Το Oviedo βγάζει παλικάρια

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oviedo,Ιούνιος 2007

Βρίσκομαι στο σπίτι μου κοιτώντας έναν αγώνα F1,α ρε ξάδερφε που έμπλεξες με τη @$%#$ τη McLaren, όταν χτυπάει το κινητό
Στην γραμμή είναι ο μάνατζερ και φίλος μου David Gonzales
Εγώ: 'Ελα ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!] βλέπω φόρμουλα τώρα,τι θες ?
D.G: Σου έχω πρόταση για ομάδα,θες να σου πω τώρα ή θα περάσεις μετά από το γραφείο μου ?
Εγώ: Θα περάσω εγώ αύριο,έχω ραντεβού μετά και δεν το ακυρώνω δεν πα να με θέλει και η Valencia
D.G: Καλααα,τα λέμε

Πω ρε πστη μου πάλι νίκησε το Αγγλάκι,κάποιος έχει κάνει μάγια στον Fernando δεν γίνεται
Τέλοσπάντων,ας πρόσεχε,κάτσε να πάρω τηλέφωνο την Emma να βρεθούμε νωρίτερα γιατί δεν αντέχω άλλο
Emma: Παρακαλώ
Εγώ: Emma, o Raul είμαι μπορείς να έρθεις νωρίτερα στο σπίτι μου μετά ?
Emma: Εντάξει,σε ακούω λίγο ανήσυχο όμως ....
Εγώ: Δεν είναι τίποτα απλά είμαι λίγο απογοητεύμένος με τον Fernando και με πήρε και ο David τηλέφωνο ότι μου βρήκε ομάδα
Emma: Σου είπε ποια ?
Εγω: Δεν τον άφησα,αύριο από κοντά θα μου πει.
(ο υπόλοιπος διάλογος δεν σας ενδιαφέρει :P )

Μετά από μια δύσκολη από όλες τις απόψεις μέρα, έφτασε επιτέλους η ώρα να πάω στον David
Εφτασα νωρίτερα από αυτόν και περίμενα κανένα 30λεπτο να έρθει
David: Συγγνώμη,Raul αλλά έπρεπε να πάω τη μικρή σχολείο και είχε πολύ κίνηση,σε λίγο περιμένω και τον πρόεδρο της ομάδας που σε θέλει,
Εγώ:...
David : Δεν έχεις να πεις τίποτα
Εγώ: Αναρωτιέμαι τι δώρο να πάρω στην Emma σήμερα που έχει γενέθλια
David: ΡΕ [System Interruption: Μη βρίζεις!] εγώ σου μιλάω για δουλειά και εσύ σκέφτεσαι τη γκόμενα ????
Eγώ: ...
David: Ρε συ ξεκόλα, η κοπέλα σε σέρνει από πίσω της
Εγώ: Λέω να της πάρω δαχτυλίδι αλλά δεν ξέρω μήπως το πάρει αλλιώς

O David φαινόταν να έχει βγει από τα ρούχα του αλλά εκείνη τη ώρα χτύπησε η πόρτα
Γραμματέας:κ.Gonzales μόλις έφτασε ο κ.Ζαγοράκης θέλετε να περάσει τώρα
David: Ναι πές του να περάσει,,,,,και εσύ κοίτα να σοβαρευτείς,μην γίνουμε ρεζίλι
Eγώ: Ρε συ,τι Ζαγοράκης? Στην Ελλάδα θα με στείλεις?

Για να μην τα πολιλογούμε,συμφώνησα με τον Ζαγοράκη να αναλάβω τον ΠΑΟΚ
Υπέγραψα διετές συμβόλαιο και ετοίμασα τις βαλίτσες μου για Θεσσαλονίκη
Με τον πρόεδρο συμφωνήσαμε να ρίξουμε βάρος στη δημιουργία μιας νέας ομάδας που σε 2-3 χρόνια θα είναι σε θέση να ανταγωνιστεί τις ομάδες της Αθήνας
Μου φάνηκε ότι είναι δυναμικός τύπος,να και κάτι που ταιριάζουμε σκέφτηκα


Θεσσαλονίκη,Ιούλιος 2007

Με μια λιτή ανακοίνωση η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοίνωσε τη πρόσληψή μου και με παρουσίασε στους δημοσιογράφους

