Kitserman Returns [SGP]

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Locked
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κανε ο,τι τραβαει η ψυχη σου... :D

Αν βαρεθηκες σταματα...αλλιως πηγαινε juventus... :wink:
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Αποτέλεσμα poll

Image


οπότε μένουμε στην Lyon :P :P :P


οκ juve θα πάω
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Τελικά πήρα την απόφαση να συνεχίσω την προπονητική μου καριέρα στην Juventus και πετώντας έφυγα για Ιταλία.

Image

Στο Τορίνο βρήκα και έναν παίχτη που είχα πάρει στην Dortmund τον Prudnikov επίσης η ομάδα μας έχει κάνει και συμφωνία με τον Άρη για τον δανεισμό παιχτών



Κάποιες προσπάθειες που κάναμε για να αποκτήσουμε έναν καλύτερο τερματοφύλακα έπεσαν στο κενό και αυτό γιατί μερικοί δεν μπορούν να χωνέψουν με τίποτα ότι είμαι πιο επιτυχημένος από αυτούς

Image

Image



Με μεγάλη δυσκολία γιατί λίγοι παίχτες ήθελαν να φορέσουν την φανέλα μας, κάναμε κάποιες μεταγραφές σε θέσεις που είχαμε κενά. Βέβαια αυτό δεν άλλαξε την αντιμετώπιση που έχουμε από τα media αλλά ελπίζω να αποδείξουμε σε όλους τι αξίζουμε
Image

Image Image Image Image




Τα δύο γκολ του Bojan στο 43? και 79? και το λάθος του Carson διαμόρφωσαν το τελικό 2-1 με αντίπαλο την Udinese την πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος



Στο κύπελλο Ιταλίας αποκλείσαμε την Chievo νικώντας 0-2 με τον Prudnikov να πετυχαίνει και τα δυο γκολ στο 31? και 90?


Χάσαμε από την Napoli με 1-0 και σκόρερ τον Sararer στο 83?



Η αστοχία που είχαμε στον εντός έδρας αγώνα με την Livorno μας στοίχησε και μείναμε στο 0-0


Αλλάξαμε την τακτική μας και Genoa ? Juventus 1-3 (Vonlanthen 72? ? Menez 28?, Schiavi own goal 59?, Bojan 66?)


Juventus ? Lazio 3-3 (Prudnikov 16?, 50?, Bojan 37? ? Cammilluzzi 44?, Bianchi 83?, penalty 89?) Το 3-1 μέσα σε 10 λεπτά έγινε 3-3 και αυτό χάρη στον Rullo που μάρκαρε με τα μάτια τους παίχτες της Lazio και έκανε και το πέναλτι στο τελευταίο λεπτό του αγώνα βρίσκοντας την μπάλα με το χέρι





Image

Το ντέρμπι τελικά αποδείχτηκε ότι ήταν απλά μια εκδρομή στο Μιλάνο. Η Milan δεν υπήρχε στο γήπεδο, βάλαμε ανετότατα τέσσερα γκολ και μας ακυρώθηκε και ένα από τον διαιτητή. Μέχρι και Μουρίνιο στο τέλος του αγώνα παραδέχθηκε την ανωτερότητα μας
Image





Με την φόρα που είχαμε από τον προηγούμενο αγώνα νικήσαμε την Grosseto με 0-3 (Edu 32?, 37? ? Criscito penalty 71?)
il_biscione
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3717
Joined: Sat Aug 04, 2007 10:05 am
Football Manager της ομάδας: Polisportiva Alghero
Αγαπημένη Ομάδα: F.C. Internazionale Milano
Status: Eh.
Location: South Of Heaven.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάντα μου άρεσαν τα πρώτα ματς που έδινες.. :D :D :D :D :D
Insieme per sempre 1998 - 2008Eterno Amore.
jose_thominho
Indispensible
Indispensible
Posts: 1817
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:01 pm
Αγαπημένη Ομάδα: παναθηναικος
Location: Πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ωραιος ρουλη!!!!!
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

il_biscione wrote:Πάντα μου άρεσαν τα πρώτα ματς που έδινες.. :D :D :D :D :D
Το ξέρω, το ξέρω :D :D
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Πόλη: Τορίνο
Τόπος: Home


