Μαθήματα Γαλλικών

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τι παίζεται με τα γαλλάκια, δεν μπορώ να καταλάβω....
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DrGonzo wrote:τι παίζεται με τα γαλλάκια, δεν μπορώ να καταλάβω....
Kανείς δεν μπορεί.... Και που να δεις κράξιμο που θα πεσει στο επόμενο πεισόδιο
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:


Off Topic:
σου βγάζω το καπέλο μάγκα....ήρθες στις "ιστορίες" απο το πουθενά και έχεις μεγάλη όρεξη...μπράβο και σ΄ευχαριστω...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tsakalaki wrote:
Off Topic:
σου βγάζω το καπέλο μάγκα....ήρθες στις "ιστορίες" απο το πουθενά και έχεις μεγάλη όρεξη...μπράβο και σ΄ευχαριστω...

Off Topic:
Εγώ ευχαριστώ όλους εσάς που δημιουργήσατε αυτό το site και ειδικά εσένα για τις ιστορίες... δίνετε σε όλους την ευκαιρία να δείξουν την πορεία τους μέσα σε αυτό το φοβερό παιχνίδι

Το μονό κακό από την υπόθεση του κυπέλλου ήταν ότι οι παίχτες έπρεπε να δώσουν απανωτά ματς σε μικρό χρονικό διάστημα. Για πότε ήρθε το ματς με την Μετς κανείς δεν πήρε χαμπάρι?

Τουλάχιστον μέσα στην έδρα μας από εδώ και πέρα δεν θέλω την παραμικρή απώλεια μέχρι τέλους.

Image

Στο 8 ο Agouazi ανοίγει το σκορ για την Μετς με απ? ευθείας χτύπημα φάουλ? Πιέσαμε , χάσαμε κάποιες ευκαιρίες αλλά το 0-1 έμεινε μέχρι το τέλος του ημιχρόνου? Κόψτε τον λαιμό σας. Εγώ θέλω την νίκη. Adrien & Stancu αντί Sall & Benitez? Στο 51 ο Guarin φέρνει το ματς στα ίσια με τον ίδιο τρόπο. Με φάουλ? Μέχρι εκεί όμως? 1-1 τελικό? ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΜΩΡΕ??? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?? ΘΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑ 3-4 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ??? ΑΪ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ. ΒΑΛΤΕ ΤΗΝ ΚΟΛΟΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΠΛΕΚΤΟ. ΔΕΝ ΣΑΣ ΖΗΤΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ. ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ. ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ή ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΤΟ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ. Ή ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΕΜΕΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΝΑ ΦΥΓΩ ΕΓΩ. Έφτασα στο αμήν. Θα τους έλεγα και άλλα αλλά είπα να μην συνεχίσω. Ok στα @@ρια τους κιόλας. Εμένα θα απολύσουν όχι αυτούς?

20 μέρες διακοπή και μετά αντιμετωπίζαμε την Μπρεστ εκτός έδρας?.

Ρεπό???? Τι είναι αυτό??? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΕΠΟ? Άκου ρεπό? Γελάει ο κόσμος?

Στο κύπελλο κληρωθήκαμε με την Μαρσέιγ. Το ματς θα γίνει στις 15/04 στο γήπεδο μας?

Βαθμολογία μετά από 31 αγώνες :