Στην πρώτη μου συνέντευξη τύπου

Δημ/φος: κ.Alonso πείτε μας ποιοι είναι οι στόχοι σας
Εγώ: Συμφωνήσαμε με τον πρόεδρο ότι φέτος θα δώσουμε χρόνο συμμετοχής σε νέα παιδιά και κυρίως θα προσπαθήσουμε να βάλουμε τις βάσεις. Να ξέρετε ότι εγώ δεν ξέρω να χάνω και μου είναι δύσκολο να παραδεχτώ ότι η ομάδα δεν θα πετύζει κάτι καλό φέτος. Στην οικογένειά μου είμαστε γεννημένοι νικητές.Ο ΠΑΟΚ είναι η πρώτη μου ομάδα, αλλά εγώ(συγχωρέστε την περιαυτολογία μου) είμαι από τους καλύτερους προπονητές και θα το αποδείξω
Δημ/φος: Πολύ αισιόδοξο σας βλέπω
Εγώ: Δεν είμαι αισιόδοξος,απλά είμαι ο καλύτερος και θέλω να κερδίζω. Δεν βάζω τρελούς στόχους για φέτος,θέλω να κάνουμε μια καλή χρονιά και να πάρουμε αν μπορέσουμε το κύπελλο Ελλάδας

Αύριο θα πάω να γνωρίσω τους παίχτες και να δω τις εγκαταστάσεις
Galacticos
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2407
Joined: Sun Oct 28, 2007 7:35 am
Football Manager της ομάδας: The Lockes F.C
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Status: Don't tell me what I can't do.
Location: Ποσειδώνιο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι.

Αυτααααααααααααααααααααααααα είναι.

Σκιστους όλους :victory:
Image
chronis4 wrote:Τόσο καιρό διάβαζα τα πόστς του Γκαλ περί Κιάμου και λέω δε μπορεί,υπερβάλλει.
Χθες κατάλαβα κάτι.
Και λίγα λέει. 8)
Dawn Rider wrote:Εάν προβληθούν οι 6 seasons της σειράς σε ένα 2-hour special από την οπτική γωνία του Λοκ μόνο, θα έχουμε μαζικές αυτοκτονίες θεατών από τα επίπεδα γαματότητας.
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΩΩΩΩΩ ΠΑΟΚΑΡΑ

ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ
:drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

ΠΑΟΚ εδώ, ΠΑΟΚ εκεί, ΠΑΟΚ παντού σ' όλη τη γη
κι' αν έπαιζες στον ουρανό, θα πέθαινα για να σε δω...



Άντε μάγκα...προχώρα και καλώς ήρθες στα λημέρια μας...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την επόμενη ημέρα πήγα με τον Ζαγοράκη στο προπονητήριο του ΠΑΟΚ
Δεν μπορώ να πω ότι έμεινα ικανοποιημένος από τις εγκαταστάσεις αλλά ήταν κάτι που περίμενα και δεν με πείραζε και δεν το θεωρούσα (ακόμα) σημαντικό
Μετά την πρώτη γνωριμία με τους παίχτες και την προπόνηση ο Ζαγοράκης με κάλεσε στο γραφείο του
Συνοπτικά μου είπε ότι λεφτά για μεταγραφές δεν υπάρχουν και ότι θα πρέπει να δουλέψω με τους παίχτες που έχω τώρα

10 Ιουλίου 2007

Το πρώτο φιλικό στην Τούμπα με αντίπαλο την OGC Nice
Κατέβασα την ομάδα με ένα κλασσικό 4-4-2
Το ματς έληξε 1-2 με τον Χριστοδουλόπουλο να βάζει το μοναδικό μας γκολ
Θέλει πολύ δουλειά η ομάδα


David: 'Εμαθα έπαιζες φιλικό σήμερα
Εγώ: Ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!] που με έφερες,τέτοιο χάλι δεν το περίμενα,τρεις,τέσσερις παίχτες αξίζουν να παίζουν σε μια τέτοια ομάδα
David: Και που ήθελες να πας? Στην Βαλένθια ?
Εγώ: Οχι, απλά άλλα περίμενα και άλλα είδα.Εντάξει δεν είναι τόσο χάλια η ομάδα,με λίγη δουλειά κάτι γίνεται,άσε που δεν έχει έρθει και η Emma ακόμα και δεν τη παλεύω
David: Εσύ εκεί το μυαλό σου...