Image


Τι ωραία που είναι η ζωή εδώ στην Ιταλία. Όλα μου θυμίζουν την Ελλάδα, καλά είχα ακούσει ότι οι δύο χώρες μοιάζουν σε πολλά πράγματα.
Χμ? για να δω τώρα?..έχουμε ακόμα 3 ώρες μέχρι να αρχίσω την προπόνηση της ομάδας μας. Θα διαβάσω αν είναι κανένα βιβλίο να περάσει η ώρα?...
(ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ,ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ) (ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ,ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ) (ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ,ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ) (ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ,ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ)

Μα καλά ποιος κορνάρει έτσι έξω ;;; :evil: Αμάν πια, δεν μπορεί ένας άνθρωπος να ησυχάσει καθόλου :evil:
(ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ,ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ) (ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ,ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ) (ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ,ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ) (ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ,ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ)

Οοχουου!!! :evil: Τώρα θα βγω στο μπαλκόνι και όποιος κάνει όλη αυτή την φασαρία θα τα ακούσει για τα καλά :evil:

Βγαίνοντας έξω στο μπαλκόνι ένα πράσινο αυτοκίνητο βρισκόταν κάτω στον δρόμο?

Image

Ο οδηγός του μόλις με είδε άνοιξε την πόρτα του αυτοκινήτου και βγήκε έξω?


Image


- Άντε ρε Rouli. Μια ώρα κορνάρω, βγες έξω.
- Γιάννη ;;;;;
- Είπα να έρθω σου κάνω μια επίσκεψη καλέ μου φίλε.
- Με αιφνιδίασες. Δεν περίμενα με τίποτα να σε δω εδώ πέρα.
- Το ξέρω ότι δεν το περίμενες :-D Έτσι είμαι εγώ απρόβλεπτος 8)
- Έλα ανέβα πάνω να τα πούμε.
- Όχι εσύ θα κατέβεις κάτω να φύγουμε.
- Και που να πάμε ;
- Για γκολφ θα πάμε, δεν βλέπεις την στολή μου;
- Βρε Γιάννη σε λίγες ώρες έχω προπόνηση, δεν μπορώ να έρθω.
- Ποπό ρε Rouli, ξενέρωτος είσαι. Καλά ας είναι. Θα είμαι στην πόλη για αρκετές μέρες, όταν βρεις χρόνο πάρε με τηλέφωνο να παίξουμε.
- Εντάξει, στο υπόσχομαι, μόλις βρω χρόνο θα σου τηλεφωνήσω
- Θα σε περιμένω, άντε πάω τώρα γιατί αρχίζει το τουρνουά σε λίγο. Γεια σου Rouli

Ρε τον Γιάννη, κοίτα να δεις?. σίγουρα μόλις χαλαρώσει λίγο το πρόγραμμα μου θα τον πάρω τηλέφωνο να παίξουμε, δεν χάνω κάτι τέτοια με τίποτα.




Κάναμε ακόμα μια καλή εμφάνιση στο ενεργητικό μας νικώντας στο Renato Dall?Ara την Bologna 0-3 (Criscito penalty 23?, Corrent 31?, Cavenaghi 90?)


Juventus ? Novara 3-0 (Bojan 14?, Prudnikov 47?, Criscito penalty 86?) και η άνοδος προς την κορυφή συνεχίζετε


Οι αλλαγές που έκανα στην ενδεκάδα επηρέασαν την αγωνιστική μας σταθερότητα και έτσι μείναμε στο 0-0 με την Cagliari στο Τορίνο


Χάσαμε στο Artemio Franchi από την Fiorentina 1-0 (Lupoli 20?) με τον Bojan και τον Menez να αποχωρούν τραυματίες από τα μέσα του πρώτου ημιχρόνου. Αυτή ήταν η πρώτη ήττα μετά από εννιά αγώνες.


Μετά από δύο αγώνες ξαναγυρίσαμε στις καλές εμφανίσεις και διαλύσαμε την Palermo 4-0 (Giovinco penalty 21?, 34?, Edu 25?, 30?). Με την ήττα αυτή ο συνάδελφος προπονητής απολύθηκε και η Palermo μου έκανε πρόταση για να την αναλάβω
Image
Image

Image



Bari ? Juventus 0-4 (Prudnikov 6?, 46?, Criscito penalty 21?, Bojan 48?) Ακόμα μια νίκη με πολλά γκολ στο ενεργητικό μας. Στην βαθμολογία μετά από 13 αγώνες είμαστε στην 4η θέση.