Image

Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου. Λες και κάποιος έχει βάλει ταβάνι στην βαθμολογία και δεν μπορούμε να πάμε πάνω από την 8η θέση?
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σου ρε ακούραστε φιλόλογε...κι άλλη ιστορία sticky... καλά κουράγια
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα νεύρα μου έχουν σπάσει. Τα δικά μου νεύρα? Που για να τσατιστώ έπρεπε να γίνουν πράγματα και θαύματα. Ένα πράγμα μου την δίνει. Ή μάλλον 2. Η αδιαφορία και η τεμπελιά. Και ακριβώς αυτά τα δύο (και ειδικά το πρώτο) ήταν τα σημάδια που έπαιρνα από την ομάδα. Έμεναν 7 παιχνίδια και το πρωτάθλημα και τουλάχιστον 1 για το κύπελλο. Συνολικά 8 παιχνίδια στην χειρότερη ή 11 στην καλύτερη (αν φτάναμε στον τελικό). Έχω ξαναπεί ότι θέλω να φύγω. Το είχα μετανιώσει τότε. Αλλά τώρα το σκέφτομαι πολύ σοβαρά. Στο φινάλε το δικό μου κεφάλι παίζεται , όχι το δικό τους? Άσε που το συμβόλαιο μου έληγε σε 3 μήνες περίπου και ακόμα δεν ήξερα τις προθέσεις της διοίκησης. Οπότε δεν ήταν στο χέρι μου 100% το τι θα κάνω? Για 2η φορά σε 2 χρόνια κοιτούσα τα site για να δω ποιοι προπονητές ήταν στην ίδια θέση με μένα. Έχει αρκετούς προπονητές που είναι στην κόψη του ξυραφιού με πιο χτυπητά της Σεβίλλης και του Αμβούργου ?. Χμμμμ? Καλά θα δούμε?

Μια εβδομάδα έμενε για το ματς με την Μπρεστ. Φυσικά για ρεπό ούτε λόγος να γίνεται? Δεν υπάρχει η λέξη ρεπό?

Με αυτά και αυτά έφτασε στο τέλος και ο Μάρτιος.

Image

Ok. Ας μου πει κάποιος τι παίρνουν εκεί στην διοίκηση. Δηλαδή μόνο εγώ διακρίνω το πρόβλημα??? Ή απλά το ταβάνι της ομάδας είναι η 8η θέση??? Για να καταλάβω δηλαδή. Τουλάχιστον ας δώσουν και σε μένα λίγο να είμαι και εγώ satisfied ρε παιδάκι μου?

Κάντε ότι νομίζετε. Στο φινάλε εμένα μάλλον με έχετε γραμμένο.

Image

Και όμως μπήκανε δυνατά. Στο 11 κερδίζουμε πέναλτι και ο Eduardo κάνει το 0-1? Και συνεχίζουν να πιέζουν? Ρε τι γίνεται στον κόσμο? Ημίχρονο. Μπα?? Αποφασίσατε να παίξετε μπάλα??? Ή μήπως επειδή η Μπρεστ είναι για τα μπάζα έτσι μου φαίνεται εμένα??? Stancu & Kjaer αντί Benitez & Caceres? Κόκκινη για την Μπρέστ στο 47. Ο Schneiderlin παίρνει το δρόμο για τα αποδυτήρια? Πιέζουμε , ξαναπιέζουμε , ξαναμαναπιέζουμε? Τέλος 0-1? Πάλι καλά. Εντάξει η ομάδα έχει πρόβλημα στο τελείωμα των φάσεων. Πλέον δεν υπάρχει η παραμικρή αμφιβολία? 33 σουτ και πετύχαμε 1 γκολ και αυτό με πέναλτι? Με λίγα λόγια αν δεν κερδίζαμε το πέναλτι μπορεί να έληγε και 0-0? Α και για man of the match ποιος άλλος?? Ο τερματοφύλακας της Μπρεστ?

Σε 6 μέρες υποδεχόμαστε την Καέν?

Όταν λέω ότι εκεί στην διοίκηση κάτι ληγμένο παίρνουν δεν με πιστεύετε? Ιδού η απόδειξη :

Image

Satisfied μεν αλλά συμβόλαιο μάλλον όχι? ΚΟΨΤΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πραγματικά είμαι σε πολύ περίεργη φάση. Σίγουρα δεν θα έλεγα όχι σε μία αξιόλογη πρόταση από κάπου άλλού αλλά από την άλλη ρε γ@μώτο αν φύγω θα νιώθω ότι απλά δεν τα κατάφερα και την έκανα? Βέβαια πρώτα απ? όλα έπρεπε να μου προσφέρει η Σ. Ετιέν καινούργιο συμβόλαιο? Ρε τι τραβάω ο δόλιος?

Για να σας δω σήμερα.

