Τα χρέη τους έριξαν...

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Locked
OFI4
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1315
Joined: Sat Aug 11, 2007 6:26 pm
Football Manager της ομάδας: Basingstoke Town
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Φ.Η., Basingstoke Town
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jimis21 wrote:
OFI4 wrote: :wav: :wav: :wav:
Χαίρομαι για εσένα γιατί με τον Βατσινά ένιωθες όπως ένιωθα εγώ για τον Ψωμιάδη όταν ήταν στην ΑΕΚ!!!

Οχι...είναι πολύ χειρότερα...


Πάντως πιστεύω πως ο Πλουσης και ο Μονιακης δεν προκειτε να σε βοηθήσουν ιδιαίτερα...κατά τα αλλά μια χαρά... :wink:
User avatar
ismael blanco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7103
Joined: Wed Mar 12, 2008 10:18 pm
Football Manager της ομάδας: Le Havre
Αγαπημένη Ομάδα: ΑEK/Lpool/Barca/OM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν μπορώ να βλέπω την ΑΕΚΑΡΑ στην Β'...
Ανέβασε την γρήγορα...
3-6-1 Guerrilla '16

“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
netshaft
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2317
Joined: Sat Feb 04, 2006 11:12 pm
Football Manager της ομάδας: A.E.K.
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Λοιπον η γνωμη μου ειναι να κοιταξεις να κανεις παρα πολλα φιλικα (καμια 10αρια τουλαχιστον) ολα εντος εδρας και με οσο το δυνατον καλυτερες ομαδες για να παρεις αρκετα λεφτα...Περα απο αυτο τα πολλα φιλικα θα σου δωσουν την ευκαιρια να δοκιμασεις τα διαφορα σχηματα και ειναι ευκαιρια για πειραματισμους.

2ον μην αφηνεις κανενα παιχτη ελευθερο...πουλα με 0 + 50%. Γιατι αφησες το Ραμος free? Τον ειχα πουληρει £3Μ + 30%...τεσπα...οσοι παιχτες δε χρησιμοποιεις να τους δωσεις δανικους με 100% πληρωμενο συμβολαιο απο την ομαδα που παει. Ετσι θα μειωσεις τα εξοδα και οταν με το καλο ανεβεις η ομαδα θα ειναι μια χαρα...

Απο τη στιγμη που δε σου ερχονται μεγαλοι παιχτες μιας και εισαι β' εθνικη κλεισε μερικα παιχτακια για να σε ανεβασουν αλλα κανε τους συμβολαια για 1 η το πολυ 2 χρονια (και μολις ανεβεις τους πουλας). Αυτα μου ερχονται για τωρα...Πες μου τη γνωμη σου πανω σε αυτα και αν θες και κατι αλλο εδω ειμαστε :-P
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-rofl -rofl -rofl Ντάξει σε αυτό το forum υπάρχει τρελή φαντασία!!! Πάμε τώρα να δούμε πως θα καταφέρεις να ανεβάσεις μια ομάδα από τη Β στην Α με το ποταπό transfer budget των 90 μυρίων!!! :shock: Καλή αρχή...
User avatar
zeds dead
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3669
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: "That which is imagined can never be lost."
Location: Foreverdark Woods
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πολύ ωραίο το σενάριο σου, αναμένουμε με αγωνία τη συνέχεια...
I walk alone / Not because I'm lost / But because I want to

They call my name / They believe I'm scared / But the depth is my friend
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θέλουμε συνέχεια :!: :!: :!: Καλά αφου έχεις ΑΕΚ θα πάς mopedsmile:
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εμ, είναι λίγο παράλογα τα 90 Μ... Και για το λόγο οτι δε θα έρθει κανείς στη βου... Λες και τα έχεις ανάγκη για να ξαναανέβεις... Ανέβα μια φορά, και μετά σμπρώξε και 180! Ακόμα και αυτοί που πήρες ήταν καλές προσθήκες για β κατηγορία, αλλά σκέψου οτι όταν θα ανέβεις και θα αρχίσεις να σκορπάς δεξιά κ αριστερά, πάλι θα περισσεύουν. Το μεγαλύτερο ξενέρωμα με το ελληνικό πρωτάθλημα είναι οτι δύσκολα μπορείς να φτιάξεις ομάδα που να μπορεί να στεθεί ευρωπαϊκά με αρκετούς έλληνες στην εντεκάδα...
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

philip21 wrote:Το περίμενα πως δε θα έρθουν πολύ καλοί παίχτες λόγω β' εθνικής και ανυσηχούσα!
Έχω πάθει παρόμοιο περιστατικό σαν αυτό με τον Plousi.
Ελπίζω να με καταλαβαίνεις είμαι έτοιμος να τον διώξω από την ομάδα!!!
OFI4 wrote:
jimis21 wrote:
OFI4 wrote: :wav: :wav: :wav:
Χαίρομαι για εσένα γιατί με τον Βατσινά ένιωθες όπως ένιωθα εγώ για τον Ψωμιάδη όταν ήταν στην ΑΕΚ!!!