Την επόμενη ημέρα η ομάδα έφυγε για Αυστρία όπου θα κάνει το βασικό στάδιο της προετοιμασίας

Εκεί δώσαμε 4 φιλικά

PAOK-RC Mechelen 2-1
PAOK-La Louviere 3-2
PAOK-CFR Cluj 2-1
PAOK-AZ 3-2


Κάναμε 4 νίκες σε 4 αγώνες αλλά η άμυνα δεν έπειθε και ο αγώνας με τον Ολυμπιακό όλο και πλησίαζε


Παραμονή του αγώνα με τον Ολυμπιακό

--Στη συνέντευξη τύπου πριν το ματς


Δημ/φος κ.Alonso ποιος είναι ο στόχος της ομάδας αύριο με τον Ολυμπιακό?
Εγώ Δεν καταλαβαίνω την ερωτησή σας, ο ΠΑΟΚ πάντα παίζει για να κερδίζει και δεν βλέπω γιατί να μην το κάνουμε και αύριο. Παίζουμε στην έδρα μας,μπροστά στο κοινό μας και από τις δύο ομάδες,εμείς έχουμε καλύτερο προπονητή

Δεν αντέχω άλλο με αυτούς εδώ
Ακούς εκεί ποιος είναι ο στόχος της ομάδας
Δηλαδή, θα μπούμε μέσα να χάσουμε ?
Ασε που οι άλλοι μπορεί να έχουν καλύτερους παίχτες αλλα΄στον πάγκο δεεν ....

Off Topic:
Από το laptop πως μπορώ να βγάλω screenshot ?
User avatar
koufa
National Manager
National Manager
Posts: 9279
Joined: Sat Oct 29, 2005 9:02 pm
Location: Manchester
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Tsakalaki wrote:
κι' αν έπαιζες στον ουρανό, θα πέθαινα για να σε δω...
E ρε, νάτα τα πανό από τα Κουφάλια που εμπνέουν κόσμο... -foumarw

Βάμος ρε (κρυφο)Παοκσακι, πάμε γερά, απο σένα περιμένω ιστορία υψηλού επιπέδου... -pappous
“Love is not about who you can see spending your future with, it’s about who you can’t see spending your life without.”
thanasis10 wrote:Πού πας και μπλέκεις...;
il_biscione
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3717
Joined: Sat Aug 04, 2007 10:05 am
Football Manager της ομάδας: Polisportiva Alghero
Αγαπημένη Ομάδα: F.C. Internazionale Milano
Status: Eh.
Location: South Of Heaven.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kι εσυ ιστορία???.... :roll:
Spoiler: show
FORZA!!! :D :D :D
Insieme per sempre 1998 - 2008Eterno Amore.
User avatar
zeds dead
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3669
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: "That which is imagined can never be lost."
Location: Foreverdark Woods
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Αϊντε ρε Παοκ...

Υ.Γ. εγώ με το λαπ τοπ δεν μπορώ να βγάλω σκριν σοτ με το ctrl+prt sc οπότε έβαλα το σκιν του φορλάνη που έχει ειδικό κουμπάκι (και είναι και το καλύτερο σκιν εβερ) και ξεμπέρδεψα. αλλίως δοκίμασε κάποιο ειδικό προγραμματάκι (με μια αναζήτηση στο google θα βρεις άνετα κάποιο free :wink: )
I walk alone / Not because I'm lost / But because I want to

They call my name / They believe I'm scared / But the depth is my friend
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο αγώνας με τον Ολυμπιακό είναι έτοιμος να αρχίσει

Η Τούμπα είναι σχεδόν γεμάτη και ο κόσμος έχει δημιουργήσει καυτή ατμόσφαιρα

Από τα μεγάφωνα ανακοινώνεται η 11άδα του ΠΑΟΚ

Φερνάντες
Μελίσσης
Σνάουτσνερ
Κνολ
Γκάβρανσιτς
Ιλιάδης
Βαγγελής
Μπαλάφας
Χριστοδουλόπουλος
Ιλιεφ
Φρουνζά