Image





Coppa Italia 1st Rnd Leg 1

Juventus ? Roma 2-0 (Cavenaghi 54?, Edu 73?) Νικήσαμε και την Roma παίζοντας με τους αναπληρωματικούς μας. Έχουμε το πάνω χέρι για την πρόκριση αλλά μέσα στην Ρώμη δεν θα είναι καθόλου εύκολα τα πράγματα


Νίκη και με την Sampdoria για το πρωτάθλημα με 1-0 και σκόρερ τον Marchisio στο 37?
il_biscione
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3717
Joined: Sat Aug 04, 2007 10:05 am
Football Manager της ομάδας: Polisportiva Alghero
Αγαπημένη Ομάδα: F.C. Internazionale Milano
Status: Eh.
Location: South Of Heaven.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε με τί όργιο μπλέξαμε.. O Vard (νορβηγό τον έκανα :D ) ταξιτζής.. -rofl -rofl -rofl -rofl
Insieme per sempre 1998 - 2008Eterno Amore.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Τόπος: Γήπεδο γκολφ


Image


Κανόνισα ανάλογα το πρόγραμμα μου και πήρα τηλέφωνο τον Τζίγκερ για να παίξουμε τον αγώνα που λέγαμε.

Image


Ντυθήκαμε και οι δύο με τα κατάλληλα ρούχα, διαλέξαμε ένα σημείο για να αρχίσουμε και ήμασταν έτοιμοι?.

- Έλα Rouli άρχισε εσύ πρώτος (είπε ο Τζίγκερ)
- Είσαι σίγουρος ; Αν αρχίσω εγώ θα χάσεις
- Καλά, καλά, μας τα παν κι άλλοι αυτά. Άντε ξεκίνα
- Αφού επιμένεις?

Image

Υπολόγισα σωστά την απόσταση και λαμβάνοντας υπόψη και την φορά του ανέμου έδωσα ένα δυνατό χτύπημα?.


Image


Το μπαλάκι πέταξε ψηλά και προσγειώθηκε μακριά και πίσω από κάτι θάμνους?.

- Ρε Rouli, τι χτύπημα ήταν αυτό ;
- Δεν είμαι σε φόρμα, τι να κάνω?
- Έλα πάμε να το βρούμε?

Ανεβήκαμε στο golf cart και πήγαμε προς το σημείο που είχε πέσει το μπαλάκι. Φτάνοντας προς τα κει, είδαμε έναν άνθρωπο να έχει διπλώσει στα δύο και να βογκάει από τους πόνους?

Image

- Δεν μου λέτε εσείς το ρίξατε αυτό εδώ ; :evil:

Image


- Όχι εμείς, ο Roulis το έριξε :) (είπε με χαρά ο Τζίγκερ)


Ο θυμωμένος άντρα γύρισε τότε προς την μεριά μου

Image

- Ξέρεις ποιος είμαι εγώ ; Εεε ; Ξέρεις ;;;;; Ο Tiger Woods είμαι!
- Χαίρω πολύ, Roulis Kitserman :)
- Γκρρρρρρ!!! Κρατήστε με γιατί θα του σπάσω το κεφάλι!!!!!!!!
- Πολλά νεύρα έχετε κύριε και δεν καταλαβαίνω το λόγο :?
- Θέλει και τα ρέστα αυτός!!! Γκρρρρρρ!!! Τώρα θα σου πω εγώ?..

Αμέσως βούτηξε ένα μπαστούνι του γκολφ και άρχισε να μας κυνηγάει?...

Image


Χωρίς να χάσουμε καθόλου χρόνο μαζί με τον Γιάννη, ανεβήκαμε στο golf cart και χάρη στις οδηγικές του ικανότητες καταφέραμε και ξεφύγαμε. Είναι κρίμα πάντως που υπάρχουν άνθρωποι που δεν μπορούν να συγκρατήσουν τα νεύρα τους και τα ξεσπούν σε όποιον κακομοίρη βρεθεί μπροστά τους.

Image





Στα μεταγραφικά, ξεφορτωθήκαμε κάποιους παίχτες που δεν βοήθησαν καθόλου την ομάδα μας μεταξύ τους και οι Rullo, Babovic που αποκτήθηκαν το καλοκαίρι και αποκτήσαμε τον Lioris με 33m από την προηγούμενη ομάδα μου την Lyon και τον Marques έναν ελπιδοφόρο νεαρό πλάγιο μπακ

Image
Image
Image






Image


Άλλο ένα ντέρμπι εξελίχθηκε σε ταξιδάκι αναψυχής.