Image

Μοιρασμένο το παιχνίδι στο 1ο τέταρτο. Οι ομάδες μπήκαν με κέφια και βλέπουμε ωραίο ματς. Στο 20 ο Gouffran εκμεταλλεύεται την κόντρα από το σουτ του Gomis και κάνει το 1-0? Στο 33 σουτ του Menez έξω από την περιοχή η μπάλα κοντράρει στους αμυντικούς και ο Gomis πιο γρήγορος απ? όλους φτάνει πρώτος στην μπάλα και κάνει το 2-0? Ημίχρονο. Μπράβο παιδιά. Καλό ημίχρονο. Μήπως αποφασίσατε να παίξετε μπάλα?? Adrien αντί Guarin? Στο 48 η Καέν μειώνει σε 2-1 με τον Anichebe? Στο 77 ο Gomis και πάλι μετά από πάσα του Rajtoral κάνει το 3-1? 82?: Σέντρα του Eduardo από αριστερά και ο Gomis ολοκληρώνει το χατ τρικ με κεφαλιά ? 4-1? Στο 87 η Καέν ξαναμειώνει σε 4-2 με τον Deroin? Τέλος? Αυτή μάλιστα. Ήταν εμφάνιση. Έτσι πρέπει να παίζετε σε όλα τα ματς. Αφού μπορείτε ρε σεις γιατί με κάνετε να φωνάζω??? Είστε μαζόχες και γουστάρετε φωνές??? Αυτή η εμφάνιση με έπεισε? Αλλά θα έχει συνέχεια ή απλά ήταν πυροτέχνημα?? Θα δούμε πολύ σύντομα?

Επόμενο παιχνίδι σε 3 μέρες με την Μαρσέιγ για το French Cup?

Θέλω και 3η συνεχόμενη νίκη. Σας έχω πει ότι το French Cup με ενδιαφέρει. Πάμε γερά/

Image

Μπήκαμε δυνατά και στο πρώτο 10λεπτο είχαμε ήδη 2 καλές φάσεις για να ανοίξουμε το σκορ? Εκπληκτική μπαλιά του Rajtoral στον Gomis και 1-0 στο 22? Στο 33 ο Guarin εκτελεί κόρνερ. Ο Gioda πιο ψηλά απ? όλους και 2-0? Στο 44 ο Gouffran περνάει στον Gomis και αυτός με σουτ κάνει το 3-0? Σε τρομερή φόρμα ο Gomis? 5 γκολ σε 3 ημίχρονα? Ημίχρονο? Μπράβο ρε μάγκες. Αυτό είναι που θέλω να βλέπω. Το έχετε τόσο καιρό μέσα σας και απορώ γιατί δεν το βγάζετε στο γήπεδο. Πάμε γερά και στο 2ο. Δεν χαλαρώνουμε. Στο 60 ο τραυματισμός του Gouffran με αναγκάζει να κάνω την πρώτη αλλαγή. Στην θέση του ο Bilos που θα πάει AML ενώ ο Menez θα παίξει σαν AMR? Και μετά από 2 λεπτά αποχωρεί τραυματίας και ο Bilos? Στην θέση του ο Benitez.. Τέλος. Είμαστε στον ημιτελικό. Μπράβο ρε μάγκες. Απλά μπράβο. Είστε φοβεροί. Όταν θέλετε κάνετε θαύματα. Σε ένα ημίχρονο καθαρίσαμε την Μαρσέιγ? Πραγματικά η ομάδα έχει υλικό για να κάνει πρωταθλητισμό. Απλά δεν μπορούν (ή εγώ δεν μπορώ) να το βγάλουν στο γήπεδο συνεχόμενα? 1 εβδομάδα έξω ο Bilos και 1 μήνα ο Gouffran? Αυτό το τελευταίο πόνεσε?

Σε 2 μέρες παίζουμε με την Τρουά εκτός έδρας?
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στικι Στικι οεοεοεοεοεοεοεοε!!!!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2 μέρες περνάνε λες και είναι καμία. Με τόσα που έχω στο μυαλό μου λογικό είναι να μην έχω αίσθηση του χρόνου. Μερικές φορές απλά ενεργώ μηχανικά.

Πάμε γερά και σήμερα. Θέλω να τελειώσουμε όσο πιο ψηλά γίνεται.