1η αγωνιστική,ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Image

Ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του παιχνιδιού,αλλά ο Φερνάντες βρέθηκε σε εκπληκτική μέρα και κράτησε το μηδέν
Και αυτό που δεν μπορούσε να κάνει ο Ολυμπιακός το έκανε ο Χριστοδουλόπουλος με ένα εντυπωσιακό γυριστό σουτ από πολύ πλάγια θέση
1-0 στο 54 και από εκεί και πέρα ο ΠΑΟΚ άντεξε στη πίεση και πήρε μεγάλη νίκη


Συνέντευξη τύπου

Σήμερα,το παιχνίδι με τον Ολυμπιακό, ηταν το πρώτο της καριέρας μου. Οι παίχτες μου έδωσαν το 100% και όλοι μαζί πετύχαμε τη νίκη. Νικήσαμε μια καλή ομάδα, αλλά το μυαλό μας δεν πρέπει να πάρει αέρα, δεν παίζαμε και με τη Βαλένθια! Συγχωρέστε με που δεν θέλω να αναφερθώ άλλο στο παιχνίδι. Σήμερα για εμένα είναι μια μεγάλη ημέρα, όχι γιατί νίκησα τον κ.Λεμονή,αυτό είναι εύκολο για έναν προπονητή της κλάσσης μου,αλλά γιατί τώρα θα κάνω κάτι που δεν έκανα ποτέ στη ζωή μου............Emma με παντρεύεσαι ?
Ευχαριστώ,δεν θα ήθελα να δεχτώ ερωτήσεις,γεια σας


Λίγες ώρες μετά

Χτυπάει το τηλέφωνο
David: Raul,έμαθα για τη νίκη σας,μπράβο ρε,αλλά ρε τρελάρα τι είπες στη συνέντευξη?Πρόταση γάμου από συνέντευξη τύπου πρώτη φορά είδα,τι να πω,τους έστειλες όλους πάλι
Eγώ: Η πλάκα είναι ότι ήρθαν μετά κάποιοι και μου έλεγαν κάτι για παντόφλες και κάτι άλλες μακακίες. Τώρα περιμένω να πάρει την κασσέτα η Emma, να δω τι θα μου πει
David: Θα σου έλεγα τίποτα,αλλά έχεις χάρη που νίκησες. Αντε, τα λέμε
Εγώ: ναι μην χαθούμε,κανόνισε κατσικοπόδαρε να μην πατήσεις πόδι Θεσσαλονίκη μεριά γιατί θα έχουμε τραλαλα
David: Α στα διάλα ρε

Αντε να πάρω και τον ξάδερφο τηλέφωνο,νίκησε σήμερα ποιος τον πιάνει τώρα
Fernando: Raul,καιρό είχα να σε ακούσω,τον είδες τον αγώνα έτσι ?
Εγώ: Ναι ρε,σιγά μην τον έχανα
Fernando: :Τον μπιπ το παλιομπιπ τον Αγγλο και τον άλλο, τη σιγανοπαπαδιά, τον Φιλανδό
Eγώ:: Ηρέμησε λίγο ρε,σε είδα να είσαι έτοιμος να πλακωθείς με τον Μάσα στο τέλος
Fernando: :Καλά αυτός νόμιζε ότι θα με νικήσει, αλλά τον μπιπ και αυτόν. Για πες μου και τα δικά σου
.................
.................

Μια δύσκολη ημέρα έφτανε στο τέλος της,πριν λίγο με πήρε τηλέφωνο και η Emma,την άκουσα χαρούμενη, που να πάρει και την κασσέτα!!!!!!!



