UP THE IRONS !!!

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
lastuvka-13
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Sun May 20, 2007 6:28 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηνα'ι'κός - West Ham Utd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ένα μουντό και γκρίζο πρωινό στο Λονδίνο σαν όλα τα άλλα , άλλαξε την ιστορία της χέβυ μέταλ και του ποδοσφάίρου (στην Γουέστ Χαμ τουλάχιστον).Ο μπασίστας των Iron Maiden , Steve Harris πήρε την μεγάλη απόφαση και πήγε να την ανακοινώσει στον αρχηγό του συγκροτήματος και αδερφικό του φίλο Bruce Dickinson( Βρούτος Πουλόπουλος στα ελληνικά :-P )...

Έφτασα στην πόρτα του σπιτιού του Μπρους και αφού πήρα μια βαθειά ανάσα χτύπησα το κουδούνι.
- Ποιός ???
-Εγώ είμαι άνοιξε.
-Ποιός είσαι εσυ ρε?
-Ο Στηβ ειμαι ρε μ.....α , άνοιξε μου και αρχίζει να βρέχει πάλι.
-Έλα ρε , πέρνα.

Καθώς περνούσα μέσα , σκέφτηκα να περάσω κατευθείαν στο ψητό και να του μιλήσω στα ίσια.

-Μπρους πρέπει να μιλήσουμε.
-Κάλα πες μου , αλλά ελπίζω να είναι σοβαρό γιατί ειναι 6.15 το πρώι.
-Λοιπόν , το σκεφ...
-Α ,τσάι θέλεις?Εγώ λεώ να πιώ.
-Όχι ρε , αφού ξέρεις το σιχαίνομαι το τσάι.Λοιπόν , το σκεφτηκα πο...
-Ρε συ , σίγουρα δεν θες να πιείς τίποτα?
-Όχι ρε μα....α , θέλω να σου μιλήσω έίπα σκάσε και άκου με λίγο!
-Καλά ντε.Πες.Ακούω
-Αφού επιμένεις βάλε ένα Cutty Sark σκέτο.
-Ώχ , για να πίνεις εσύ κάτι σοβαρό έγινε.
-Φέυγω απ' το συγκρότημα...με πήρε ο Eggert Magnusson για προπονητή στην Γιουνάιτεντ.

Αφού πέρασε ένα λεπτό χωρίς να πει λέξη..
-What the F@ck???!!!Πες μου ότι κάνεις πλάκα..
-Όχι.Από την άλλη εβδομάδα πιάνω δουλειά.Μίλησα με τον πρόεδρο και μου είπε οτι με πιστέυει σαν τον προπονητή που θα φέρει πολλούς
τίτλους στην ομάδα.
-Κάλα ρε και ο Φέργκιουσον?
-Ε τι ο Φέργκιουσον?
-Τον διώξανε?
-Που κολλάει ο Φέργκιουσον ρε ?
-Καλά ρε εσύ είπες οτι σε ζητήσανε στην Γιούναιτεντ, έτσι δεν είναι?

Έκει τρελάθηκα και άρχισα να τον βρίζω..
-Καλά ρε @^%&$##*%#@^! Μια έιναι η Γιουνάιτεντ ,η Γουεστ Χαμ!!!Μην μου αναφέρεις αυτές τις κοκκινοσκουφίτσες ξανά γιατί θα σε βάλω
να πεις το Hallowed be thy name 50 φορές συνεχόμενα.
-Αααα αυτή την Γιουνάιτεντ λες.Εντάξει ρε συ καλή είναι αλλά...
-Δεν έχει αλλά Μπρους , το σκέφτηκα πολύ , θα πάω.Πέστο και στους άλλους του γκρουπ ότι φέυγω.
-Τι να σου πώ ρε Στηβι , πάνε.


