Η Πλατεία άναψε τα φώτα της... [END]

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
billy_marseille
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 434
Joined: Tue Dec 04, 2007 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: Olympique de Marseille
Αγαπημένη Ομάδα: Olympique de Marseille/Osfp
Location: Athens/Marseille
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δευτερη φορα ειναι που διαβαζω την ιστορια! Και ξαναλεω αυτο που ειχα ποσταρει και πριν μερες! Πραγματικα μοναδικη!
Για μενα η καλυτερη ιστορια στο fmgreece που εχω διαβασει!Εχει ενα ομορφο συναισθημα που δεν το βρικα αλλου!Ακομα και ο τιτλος της ιστοριας ειναι αψογος!Συγχαρητηρια φιλε!Φανταστικη δουλεια!
DROIT AU BUT
ReVoL
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Fri Nov 09, 2007 10:22 pm
Football Manager της ομάδας: pao,,benfica,tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: Σερρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

συνχαρητηρια φιλε μου καταπληκτικη η ιστορια σου χαλαλι ι κοπανα που εκανα απο το φροντιστηριο γιατι δεν μπορουσα να σταματησω να την διαβαζω!!!! εχεις απιστευτο κουραγιο!!! και ενα τεχνικο ζητημα μπορεις να μου στειλεις ενα pm με τα personal istructions στο 4-4-2 ρομβο γιατι το εχω δοκιμασει κ δεν μου βγαινει!!! FM MORE THAN A GAME!!! ΕΙΜΑΙ 17 Κ ΘΑ ΠΑΙΖΩ FM ΜΕΧΡΙ 107!!!
Football is my life ,fm is my pleasure
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ReVoL wrote:συνχαρητηρια φιλε μου καταπληκτικη η ιστορια σου χαλαλι ι κοπανα που εκανα απο το φροντιστηριο γιατι δεν μπορουσα να σταματησω να την διαβαζω!!!! εχεις απιστευτο κουραγιο!!! και ενα τεχνικο ζητημα μπορεις να μου στειλεις ενα pm με τα personal istructions στο 4-4-2 ρομβο γιατι το εχω δοκιμασει κ δεν μου βγαινει!!! FM MORE THAN A GAME!!! ΕΙΜΑΙ 17 Κ ΘΑ ΠΑΙΖΩ FM ΜΕΧΡΙ 107!!!
Ευχαριστώ φιλαράκο! Πρώτα όμως το σχολείο και μετά το FM, έτσι? -mathima Θα φροντίσω να σου στείλω pm μόλις γυρίσω Σέρρες (σε 15 μέρες περίπου).
Kwstas12345 wrote:Ισως η καλύτερη ιστορία του fmgreece.Περιμένουμε την νέα ιστορία σου,στο επόμενο fm,με ανυπομονησία.

Υ.Γ Με έκανες να απογοητευτώ στον αποκλεισμό του Πανιωνίου από το κύπελλο Ουέφα.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Τι να πω κι εγώ που το έζησα δηλαδή!
billy_marseille wrote:Δευτερη φορα ειναι που διαβαζω την ιστορια! Και ξαναλεω αυτο που ειχα ποσταρει και πριν μερες! Πραγματικα μοναδικη!
Για μενα η καλυτερη ιστορια στο fmgreece που εχω διαβασει!Εχει ενα ομορφο συναισθημα που δεν το βρικα αλλου!Ακομα και ο τιτλος της ιστοριας ειναι αψογος!Συγχαρητηρια φιλε!Φανταστικη δουλεια!
Να 'σαι καλά και του λόγου σου. Ήταν όντως μια καλή προσπάθεια η οποία για διαφόρους λόγους ανωτέρας βίας δεν προχώρησε περισσότερο, όπως θα ήθελα!
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άντε θέλουμε καινούρια ιστορία στο καινούριο φμ.Με Ρεκόμπα και Εστογιάνοφ σε βλέπω για πρωτάθλημα απο την πρώτη χρονιά :drinking:
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
ReVoL
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Fri Nov 09, 2007 10:22 pm
Football Manager της ομάδας: pao,,benfica,tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: Σερρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε jaime δυστυχως το σχολειο προεχει γτ πηγαμε κ δευτερα λυκειου φετος!!! -toixos2 αλλα το fm μας δινει ζωη!!! εγω θελω να αρχισω με πανσερραικο!! και εγω απο σερρες ειμαι βασικα!! ελπιζω να θυμηθεις την τακτικη αν μπορεις κ personal k team instructions thx again
Football is my life ,fm is my pleasure
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φανταστικη ιστορια.Την καταπια αμεσως.22 σελιδες σε ενα τεταρτο.Μπραβο.Αντε και στο 09!
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sapsalomenos wrote:Άντε θέλουμε καινούρια ιστορία στο καινούριο φμ.Με Ρεκόμπα και Εστογιάνοφ σε βλέπω για πρωτάθλημα απο την πρώτη χρονιά :drinking:
Υπομονή γιατρέ! Η Πλατεία θα ζήσει και φέτος μαγικές στιγμές :D :D :D . Με Ρεκόμπα, Εστογιάνοφ, Κοιλιάρα, Χούτο, Μάκο, Γουνδουλάκη κλπ θα προσπαθήσουμε για το καλύτερο. Αυτό το υπόσχομαι!