Οχι...είναι πολύ χειρότερα...


Πάντως πιστεύω πως ο Πλουσης και ο Μονιακης δεν προκειτε να σε βοηθήσουν ιδιαίτερα...κατά τα αλλά μια χαρά... :wink:
Επενδύσεις και οι δύο για τον Πλούση το μετάνιωσα αλλά είναι αργά τώρα!!!Ο Μονιάκης μακάρι να πετύχει!!!

ismael blanco wrote:Δεν μπορώ να βλέπω την ΑΕΚΑΡΑ στην Β'...
Ανέβασε την γρήγορα...

Στο υπόσχομαι!!!

netshaft wrote:Λοιπον η γνωμη μου ειναι να κοιταξεις να κανεις παρα πολλα φιλικα (καμια 10αρια τουλαχιστον) ολα εντος εδρας και με οσο το δυνατον καλυτερες ομαδες για να παρεις αρκετα λεφτα...Περα απο αυτο τα πολλα φιλικα θα σου δωσουν την ευκαιρια να δοκιμασεις τα διαφορα σχηματα και ειναι ευκαιρια για πειραματισμους.

2ον μην αφηνεις κανενα παιχτη ελευθερο...πουλα με 0 + 50%. Γιατι αφησες το Ραμος free? Τον ειχα πουληρει £3Μ + 30%...τεσπα...οσοι παιχτες δε χρησιμοποιεις να τους δωσεις δανικους με 100% πληρωμενο συμβολαιο απο την ομαδα που παει. Ετσι θα μειωσεις τα εξοδα και οταν με το καλο ανεβεις η ομαδα θα ειναι μια χαρα...

Απο τη στιγμη που δε σου ερχονται μεγαλοι παιχτες μιας και εισαι β' εθνικη κλεισε μερικα παιχτακια για να σε ανεβασουν αλλα κανε τους συμβολαια για 1 η το πολυ 2 χρονια (και μολις ανεβεις τους πουλας). Αυτα μου ερχονται για τωρα...Πες μου τη γνωμη σου πανω σε αυτα και αν θες και κατι αλλο εδω ειμαστε :-P

Λοιπόν συμφωνώ απόλυτα με τις τοποθετήσεις σου!!!Άμα όμως είχες προσέξει πιο καλά θα είχες δει ότι έχω πολλά λεφτά και σε αυτόν τον τομέα αν εξαιρέσεις ότι για 50 μήνες θα μου φεύγουν κάθε μήνα λεφτά για τα χρέη όλα τα άλλα είναι μια χαρά!!!


Φιλικά όντως έχω κλείσει πολλά αλλά εκτός έδρας!!!Άλλο ένα πρόβλημα είναι τα εισητήρια διαρκείας αλλά δεν μπορώ να φέρω παίκτη που να τα ανεβάσει και έχουν κολλήσει στις 18000-19000!!!

Ο Ράμος ποτέ δεν μου έχει πιάσει!!!Και πάντα τον πουλάω γύρω στις 30.000!!!Λεφτά δόξα το Θεό έχουμε ακόμα και ας ελπίσουμε ότι θα έχουμε για πολύ καιρό ακόμα!!!

Griyio wrote:-rofl -rofl -rofl Ντάξει σε αυτό το forum υπάρχει τρελή φαντασία!!! Πάμε τώρα να δούμε πως θα καταφέρεις να ανεβάσεις μια ομάδα από τη Β στην Α με το ποταπό transfer budget των 90 μυρίων!!! :shock: Καλή αρχή...
Θα δυσκολευτώ πολύ :D :D :D !!!

zed's dead wrote:Πολύ ωραίο το σενάριο σου, αναμένουμε με αγωνία τη συνέχεια...
Χαίρομαι που σου αρέσει!!!Μου δίνεις ώθηση να συνεχίσω όπως όλοι σας εδώ μέσα και αυτό με κάνει να θέλω να σας πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Sapsalomenos wrote:Θέλουμε συνέχεια :!: :!: :!: Καλά αφου έχεις ΑΕΚ θα πάς mopedsmile:
Ας το ελπίσουμε!!!