Και έτσι μια νέα εποχή ξεκινάει για τον Στηβ Χάρρις
Image

Αλλά και για την Γουέστ Χαμ Image

Η επόμενη εβδομάδα που έλεγα στον Μπρους οτι θα πιάσω δουλειά στην Χαμ έφτασε και πήγα στα γραφειά της ομάδας.Εκεί συνάντησα τον
μεγαλομέτοχο και πρόεδρο ( ισλανδο!) Eggert Magnusson.

-Καλημέρα κ.Χάρρις
-Καλημέρα κ.Πρόεδρε
-Στηβ θέλω να με ακούσεις προσεκτικά, ξέρω πως λατρέυεις αυτόν τον σύλλογο όπως όλοι μας , και πως είσουνα παίκτης της ομάδας των
νέων πριν κάποια χρόνια.Η ομάδα έχει αρκετές δυνατότητες με πολύ καλούς παίχτες αλλά ξέρεις πως η Πρεμιερ Λιγκ είναι το δυσκολότερο
πρωτάθλημα και υπάρχουν ομάδες πολύ καλύτερες από εμάς,γι' αυτό θέλω να δωσουνε τα παιδιά και εσύ το 1000% των δυνατοτήτων σας.
-Αυτό θα το κάνω κ.Πρόεδρε
-Αυτό που θέλω εγώ και τα υπόλοιπα μέλη στην διοίκηση είναι να κατακτήσουμε μια θέση κοντα στην μέση και αν μπορείς να βγούμε ευρώπη και φυσικά να κάνουμε κάτι καλό στα κύπελλα.
-Θα προσπαθήσω για το καλύτερο κ.Προέδρε
-Χαίρομαι που το ακούω αυτο Στηβ.Η ομάδα θα σου δώσει 8.000.000 ευρώ για τις μεταγραφές και 4,600.000 για τα συμβόλαια.Πράξε όπως
νομίζεις εσύ για τις μεταγραφές, σου έχουμε όλοι μας εμπιστοσύνη.
-Ευχαριστώ κύριε πρόεδρε , να είστε σίγουρος πώς θα κάνω το καλύτερο για την Γιουνάιτεντ.
-Α και πριν φύγεις θέλω 2 χάρες , αν παίξουμε με την Μίλγουολ ρίξτε της 4 γκολ , και η 2η χάρη είναι να υπογράψεις σε ένα cd του γιού μου
, σε λατρεύει.


Και αφού υπέγράψα στο cd Live After Death Image έφυγα και πήρα το δρόμο για το προπονητικό κέντρο της ομάδας.
Έφτασα και βρήκα όλους τους παίχτες εκεί να με περιμένουν για την 1η προπόνηση.

Αποφάσισα να κάνω 2 μεταγραφές , 1 για κεντρικό αμυντικό και μια για δεκάρι.Ο Sergey Ignashevich ήταν η 1η μεταγραφή σαν ελεύθερος και o Andrey Arshavin από την Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης έναντι 8.000.000.Από την ομάδα αποφάσισα να μην διώξω κανέναν και μίλησα με
τους βοηθούς μου για τα φιλικά που θα έδινε η ομάδα.


H 11αδα Image
και η ομάδα γενικότερα Image

Friendly

Renato Curi 0- 5 West Ham Utd
Ένα ξεμούδιασμα απο τις συνεχείς προπονήσεις με καλή μπάλα και μεγάλο σκορ, αν και οι αντίπαλοι μας είναι πολλά επίπεδα πιο κάτω

Friendly

Ternana 0 - 1 West Ham Utd
Μέτριο παιχνίδι και τίποτα ιδιαίτερο

Friendly

Rimini 1 - 3 West Ham Utd
Kαλή μπάλα και αρχίζουν να βγαίνουν κάποια συμπεράσματα για την ομάδα και τους παίχτες γενικότερα

Friendly

Hellas Verona 0 - 4 West Ham Utd
Ματς καρμπόν με το προηγούμενο απλά είμασταν πιο αποτελεσματικοί και πιο καλοί στην άμυνα

Friendly

West Ham Utd 1 - 0 Preston
Καλό ματς , πολλές φάσεις αλλά μόνο 1-0




Παρασκευή σήμερα και αύριο είναι η πρεμιέρα μου σαν προπονητής.Άγχος?...Πολύ όπως την πρώτη φορά που παίξαμε με τουςMaiden μπροστά σε κοινό και αυτή τη φορά είχα πιο μεγάλο.Το ματς ήταν με την Bolton στο Reebok Stadium και αν χάναμε θα μπαίναμε με κακή ψυχολογία στο πρωτάθλημα.

