Δεν Χωραει 2 το Λονδινο

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τώρα θα φανεί ποιον από τους δύο χωράει το Λονδίνο .....
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΤΡΙΑΚΟΣΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ο αγώνας μπορεί να θεωρηθεί ντέρμπι. Υποδεχόμαστε την πρωην ομάδα του Ράφα Μενίτεθ και νυν του Ότμαρ Χίτσφιλντ. Πάμε για τη νίκη!

Image

Τη νίκη ήταν αυτή;;;;; Ούτε καν τεσσάρα, εξάρα. Τώρα χρειαζόμαστε δύο χέρια για να δίξουμε πόσα έφαγαν οι Λιβερπουλαίοι... :drinking:

Α και κάτι άλλο

Image
Last edited by costasbalas on Sat Jun 28, 2008 11:18 pm, edited 1 time in total.
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

CHAMPIONS LEAGUE Qtr FINAL LEG 1


ARSENAL ΚΑΙ Η ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ
Image
Το επαιξα πολυ εξυπνα κατα τη γνωμη μου και αν δεν ειχα βαλει το hard tackling στον van persie ή μαλλον αν το ειχα βγαλει μετα το πρωτο πεναλτυ ισως να ηταν μεγαλυτερη η διαφορα
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

European Champions Cup, Quarter Final leg 1

Στον πρώτο αγώνα επισκεπτόμαστε την Τσέλσι. Αν πετύχουμε ένα ή δύο γκολ θα είμαστε μια χαρά.

Image

Και που πετύχαμε δύο γκολ δεν έγινε κάτι. Τέλος πάντων θα τους περιποιηθούμε στα Εμιράτα...

Edit: Πολύ έξυπνα το έπαιξες;;;; Με ακυρωθέν γκολ μου που μέτραγε και γκολ οφσάιντ του Αγκουέρο;;;
Last edited by costasbalas on Sat Jun 28, 2008 11:19 pm, edited 1 time in total.
owen
Banned
Banned
Posts: 8039
Joined: Thu Dec 01, 2005 11:19 am
Football Manager της ομάδας: ASPRA CHOMATA f.c.(FML)
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ,LIVERPOOL
Status: τα ξηνω κ πληρωνομαι αδρα...
Location: Πολιχνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ετσι..να αναψουν λιγο τα αιματα για τον επαναληπτικο....
Ειμαι πολυ μεγαλος καφρος,απογονος της βαριας βιομηχανιας οπαδων..

Νταμπλουχος Μαο-Μαο 2017-2018...

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012


P.A.O.K. AGAINST ALL


ΠΑΟΚ στα ευκολα,ΠΑΟΚΑΡΑ στα δυσκολα.

grtainiofagos.blogspot.com Η δικη μου οπτικη γωνια..
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

FA CUP SEMI FINAL


Ερχομαστε απο μια νικη επι της αρσεναλ στο Τσου Λου και παμε για μια ακομα στο FA CUP
Image
.....no comment....... :oops: :oops: :oops:
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
jose_thominho
Indispensible
Indispensible
Posts: 1817
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:01 pm
Αγαπημένη Ομάδα: παναθηναικος
Location: Πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωχ τι εκανε ο κωστας!!
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

FA Cup, Semi Final(the revenge)

Θέλω να ταπεινώσουμε τον αντιπαλό μας για την ήττα μας στον προημιτελικό του CL. Θέλω μόνο νίκη!!!

Image

ΕΤΣΙ
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jose_thominho wrote:Ωχ τι εκανε ο κωστας!!
Aσε με τον χλεχλε με νικαει 4-0 και βαζει 3ο επιθετικο ο μ@λ@κ@ς δηλαδη ενταξει να με ξεφτιλησει αλλα στο 4-0 βαζει μεσα 3ο επιθετικο

Γι 'αυτο τωρα θα σε κανονισω μεσα στο εμιρατες για την Ευρωπη θα παιξω ενα ταμπουρι οσο κανενα αλλο ολοι πισω ενα ωραιοτατο 4-6-0. Με 0-0 περναω και αυτο σκοπευω να κανω.

Αντε παλιοσαχλιαμπαχλια :violent1: :violent1: :violent1: :redhotevil: :redhotevil: :redhotevil: :firestarter: :firestarter: :firestarter: :firestarter: :splat: :splat: :splat: :2gunfire: :2gunfire: :2gunfire: :snipersmile: :snipersmile: :snipersmile: :fatalfridge: :fatalfridge: :fatalfridge: :fatalfridge: :eyeslam: :eyeslam: :eyeslam: :eyeslam: :eyeslam:
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BbbyronR21 wrote:
jose_thominho wrote:Ωχ τι εκανε ο κωστας!!
Aσε με τον χλεχλε με νικαει 4-0 και βαζει 3ο επιθετικο ο μ@λ@κ@ς δηλαδη ενταξει να με ξεφτιλησει αλλα στο 4-0 βαζει μεσα 3ο επιθετικο

Γι 'αυτο τωρα θα σε κανονισω μεσα στο εμιρατες για την Ευρωπη θα παιξω ενα ταμπουρι οσο κανενα αλλο ολοι πισω ενα ωραιοτατο 4-6-0. Με 0-0 περναω και αυτο σκοπευω να κανω.

