρωι σκεφτομαι...παρακαλω?
-γεια σου τζον ειμαι ο βοηθος σου ο Αϊβαζιδης
-Α ελα ρε δημητρη τι θες?
-Λοιπον σημερα βγηκαν τα αποτελεσματα για τα διαρκειας να σου θυμωση κοστιζαν 30$ το ενα
-ωραια απο μεσα κανω υπολογισμους 1000*30=30.000$ το καλυτερο δωρο μετα την χθεσινη αλλαγη σχεδιου
-λοιπον πιο νουμερου ειναι συμφωνα με τα σχεδια σου?
-600 λεω ωστε να μην φανω υπεροπτης
-λυπαμε αλλα ειναι πολυ πιο κατω
-ξεροκαταπινω ν μου κοβονται τα ποδια 400?ρωταω μηπως και μου πει ανεβασε
-λυπαμε ειναι μολις 192
-αμαν 30*192=περιπου 5.000$ ουτε για την δοση του δανειου της ομαδας δεν φτανουν
-ο δημητρης καταλαβενοντας την στεναχωρια μου κλεινει χωρις λεπτομεριας ενω εγω αρχιζω τα καντηλια -papas
Image
μολις παω στο γραφειο της δοιηκησης τα πραγματα γινονται πιο ασχημα με λιγα λογια μου ειπαν να πουλησω τους κλαυτερους παιχτες αμεσως αρνηθηκα χτυπησα την πορτα και εφυγα....την αλλη μερα καθομουν πανω απο το φαξ και περιμενα το χαρτι της απολυσεις ευτυχως τιποτα φαινεται με συνχωρεσαν
τελικα πουλησα καποιους παιχτες ενω με 0$ πλεον για μεταγγραφες και με τοσο χαμηλο reputation του πανσερραικου μου αρνηθηκαν 16!παιχτες με αποτελεσμα να παρω μονο εναν δανεικο τον γνωστο στεφανο αθανασιαδη
Image
στα φιλικα η ομαδα σταθηκε στο υψος της νικωντας ευκολα μικρο-μεσαιες ομαδες γ'εθνικης
Image
στην συνεχεια γινετε η κληρωση του κυπελου κοροπι για πρωτο γυρο και αν περασουμε ακουλουει η πανισχυρη ΑΕΛ
6 Σεπτεμβριου:Πριν το πρωτο επισημο ματς μου ειχα μεγαλη αγωνια ηξερα οτι επρεπε να κερδισψ παση θυσεια καθως ενας στοχος της ομαδας ηταν η διακριση μεσω του κυπελου πριν το ματς ειπα στους παιχτες μου να παιξουν για την φανελα της ομαδας
Image
απο οτι φαινεται η ομαδα θελει δουλεια να και ειναι αρχη ακομη η αποφαση να αφησω στον παγκο τον αθανασιαδη μου στοιχισε στο πρωτο ημιχρονο καθως ο 35 χρονος εντερσον ηταν εντελως ακινδυνος για 45 λεπτα....δεν περιμενα να παρουμε με την ψηχη στο στομα το κοροπι αλλα δεν πειραζει paμε για αλλα
paizv 3-5-2 με εναν μεσοαμυντικο εναν μεσο,ενα αριστερο μεσο και εναν δεξι ακι τον λεοζινιο σε ρολο μεσοεπιθετικου πισω απο εντερσον ακι κολοκουδια αν και νομιζο θα κανω αθανασιαδη-κολοκουδια
ARSENAL TILL DEATH

Στην μαγική σούπαλιγκ ο 15ος
κάνει διπλό μέσα στον 4ο με δέκα παίχτες απο το 19'
και κερδίζει 5-1 τον 3ο την επόμενη αγωνιστική



ΜΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΖΩ....
ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΩ , ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ....
ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ....
ΨΗΛΑ , ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ...... 1926
User avatar
john neapoli
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 272
Joined: Sat Feb 26, 2011 10:26 am
Football Manager της ομάδας: ΝΑΚ Μπρέντα
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.,Arsenal,Holland
Status: Περιμένοντας το 3ο πρωτάθλημα!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τεταρτη πρωι ο Δημητρης ερχεται σκεφτικος στο γραφειο μετα την τελευταια προπονηση....
-Λοιπον κοουτς εχουμε 2 δυσκολα παιχνιδια με τα φαβορι μεσα στο αιγαλεο και μεσα στα γιανεννα τα πραγματα εινα δυσκολα και χρειαζομαστε ολους τους παιχτες ετσι δεν?
-φυσικα ειδικα ο Σεντεμεντες πισω μιλαμε το παιδι ξερει μπαλα οση ξερουν οι αλλοι 4 αμυντικου μαζι
Ο Δημητρης μολις τα ακουει αυτα μενει παγωτο
-τι εγινε ρε Μητσο και κοκκαλωσες
-ε,να μορε,ηθελα,ξερεις,μου ειπαν
-αντε ρε μιλα
-λοιπον θες να αρχισω απο την κατασταση ή απο τους τραυματισμους
-Ποιους τραυματισμους ρε πριν 15 λεπτα ολη ηταν καλα
-ναι μετα στην αποθεραπεια ομως
-ΟΜΩΣ ΤΙ?
-κοιτα λιγο την καταστη
Image
Image
και ο λεοζινιο condition 71% δυο μερες πριν το ματς πηρα ομως αποφαση ρισκο θα τον ξεκινησω και ας εχει 71 παλι θα κανει κατι ο μικρος
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ενα δυσκολο ματς μεσα στο πανισχυρο αιγαλεο λοιπον ολες οι στοιχηματικες εταιριες μας δινουν αποδοση 5.50 μπητε μεσα και δειξτε τους ποιοι ειναι τα φαβορι
-Λεοζινιο εισαι σε θεση να παιξεις εννοω απο φυσικης καταστασης
-κουτς θα βγαλω μονο το πρωτο ημιχρονο
-ενταξει μπες μεσα και μαθε τους λιγο μπαλα
Λιγα λεπτα πριν την εναρξη οι φιλαθλοι του αιγαλεου ειχαν κανει το μαυροθαλασστιης κολαση οχι και το καλυτερο ντεμπουτο για τα 20 και 21χρονα πιτσιρικια μου
Image
απλα μπραβο το αιγαλεο μπηκε δυνατα πιεσε σκοραρε νωρις ομως γυρισαμε το ματς σε 1-3 στην πιο δυσκολη εδρα του πρωταθληματος....ο γεοργιαδης αντικατεστησε τον πολυ κακο λεοζινιο και εβγαλε ματια....μελανο σημειο το τραγικο λαθος του τερματοφυλακα μας στο γκολ του 2-3...........κατι αλλο που με ανισυχησε ειναι τα πολλα αστοχα σουτ
ολοι πανηγηριζαμε στα αποδυτηρια απο την πρεμιερα καναμε μια τεραστια νικη για την σηνεχεια οτι και αν τους ελεγα δεν σταματουσαν τα πανηγυρια τι οτι ακομη το αιγαλεο ηταν ανετοιμο ειπα,τι οτι ακομα ειναι νωρις για πανηγηρια τιποτα αυτοι συνεχισαν το παρτυ κατω απο τις αποδοκιμασιες των φιλαθλων του αιγαλεου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
-κοουτς τα παιδια στα αποδυτηρια μιλανε για δευτερο συνεχομενο διπλο λενε οτι θα μπουν και θα μασησουν σιδερα
-μπραβο,μπραβο ετσι τους θελω ομαδαρα μια γροθια ολοι μαζι
-κοουτς ο λεοζινιο σητησε αδεια να μην μπει στην αποστολη νιωθει φοβερα κουραζμενος
-οκ πες του αλλα απο το αλλο ματς τον θελω ετοιμο
-οκ κουτς αντε παμε για διπλο και πριμ
-ποιο πριμ ρωτησα γεματος αγωνια?
-ο προεδρος εταξε αυξηση του μπατζετ στα 70.000$ αν κανουμε διπλο
-ωραια παμε παιδια
Image
κριμα,κριμα παλεψαμε καναμε φασεις ειχαμε δοκαρι αλλα με σουτ εξω απο την περιοχη μας νικησαν δεν πειραζει μπραβο για την τεραστια εμφανιση......αυτον τον κολοκουδια 19χρονων με finsh 16,first touch 14,heading 13,off ball 15 και δεν εχει ακουμπησει μπαλα στα δυο παιχνιδια,μεμφανες το κενο του λεοζινιο ο γεοργιαδης δεν μπορει ακομη να αντεξει 90λεπτα πιεση......κριμα κριμα και αδικο
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
λοιπον παιδια θα παιξω σημερα με ρεζερβες γιατι εχουμε μετα το εκτος με τον αγιο διμιτριο ειναι το πρωτο ματς μπροστα σε κοσμο μην τους απογοητευσεται
λεοζινιο εσυ εχεις condition 89% θα σε αφησω στον παγκο να κανεις κατοσατρη και να τους σκησεις,αμπουμπακαρι ντεμπουτο σημερα παμε γερα[κι αυτος ειχε χαμηλο condition αλλα σημερα εκανε 99%
Image
τα δευτερα δειξαν οτι δεν μπορουν απλα τραγικη εμφανιη εβαλα μουρατι και αθανασιαδη στο ημιχρονο και καναν 2-3 καλες φασεις αλλα τιποτα
μετα το ματς ο προεδρος ζητησε να συναντηθουμε
-ελα προεδρε τι θες?
-λοιπον η ομαδα ξεκινησε δυνατα και τωρα εχει 2 ηττες
-το ξερω αλλα απο την αλλη φορα τα πραγματα αλλαζουν επιστρεφουν στην ενδεκαδα λεοζινιο με 100%,αθανασιαδης με 97%,murati με 98% και γυρναει απο τον τραυματισμο ο σεντεμεντες στην αμυνα
-αντε αν δομυε
Επομενη σταση αγιος δημητριος

-ρε παιδια γιατι τα εισητηρια ειναι τοσα χαμηλα??
ARSENAL TILL DEATH

Στην μαγική σούπαλιγκ ο 15ος
κάνει διπλό μέσα στον 4ο με δέκα παίχτες απο το 19'
και κερδίζει 5-1 τον 3ο την επόμενη αγωνιστική



ΜΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΖΩ....
ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΩ , ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ....
ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ....
ΨΗΛΑ , ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ...... 1926
Post Reply

Return to “Mildly addicted - Ιστορίες στο ξεκίνημά τους”