Premier League 1st

Η επόμενη μέρα δεν άργησε να φτάσει.27.000 οπαδοί της Bolton στο γήπεδο και η ατμόσφαιρα , άλλο πραγμα.Μπήκα στα αποδυτήρια και έιπα στα παιδια.
-Αν κερδίσουμε σήμερα κάνουμε ένα σημαντικό ξεκίνημα για την πορεία μας, μπείτε μέσα και δώστε τα όλα.
Αφού έδωσα τις απαραίτητες οδηγίες κάλεσα τους 2 κεντρικούς αμυντικούς ,Ignashevich και Anton Ferdinand και τους είπα ''Τον Ανελκά και τα μάτια σας, μην τον αφήσετε να πάρει ανάσα"

Το ματς άρχισε και ξεκινήσαμε πολύ νευρικά , αποτέλεσμα είχε να κερδίσει πέναλτυ η Bolton με τον Anelka απο φαουλ του ΜcCartney στο 9'

Ο εκφωνητής του Sky Sports έκανε την περιγραφή

" Anelka strikes in with the ball , ooh, that's a penalty!And the referee gives it and he is showing the yellow card for McCartney,
Stelios is going to the penalty spot with the ball.He ran up to take the kick , he shoots .... NO!! Robert Green saves the penalty and he is keeping the 0-0 in the match.''

Το πανηγύρισα σαν να βάλαμε γκολ , γιατί ήξερα οτι θα ανέβει η ψυχολογία μας και έτσι έγινε.

Image

Με ψυχολογία και αέρα νικητή αντιμετωπίζαμε την Fulham στο Upton Park
Το Upton Park από έξω Image

αλλά και απο μέσα :wink: Image


Premier League 2nd

To γήπεδο χωράει 34500 και με την Fulham είχαμε 34476 , η ατμοσφαιρα Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Η
Ένα γεμάτο γήπεδο να τραγουδάει συνθήματα της ομάδας και εγω να έχω ανατριχιάσει από τα αποδυτήρια κιόλας.Με το που βγένουν οι ομάδες γίνεται ένας πανικός , χιλιάδες χαρτάκια , πανό , πλακάτ τα οποία έγραφαν UP THE HAMMERS AND THE IRONS! ή ένα άλλο που μ'αρεσε
πολύ έγραφε τον τίτλο από ένα cd που κάναμε με τους Maiden , έγραφε '' West Ham Utd - A Matter of Life and Death "
Έπρεπε σήμερα να κερδίσουμε παση θυσία για αυτόν τον κόσμο και ...

Image
...έτσι και έγινε με έναν καταπληκτικό Βellamy και γενικά ολη την ομάδα , μέχρι το 20 , από εκεί και μετά χαθήκαμε και παραλίγο να το πληρώσουμε.

Premier League 3rd

Επόμενο ματς με την ..υποτιθέμενη :D Γιουνάιτεντ απο το Manchester
Οι οπαδοί μας λένε οτι υπάρχει μόνο μια Γιουνάιτεντ , η West Ham United ,
αλλά αυτή απο το Manchester ...είχε διαφορετική γνώμη...

Image

Όντως μόνο μια Γιουνάιτεντ υπήρχε στο γήπεδο η Manchester United.Είμασταν εκτός αγώνα απο το 1' λεπτό μέχρι το 90', επέλεξα να παίξω σύστημα ταμπούρι και φαίνετε έκανα λάθος.