Image

Μόλις στο 24ο δευτερόλεπτο ο Guarin με σουτ κάνει το 0-1. Η μπάλα χτύπησε στον Ngambi και χρεώθηκε ως αυτογκολ. Στο 10 ακυρώνεται γκολ της Τρουά? Τίποτε άλλο αξιόλογο στο πρώτο ημίχρονο. Κάτι σουτ στον Θεό μόνο και από τις 2 ομάδες. Προηγηθήκαμε νωρίς και αυτό είναι καλό. Για να κερδίσουμε όμως πρέπει να κρατήσουμε αυτό το προβάδισμα. Πάμε γερά και στο 2ο λοιπόν. Adrien & Oravec αντί Matuidi & Guarin? Η Τρουά μπήκε πιο δυνατά στο 2ο μέρος και μας πιέζει.. Στο 67 ο Gioda αποβάλλεται με 2η κίτρινη? Kjaer αντί Stancu και η ομάδα πλέον παίζει χωρίς FC αφού ο Gomis περνάει AMR? Στο 74 ο Gomis με σουτ μέσα από την περιοχή κάνει το 0-2? Ένα βάρος σαν να έφυγε από πάνω μου? Τέλος. Παλικαρίσια νίκη. Μπράβο σε όλους. Αυτή η νίκη δείχνει ότι έχετε @@ρια? Μπράβο. Ο Gomis το βιολί του. 6ο γκολ σε 3 ματς? ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ να μην το ματιάσω.

Σε 6 μέρες υποδεχόμαστε την Γκινγκάμπ? Ας τους δώσω 2 μέρες ρεπό?

Στον ημιτελικό του French Cup κληρωθήκαμε με την Ναντ. Το ματς θα γίνει στην έδρα μας στις 06/05? Ο άλλος ημιτελικός είναι Καέν ? Παρί Σ.Ζ. Πιστεύω ότι έχουμε την ευκαιρία να βρεθούμε στον τελικό? Αν φυσικά η ομάδα δείξει το καλό της πρόσωπο.

Εν τω μεταξύ 4-5 ομάδες ακόμα σκέφτονται αν θα προσφέρουν νέο συμβόλαιο στους προπονητές τους? Μάλλον είναι γενικό το ?κακό??.

Το ChL έχει μετατραπεί σε Αγγλοισπανική υπόθεση. Ο ένας ημιτελικός είναι Μαν Γιουν ? Άρσεναλ 0-1 και ο άλλος Μπαρτσελόνα ? Ρεάλ 2-0?

Στους ημιτελικούς του κυπέλλου UEFA τα ζευγάρια είναι :
Λε Μαν ? Λίβερπουλ 1-0
Πόρτο ? Λάτσιο 0-0

Πάμε για την 4η νίκη μάγκες. Δεν μας παίρνει για άλλο αποτέλεσμα.

Image

Για ακόμα ένα παιχνίδι μπήκαμε δυνατά. Παρά την πίεση και τις ευκαιρίες όμως το ημίχρονο έληξε 0-0. Άντε ρε παιδιά με την ουραγό παίζουμε. Αν δεν μπορούμε να καθαρίσουμε αυτούς τι κάνουμε??? Benitez αντί Gomis που τον έχουν κλείσει πολύ καλά και Thiago αντί Matuidi. Ο μικρός πρέπει να αρχίσει να παίρνει ευκαιρίες? Στο 72 βγάζω τον Rajtoral και περνάω τον Bilos. Ο Menez ΑΜC και ο Bilos AML.. Τέλος. Άντε πάλι τα ίδια? Δεν ξέρω τι να πω παιδιά. Με έχετε τρελάνει. Εντάξει. Σηκώνω τα χέρια ψηλά. Εκεί που λέω : ?Τώρα ξύπνησαν και παίζουν? πάρε την σφαλιάρα και ηρέμησε. Γιατί μόνο ως σφαλιάρα μπορεί να χαρακτηριστεί μια εντός έδρας ισοπαλία με την ουραγό?

