Δεν Χωραει 2 το Λονδινο

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

European Champions Cup, Semi Final leg 1

Αντιμετωπίζουμε στον πρώτο αγώνα του ημιτελικού την ιταλική Ίντερ του Ζλάταν. Πρέπει να πάρουμε το προβάδισμα, αφού παίζουμε στην έδρα μας.

Image

Κακό αποτέλεσμα. Δεν εκμεταλευτήκαμε την έδρα μας και με το 2-2 η Ίντερ έχει το πλεόνεκτημα στον επόμενο αγώνα...
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΤΡΙΑΚΟΣΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μίντλεσμπρο εκτός έδρας. Νίκη!

Image

Δεν είμαι ευχαριστημένος γιατί ο αντίπαλος είχε δύο γκολ ακυρωμένα, και να τα γκολ μετρούσανε θα μας είχανε νικήσει. Τεσπά, λεπτομέρειες...
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

European Champions Cup, Semi Final leg 2

Πάμε στο Τζουσέπε Μεάτσα με μειονέκτημα από το 2-2 του πρώτου αγώνα. Δεν παίζει και ο Βαν Πέρσι. Ελπίζω να περάσουμε!

Image

Κάκιστη απόδωση. Τέλος πάντων το board ήθελε να φτάσουμε στον ημιτελικό, και φτάσαμεεεε. -jerk
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

37η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


Ας τελειωσει το πρωταθλημα ετσι και αλλιως το πηρε και μαθηματικα η αρσεναλ
Image
Πολυ καλο ματς
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΤΡΙΑΚΟΣΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αν νικήσουμε ή φέρουμε ισοπαλία με την Γουέστ Χαμ, ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ!!!

Image

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! Έστω και με Χ πήραμε το πρωτάθλημα!
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

38η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


Ενα ακομα διαδικαστικο ματς...
Image
....no comment......
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΤΡΙΑΚΟΣΤΗ-ΕΚΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ντέρμπι εντός. Πάμε για μία ακόμα νίκη!

Image

Και μεγαλώνουμε τη διαφορά μας με τους άλλους "δύο". Αλλά και να μην τη μεγαλώσουμε δεν μας ενδιαφέρει. Το έχουμε πάρει το πρωτάθλημα...

ΤΡΙΑΚΟΣΤΗ-ΕΒΔΟΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αυτό είναι ένα ντέρμπι χωρίς κανένα βαθμολογικό ενδιαφέρον. Παίζουμε με Μάντσεστερ...

Image

Ε μια χαρά. Δεν κατάφεραν να μας νικήσουν και μόλις σκόραραν κάναμε σέντρα και το βάλαμε...


ΤΡΙΑΚΟΣΤΗ-ΟΔΓΟΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(τέλος)

Παίζουμε με την Μπόλτον στο πλαίσιο του τελευταίου αγώνα του πρωταθλήματος, για φέτος...

Image

Έκλεισε το πρωτάθλημα με νίκη!!!!!
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Image

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΑΙΧΤΩΝ
Image

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΠΑΙΧΤΗΣ ΦΕΤΟΣ
Image

Το SQUAD της ομαδας μου γιατι καποτε ειχε ζητηθει:
psychotitus wrote:ρε παιδια ριξτε κανα screenshot με τα ροστερ των ομαδων σας...αν ειναι ευκολο φυσικα!!! :-D
Image
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

FA CUP, FINAL

Παίζουμε με τους Πετινούς για τον τελικό του FA Cup. Νίκη, νίκη

Image

Έλεος. Κρίμα, κρίμα, κρίμα, κρίμα, κρίμα, κρίμα. Περίμενα να νικήσουμε και να σηκώσουμε το κύπελλο. Τέσσερα σουτ έκαναν... Με φάουλ το έβαλαν. Τέλος πάντων, αυτά δεν είναι δικαιολογίες...
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΤΕΛΙΚΟΣ CHAMPIONS LEAGUE

Image
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παλι πηραμε βραβεια,ο Frank πιστευει οτι εγω τον βοηθησα να τα καταφερει αλλα αυτο μαλλον δεν το εκτιμα ο Roman:
Image
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ

-gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
Mac Hunter
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Mon Jun 23, 2008 8:59 am
Football Manager της ομάδας: ???????????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπραβο ρε φιλε σου ανανεωσανε χαχαχαχα :twisted: :twisted: πλακιτσα καλη συνεχεια με πολλες κουπες

Off Topic:
viewtopic.php?f=144&t=20834
Η ιστορια μου
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
BbbyronR21 wrote:ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ

-gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi


Πες το ακόμα μία φορά για να σιγουρευτούμε!!! :D :D
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν το περιμενα για αυτο.Ημουν ενα βημα πριν τον new user για να μην χαλασει η ιστορια αλλα τελικα η περιφημη προταση ηρθε απο τον Roman και τωρα με 61μ transfer budget και 214μ wage budget και ενα πολυ κακο νεο ειναι οτι ο Roman δεν μου επιτρεπει να βαλω χρηματα απο το wage budget στο transfer budget ετσι θα πρεπει να πωληθουν καποιοι παιχτες απο την ομαδα αν θελουμε να φερουμε στο Λονδινο αστερια του παγκοσμιου ποδοσφαιρου...
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
Post Reply

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”