Premier League 4rth
Image

'Aσχημη εμφάνιση και λογική ήττα , πρέπει τουλάχιστον να μην χάνουμε εντός έδρας αν θέλουμε κάτι καλό.
Επόμενο ματς με την Barnsley εκτός έδρας για το League cup και η βαθμολογία μέχρι τώρα
Image


Y.Γ. Γράφω σχεδόν παντα με greeklish και μου πήρε πολύ ωρα να το γράψω :-P ελπίζω να σας αρέσει μέχρι τώρα γιατί λέω να συνεχίσω την ιστορία , οτι σχόλιο θέλετε ευπρόσδεκτο
Last edited by lastuvka-13 on Thu Mar 13, 2008 1:08 am, edited 1 time in total.
User avatar
elt
Amateur
Amateur
Posts: 173
Joined: Sun Jul 20, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λόγω Maiden η west ham είναι η συμπάθειά μου στην Premier League και θα χαρώ πολύ να δω να την κάνεις πρωταθλήτρια!!!!

Καλή συνέχεια Mr. Harris :)

Up the Iron's mate ;)
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Καλώς τον....εντυπωσιακή αρχή....άψογα γραφικά....εύγε...καλά κουράγια μαν και εύχομαι κάθες επιτυχία με την WH...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραίος...Συνέχισε...
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
chrisk
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 526
Joined: Tue Dec 04, 2007 2:35 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

i'm forever blowing bublleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees,preety bubbles in the aiiiiiiiiiiiiiir!!!!ωραιος φιλε η αγαπημενη μου ομαδα απο αγγλια!....αλλα μην ξανασυμβει αυτο με την μαντζεστερ... :D :D :D :D :D
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Μπράβο φίλε...Ωραίο το ξεκίνημα της ιστορίας σου...Καλή συνέχεια...
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
jose_thominho
Indispensible
Indispensible
Posts: 1817
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:01 pm
Αγαπημένη Ομάδα: παναθηναικος
Location: Πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ενα θα πω
G R E E N S T R E E T H O O L I G A N S

Καλη αρχη!!
Fernando Belluschi
Trialist
Trialist
Posts: 68
Joined: Fri Feb 29, 2008 5:02 pm
Football Manager της ομάδας: Kolopetinitsa F.C.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνέχισε έτσι γιατί υπάρχει μόνο μία Γιουνάιτεντ -kavouras
Darko αλήτη τους έκλεισες το σπίτι
Fernando Belluschi
Trialist
Trialist
Posts: 68
Joined: Fri Feb 29, 2008 5:02 pm
Football Manager της ομάδας: Kolopetinitsa F.C.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνέχισε έτσι γιατί υπάρχει μόνο μία Γιουνάιτεντ -kavouras
Darko αλήτη τους έκλεισες το σπίτι
lastuvka-13
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Sun May 20, 2007 6:28 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηνα'ι'κός - West Ham Utd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

League Cup 2nd round

Image
Σοκ.Aν είναι ποτέ δυνατόν , έπιασε 3 πέναλτυ!Και έτσι ομορφα και ωραία αποχαιρετήσαμε το League cup , με μια μέτρια εμφάνιση και αρκετούς αναπληρωματικούς , αν είναι αυτο δικαιολογία( που δεν είναι).


Premier League 5th

Image
ερώτηση "Tι μπορείς να περιμένεις όταν βρίσκεσαι 2 - 0 εκτός έδρας σε παιχνίδι στην Premier League και από εμφάνιση αλλού να πατάς και αλλού να βρίσκεσαι?"
απάντηση ''Σχεδόν τίποτα''
Ε , εμάς αυτό το ''σχεδόν'' πήγε να μας σώσει αλλά μας έφαγε το ''τίποτα'' .Μετά το 30' τα δώσαμε όλα και στο 2ο ημίχρονο κάναμε καταπληκτική εμφάνιση , αλλά ο bellamy κατάφερε να χάσει 4 τετ-α-τετ...μόνος με τον GK ο οποίος έβγαλε τα αντερά του, και ο νόμος του ποδοσφαίρου είπε να μας κάνει μια επίσκεψη και να χάσουμε τελείως άδικα.