Off topic: Τι θα γίνει ρε συ το Σάββατο? Δεν πιστεύω να χάσουμε 2ο ματς στη σειρά! Και θα λείπω ρε γμτ!!! -toixos2
paixtaras wrote:Φανταστικη ιστορια.Την καταπια αμεσως.22 σελιδες σε ενα τεταρτο.Μπραβο.Αντε και στο 09!
Ευχαριστώ φίλε μου. Ήδη μπαίνω στο κλίμα της φετινής χρονιάς. Και ειδικά με την καινούρια 3D μηχανή της SI θα γουστάρουμε πολύ φέτος.
ReVoL wrote:φιλε jaime δυστυχως το σχολειο προεχει γτ πηγαμε κ δευτερα λυκειου φετος!!! -toixos2 αλλα το fm μας δινει ζωη!!! εγω θελω να αρχισω με πανσερραικο!! και εγω απο σερρες ειμαι βασικα!! ελπιζω να θυμηθεις την τακτικη αν μπορεις κ personal k team instructions thx again
Έτσι, έτσι... Θα σε θυμηθώ παίχτη μου. Μην ανησυχείς!
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
serkok7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 434
Joined: Thu Aug 23, 2007 2:40 pm
Location: βεροια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απλα απιστευτη ιστορια,3 φορα που την διαβαζω και παντα ειναι σαν να την διαβαζω πρωτη φορα -ypoklinomai
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε αν και σου εκανα σχολιο και νωριτερα δεν ειναι τυχαιο πως η ιστορια σου πουλαει.Πολυ καλη ιστορια.
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
Bianconerri
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Sat Sep 27, 2008 5:24 am
Football Manager της ομάδας: Είμαι περιζήτητος
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος, Juve
Status: Γραφω Ιστορια! ;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ίσως η καλύτερη ιστορία που έχω διαβάσει ποτέ...Και όχι μόνο επειδή έχει τον Ιστορικό αλλ'α και επειδή περιγράφεις την κάνεις τόσο αλιθοφανή με τον λόγο σου..Συγχαρητήρια και σαν μανατζερίστας και σαν Πάνθηρας(τέτοιους Πανιώνιους θέλουμε-Καλή επιτυχία στη συνέχεια[αν υπάρξει]/στις επόμενες ιστορίες)
"Δυστηχως ζουμε σε μια εποχη οπου ο ποδοσφαιριστης αμειβεται περισσοτερο απο τον δασκαλο." Alessandro Del Piero.


Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ FM2012
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=310&t=34658
Spoiler: show
THERE'RE TWO TYPES OF TEAMS IN THIS WORLD...THERE'RE FOOTBALL TEAMS. AND THEN THERE'S ARSENAL.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SorPhiHgSOI[/youtube]
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bianconerri wrote:Ίσως η καλύτερη ιστορία που έχω διαβάσει ποτέ...Και όχι μόνο επειδή έχει τον Ιστορικό αλλ'α και επειδή περιγράφεις την κάνεις τόσο αλιθοφανή με τον λόγο σου..Συγχαρητήρια και σαν μανατζερίστας και σαν Πάνθηρας(τέτοιους Πανιώνιους θέλουμε-Καλή επιτυχία στη συνέχεια[αν υπάρξει]/στις επόμενες ιστορίες)
Ευχαριστώ γιατρέ...

Καλώς όρισες κι εσύ στην παρέα μας.

Τέλος Νοεμβρίου (αφού σχεδιάσουμε την καινούρια ιστορία) θα είμαστε σε θέση να συνεχίσουμε το συγγραφικό μας έργο..
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
antonis93
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 399
Joined: Mon Dec 31, 2007 3:44 pm
Football Manager της ομάδας: Διάφορες
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδια πολυ καλη ι ιστορια σου φιλε αλλα εχω μια απορια...ΠΟΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ????? να βρεθουμε καπου.......
Πάμε όπως άλλοτε, πάμε σαν πάντοτε....

My stories.... viewtopic.php?f=392&t=39873 , viewtopic.php?f=388&t=39955
cyprusmanager
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Sun Dec 28, 2008 5:33 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xaris se sena ag0ri m0u tha ksanarxis0 na pez0 t0 fm.. tixea vrethika na diavazo tin ist0selida af0u exi ker0 na mp0 st0 side.. vrethika k diavaza tin ist0ria s0u ti na p0?? s0u ip0kli0nome file m -ypoklinomai :-D :-D :-D :-D :-D
Post Reply

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”