Coppa Italia 1st Rnd Leg 2 (Leg1 2-0)


Image


Τι και αν παίξαμε με κάποιους από τους αναπληρωματικούς μας, το αποτέλεσμα ήταν και πάλι το ίδιο. Το μόνο αρνητικό από αυτό το παιχνίδι είναι ο τραυματισμός του Khedira που θα λείψει δύο μήνες
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Με τον Prudnikov να έχει μεγάλα κέφια νικήσαμε την Lecce 1-4 (Ceravolo 39? ? Prudnikov 7?, 17?, 56?, Marchisio 45?)


Coppa Italia Qtr Final Leg 1

Ο Mourinho στήνοντας πολύ καλά την Milan στον αγωνιστικό χώρο και εκμεταλλευόμενος και την εκπληκτική απόδοση του τερματοφύλακα Gordon, μας νίκησε 0-1 με γκολ του Diaby στο 28?
Image
Image




Κάναμε μια πολύ κακή εμφάνιση με την Messina στο γήπεδό μας και δεν καταφέραμε να νικήσουμε μένοντας στο 1-1 (Bojan 51? ? Sburlea 60?)



Coppa Italia Qtr Final Leg 2



Image

Πετύχαμε το γκολ που χρειαζόμασταν αλλά στα πέναλτι η αστοχία που είχαμε μας στοίχησε

Image



Χρειάστηκε να περάσει στον αγώνα ο Bojan για να καταφέρουμε να νικήσουμε την Catania με 1-4 (Russoto 42? ? Bojan 61?, 64?, 82?, Giovinco 79?)


Στο ντέρμπι με την Ιντερ και οι δύο ομάδες παίζαμε αρκετά επιφυλακτικά και το αποτέλεσμα έμεινε στο 0-0


Χάσαμε από την Udinese 2-0 (Konan 36?, Schiavone 78?) παίζοντας αρκετά άσχημα


To γκολ του Prudnikov στο 41? ήταν αρκετό για να νικήσουμε 1-0 την πρώτη στη βαθμολογία Napoli και να την αναγκάσουμε στην πρώτη της φετινή ήττα.


Ο Prudnikov εκμεταλλευόμενος την φόρμα που έχει στα τελευταία παιχνίδια νόμιζε ότι μπορεί να κάνει ότι θέλει και δεν ήρθε στην προπόνηση μία μέρα πριν τον επόμενο αγώνα. Κάτι τέτοιο φυσικά δεν μπορούσα να το αφήσω ατιμώρητο και τον τιμώρησα με δυο εβδομάδες πρόστιμο και αποκλεισμό από την αποστολή.
Image



Livorno ? Juventus 1-1 (Jimenez 14? ? Packer 57?) Και πάλι δεν παίξαμε καλά και δώσαμε στην Inter την ευκαιρία να μας περάσει στη βαθμολογία


Ο Corrent ήταν ο καλύτερος μας παίχτης στον αγώνα με την Genoa και σκοράροντας δύο φορές στο 10? και 19? μας έδωσε τη νίκη



Image
jose_thominho
Indispensible
Indispensible
Posts: 1817
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:01 pm
Αγαπημένη Ομάδα: παναθηναικος
Location: Πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλα αυτη η ναπολι τι ομαδα εχει??
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Ασε έχει φτιάξει πολύ καλή ομάδα και δεν έχει και τα μεγάλα αστέρια
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Με σκόρερ τον Packer στο 72? φύγαμε νικητές με 0-1 από την Ρώμη και αντίπαλο την Lazio
Image



Novara ? Juventus 0-5 (Marchisio 29?, Edu 46?, Giovinco 50?, Bojan 74?, Corrent 87?) Με αντίπαλο μια τόσο αδύναμη ομάδα δεν γινόταν να ήταν διαφορετικό το σκορ





Image


Η είσοδος του Edu στον αγώνα ήταν καθοριστική για την εξέλιξη του ματς. Με τη νίκη αυτή μειώσαμε την διαφορά από την Napoli στους δυο βαθμούς.
Image



Όλες οι σοβαρές ομάδες φροντίζουν από νωρίς τον μεταγραφικό σχεδιασμό τους. Έτσι και εμείς έχουμε στα υπόψη μας κάποιους ποδοσφαιριστές και ένας από αυτούς είναι το αστέρι της Inter ο Σωτήρης Νίνης που τον τελευταίο καιρό δεν περνάει και τις καλύτερες του μέρες στο Μιλάνο.