Premier League 6th

Image
Και εκεί που λέγαμε ποιός μας λείπει , ποιός μας λείπει , τσουπ νάτος πάλι ο νόμος του ποδοσφαίρου 23 ευκαιρίες και χασαμε...



Premier League 7th

Image
Κρίμα , κρίμα , κρίμα.Με 10 παίχτες και τους είχαμε στο μισό γήπεδο.Αλλά και παλι νίκη δν είδαμε και αρχίζω να ανησυχώ πολύ.Το μόνο καλό είναι οι εμφανίσεις του Arshavin αλλά ειναι τελείως μόνος του γιατί ο bellamy τελικα είναι ευχή και κατάρα μαζί.Μπορεί να βάλει τα απίστευτα γκολ και να χάσει 45 τετ-α-τετ.


Βρισκόμουν στο Ken's Cafe Image
ένα καφε-μπαρ μόνο για οπαδούς της Γιουνάιτεντ και απολάμβανα την υπέροχη σπιτική του πίτα και σκεφτόμουν οτι κάτι πρέπει να αλλάξει.Το σύστημα δύσκολο να το αλλάξω, οπότε είπα να διαφοροποιήσω τις τακτικές και να τις κάνω πιο συντηρητικές και με περισσότερη κατοχή μπάλας..Για να δούμε αν θα πάνε τα πράγματα προς το καλύτερο.


Επόμενο ματς με την Liverpool στο Upton Park.Καθόμουν κλεισμένος στο γραφείο μου όλη την ημέρα πριν το μεγάλο ματς και προσπαθούσα να
βρω τις αδυναμίες τις L'pool.Αμ δε..

Τοκ τοκ

-Πέρασε Φρέντρικ Image
-Κόουτς πρέπει να σου πώ οτι υπάρχει ένα πρόβλημα στην ομάδα.
-Τι πρόβλημα?Τακτικής?Μήπως δεν σου αρέσει η θέση που σε βάζω στο γήπεδο?
-Όχι κόουτς , για τον Bellamy πρόκειται.Οι σχέσεις μου μαζί του είναι πολύ άσχημες όπως και με μερικά παιδιά απο εδώ μέσα τσακώνεται όλη την ώρα.
-..Μάλιστα.Κοίτα Φρέντρικ , η ομάδα στα τελευταία παιχνίδια πάει για φούντο.Ο Κρεγκ είναι ένας πολύ σημαντικός παίχτης για μας,αν και συμφωνώ οτι είναι σαν χαρακτήρας λίγο σπαζαρχ....ης και ψυχάκιας, αλλά τον χρειαζόμαστε πολύ. Image
-Έχεις δίκιο κόουτς , αλλα αν δεν ...
-Δεν έχει αλλά και δεν.Έτσι είναι.Λοιπόν πάνε να συνεχίσεις την προπόνηση και τα λέμε αύριο.
-Μάλιστα κόουτς...

Αυτό είναι το χειρότερο που θα μπορούσε να μου συμβεί τώρα..τουλάχιστον να μην βγει προς τα έξω..

Τίτλος της The Sun την επόμενη ''Heavy Metal in West Ham's training''
Που διαόλο το κατάλαβαν..


Premier League 8th
Το παιχνίδι με την L'pool ήταν μια ακόμα γιορτή για τους οπαδούς μας και ας είμασταν σε κακή κατάσταση Image
Με το που μπήκα στον αγωνιστικό χώρο από τα μεγάφωνα ακούστηκε ένα τραγούδι που έγραψα μαζί με τον Janick Gers , το Dance of the death και ξαφνικά μου έφυγε όλο το άγχος που είχα και σκέφτηκα ''θα τους γα...ζώσουμε''.