Ακολουθεί το εκτός έδρας ματς με την Σοσό σε 6 μέρες?
pao.g.13
Amateur
Amateur
Posts: 199
Joined: Thu May 15, 2008 7:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: pao
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ετσι σε θελω ρε συγχαρητήρια για το sticky
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαρίστω ρε παιδιά... Δίνετε λόγους να συνεχίσω...
Bob4
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5575
Joined: Thu Feb 15, 2007 5:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ω Μπάνε Μπάνε...
Status: Ήρθαμε σκαστοί από την κλινική, ΠΑΟΚάρα μου δεν το ξέρουν οι γιατροί..
Location: Στην πόλη του Θεού
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Προλαβαίνεις για ΟΥΕΦA;;;; :?

Συγχαρητήρια για το στίκι 8)
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bob4 wrote:Προλαβαίνεις για ΟΥΕΦA;;;; :?

Συγχαρητήρια για το στίκι 8)
Ποιο ΟΥΕΦΑ με αυτούς που έχω μπλέξει ρε συ... Έχω σκάσει με αυτή την ομάδα...

Thanks..
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να δω πως θα παίξουμε στο ματς με την Σοσό? Είμαστε ικανοί να κερδίσουμε 0-4 αλλά και να χάσουμε με 4-0? Άκρη πλέον δεν βγαίνει?

Εντάξει? Το πρόβλημα είναι γενικό. Τέλος.

Image

Από την μία σκέφτονται αν θα μου προσφέρουν συμβόλαιο και από την άλλη φοβούνται μην φύγω? Δεν γίνονται αυτά πουθενά?

Ο Ισπανικός εμφύλιος του ChL έβγαλε νικήτρια την Μπαρτσελόνα αφού κέρδισε και τα δύο ματς με την Ρεάλ με το ίδιο σκορ? 2-0?

Ο Αγγλικός εμφύλιος έβγαλε νικήτρια την Άρσεναλ. Και αυτή κέρδισε και τα δύο παιχνίδια 0-1 και 2-0?

Ο τελικός θα είναι Μπαρτσελόνα ? Άρσεναλ?

Ο τελικός του κυπέλλου UEFA θα είναι Λάτσιο ? Λίβερπουλ που απέκλεισαν Πόρτο (0-0 & 2-0) και Λε Μαν (1-0 & 3-0) αντίστοιχα.

Τέλος και ο Απρίλιος?

Μου έκαναν πρόταση για νέο 2ετές συμβόλαιο? Τους είπα να περιμένουν μέχρι να τελειώσει η σαιζόν? Πραγματικά θέλω χρόνο για να το σκεφτώ?

Image

Ελπίζω να ρεφάρουμε την ισοπαλία με την Γκινγκάμπ?

Image

Στο 13 η Σοσό ανοίγει το σκορ με τον Brechet? 2-0 στο 26 με τον Sene? Δεν υπάρχουμε στο γήπεδο? Ημίχρονο. Αν πω αυτά που σκέφτομαι θα μου κάνετε μήνυση για ανάρμοστη συμπεριφορά. Όποτε για να μην μας γράψουν οι εφημερίδες μπείτε μέσα και γυρίστε το ματς. Benitez , Matuidi & Thiago αντί Gomis , Oravec & Adrien? Στο 61 με εύστοχο πέναλτι του Eduardo μειώνουμε σε 2-1? Και στο 95 ο Benitez κάνει το 2-2? Τέλος. Να πω πάλι καλά??? Να σας πω μπράβο?? Να σας βρίσω?? Δεν ξερω? Πρέπει να βάλω τις φωνές για να παίξουν μπάλα. Είναι μαζόχες. ΤΕΛΟΣ.

Η διοίκηση δέχτηκε να με περιμένει μέχρι το τέλος της σαιζόν για να πάρω την απόφαση μου σχετικά με το νέο συμβόλαιο?

Βαθμολογία 2 αγωνιστικές πριν το τέλος?

Image

Μαθηματικά προλαβαίνω και την 6η θέση? Γελάω και μόνο που το σκέφτομαι? Αν βγούμε 8οι πάλι καλά?

Επόμενο παιχνίδι ο ημιτελικός κυπέλλου με την Ναντ?

ΑΝ περάσουμε θα αντιμετωπίσουμε στον τελικό την Παρί Σ.Ζ. που κέρδισε με 1-0 την Καέν στην παράταση? Η Παρί που έχει 1 αγώνα λιγότερο και κυνηγάει το ChL?