Image




Juventus ? Grosseto 2-1 (Giovinco 47?, Corrent 73? ? Irrazabal 15?) Η άστοχη έξοδος του Lioris στο 0-1 παραλίγο να μας στοιχήσει αλλά ευτυχώς οι παίχτες μου κατάφεραν και γύρισαν το αποτέλεσμα υπέρ μας.
Image



Τα οικονομικά προβλήματα ανάγκασαν την Palermo να αποδεσμεύσει μερικούς παίχτες και εμείς βρήκαμε την ευκαιρία να φέρουμε πίσω έναν παίχτη που ξεκίνησε από της ακαδημίες μας τον Andrea Luci
Image



Μείναμε στο 0-0 με την Bologna σε ένα πολύ βαρετό παιχνίδι από πλευράς θεάματος



Με τον Khedira να επιστρέφει μετά από τον πολύμηνο τραυματισμό του, νικήσαμε την Forentina 2-1 (Bojan 8?, 59? ? Goitom 84?)


Juventus ? Bari 5-1 (Prudnikov 3?, 19?, Giovinco 7?, Bojan 66?, 89? ? Soncin 81?) Βάλαμε πολλά γκολ αλλά ο πρωταγωνιστής του αγώνα ήταν ο τερματοφύλακας μας ο Lioris.
Image



Μετά και αυτή την αγωνιστική, παραμένουμε στο κυνήγι της Napoli με διαφορά ενός βαθμού


Image
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Δεν καταφέραμε να πάρουμε τους τρεις βαθμούς στην έδρα της Sampdoria μένοντας στο 1-1(Mariani 74? ? Prudnikov 57?). Η φάση που έκρινε το παιχνίδι ήταν το πέναλτι που χάσαμε στο 78? με τον Criscito.


Ξεφύγαμε χωρίς απώλειες από την έδρα της Palermo και με αρκετά γκολ καθώς νικήσαμε 0-4 (Prudnikov 37?, 43?, Lombaerts own goal 51?, Adrien 83?)



Juventus ? Roma 1-1 (Bojan 11? ? dos Santos 85?) Το γκολ των Ρωμαίων στα τελευταία λεπτά μας σκότωσε ψυχολογικά. Ήταν ένας αγώνας που είχαμε το πάνω χέρι από την αρχή εκτός από την φάση στο 85?. Η κατάσταση στην βαθμολογία έχει μπλεχτεί αρκετά με εμάς να αντιμετωπίζουμε την Inter στο Μιλάνο την επόμενη αγωνιστική.
Image

Image







Image

Το Μιλάνο έχει καταντήσει η δεύτερη μας έδρα. Όσες φορές έχουμε έρθει εδώ έχουμε φύγει νικητές. Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα τέτοιο αποτέλεσμα και ούτε και η Napoli το περίμενε που έφερε ισοπαλία αφήνοντας μας να περάσουμε στην πρώτη θέση με έναν βαθμό διαφορά τρεις αγωνιστικές πριν το τέλος.
Image



Στο 4? χάσαμε πέναλτι με τον Giovinco, στο 54? αποβλήθηκε ο Marchisio, στο 65? η Lecce έχασε πέναλτι αλλά τελικά πήραμε τη νίκη με 3-1 (Bojan 44?, 56?, 90? ? Umunegbu 66?) σε ένα παιχνίδι που δεν ήταν για ανθρώπους με καρδιακά προβλήματα.


Με την σέντρα και πριν καλά-καλά συμπληρωθεί το πρώτο λεπτό του αγώνα, δείξαμε ποιος είχε το πάνω χέρι στον εκτός έδρας αγώνα με την Messina. Το τελικό αποτέλεσμα μας βρήκε να παίρνουμε τη νίκη με 1-3 (Pozzi 90? ? Prudnikov 1?, Bojan 67?, 71?). Στην βαθμολογία δεν άλλαξε κάτι και την επόμενη και τελευταία αγωνιστική θέλουμε μόνο τη νίκη για να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα





Image


Μετά από 13!! ολόκληρα χρόνια κατακτήσαμε το πρωτάθλημα και δώσαμε τεράστια χαρά σε εκατομμύρια οπαδούς μας.
Image

Image Image


Image
Image




Τελική βαθμολογία


Image

Image Image



Βραβεία


Image Image Image
s0f0s
Trialist
Trialist
Posts: 75
Joined: Mon Jan 07, 2008 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: Barletta
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ole! Αυτα ειναι! Πολυ τζερτζελο ειχε αυτο το πρωταθλημα. Οριακο! Respect
Locked

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”