Off Topic:
Προσπαθώ να συνδυάσω λίγο από Μουρίνιο-Αλόνσο :D :D :D ,δεν ξέρω αν το πέτυχα :D

Off Topic:
Το σκρινσοτ το έβγαλα και εγώ από το σκιν του φορλάν,
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

zed's dead wrote:εγώ με το λαπ τοπ δεν μπορώ να βγάλω σκριν σοτ με το ctrl+prt sc

Στα λαπ τοπ γίνεται με το κουμπί fn+prt sc
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
zeds dead
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3669
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: "That which is imagined can never be lost."
Location: Foreverdark Woods
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Tsakalaki wrote:
zed's dead wrote:εγώ με το λαπ τοπ δεν μπορώ να βγάλω σκριν σοτ με το ctrl+prt sc

Στα λαπ τοπ γίνεται με το κουμπί fn+prt sc
off topic:Τσακ είσαι πολύ σωστός :D
I walk alone / Not because I'm lost / But because I want to

They call my name / They believe I'm scared / But the depth is my friend
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

27/8/2007

Ολα μου πάνε καλά,η Emma δέχθηκε τη πρότασή μου,η ομάδα νίκησε τον Ολυμπιακό, οι οπαδοί φαίνονται χαρούμενοι
Τώρα προέχει το ματς με τον Εργοτέλη στη Κρήτη
Εμαθα ότι εκεί κάτω τα φυτά είναι ωραία, ελπίζω να μην έχουμε κανέναν "καπνιστή" στην ομάδα γατί θα τον πάρει και θα τον σηκώσει
Το θέμα είναι ότι τους βλέπω, μερικοί νομίζουν ότι έγιναν παιχταράδες επειδή νίκησαν τον Ολυμπιακό, στη προπόνηση το παίζουν χαλαροί
Δεν με ξέρουν καλά όμως, θα δουν ....





2η αγωνιστική,ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΟΚ
Image


Συνέντευξη τύπου

Λοιπόν, τα πράγματα είναι απλά, αν ο διαιτητής δεν ανακάλυπτε το πέναλτυ στο 3', θα είχαμε νικήσει και σαν να μην έφτανε αυτό δεν μας έδωσε και το πέναλτυ στο τέλος
Δεν το λέω για δικαιολογία,μπήκαμε στο παιχνίδι με το σκεπτικό να προσέξουμε τα νώτα μας και σε κάποια αντεπίθεση να πετύχουμε το γκολ
Ο διαιτητής μας κατέστρεψε το παιχνίδι
Εγώ έχω όραμα για την ομάδα και δεν θα αφήσω κανένα λαμόγιο να μου το γκρεμίσει
Ρώτησα τον διαιτητή μετά και μου ούτε καν μου απνάντησε, έτρεξε στο ταξί και την έκανε, δεν πειράζει όταν θα πατήσει το πόδι του στη Τούμπα, θα δει και αυτός


3η αγωνιστική,ΠΑΟΚ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
Image



Ρε σεις ?
Τι θα γίνει ?
Τη προηγούμενη εβδομάδα τα έβαλα με θεούς και δαίμονες, έφαγα πρόστιμο από την ΕΠΟ για νας προστατέψω και σήμερα παίζετε σαν σε τοπικό πρωτάθλημα ?
Που τα είδατε αυτά, μαμώ τον Χάμιλτον μου μέσα ?
Κανονίστε να παίξετε σοβαρά γιατί θα γίνεις της εκδιδομένης το κάγκελο εδώ μέσα !!!!
Θα μου τα πρήξουν και οι δημοσιογράφοι, είναι σαν να ακούω τον Μίνο από τώρα να λέει για τα λάθη που δήθεν έκανα και δεν μπορεί να κυνηγήσει και κανέναν διαιτητή να ησυχάσουμε
Λάζαρε αγόρι μου, μην φοβάσαι εσύ, και μπάλα να μην ξαναπαίξεις το έχεις σίγουρο το μέλλον σου, όλο και κανένας εργολάβος θα σε πάρει
Ακυρο το ρεπό που είχατε αύριο, όλοι στις 10 για προπόνηση




4η αγωνιστική,ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΟΚ
Image


Βαθμολογία μετά από 4 αγώνες
Image




Συνέντευξη σε αθλητικό περιοδικό

Δημ/φος: κ.Alonso θα σας πω κάποιες λέξεις και θα ήθελα να μου πείτε της σας πάει στο μυαλό

Ποδόσφαιρο Είναι η ζωή μου
ΠΑΟΚ Ο κόσμος του
Βαλένθια Η μεγάλη μου αγάπη
R.J.Alonso Νικητής
F1 Alonso
Γυναίκες Emma