Το μόνο που είναι σίγουρο είναι ότι θα γίνουν σίγουρα και άλλες μεταγραφές σίγουρα χρειαζόμαστε 2 AMR/MR!!!

sta8erman wrote:Εμ, είναι λίγο παράλογα τα 90 Μ... Και για το λόγο οτι δε θα έρθει κανείς στη βου... Λες και τα έχεις ανάγκη για να ξαναανέβεις... Ανέβα μια φορά, και μετά σμπρώξε και 180! Ακόμα και αυτοί που πήρες ήταν καλές προσθήκες για β κατηγορία, αλλά σκέψου οτι όταν θα ανέβεις και θα αρχίσεις να σκορπάς δεξιά κ αριστερά, πάλι θα περισσεύουν. Το μεγαλύτερο ξενέρωμα με το ελληνικό πρωτάθλημα είναι οτι δύσκολα μπορείς να φτιάξεις ομάδα που να μπορεί να στεθεί ευρωπαϊκά με αρκετούς έλληνες στην εντεκάδα...
Έβαλα πολλά χρήματα γιατί φοβήθηκα με τα χρέη μήπως γίνει κάτι και πέσουμε οικονομικά,πτωχεύσουμε...Για αυτό έβαλα Μελισσανίδη και Βγενόπουλο!!!

Αυτό είναι το μεγάλο στοίχημά μου!!!Να μπορέσω με πολλούς Έλληνες να κάνω μία καλή πορεία στην Ευρώπη!!!

Θα το πετύχω;Θα το δείξει ο χρόνος!!!
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Παίξαμε πολλά φιλικά:
Image

Season Tickets
Image

Τελευταίες μεταγραφές
Image

Τακτική
Image

Μπράβο σου ΠΑΟΚ!!!
Image


Ακούω σχόλια για όλα!!!
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολλά φιλικά κ πολλές μεταγραφές!
Μακάρι να πετύχει η τακτική!!!
Ένα μεγάλο μπράβο στον Πάοκ!
OFI4
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1315
Joined: Sat Aug 11, 2007 6:26 pm
Football Manager της ομάδας: Basingstoke Town
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Φ.Η., Basingstoke Town
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Α ρε ΜΠΑΟΚΑΡΑ... :snif: :snif: :D
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mπραβο στον ΜΠΑΟΚ :P

Σε εμπιστευομαι εσενα και τις τακτικες σου, θα πετυχεις σιγουρα λεμε 8)
User avatar
zeds dead
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3669
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: "That which is imagined can never be lost."
Location: Foreverdark Woods
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Η τακτική σου μου φαίνεται κάπως... Εντάξει θωρακίζεις την άμυνα, αλλά αφήνεις ένα κενό στον άξονα... Βέβαια με τις κατάληλες οδηγίες καλύπτεται...

Οοοοοοοο ΠΑΟΚΑΡΑ έχω τρέλα μες το μυαλόοοοοο
I walk alone / Not because I'm lost / But because I want to

They call my name / They believe I'm scared / But the depth is my friend
Bob4
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5575
Joined: Thu Feb 15, 2007 5:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ω Μπάνε Μπάνε...
Status: Ήρθαμε σκαστοί από την κλινική, ΠΑΟΚάρα μου δεν το ξέρουν οι γιατροί..
Location: Στην πόλη του Θεού
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άιντε ρε ΜΠΑΟΚΑΡΑ -gioupi -gioupi Mάμα τους όλους 8) 8)
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

philip21 wrote:Πολλά φιλικά κ πολλές μεταγραφές!
Μακάρι να πετύχει η τακτική!!!
Ένα μεγάλο μπράβο στον Πάοκ!
Θα πετύχει!!!

OFI4 wrote:Α ρε ΜΠΑΟΚΑΡΑ... :snif: :snif: :D
Θα με τρελάνει αυτός!!! :D :D :D

Petrominas wrote:Mπραβο στον ΜΠΑΟΚ :P

Σε εμπιστευομαι εσενα και τις τακτικες σου, θα πετυχεις σιγουρα λεμε 8)
Χαίρομαι που με στηρίζεις τόσο πολύ!!!

zed's dead wrote:Η τακτική σου μου φαίνεται κάπως... Εντάξει θωρακίζεις την άμυνα, αλλά αφήνεις ένα κενό στον άξονα... Βέβαια με τις κατάληλες οδηγίες καλύπτεται...

Οοοοοοοο ΠΑΟΚΑΡΑ έχω τρέλα μες το μυαλόοοοοο
Μια χαρά παίζει η ομάδα δεν βλέπω κενά!!!
Bob4 wrote:Άιντε ρε ΜΠΑΟΚΑΡΑ -gioupi -gioupi Mάμα τους όλους 8) 8)
Στο επόμενο ποστ να σε δω τι θα γράψεις!!!
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
Locked

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”