Image

4η κόκκινη κάρτα σε 8 αγώνες και η παράδοση να μένουμε χωρίς νικη καλά κρατεί.Δεν με ένοιαζε όμως γιατί παίξαμε μπαλάρα και αυτός ο Arshavin , μεγάλη παιχτούρα.Το συγκινητικο της βραδιάς ήταν όταν οι οπαδοί μας με τεντωμένα τα κασκόλ γύρω στο 85' τραγουδούσαν τον ύμνο μας

I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air,
They fly so high, nearly reach the sky,
Then like my dreams they fade and die.
Fortune's always hiding,
I've looked everywhere,
I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gUIrJQoIZvg[/youtube]


Επιτέλους οι τραυματίες ένας , ένας γυρνάνε γιατί οι απουσίες τους ήταν εμφανείς
Dean Ashton,Julien Faubert και πριν απο μια εβδομάδα γύρισε και ο Scott Parker , όλοι τους σημαντικότατοι παίχτες για την ομάδα.Επόμενο ματς ...η μισητη Tottenham.Οι οπαδοί μας θέλουν όσο τιποτε άλλο την νίκη , το ίδιο και εγώ..

Μια ακόμα προπόνηση είχε τελειώσει σε ένα βροχερό Λονδίνο και ένας από τους βοηθούς της ομάδας μου είπε οτι είχα τηλέφωνο.
Πήγα στο γραφείο μου και το σήκωσα..

-Στηβ Χαρρις εδώ
-Καλησπέρα κ.Χάρρις, δεν με γνωρίζετε προσωπικά αλλά πρέπει να σας εκφράσω τον θαυμασμό μου στο πρόσωπο σας σαν μουσικό και σαν προπονητή της αγαπημένης μου ομάδας στην Αγγλια.
-Σας ευχαριστώ , όμως ποιός είστε?
Image
-Barack Obama εδώ , είμαι οπαδός της Γιουνάιτεντ απο ένα πρόσφατο ταξίδι που έκανα στην χώρα σας και θέλω να σας παρακαλέσω να νικήσουμε την Τότεναμ την κυριακή.
Spoiler: show
Leading candidate for the Democratic nomination in the 2008 United States presidential election Barack Obama has been a fan of West Ham since a trip to the UK
-..Σ..Σας ευχαριστω κ.Ομπάμα κ εγώ με την σειρά μου να σας ευχηθώ τα καλύτερα στην πολιτική σας σταδιοδρομία
-Ευχαριστώ αντίο σας κ.Χάρρις, και UP THE HAMMERS
-up the hammers..


Το μεγάλο ντέρμπυ πλησίαζε και στο μυαλό μου ηχούσε το The Trooper , έπρεπε να κανουμε κατι καλό την κυριακή....



Premier League 9th
Image
Μπερδεμένα συναισθήματα μετά από αυτό το ματς.Για 4αρα δν είμασταν , είχαμε κάποια διαστήματα που παίξαμε καλή μπάλα και δημιουργήσαμε ευκαιρίες σε τετ-α-τετ που κατάφερε ο Bellamy(πάλι) να στείλει τις μπάλες στον αγύριστο.Είχαμε και κάτι νεκρά διαστήματα όμως χειρότερα απο τα μπλακ - αουτ της ΔΕΗ.Και το χειρότερο όλων ο Ashton μόλις γύρισε από 3μηνο τραυματισμό ...
Image
θα μείνει τελικά , άλλους 2 μήνες εκτός.. -toixos2


Επόμενο ματς ήταν με την Birmingham sto Upton Park και αποφάσισα να αλλάξω το σύστημα σε ...
Image





Premier League 10th
Image
Επιτέλους νικήσαμε μετά από 8 αγώνες!Το νέο σύστημα εδειξε καλά στοιχεία και κερδίσαμε σχετικα εύκολα.