Δημ/φος: Πολλοί σας κατηγορούν ότι είστε αλλαζόνας ? Τι έχετε να τους πείτε ?
Εγώ: Εχω μάθει να λέω πάντα αυτό που σκέφτομαι, εξάλλου θεωρώ ότι η αλλαζονία δεν είναι απαραίτητα μειονέκτημα, σε έναν χώρο όπως το ποδόσφαιρο που όλοι πέφτουν να σε φάνε
Δημ/φος: Θεωρείται ότι ο ΠΑΟΚ έχει τύχη να πετύχει κάτι καλό φέτος ?
Εγώ: Σίγουρα ακόμα δεν είναι στο επίπεδο που θέλω η ομάδα, αλλά έχω πει πολλές φορές ότι φέτος θα είναι μια μεταβατική χρονιά, στόχος είναι αρχικά να θέσουμε τις βάσεις για έναν μεγάλο ΠΑΟΚ και αν μπορέσουμε να πετύχουμε και την έξοδο στην Ευρώπη και να πάρουμε το κύπελλο θα είναι το ιδανικό σενάριο για την νέα αρχή του συλλόγου.
Δημ/φος: Κλείνοντας θα ήθελα να σας ρωτήσω για τα μακροπρόθεσμα σχέδιά σας
Εγώ: Ενας άνθρωπος με το μυαλό σαν το δικό μου, κάνει εκατοντάδες σχέδια, σίγουρα κάπου στο βάθος του μυαλού μου είναι η Βαλένθια, αλλά θέλω να υποσχεθώ στους οπαδούς του ΠΑΟΚ ότι δεν θα αφήσω την ομάδα μέχρι να την φτάσω στην κορυφή. Και αυτό δεν είναι υπόσχεση, είναι το μέλλον του συλλόγου
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

5η αγωνιστική,ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΟΚ
Image

Στα αποδυτήρια μετά τον αγώνα

Ετσι σας θέλω!!!!
Σήμερα παίξατε σαν ΠΑΟΚ, αλλά πρέπει να εκμεταλευόμαστε τις ευκαιρίες που έχουμε
Θα μπορούσε πολύ εύκολα να γίνει το 1-1 στο τέλος του αγώνα και τότε θα ήταν αλλιώς τα πράγματα
Λάζαρε, μπράβο πολύ ωραίο γκολ, συνέχισε τη καλή δουλειά !!!!!

Συνέντευξη τύπου

Δεν έχω πολύ χρόνο, να σας μιλήσω σήμερα
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι βλέπουμε κάθε παιχνίδι ξεχωριστά και στο τέλος θα κάνουμε ταμείο
Ευχαριστώ, γεια σας




6η αγωνιστική,ΠΑΟΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Image





7η αγωνιστική,ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΟΚ
Image



Συνέντευξη τύπου

Το αποτέλεσμα του αγώνα είναι σίγουρα άδικο, χάσαμε πολλές ευκαιρίες όταν το ματς ήταν ακόμα στο 1-1 και αντί να πάρουμε το προβάδισμα, δεχθήκαμε γκολ στις καθυστερήσεις
Στο β' ημίχρονο δεν παίξαμε όπως θέλω αλλά και πάλι αν είμασταν πιο τυχεροί θα είχαμε ισοφαρίσει
Δεν αντέχω την ήττα, ειδικά όταν έρχεται με έναν τρόπο όπως σήμερα
Δεν θα ήθελα να δεχτώ ερωτήσεις. Σας ευχαριστώ

Βαθμολογία μετά από 7 αγώνες
Image
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ου να μου χαθείς... Λίγος ρεαλισμός δε βλάπτει... Αυτό το αθλητικά νεα της θεσσαλονίκης που πήγες κ το βρήκες;;; Ντάξει από τη μια θα μου πιες οτι δε θα θέλεις να κάνεις και διαφήμιση, αλλά αυτό έτσι όπως το έκανες είναι εντελώς ξενέρωτο ... Κατά τα άλλα πρόσεχε... Την ομάδα και τα μάτια σου... Ξέρεις γιατί τι θα σε περιμένει... Για την ώρα πάντως καλά τα πας, και πέρα από την πλάκα καλή τύχη και καλή ιστορία!
Post Reply

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”