Αντε παλιοσαχλιαμπαχλια :violent1: :violent1: :violent1: :redhotevil: :redhotevil: :redhotevil: :firestarter: :firestarter: :firestarter: :firestarter: :splat: :splat: :splat: :2gunfire: :2gunfire: :2gunfire: :snipersmile: :snipersmile: :snipersmile: :fatalfridge: :fatalfridge: :fatalfridge: :fatalfridge: :eyeslam: :eyeslam: :eyeslam: :eyeslam: :eyeslam:
Όσο πιο πολύ μιλάς, τόσο πιο πολύ επιβαρύνεις την θέση σου στο επόμενο ματς :ribo + 2
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

This must have hurt a little....
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

costasbalas wrote:
BbbyronR21 wrote:
jose_thominho wrote:Ωχ τι εκανε ο κωστας!!
Aσε με τον χλεχλε με νικαει 4-0 και βαζει 3ο επιθετικο ο μ@λ@κ@ς δηλαδη ενταξει να με ξεφτιλησει αλλα στο 4-0 βαζει μεσα 3ο επιθετικο

Γι 'αυτο τωρα θα σε κανονισω μεσα στο εμιρατες για την Ευρωπη θα παιξω ενα ταμπουρι οσο κανενα αλλο ολοι πισω ενα ωραιοτατο 4-6-0. Με 0-0 περναω και αυτο σκοπευω να κανω.

Αντε παλιοσαχλιαμπαχλια :violent1: :violent1: :violent1: :redhotevil: :redhotevil: :redhotevil: :firestarter: :firestarter: :firestarter: :firestarter: :splat: :splat: :splat: :2gunfire: :2gunfire: :2gunfire: :snipersmile: :snipersmile: :snipersmile: :fatalfridge: :fatalfridge: :fatalfridge: :fatalfridge: :eyeslam: :eyeslam: :eyeslam: :eyeslam: :eyeslam:
Όσο πιο πολύ μιλάς, τόσο πιο πολύ επιβαρύνεις την θέση σου στο επόμενο ματς :ribo + 2
Στο CHAMPIONS LEAGUE παιζουμε με τους δικους μου κανονες εγω ειμαι Holder και δεν προκειται να σε αφησω να πας πιο ψηλα απο οτι εγω
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BbbyronR21 κανόνισε να μη περάσεις από το Τσου Λου!!! -ksilo -ksilo -ksilo -ksilo -ksilo
BbbyronR21
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1290
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:10 pm
Football Manager της ομάδας: Debrecen
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Chelsea.Real M.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

CHAMPIONS LEAGUE Qtr FINAL LEG 2


Παμε για ταμπουρι ολες οι μπαρες αριστερα εκτος απο το time wasting και ενα ωραιο 4-6-0
Image
Νομιζω οτι καπου εδω πρεπει να τελειωσει η ιστορια δεν αντεχω αλλο δεν εχει χασει ποτε ο [System Interruption: Μη βρίζεις!] ΠΟΤΕ παιρνει ματς στο 90 στο 88 στο 89 τα παιρνει ολα δεν ξερω τι στο διαολο γινεται δεν μπορει ομως να συνεχιστει αυτο γιατι θα αποκτησω οικονομικα,ψυχολογικα και σωματικα προβληματα

Θα σπασω το πισι και θα θελω λεφτα για αν παρω αλλο, θα με τρελανει με τις [System Interruption: Μη βρίζεις!] γκολ στο 93+ και θα σπασω και το κεφαλι μου χτυποντας το στον τοιχο.

-toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh

Λοιπον τελευταια ελπιδα να παρω το ματς για την πρεμιερσιπ (αν και δεν εχω ιδεα πως θα το παρω)
Αν τελικα τελειωσει η χρονια και ο μονος τιτλος μου ειναι το World Champ. Δεχομαι εθελοντες-σερβερ που θα παρουν την τσελσι και θα αντιμετοπισουν αυτη την αρσεναλ....Γιατι εγω δεν τα βγαζω περα ειναι κωλοφαρδος,εχει παιχταραδες χρονια με την χρονια εχει ολο και πιο πολλα χρηματα... -suicide -suicide -suicide -suicide -suicide -suicide -suicide ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΤΗΡΙΑ...
Δεν χωράει τρεις η Championship, απλά ΔΕΝ χωράει
Απο τους δημιουργους των επιτυχημενων Δεν χωραει δυο το Λονδινο και The Cook,The Thief,His Wife and her Lover
Because when the going gets tough, the tough gets going...
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

European Champions Cup, Quarter Final leg 2

Μετά το επιβλητικό 6-1 οι οπαδοί μας περίμεναν πως και πως για τον αγώνα. Με 2-0 και πάνω περνάμε!

Image

ΠΕΡΑΣΑΜΕ!!!!!!!!!!! Ο Γκραντίνιο έπαιξε χωρίς επιθετικό και ταμπουρώθηκε! Εγώ άνοιξα την άμυνα με τις δύο ασημένεις αλλαγές να μας δίνουν την πρόκριση. Ποιό 93+ ρε ψεύτη. Στο 91'. Άντε γειάαααα
Post Reply

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”