Premier League 11th
Image
Αυτός ο Bellamy είναι για πολλές μπάτσες , όταν θέλει , μαμάει....1000 μπράβο , και ελπίζω να μην τα πάρω πίσω την επόμενη αγωνιστική με την Chelsea στο Upton Park.



Premier League 12th
Το μεγάλο ματς με την Chelsea
Εδώ θα γίνουν όλα Image



ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛ!!!!!!!!

Image


..ξενέρα...

Image

Και η συνήθεια που έγινε λατρεία , μια ακόμα κόκκινη κάρτα :evil: , α ρε Βellamy...

Image


γύρω στο 85' και ενώ οι οπαδοί μας τραγουδάνε το I'm forever blowing bubbles... ο Arshavin βγαίνει σε πλεονεκτική θέση για να σκοράρει και σιωπή στο γήπεδο...................................................................

Image

Γκοοοοοο.......


Image




.................


Image




..οοοοχιιι ρε π....η μου... κριμα..


Μετά το τέλος του αγώνα πήγα στα αποδυτήρια και τους είπα
- Μπράβο έχετε @@.Παίξτε με το ίδιο πάθος και στα υπόλοιπα παιχνίδια και όλα θα πάνε καλά.

Μπορεί να μην κερδίσαμε την Chelsea , αλλά κάναμε μια πάρα πολυ καλή εμφάνιση και μπορούσαμε να παρουμε και το ματς.Παίζαμε και με 10 παίχτες απο το 50 και μετά.'Εχουμε τις περισσοτερες στο πρωτάθλημα 5 σε 12 αγώνες.



και η βαθμολογία μέχρι τώρα Image


καθώς και οι 5 επόμενοι αγώνες
Image
Last edited by lastuvka-13 on Thu Mar 13, 2008 1:41 am, edited 1 time in total.
jose_thominho
Indispensible
Indispensible
Posts: 1817
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:01 pm
Αγαπημένη Ομάδα: παναθηναικος
Location: Πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν μπορεις μην βαζεις png εικονες γιατι πρωτον ειναι κανονας και δευτερον αργουν να ανοιξουν ακομα και σε καλο ιντερνετ
lastuvka-13
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Sun May 20, 2007 6:28 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηνα'ι'κός - West Ham Utd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχεις δίκιο δεν το πρόσεξα.Αυτές να τις αλλάξω λίγο δύκολο γιατι τις περισσότερες τις έσβησα,αλλά τις άλλες photos που θα βάλω θα τις κανω .jpeg
alexevo
Trialist
Trialist
Posts: 68
Joined: Wed Feb 27, 2008 1:44 pm
Football Manager της ομάδας: GS Kallithea-Inter FC
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος-Inter FC-Man.United
Location: Καλλιθεα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αδερφε συνεχισε ετσι.....ευχομαι τα καλυτερα.......Ευρωπη και αν μπορεσεις μεσα στην 4αδα....
(Μια ερωτηση......το skin που χρησιμοποιεις ποιο ειναι?.........αν μπορεις στειλε σε παρακαλω link
για να το κατεβασω.......)
Καλη συνεχεια....και ενημερωνε μας.......
100
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Άλλαξε τα scrrenshots σου από png σε jpg!!!Γιατί μπορεί να σου κλειδωθεί η ιστορία!!!

Eίναι κανόνας!!!! viewtopic.php?f=107&t=17510
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
lastuvka-13
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Sun May 20, 2007 6:28 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηνα'ι'κός - West Ham Utd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχετε δίκιο για τις εικόνες , ήδη έχω αλλάξει πολλές από το 1ο ποστ σε jpeg και θα αλλάξω και τις άλλες.


Υ.Γ. πιο πάνω γράφω οτί δεν μπορούσα να τις αλλάξω γιατί πολλές τις είχα σβήσει... μετά σκέφτηκα οτί μπορώ να τις πάρω απο εδώ που τις πόσταρα.. :drinking:
Post Reply

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”