Εδώ είμαστε. Πάρτε το να πάμε τελικό. Παίζουμε στο γήπεδο μας με ομάδα της 2ης κατηγορίας.

Image

Στο 4 ο Benitez ανοίγει στο σκορ? 1-0? Στο 22 ο De Freitas κάνει το 1-1? Ημίχρονο. Ένα γκολ θέλουμε. Ένα γκολ. Adrien & Bilos αντί Guarin & Rajtoral? Μπαλιά τρύπα του Stancu στον Benitez και 2-1 στο 48? Στο 69 η Ναντ ξαναισοφαρίζει με τον Gigliotti? Στο 73 μας ακυρώνουν γκολ του Benitez? Αλλά αυτός μάλλον το έχει βάλει σκοπό να κάνει το χατ τρικ και στο 82 κάνει το 3-2? Τέλος. Είμαστε στον τελικό? Μπράβο παιδιά. Μεγάλη πρόκριση. Συγχαρητήρια σε όλους. Benitez παλικάρι μου. Είσαι τρομερός.?

Δεν υπάρχει χρόνος για πανηγύρια. Σε 2 μέρες υποδεχόμαστε την Τουλούζ? Το ?καλό? είναι ότι και τα 2 ματς που απομένουν είναι στην έδρα μας?
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρεπό? Δεν υπάρχει χρόνος για τέτοιες πολυτέλειες? Το ματς με την Τουλούζ έφτασε ήδη?

Δύο ματς έμειναν και είναι και τα δύο στην έδρα μας. Θέλω το 2/2. Ζητάω πολλά??

Image

Στο 14 η Τουλούζ ανοίγει το σκορ με τον Cetto? 0-2 στο 27 από τον Bakkal? Έξω και ο Dabo λόγω τραυματισμού. Στην θέση του ο Kjaer? Ημίχρονο. Πραγματικά με έχετε κουράσει. Bilos & Gomis αντί Rajtoral & Stancu? O Gomis στο 70 κάνει το 1-2? Και ο Gioda στο 82 κάνει το 2-2? Στο 92 ο Mathieu κάνει το 2-3. Λογικό και επόμενο? Τέλος.Ρε δεν πάτε στο διάολο λέω εγώ.

Επόμενο και τελευταίο ματς για το φετινό πρωτάθλημα με την Λοριάν?

Oι προτάσεις για Eduardo & Stancu πέφτουν βροχή. Ζητάω τις ρήτρες τους. 40Μ & 84Μ? Όποιος τα δώσει ή πλησιάσει τους πήρε? Αν δεν κάνει ο πρόεδρας καμιά μ@λ@κία?

Τελικός Κυπέλλου UEFA
Λάτσιο ? Λίβερπουλ 3-1 (Forlan 7 & 33 , Rocchi 27 ? Pandev 44)

Το καλό νέο είναι ότι ο Gouffran επέστρεψε στις προπονήσεις και θα τον έχω στον τελικό.

Τουλάχιστον τελειώστε το πρωτάθλημα με νίκη

Image

Δοκάρι στο 9 για την Λοριάν? Το ?δεν υπάρχουμε? είναι πολύ λίγο για να το πω? Ημίχρονο? ?.Gomis , Oravec & Adrien μέσα. Benitez , Rajtoral , Matuidi έξω? Τέλος. ΟΥΤΕ ΜΙΑ αξιόλογη φάση στο Β. [/b]Πάμε να φύγουμε.[/b]

Τελική βαθμολογία :

Image

Δεν άλλαξε κάτι. 9οι πέρσι , 9οι φέτος?Και πάλι φέτος είμαστε ευρώπη από σπόντα αφού η Παρί πάει ChL (αν δεν κάνω λάθος)

Σε 6 μέρες ο τελικός κυπέλλου με την Παρί?.

To be continued (Από δευτέρα. Μέχρι τότε θέλω να σας ακούσω για το τι πρέπει να κάνω με το συμβόλαιο? Πρόταση από άλλη ομάδα δεν υπάρχει?)
Post Reply

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”